Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

18. PKO Poznań Maraton

Wyniki - 15 października 2017, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Kat
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 68191Janowicz RomanSŁUPIA KAPITULNAPOL-65M4500:19:2900:38:5900:58:2601:18:1601:22:3301:38:4301:59:4502:22:3802:46:5902:56:3802:56:44
#2 665758Hetzig PiotrPIŁAPOL4RUN TEAM PIŁA-63M5000:21:1700:42:3001:03:2301:24:1801:28:4701:45:0702:05:4202:26:3102:47:3102:56:1202:56:27
#3 657383Żubiński PiotrWARSZAWAPOLAccelerating Poland-62M4000:21:1200:42:3501:03:4801:25:0401:29:4101:46:3102:07:4402:46:2702:56:1202:56:22
#4 645125Gidel WitoldBRZEG DOLNYPOLFOTOTRIO.PL-61M5500:20:3100:41:0901:01:3601:22:2101:26:5001:43:1002:04:0402:25:3702:47:0602:56:0002:56:14
#5 636545Gajewski RadosławBRWINÓWPOLAccelerate-60M3000:19:4100:39:2500:59:0801:19:0801:23:2901:39:3702:00:5002:23:1502:46:0202:55:3802:55:52
#6 622504Werner KrzysztofTORUŃPOLNadaktywni Toruń-59M3000:20:3100:40:3501:00:4201:21:0501:25:3101:41:5102:03:1102:24:5802:46:4902:55:3702:55:47
#7 611977Korzeń ArturOŁAWAPOLkb harcownik Jelcz Laskowice-58M4000:20:1300:40:1501:00:0701:20:1001:24:3501:40:5302:01:5702:23:5102:45:5902:55:1902:55:33
#8 601694Sternik FabianBYTOM ODRZAŃSKIPOLNowosolska Grupa Biegowa-57M1800:19:2200:38:3000:57:4601:17:0701:21:2201:37:4201:59:1302:22:2402:45:2702:55:1002:55:14
#9 595114Sulewski KrzysztofBARCZEWOPOLBSB Barczewo Biega-56M3000:19:5200:39:3100:59:3001:19:5101:24:1501:40:0802:00:4002:23:0602:46:0302:55:1002:55:13
#10 581097Domagała MarcinJĘDRZEJÓWPOLJKK Jędrzejów-55M3000:19:5400:39:4800:59:4001:19:4701:24:0501:39:4101:59:5902:20:5902:44:1702:55:0302:55:09
#11 574361Karcz ArturMRZEŻYNOPOLOrzeł Mrzeżyno-54M3000:20:2100:40:5901:01:3001:22:2201:26:5301:43:1602:03:5302:24:4702:46:0702:54:5502:54:58
#12 564507Liśkiewicz RomanKETRZYNPOLWarmińsko­Mazurski Oddział Straży Granic-53M4500:20:1800:40:4101:00:5501:21:4401:26:1101:42:2802:03:4502:25:0902:46:0702:54:3002:54:33
#13 55623Mentlak DariuszGRYFICEPOLkp psp Gryfice-52M3000:20:0600:40:1301:00:2401:21:0201:25:3001:41:4202:02:4402:24:1902:45:3702:54:2002:54:26
#14 547300Kołodziejczyk RomanCHODZIEŻPOLPCH_RUN-51M5000:19:4500:39:5401:00:0301:20:4501:25:1501:41:2902:02:1702:23:5302:45:0902:54:0302:54:05
#15 5336Urbańczyk GrzegorzPOZNAŃPOLFor Run Team-50M3000:18:5100:37:3800:56:4001:16:0501:20:1501:36:0501:57:1102:20:0802:44:1902:53:5802:53:59
#16 522311Ploch JakubZABRZEPOLNIGHT RUNNERS ZABRZE-49M1800:19:2300:38:5800:58:3801:18:3701:22:5801:38:5701:59:4102:21:3602:44:0602:53:5202:53:56
#17 517391Maslobojevs SergejsRIGALATNRC Riga-48M3000:20:0700:40:1801:00:1501:20:2701:24:4801:40:4202:01:2902:23:0402:44:3702:53:4102:53:50
#18 506753Zawadzki PawełWROCŁAWPOLNOA-47M3000:20:0600:40:1101:00:2401:20:5201:25:1701:41:1202:01:2902:22:4602:44:4702:53:3802:53:43
#19 492522Fido AdamKOŁBRZEGPOLJW 3937-46M4000:20:0800:40:2001:00:0901:20:2201:24:4901:41:0602:01:4902:23:2502:44:4902:53:2802:53:40
#20 474430Świder DawidWŁOCŁAWEKPOLGKS FABIANKI-44M1800:20:2000:40:2901:00:2001:20:2101:24:3701:40:1402:00:2602:21:0702:43:3502:52:5302:52:54
#21 46853Langner RadosławWROCŁAWPOLVege Runners-43M1800:19:3600:39:1300:58:4001:18:1901:22:3101:37:5801:57:5302:19:5902:43:1402:52:3002:52:34
#22 483489Siciarz MarcinOŁAWAPOL-45M3000:19:3200:39:1600:58:5501:18:5001:23:1001:39:0301:59:2702:20:5502:43:1602:52:2502:52:57
#23 456249Stasikowski BartoszPOZNAŃPOLŚwiat Biegacza Fehlau Run Team-42M3000:19:3400:39:1400:58:4001:18:2101:22:3601:38:0001:57:5402:18:3302:41:4202:52:2302:52:26
#24 445309Kimmer JakubZELÓWPOLBieging Team Zelów-41M1800:19:2400:38:5600:58:1601:18:1401:22:3701:38:4501:59:3802:21:1802:42:3302:51:3002:51:35
#25 43268Podgórski BoguszPOZNANPOLEmitt Nieruchomosci-40M3000:19:0200:38:0800:57:1401:16:3301:20:4801:36:2801:57:0702:19:0002:41:2602:51:1702:51:20
#26 42797Wcisło GrzegorzWROCŁAWPOLPro­Run Wrocław-39M3000:19:4800:39:2800:59:3501:20:2901:24:4601:40:3102:01:4602:23:0802:42:5002:51:0202:51:08
#27 414185Górka PiotrMYŚLIBÓRZPOL-38M4500:19:5800:39:4500:59:1801:19:0701:23:2701:39:0801:59:3502:20:3802:42:0402:50:5502:50:58
#28 404214Vedeikis ErnestasŠIAULIAILTUKasciukai-37M4500:19:5000:39:2300:58:3801:18:3101:22:5401:38:4301:58:4702:19:3002:41:1702:50:3802:50:43
#29 396777Nowak DawidSADKIPOL-36M3000:19:3800:39:1900:58:4401:18:4401:23:0801:39:0301:59:3902:20:4602:41:5302:50:3402:50:39
#30 387285Cieślak DawidKOMORNIKIPOLKP Poznań Grunwald-35M3000:19:2400:39:1200:58:4001:18:3801:22:5901:38:3601:58:5502:19:5702:41:3602:50:3102:50:37
#31 376817Dacka PatrykSZCZECINPOL-34M1800:20:1400:40:2901:00:2101:20:2001:24:3501:40:1302:00:2002:20:5002:41:1602:50:2102:50:22
#32 366350Włodarkiewicz DominikPOZNAŃPOLNBR TEAM-33M4000:19:3700:39:1400:58:4301:18:2001:22:3501:38:0001:57:5402:18:4302:41:1002:50:1002:50:13
#33 355589Trzebiński RyszardEŁKPOL-32M4000:20:0800:40:1501:00:2101:20:2001:24:3701:40:1402:00:2102:20:5002:41:1802:49:5602:49:57
#34 34514Kunikowski TomaszŁOWICZPOLAkademia Biegacza.pl S.L. Salos­Wodna Łó-31M1800:19:0300:38:0400:57:0801:16:1901:20:2601:35:2901:55:2402:17:5402:40:2902:49:5402:49:56
#35 335896Młynarczyk WaldemarWŁOCŁAWEKPOLMUSTAPHA TEAM-30M4000:20:2000:40:2901:00:2001:20:2101:24:3701:40:1302:00:2502:20:4902:41:1002:49:4602:49:47
#36 324680Popławski TomaszCZAPURYPOLNightruners-29M3000:18:5900:38:0600:57:1101:16:3001:20:4501:36:2701:56:5002:18:0802:40:0602:49:3202:49:38
#37 313798Cawley JoeWICKLOWIRLBray Runners-28M4500:19:2400:38:5100:58:1901:18:1401:22:3401:38:2401:58:3502:19:4902:40:4202:49:2402:49:29
#38 302917Gołaszewski MichałLEGIONOWOPOLTeam Kopeć-27M4000:19:5400:39:4400:59:1701:19:0701:23:2601:38:5401:58:4802:19:2102:40:3302:49:2302:49:27
#39 296298Żakowski AdrianJAROCINPOLDecathlon Franowo-26M1800:18:4900:37:2300:56:0101:14:4501:18:4601:33:3001:53:1702:15:2502:39:1102:49:1902:49:22
#40 286324Kaliński PrzemysławURSUS WARSZAWAPOLBIURO OCHRONY RZĄDU-25M3000:20:0500:39:5000:59:4001:19:2301:23:4201:39:0701:59:0202:18:4502:39:4402:49:1902:49:20
#41 274046Lorenc ArturŚLESINPOL-24M3000:20:0100:40:0000:59:4101:19:3501:23:5001:39:2801:59:2802:19:2902:39:3202:48:0402:48:08
#42 262935Sobczak SebastianNOWA SÓLPOLNowosolska Grupa Biegowa/Team Draczyński-23M4000:19:2100:38:2900:57:4501:17:0401:21:1501:36:2801:56:1502:17:0802:38:3902:47:4402:47:49
#43 252145Łączny PawełCZEMPIŃPOLChampionMan Team-22M3000:18:5900:38:0500:57:1001:16:2801:20:3901:36:0201:56:0902:17:0602:38:2502:47:3102:47:38
#44 245558Łabuz MarekTARNÓWPOLGRUPA AZOTY S.A.-21M4000:19:4600:39:2100:59:1201:19:0301:23:2101:38:4901:58:4302:18:4602:39:0002:47:2802:47:37
#45 236283Witkowski MichałŁÓDŹPOLAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos­Wodna Łód-20M1800:19:5000:39:3300:59:1501:19:0601:23:2401:38:5201:58:4602:18:4102:38:3802:47:0302:47:09
#46 224910Regimowicz TomaszWROCŁAWPOLArdentCode-19M4000:19:2200:38:3000:57:4701:17:0501:21:1601:36:2901:56:1502:16:3702:37:1302:45:5102:45:55
#47 216267Kaliś KarolSUSZPOL16 Batalion Dowodzenia/ UKS TRS SUSZ-18M1800:17:2100:34:4101:10:3501:14:3101:29:1901:49:4202:11:0302:34:4902:44:3402:44:36
#48 207041Wróbel ŁukaszLESZNOPOLMaraton Leszno/ KGB Grzmot Komorniki-17M3000:18:4800:37:2300:55:5401:14:5901:19:1001:34:1201:53:5502:14:2802:35:3102:44:1902:44:23
#49 196392Niedźwiadek KamilWARSZAWAPOLNiedźwiadki Running Team-16M1800:18:4900:37:2500:56:0901:15:2701:19:3501:34:5001:54:2402:14:5202:35:3802:44:1102:44:14
#50 184669Wiwatowski MichałPRZYŁĘKIPOL-15M3000:18:5400:38:0300:57:0601:16:1901:20:2701:35:3501:55:0502:15:0602:35:3502:44:0902:44:12
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164Hatakeyama MiyuTAKASAKI CITYJPN3-K1800:19:0500:38:1100:57:1901:16:2401:20:2801:35:0701:54:0902:13:4602:34:1102:42:5202:42:52
#52 173999Grabowski AntoniGDAŃSKPOLporannybiegacz.pl-14M3000:19:0100:37:5700:56:5401:16:0501:20:0901:35:0901:54:3902:14:3102:34:2702:42:4702:43:02
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1569Stelmach DominikaWARSZAWAPOL2-K3000:18:3600:37:0000:55:0801:13:4701:17:4901:32:5501:52:3602:13:0502:33:4402:42:3902:42:39
#54 146503Samotij DominikWROCŁAWPOL-13M3000:18:4800:37:2300:56:0101:14:4601:18:4901:33:4601:53:1502:13:2202:33:4702:42:2702:42:30
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !133Takada HarunaTAKASAKI CITYJPN1-K1800:18:5700:37:4900:56:4101:15:3701:19:3901:34:3101:53:4202:13:0102:32:2102:40:4902:40:49
#56 124426Lysko JakubKATOWICEPOLWKB META Lubliniec-12M3000:18:4900:37:2400:56:0201:14:4601:18:4701:33:2501:52:1102:12:0502:32:1602:40:4302:40:45
#57 114392Błaszczyk JarosławWARSZAWAPOLTeam Pleszew-11M4500:17:5500:35:5100:53:5201:11:5501:15:5201:30:2001:49:5302:10:5002:31:4902:40:3302:40:36
#58 103945Górny KrzysztofKALISZPOLwww.centralne.co-10M3000:17:5500:35:5100:53:5101:11:4101:15:3301:29:3901:48:3602:09:2302:30:2002:39:2702:39:30
#59 9786Wiatr TomaszPOZNAŃPOLBZWBK RUNNERS TEAM-9M4000:18:5300:37:2700:56:0501:15:0201:19:1301:33:5401:52:4702:11:5902:30:5302:38:3902:38:39
#60 83606Wietecki ŁukaszPOZNAŃPOLUKS_CITYZEN/BE3/"RAZEM" POZNAŃ-8M3000:18:4900:37:2300:55:5501:14:4401:18:4501:33:2301:52:0902:11:2902:29:5702:37:5102:37:55
#61 7130Łańduch MateuszKALISZPOLwww.dlabiegania.pl-7M3000:17:5500:35:5100:53:5201:11:4101:15:3301:29:3901:48:3602:07:3402:26:4702:34:5602:34:59
#62 641Gronostaj GrzegorzWROCLAWPOLWrocławskie Iten-6M4000:17:1200:34:3300:51:5901:09:5101:13:4201:27:5101:46:3802:06:2102:26:1102:34:3302:34:34
#63 51Dobrowolski EmilCHOTOMÓWPOLLŁKS Prefbet Śniadowo / runemilrun.pl-5M3000:16:0700:32:0700:48:1101:04:1601:07:4801:20:4001:37:5201:56:0502:14:4802:22:4802:22:48
#64 420Dopolskas ValdasVILNIUSLATSk Metrons-4M1800:16:0700:32:0700:48:1101:04:3401:08:1001:21:2401:38:4001:56:4302:13:4802:21:0602:21:06
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 311Pramau WłodzisławMIŃSKBLR-3M3000:16:2900:32:4900:49:0501:05:3101:09:0001:21:4901:38:1201:55:1702:12:3102:19:4602:19:47
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Nduva Boniface WambuaNAIROBIKEN-2M3000:15:3500:31:0800:46:3301:02:2101:05:5401:35:4801:53:0202:10:3702:17:5602:17:57
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16Iukhymchuk MykolaLUTSKUKR-1M3000:15:3600:31:0900:46:3401:02:0201:05:2401:17:4301:33:4901:50:2502:07:1402:14:3002:14:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności