Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

18. PKO Poznań Maraton

Wyniki - 15 października 2017, Poznań

Msc
Nr
K
M
Kat
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 302917Gołaszewski MichałLEGIONOWOPOLTeam Kopeć-27M4000:19:5400:39:4400:59:1701:19:0701:23:2601:38:5401:58:4802:19:2102:40:3302:49:2302:49:27
#2 404214Vedeikis ErnestasŠIAULIAILTUKasciukai-37M4500:19:5000:39:2300:58:3801:18:3101:22:5401:38:4301:58:4702:19:3002:41:1702:50:3802:50:43
#3 236283Witkowski MichałŁÓDŹPOLAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos­Wodna Łód-20M1800:19:5000:39:3300:59:1501:19:0601:23:2401:38:5201:58:4602:18:4102:38:3802:47:0302:47:09
#4 245558Łabuz MarekTARNÓWPOLGRUPA AZOTY S.A.-21M4000:19:4600:39:2100:59:1201:19:0301:23:2101:38:4901:58:4302:18:4602:39:0002:47:2802:47:37
#5 313798Cawley JoeWICKLOWIRLBray Runners-28M4500:19:2400:38:5100:58:1901:18:1401:22:3401:38:2401:58:3502:19:4902:40:4202:49:2402:49:29
#6 366350Włodarkiewicz DominikPOZNAŃPOLNBR TEAM-33M4000:19:3700:39:1400:58:4301:18:2001:22:3501:38:0001:57:5402:18:4302:41:1002:50:1002:50:13
#7 456249Stasikowski BartoszPOZNAŃPOLŚwiat Biegacza Fehlau Run Team-42M3000:19:3400:39:1400:58:4001:18:2101:22:3601:38:0001:57:5402:18:3302:41:4202:52:2302:52:26
#8 46853Langner RadosławWROCŁAWPOLVege Runners-43M1800:19:3600:39:1300:58:4001:18:1901:22:3101:37:5801:57:5302:19:5902:43:1402:52:3002:52:34
#9 5336Urbańczyk GrzegorzPOZNAŃPOLFor Run Team-50M3000:18:5100:37:3800:56:4001:16:0501:20:1501:36:0501:57:1102:20:0802:44:1902:53:5802:53:59
#10 43268Podgórski BoguszPOZNANPOLEmitt Nieruchomosci-40M3000:19:0200:38:0800:57:1401:16:3301:20:4801:36:2801:57:0702:19:0002:41:2602:51:1702:51:20
#11 324680Popławski TomaszCZAPURYPOLNightruners-29M3000:18:5900:38:0600:57:1101:16:3001:20:4501:36:2701:56:5002:18:0802:40:0602:49:3202:49:38
#12 1173713Zych MarekBRUDZEŃ DUŻYPOLTKKF Płock-111M1800:18:5900:38:0600:57:1101:16:1901:20:2401:35:5001:56:4102:20:2002:46:5303:00:0403:00:10
#13 224910Regimowicz TomaszWROCŁAWPOLArdentCode-19M4000:19:2200:38:3000:57:4701:17:0501:21:1601:36:2901:56:1502:16:3702:37:1302:45:5102:45:55
#14 262935Sobczak SebastianNOWA SÓLPOLNowosolska Grupa Biegowa/Team Draczyński-23M4000:19:2100:38:2900:57:4501:17:0401:21:1501:36:2801:56:1502:17:0802:38:3902:47:4402:47:49
#15 252145Łączny PawełCZEMPIŃPOLChampionMan Team-22M3000:18:5900:38:0500:57:1001:16:2801:20:3901:36:0201:56:0902:17:0602:38:2502:47:3102:47:38
#16 34514Kunikowski TomaszŁOWICZPOLAkademia Biegacza.pl S.L. Salos­Wodna Łó-31M1800:19:0300:38:0400:57:0801:16:1901:20:2601:35:2901:55:2402:17:5402:40:2902:49:5402:49:56
#17 184669Wiwatowski MichałPRZYŁĘKIPOL-15M3000:18:5400:38:0300:57:0601:16:1901:20:2701:35:3501:55:0502:15:0602:35:3502:44:0902:44:12
#18 173999Grabowski AntoniGDAŃSKPOLporannybiegacz.pl-14M3000:19:0100:37:5700:56:5401:16:0501:20:0901:35:0901:54:3902:14:3102:34:2702:42:4702:43:02
#19 196392Niedźwiadek KamilWARSZAWAPOLNiedźwiadki Running Team-16M1800:18:4900:37:2500:56:0901:15:2701:19:3501:34:5001:54:2402:14:5202:35:3802:44:1102:44:14
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164Hatakeyama MiyuTAKASAKI CITYJPN3-K1800:19:0500:38:1100:57:1901:16:2401:20:2801:35:0701:54:0902:13:4602:34:1102:42:5202:42:52
#21 207041Wróbel ŁukaszLESZNOPOLMaraton Leszno/ KGB Grzmot Komorniki-17M3000:18:4800:37:2300:55:5401:14:5901:19:1001:34:1201:53:5502:14:2802:35:3102:44:1902:44:23
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !133Takada HarunaTAKASAKI CITYJPN1-K1800:18:5700:37:4900:56:4101:15:3701:19:3901:34:3101:53:4202:13:0102:32:2102:40:4902:40:49
#23 296298Żakowski AdrianJAROCINPOLDecathlon Franowo-26M1800:18:4900:37:2300:56:0101:14:4501:18:4601:33:3001:53:1702:15:2502:39:1102:49:1902:49:22
#24 146503Samotij DominikWROCŁAWPOL-13M3000:18:4800:37:2300:56:0101:14:4601:18:4901:33:4601:53:1502:13:2202:33:4702:42:2702:42:30
#25 675867Dziechciowski JacekŚREMPOLRUNNERS POWER/WHISKY SHOP-64M4000:18:4900:37:2400:56:0201:14:5501:18:5901:33:4001:53:0202:15:4102:43:4002:56:3902:56:43
#26 9786Wiatr TomaszPOZNAŃPOLBZWBK RUNNERS TEAM-9M4000:18:5300:37:2700:56:0501:15:0201:19:1301:33:5401:52:4702:11:5902:30:5302:38:3902:38:39
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1569Stelmach DominikaWARSZAWAPOL2-K3000:18:3600:37:0000:55:0801:13:4701:17:4901:32:5501:52:3602:13:0502:33:4402:42:3902:42:39
#28 124426Lysko JakubKATOWICEPOLWKB META Lubliniec-12M3000:18:4900:37:2400:56:0201:14:4601:18:4701:33:2501:52:1102:12:0502:32:1602:40:4302:40:45
#29 83606Wietecki ŁukaszPOZNAŃPOLUKS_CITYZEN/BE3/"RAZEM" POZNAŃ-8M3000:18:4900:37:2300:55:5501:14:4401:18:4501:33:2301:52:0902:11:2902:29:5702:37:5102:37:55
#30 114392Błaszczyk JarosławWARSZAWAPOLTeam Pleszew-11M4500:17:5500:35:5100:53:5201:11:5501:15:5201:30:2001:49:5302:10:5002:31:4902:40:3302:40:36
#31 216267Kaliś KarolSUSZPOL16 Batalion Dowodzenia/ UKS TRS SUSZ-18M1800:17:2100:34:4101:10:3501:14:3101:29:1901:49:4202:11:0302:34:4902:44:3402:44:36
#32 7130Łańduch MateuszKALISZPOLwww.dlabiegania.pl-7M3000:17:5500:35:5100:53:5201:11:4101:15:3301:29:3901:48:3602:07:3402:26:4702:34:5602:34:59
#33 103945Górny KrzysztofKALISZPOLwww.centralne.co-10M3000:17:5500:35:5100:53:5101:11:4101:15:3301:29:3901:48:3602:09:2302:30:2002:39:2702:39:30
#34 641Gronostaj GrzegorzWROCLAWPOLWrocławskie Iten-6M4000:17:1200:34:3300:51:5901:09:5101:13:4201:27:5101:46:3802:06:2102:26:1102:34:3302:34:34
#35 420Dopolskas ValdasVILNIUSLATSk Metrons-4M1800:16:0700:32:0700:48:1101:04:3401:08:1001:21:2401:38:4001:56:4302:13:4802:21:0602:21:06
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 311Pramau WłodzisławMIŃSKBLR-3M3000:16:2900:32:4900:49:0501:05:3101:09:0001:21:4901:38:1201:55:1702:12:3102:19:4602:19:47
#37 51Dobrowolski EmilCHOTOMÓWPOLLŁKS Prefbet Śniadowo / runemilrun.pl-5M3000:16:0700:32:0700:48:1101:04:1601:07:4801:20:4001:37:5201:56:0502:14:4802:22:4802:22:48
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Nduva Boniface WambuaNAIROBIKEN-2M3000:15:3500:31:0800:46:3301:02:2101:05:5401:35:4801:53:0202:10:3702:17:5602:17:57
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16Iukhymchuk MykolaLUTSKUKR-1M3000:15:3600:31:0900:46:3401:02:0201:05:2401:17:4301:33:4901:50:2502:07:1402:14:3002:14:30
#40 47647230Florek MaciekGDAŃSKPOL-4089M3000:27:1100:59:3300:03:1500:08:5104:36:1704:36:17
#41 47687378Moralewski AdrianKONINPOL-4093M1800:27:1100:59:3300:03:1500:08:4904:36:1804:36:18
#42 14747179Sobala JustynaWARSZAWAPOL87-K4000:25:4200:51:1801:16:2701:41:4801:47:3802:09:1303:32:1103:43:2603:43:32
#43 4549323Adam MarekSKÓRZEWOPOL-3938M4000:30:1001:00:1601:30:4802:32:0400:03:0304:14:2504:31:1504:35:02
#44 55764315Klechowski KarolWARSZAWAPOL-4713M1800:34:3601:06:5001:38:3502:11:0802:18:2902:44:4604:02:3104:41:3404:55:1205:01:14
#45 25097491Bedmar Marqués Eva IsabelHOSPITALET DEL LLOBREGATESPCerdos salvajes200-K4503:58:1403:58:14
#46 48284131Wajszczuk IwonaGRIMSBYGBR688-K4004:37:2104:37:21
#47 58517372Grygiel DariuszZLOTNIKIPOL-4903M5505:05:2105:05:21
#48 22793655Jaskuła ArkadiuszPOZNNŃPOL-2101M3000:31:0901:01:1501:31:3602:03:1202:10:2702:40:3103:55:5704:00:28
#49 61303006Schneider RadosławPOZNAŃPOLSTN Raider-5096M4505:24:4905:24:49
#50 46313298Tetla KarolinaWARSZAWAPOL640-K1800:31:0901:02:2702:04:5502:12:0702:36:3700:03:4204:18:0304:32:5904:37:58
#51 13034059Szwedowicz BartoszKŁODAWAPOL-1226M4500:31:0601:03:1001:35:5202:11:2003:40:0703:41:42
#52 9195799Wałęsiak JakubTYCHYPOL-870M3003:30:3303:30:33
#53 23272916Boniewski LechGLINOJECKPOL-2145M5503:56:3203:56:32
#54 30965457Magda ŁukaszGUZOWPOL-2801M3004:07:4404:07:44
#55 32862183Wajtryt KrzysztofWARSZAWAPOLcoraclub.eu-2954M4004:11:0504:11:05
#56 37564225Werakso LeszekSZCZECINPOL-3336M4504:17:5704:17:57
#57 45316982Kowalski JacekSOLEC KUJAWSKIPOL-3922M4004:30:5504:30:55
#58 36202778Stawicki AdamOBORNIKIPOL-3229M5004:15:4904:17:16
#59 47627417Sokólski MichałKROSINKOPOL-4087M4004:36:1004:36:10
#60 56663160Borgulat PiotrKATOWICEPOLFODA Tandem Team-4779M1804:57:5305:04:08
#61 63031804Czaban KrzysztofRADOMPOLZEBRRA.tv-5210M3005:49:0305:49:03
#62 5436900Socha DorotaGDYNIAPOL829-K3000:30:5801:01:0201:32:3102:06:1302:13:5102:44:2800:03:5904:37:3204:51:2204:56:24
#63 36506357Basińska AgnieszkaPACZKOWOPOLPRO366396-K4000:30:5201:01:4604:16:1404:21:05
#64 211844Wawrzyniak ZofiaPOZNAŃPOLKobiety biegają159159K3003:53:3903:53:39
#65 21214461Wacko MarcinPOZNAŃPOLOLX GROUP-1959M3003:53:4003:53:40
#66 52515123Nowak KazimierzGOSTYŃPOL-4468M4500:32:5301:06:0601:39:3402:13:1902:21:4102:48:0903:56:2804:32:2604:46:4204:51:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności