Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Szamotuły Samsung Półmaraton

Wyniki - 8 października 2017, Szamotuły

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 383392Jessa AndrzejDRAWSKO1971M4011200:56:2301:42:4801:43:14-342
#2 384472Kędziora NataliaLUBOŃ1977K401100:56:1501:42:4001:43:1741-
#3 386992Sikora RobertWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1972M4011100:55:2501:42:4601:43:19-345
#4 387261Gapska EwaPĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI1971K401200:54:3301:42:5401:43:2042-
#5 3881056Staszak MariuszWIERZYCETRI MARIUSZ/ POBIEDZISKA RACING TEAM1973M4011200:56:1001:42:4801:43:25-346
#6 3891224Włodarczak RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA WUEF CLUB DECATHLON /STADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW1983M3012500:55:3501:42:5201:43:26-347
#7 391859Pietras MariuszWRONKI1977M4011400:55:2001:43:0601:43:42-349
#8 392721Michalak WojciechLUBASZUKS LUBASZ1999M208200:57:0701:43:0501:43:44-350
#9 393378Jarzyna RomanSTARGARDSZWLA STARGARD1970M4011700:54:1001:43:2701:43:49-351
#10 394262Gapski BogdanPĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI1965M502100:54:2201:43:2601:43:51-352
#11 3951043Spychała MariuszNOWY TOMYŚLRUN TO THE HILLS1971M4011600:54:0601:43:2401:43:52-353
#12 396436Kancerski KrzysztofŁÓDŹ1961M502200:56:3801:43:2701:43:53-354
#13 397165Czarnecki MirosławZŁOTÓW1962M502300:55:1201:43:3201:43:55-355
#14 399215Duks ŁukaszELBLĄG1986M3012800:56:4901:43:2601:43:57-357
#15 400942Rogoziński TomaszPYZDRYBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1974M4011800:56:0201:43:2801:43:58-358
#16 401248Frański ŁukaszNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1976M4012000:55:3401:43:4001:44:00-359
#17 402678Marciniak JanuszKOSTRZYNNKB1952M60700:55:5801:43:4701:44:00-359
#18 4031089Szpakowska DominikaPOZNAŃDOSTAWCY PRĄDU/ KOBIETY BIEGAJĄ1983K301400:55:4201:43:3601:44:0143-
#19 405427Kaletka DariuszTRZCIANKAKALETKA TEAM1960M502500:54:3401:43:4001:44:03-362
#20 4081300Żebrowski JuliuszSUCHY LASBORN TO RUN1991M208400:57:4001:43:4401:44:05-364
#21 409216Durkalec MichalPOZNAN#NAJPIERWMASAPOTEMMASA1991M208300:57:1701:43:3901:44:06-366
#22 412432Kijaic IreneuszPOZNAŃALLESPORT1985M3013100:57:2001:43:4501:44:13-369
#23 413163Czarnecki JakubROKIETNICA1978M3013200:57:1601:43:4901:44:17-370
#24 4141176Wasilewski MichałZALASEWO1979M3013300:56:4401:43:5301:44:18-371
#25 415502Konieczka DariuszGNIEZNOZERO ZIELONE1977M4012100:57:0301:43:5101:44:28-372
#26 416201Dreger MarcinKIEKRZWETERUN1977M4012200:57:0501:43:5701:44:32-373
#27 417451Kasperek KamilaOBORNIKIRUUKKI1983K301600:54:1701:44:1301:44:3344-
#28 418351Iłowiecki DominikPOZNANNBR TEAM1979M3013400:55:3901:44:0801:44:35-374
#29 419489Kocjan PawełPOZNAŃNIGHT RUNNERS1979M3013400:55:4001:44:0801:44:35-374
#30 420561Krzyżaniak AgnieszkaKAMIONKINIGHT RUNNERS1984K301500:55:3501:44:0101:44:3545-
#31 42255Batóg IwonaDĘBNOAKCJA MOTYWACJA1981K301700:56:0701:44:1501:44:3646-
#32 423932Rekowski RobertGRODZISZCZKO1969M4012300:56:0601:44:1001:44:39-377
#33 42448Bartczak DariuszSULECHÓW1969M4012400:56:2501:44:1501:44:41-378
#34 4261091Szubarga TomaszROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1987M3014000:55:4701:44:1701:44:41-378
#35 427601Laszczkowska DagmaraPOZNAŃDWUJEZYCZNI.PL1988K201500:55:3701:43:2701:44:4247-
#36 428592Kuster WaldemarPNIEWY1978M3014200:55:1301:44:2601:44:44-381
#37 4291246Wrzesiński SzymonPOZNAŃAPS NOVA1971M4012600:55:5201:44:2101:44:45-382
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 430236Fidecki WiesławPOZNAŃ1944M70300:57:1101:44:1701:44:47-383
#39 431380Jasiński HilaryWITKOWO1961M502600:54:4501:44:2601:44:47-383
#40 43299Borysiak KarolinaPOZNAŃ1988K201600:54:3501:44:2901:44:5148-
#41 433902Przybyło DamianMROWINO1978M3014100:56:2201:44:2501:44:51-385
#42 434244Fojud PiotrPOZNAŃ1970M4012700:55:2901:44:2701:44:52-386
#43 4351148Trzeciak MarekPOZNAŃ1985M3013800:57:1001:44:1501:44:52-386
#44 436794Nowak EwaPOZNAŃACO DOMOFONY1983K301800:56:3701:44:3301:44:5349-
#45 437951Rudnicki PawełKROTOSZYN1973M4012800:57:1401:44:2901:44:54-388
#46 438512Koplin MarekPOŁAJEWOTEAM HERBALIFE1982M3013700:56:0801:44:1101:44:56-389
#47 43943Baranowski FilipPOZNAŃ1976M4012500:56:1701:44:1901:44:58-390
#48 440707Mazurkiewicz MarcinMUR­GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINA1978M3014500:57:1501:44:3401:44:58-390
#49 4421099Szymański JakubDĄBRÓWKACHŁOPCY Z DĄBRÓWKI1980M3014300:56:4501:44:2701:45:05-393
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 443161Czarnecka DanutaCHODZIEŻPCH_RUN1967K50300:57:1201:44:4101:45:0850-
#51 445315Grzelka TomaszKAŹMIERZSTAY STRONG1983M3014400:58:1601:44:3201:45:13-395
#52 4464Adamczak ZbigniewSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1984M3014700:57:1701:44:5601:45:22-396
#53 448609Leń GrzegorzŻARYŻARY RUNNERS TEAM1976M4013100:57:0601:44:5601:45:22-396
#54 449610Leń JoannaŻARY1977K401300:57:0601:44:5601:45:2251-
#55 450822Michoński KrzysztofLIPKA1979M3014600:57:0801:44:5301:45:25-398
#56 451745Modranka DamianSIERADZRAJSPORT ACTIVE1992M208500:56:4901:44:3501:45:26-399
#57 452725Mieczkowski MarcinNOBLINYSAMOTNY WILK1973M4013200:57:1801:45:0901:45:35-400
#58 453123Buszewski ZbyszekRAKONIEWICE1987M3014900:57:2301:45:1701:45:40-401
#59 454607Lembicz PawełSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1993M208700:55:1001:45:1801:45:40-401
#60 455999Skawiński MirekHUTA1982M3014800:56:3401:45:1401:45:43-403
#61 45671Bijas PiotrSWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃ1975M4013200:58:2901:45:0901:45:47-404
#62 457579Kulesza AdamOBORNIKICSWL POZNAŃ1983M3015200:54:3001:45:3801:45:49-405
#63 4581037Sommerfeld MarcinKĘPASQOORA TRAINING1994M208600:57:4801:45:1301:45:54-406
#64 459990Sierżant PawełPLESZEWTEAM PLESZEW1981M3015000:57:1001:45:2601:45:57-407
#65 4601000Skąpska JoannaPOZNAŃ1977K401400:57:1701:45:3301:46:0453-
#66 463269Giedrys WojtekTRZCIANKA3:33 TEAM1971M4013500:57:1301:45:4101:46:11-410
#67 464336Heneczkowski ŁukaszPOZNAŃBORN TO RUN1978M3015400:57:1901:45:4901:46:11-410
#68 465606Lembicz DariuszPALĘDZIE1986M3015300:57:2201:45:4001:46:13-412
#69 466409Kaczmarek KrzysztofSZAMOTUŁYWRONIECKI KLUB BIEGACZA1968M4013600:54:4301:45:4601:46:14-413
#70 46727Bachorz AgnieszkaKOŚCIAN1980K302000:56:2801:45:3001:46:1654-
#71 46894Boruch EdwardWAŁCZWAŁECKA ŚCIEMA1965M502700:57:1801:45:4901:46:16-414
#72 469815Olszowski MarcinCHRZYPSKO WIELKIE1977M4013700:58:0001:45:5401:46:20-415
#73 4701279Zdanowski MarianPOZNAŃ1956M60800:57:3601:45:4001:46:20-415
#74 4711003Sklepik RyszardKIEKRZKIEKRZAŃSCY ŚMIGACZE1979M3015100:56:5501:45:3701:46:22-417
#75 472563Krzyżański RemigiuszKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1962M502800:57:1701:45:5701:46:23-418
#76 4751288Ziembicki MichałPOZNAŃ1982M3015600:57:1501:46:0301:46:26-421
#77 4761061Stępka AleksandraPROMIENKOPOBIEDZISKA RUNNING TEAM1979K302100:57:1001:45:5301:46:2955-
#78 4771299Żarnowska KatarzynaPIŁA1974K401500:56:2501:46:0801:46:3256-
#79 478580Kulesza AgataPOZNAŃ1991K201700:57:5901:46:0601:46:3557-
#80 4791266Zakrzewski JanZIELONA GORASILOWNIAUJANKA1959M502900:52:0501:46:2401:46:36-422
#81 480582Kupich AgnieszkaKACZORYENERGY FITNESS KACZORY1975K401600:57:2001:46:1801:46:4358-
#82 481838Papliński RafałSZCZECIN1994M208900:58:4101:45:4801:46:43-423
#83 4831262Zając MonikaSZCZAWNO­ZDRÓJ1993K201800:57:2401:46:0701:46:5159-
#84 4841141Tracz AlicjaPOBIEDZISKAPOBIEDZISKA RUNNING TEAM1996K201900:58:1301:46:1301:46:5260-
#85 485968Rzywucka JolantaPIŁA4 RUN TEAM PIŁA1977K401700:57:1301:46:5001:46:5461-
#86 4861047Stachowiak MartaKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1988K202000:57:1301:46:4401:46:5461-
#87 4871227Wojczyński JarosławPIASKOWOHANSA­FLEX1978M3015700:56:0801:46:0901:46:58-425
#88 488102Botorowicz TomaszTULCEKB MANIAC POZNAŃ1975M4014000:57:4701:46:2001:46:59-426
#89 4891081Szcześniak RobertPOTASZERUUKKI1965M503000:54:2201:46:4201:47:03-427
#90 4901189Wesoły PiotrBOLEWICE1963M503100:56:2801:46:4501:47:07-428
#91 49183Boguś TomaszSZAMOTUŁY1977M4014100:56:1701:46:5501:47:18-429
#92 493980Serwata DawidSZAMOTUŁYWRONIECKI KLUB BIEGACZA1992M209000:57:1201:46:5701:47:31-431
#93 494173Czuba RobertPUSZCZYKOWOORANGE POLSKA1968M4014200:56:5401:47:0001:47:32-432
#94 49587Bojkowski TomaszPOZNAŃ1979M3015900:55:5001:47:0101:47:34-433
#95 496414Kaczmarek MichałPIŁAONIONRUNNERS1984M3015800:59:3801:46:5601:47:34-433
#96 497390Jena KrzysztofPNIEWYPOSTĘP PNIEWY TEAM1956M60900:56:3701:47:0301:47:41-435
#97 49878Bocheński MaciejZIELONA GÓRAENDOHOLICS1980M3016300:57:0101:47:3701:47:52-436
#98 499770Nadolska BarbaraMUROWANA GOŚLINAKS EXTREME TEAM OBORNIKI1985K302200:57:0201:47:3901:47:5263-
#99 500377Jarzębiński TomaszPOZNAŃON THE MOVE1978M3016100:57:4301:47:0801:47:56-437
#100 5011124Talikadze RomanKOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN1958M503300:58:1501:47:5101:47:59-438

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności