Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #75

Wyniki - 14 października 2017, Tczew

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Michał LewandowskiJM15-1773.91 %00:18:161-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Patryk SowińskiSM20-2470.89 %00:18:162-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Grzegorz GłówczewskiVM40-4472.22 %00:18:543-Akademia Biegowa Kielpino
#4 4Piotr BrzozowskiVM40-4471.40 %00:19:074-BIEGAJĄCY TCZEW
#5 5Wojciech StrzeszyńskiSM30-3466.86 %00:19:375-
#6 6Tomasz TobiańskiVM40-4471.28 %00:19:446-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Wiesław MarkowskiVM45-4971.28 %00:20:227-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Adam DepkaVM35-3963.98 %00:20:528-
#9 9Łukasz ZemburaSM30-3462.36 %00:21:029-
#10 10Marcin PacholskiVM40-4463.64 %00:21:2710-KREJZI TIM BŁONIE
#11 11Lesław NiespodzińskiVM50-5469.08 %00:21:5311-BIEGAJĄCY TCZEW
#12 12Łukasz ParasiakVM35-3960.17 %00:22:0312-BIEGAJĄCY TCZEW
#13 13Andrzej ZakrzewskiVM50-5466.84 %00:22:0413-BIEGAJĄCY TCZEW
#14 14Jakub WygrabekSM25-2958.11 %00:22:1214-
#15 15Kamil WojciechowskiJM15-1761.99 %00:22:2715-
#16 16Patryk SzczukowskiJM15-1759.69 %00:22:3716-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Maria PióroVW45-4972.26 %00:22:39-1
#18 18Krzysztof PawelczykVM45-4962.30 %00:22:4617-BIEGAJĄCY TCZEW
#19 19Waldemar Piotr SzczukaVM50-5465.05 %00:23:0218-
#20 20Łukasz KunowskiVM35-3957.85 %00:23:1519-
#21 21Krzysztof Marcin OsiakJM15-1757.94 %00:23:1820-
#22 22Aleksander Marcin ZiółkowskiJM15-1758.51 %00:23:2521-
#23 23Mateusz JanowskiSM25-2954.82 %00:23:3222-
#24 24Tomasz KunowskiJM11-1464.83 %00:23:3623-
#25 25Oliwier Aftka Sp11JM1066.83 %00:23:3724-
#26 26Piotr OstrowskiVM45-4960.10 %00:23:4625-BIEGAJĄCY TCZEW
#27 27Piotr UlanowskiJM15-1757.24 %00:23:5626-
#28 28Adrian ŻubińskiJM11-1461.73 %00:24:0527-
#29 29Marek KropidłowskiVM55-5965.98 %00:24:0628-BIEGAJĄCY TCZEW
#30 30Piotr ZiółekJM11-1458.69 %00:24:1029-
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31Maria DeptulskaJW15-1762.38 %00:24:14-2Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32Natalia MajJW11-1466.78 %00:24:23-3
#33 33Ernest KleinJM1066.83 %00:24:2830-
#34 34Aleksander RudkoJM11-1459.22 %00:24:2931-
#35 35Marcel WalkowiakJM11-1459.14 %00:24:3132-
#36 36Andrzej ŚcisłowskiVM55-5964.50 %00:24:3933-BIEGAJĄCY TCZEW
#37 37Julian WitczakJM11-1460.19 %00:24:4234-
#38 38Adam SzcześniakVM55-5964.29 %00:24:4435-Eaton Running Team
#39 39Romuald KrólVM45-4958.53 %00:24:4836-
#40 40Marcin WalkowiakVM40-4455.18 %00:24:5537-
#41 41Jarosław GurbowiczVM40-4456.42 %00:24:5638-BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Lucyna CzechanowskaVW35-3959.88 %00:25:03-4
#43 43Piotr CzechanowskiVM35-3952.93 %00:25:0439-
#44 44Zuzanna Karolina ŁawrynowiczJW15-1761.18 %00:25:20-5
#45 45Bartosz HendrysiakJM11-1457.24 %00:25:2040-
#46 46Stanisław Józef OkońskiJM11-1456.75 %00:25:3341-
#47 47Mateusz BielińskiJM1061.53 %00:25:3942-
#48 48Filip LatoszewskiJM1061.29 %00:25:4543-
#49 49Ilona BrzezińskaSW30-3457.66 %00:25:47-6KREJZI TIM BŁONIE
#50 50Krystian KujawińskiJM15-1752.36 %00:25:4744-
#51 51Wiktor KryżaJM11-1456.09 %00:25:5145-BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Zofia Estera CiesielskaJW11-1461.73 %00:25:52-7
#53 53Maja RutkowskaJW11-1462.79 %00:25:56-8
#54 54Oskar DubielJM1062.72 %00:26:0446-
#55 55Piotr DubielVM35-3950.58 %00:26:0447-
#56 56Patrycja HeroldJW11-1460.22 %00:26:06-9
#57 57Anna KwiatkowskaVW35-3957.36 %00:26:09-10BIEGAJĄCY TCZEW
#58 58Kamil RaszewskiSM25-2949.30 %00:26:1048-
#59 59Witold SosnowskiVM50-5457.66 %00:26:1349-
#60 60Klaudia Anna GuzSW18-1956.61 %00:26:14-11
#61 61Anna PuczyńskaSW25-2956.38 %00:26:15-12
#62 62Dominik PylaSM30-3449.34 %00:26:2150-
#63 63Radoslaw ZabinskiJM1059.82 %00:26:2351-
#64 64Tomasz DeptulskiVM50-5456.31 %00:26:2452-Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#65 65Antoni SobolewskiVM65-6963.98 %00:26:2853-BIEGAJĄCY TCZEW
#66 66Bartosz Szwindowski Sp 11JM11-1457.27 %00:26:4354-
#67 67Jan PiekarskiJM11-1455.61 %00:26:4455-BIEGAJĄCY TCZEW
#68 68Martyna MąkosaSW25-2955.33 %00:26:45-13
#69 69Martyna RompaSW20-2455.22 %00:26:48-14
#70 70Mateusz WrzałkowskiSM25-2948.07 %00:26:5056-
#71 71Dorota SerafinVW40-4456.63 %00:27:01-15BIEGAJĄCY TCZEW
#72 72Jakub DrajewskiJM1058.21 %00:27:0757-
#73 73Tomasz KornackiVM50-5454.72 %00:27:1058-
#74 74Agnieszka DeptulskaVW45-4958.29 %00:27:15-16Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#75 75Dagmara ChylińskaVW40-4456.50 %00:27:26-17BIEGAJĄCY TCZEW
#76 76Dariusz ChylińskiVM40-4451.21 %00:27:2859-BIEGAJĄCY TCZEW
#77 77Kamila Katarzyna KoszykJW15-1756.43 %00:27:28-18
#78 78Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4951.97 %00:27:2960-BIEGAJĄCY TCZEW
#79 79Sebastian DubielaJM15-1750.64 %00:27:2961-
#80 80Elżbieta Hetscher - GawrońskaVW45-4959.52 %00:27:30-19
#81 81Paweł MaciejewskiSM25-2946.77 %00:27:3562-
#82 82Konrad Jan ElszkowskiJM15-1749.49 %00:27:4163-
#83 83Leszek MarczakVM45-4952.38 %00:27:4364-
#84 84Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4455.62 %00:27:52-20
#85 85Małgorzata SobierajSW30-3453.25 %00:27:55-21
#86 86Jakub Szweda Sp Nr 11JM1058.46 %00:27:5865-
#87 87Marek UlanowskiVM45-4951.88 %00:27:5966-BIEGAJĄCY TCZEW
#88 88Jarosław SosnowskiVM40-4450.15 %00:28:0367-BIEGAJĄCY TCZEW
#89 89Masciej Szwindowski Sp11JM1056.20 %00:28:0568-
#90 90Anna Klein-Szwindowska Sp 11VW35-3952.98 %00:28:13-22
#91 91Samuel BednarekJM1055.67 %00:28:2169-
#92 92Jakub OllerSM25-2945.50 %00:28:2170-
#93 93Wojciech StańczykVM45-4951.59 %00:28:2271-BIEGAJĄCY TCZEW
#94 94Wojciech GrabanSM30-3445.68 %00:28:2372-
#95 95Marcin PlutowskiVM40-4448.09 %00:28:2373-BIEGAJĄCY TCZEW
#96 96Adam RudkoJM1055.58 %00:28:2474-
#97 97Max Łukasz Maj Sp 11JM1057.57 %00:28:2475-
#98 98Piotr SontowskiJM1055.54 %00:28:2576-
#99 99Oskar LewczukJM11-1453.50 %00:28:3677-
#100 100Robert LewczukVM40-4448.40 %00:28:3778-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności