Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5 sztafeta 20 października

Wyniki - 22 października 2017, Śrem

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1120Whisky Shop TEAMAndrzej Grześ, Wiktor Maćkowiak, Bogusz Podgórski, Damian Jendrzejczak00:08:3000:07:5700:08:0300:08:1500:32:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !219Czterdziestolatkowie Runner's Power i KamieńMarek Matuszewski, Maciej Kaminik, Jarosław Wawrzynkiewicz, Jacek Dziechciowski00:08:5400:07:5500:08:2000:07:5800:33:07
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 349Lucky LUZers + LKBMateusz Kaczmarek, Arkadiusz Bednarski, Bartosz Bieleń, Jarosław Sajnaj00:08:1500:08:4100:08:2500:08:3900:34:00
#4 454Marten TeamWaldemar Bartkowiak, Kamil Sójka, Dawid Linowiecki, Łukasz Ziemba00:08:1800:08:3000:10:2300:08:2100:35:32
#5 5117TFP GRAFIKA 3Igor Górny, Szymon Jackowiak, Paweł Wojciechowski, Maciej Skrzypczak00:09:4800:08:4700:08:3000:08:4400:35:49
#6 653Maratończyk JarocinDamian Filipiak, Łukasz Matan, Patryk Michalczyk, Marcin Michalczyk00:09:0400:09:3300:09:3000:08:4300:36:50
#7 765Nie Bez SzansGrzegorz Kołutkiewicz, Przemysław Frąckowiak, Tomasz Kapusta, Andrzej Siejek00:09:2200:08:4700:09:4700:09:1100:37:07
#8 867No Excuses Team i PrzyjacieleDawid Plewczyński, Hubert Suchy, Robert Przykucki, Ireneusz Nowak00:08:4900:09:4300:09:3700:09:2300:37:32
#9 990REHAU srem 1Dawid Duda, Dariusz Pietraszewski, Damian Konieczny, Damian Kuszyński00:09:2700:09:0500:09:3300:09:4000:37:45
#10 1022DREAM TEAMŁukasz Michalak, Jakub Ginter, Arkadiusz Murawiec, Szymon Lange00:09:3000:09:5200:09:1300:10:0200:38:37
#11 118Bestia TEAMTomasz Kapusta, Jagoda Musielak, Patrycja Petroczko, Hubert Rzyha00:09:0200:09:4800:10:2100:10:0000:39:11
#12 1273Odlewnia Żeliwa ŚREM 1Włodzimierz Jessa, Maciej Andrzejczak, Jarosław Pazoła, Piotr Stojecki00:10:0500:10:1100:10:0100:09:1000:39:27
#13 1347Leopol 1Mateusz Skalski, Tomasz Karolak, Piotr Prewicz, Przemysław Bykowicz00:08:1400:09:3700:10:5300:10:4600:39:30
#14 1450Lucky LUZers 2Łukasz Padła, Wojciech Pietruszyński, Adrian Sajnaj, Damian Plewa00:09:5400:09:4800:09:5500:09:5600:39:33
#15 15110śf crewBartosz Pawlicki, Wojtek Rypinski, Krzysztof Michałowski, Sebastian Nowak00:10:3600:10:0800:09:5300:09:1000:39:47
#16 16127wojownicy i łobuzyJerzy Wawrzyniak, Krzysztof Ignaszewski, Bartosz Michalak, Grzegorz Gumienny00:08:5000:13:2600:08:5400:08:3900:39:49
#17 1798RUUNERS GIRLSAgnieszka Golak, Katarzyna Burdajewicz, Katarzyna Główczyńska, Lidia Walkowiak00:08:5700:10:3900:10:2400:09:5400:39:54
#18 1897Running friends IISebastian Pawłowski, Tomasz Majchrzak, Przemysław Ryś, Dominik Jankowiak00:09:5500:10:1600:10:0100:10:0500:40:17
#19 1959Misja 'Szklarska'Adam Jankowiak, Anna Marcinkowska, Ewelina Janiszewska, Michał Szymaniak00:09:1000:11:2300:10:5300:09:2100:40:47
#20 20124Wodnik Śrem-drużyna 1Jakub Flasza, Michał Pietrzak, Ksawery Owczarzak, Wojciech Kościelniak00:10:3800:10:3300:10:3300:09:2600:41:10
#21 2114team4funJulia Kmieć, Zuzanna Gałka, Leszek Kmieć, Jakub Styperek00:10:5400:11:2400:09:4700:09:1400:41:19
#22 22121Wiocha BiegaTomasz Majcher, Tomasz Mróz, Marcin Tromski, Tomasz Frąckowiak00:10:4700:10:5300:09:5500:09:4800:41:23
#23 2391REHAU srem 2Paweł Weber, Maciej Niemier, Jarosław Kujawa, Łukasz Szewczyk00:10:2500:12:1800:09:3700:09:1300:41:33
#24 2436IC/TC/PCP/LSPiotr Masztalerz, Michał Siołek, Tomasz Gwiazdzinski, Adam Jacol Dopierała00:10:5800:10:4300:10:1800:09:3600:41:35
#25 2532Gepardy z HipolitaAneta Graca, Mikołaj Chwaliszewski, Martyna Klauza, Tomasz Sieradzki00:12:5000:09:0500:10:2600:09:1500:41:36
#26 2616Chill RunnersRafał Miękisiak, Dawid Adamiak, Łukasz Kurdas, Karol Krysztofiak00:10:0900:09:2400:11:5800:10:0800:41:39
#27 27109Szybcy i wściekliTomasz Wróblewski, Marcin Błaszyk, Bartosz Kmiecik, Bartosz Kaźmierczak00:09:5100:12:2400:10:2000:09:3400:42:09
#28 2840K26Mirosław Kaczmarek, Bartłomiej Cieślarczyk, Dominik Nogaj, Łukasz Nogaj00:11:2700:10:0000:09:2200:11:2700:42:16
#29 2993REHAU srem 4Grzegorz Piasecki, Artur Dębicki, Dawid Ptaszyk, Walenty Grześkowiak00:09:4700:11:1900:10:5700:10:1300:42:16
#30 3012Borys Team dla IgoraJerzy Wrzesiński, Maciej Galewski, Szymon Andrzejczak, Adrian Stempniak00:11:3600:10:2400:11:2300:08:5700:42:20
#31 3130Ekonom Team 2Sebastian Grabarkiewicz, Dawid Nowak, Krzysztof Kozłowski, Jakub Kozłowski00:11:2500:11:1100:10:4100:09:1000:42:27
#32 3277OFLOR Team 4Grzegorz Tomczyk, Tomasz Przymus, Michał Przybylski, Łukasz Broniarz00:11:2000:10:4100:10:2300:10:0800:42:32
#33 33130Złota CzwórkaGabriela Kusa, Adrian Tomczak, Jolanta Lester, Bartosz Sobczyk00:12:2900:09:2100:11:5600:09:0400:42:50
#34 3444KOMETA Śrem -B-Arkadiusz Dorszyk, Damian Kmieciak, Antoni Zalewski, Damian Dominiak00:09:2500:10:4800:11:5300:10:4600:42:52
#35 35131ZSP ŚREMPaweł Bierła, Sylwia Sapuła, Marcin Frąckowiak, Ewelina Szłapka00:09:1900:09:3400:11:5900:12:1500:43:07
#36 3634Gwiazdeczki MOS-uOlga Rożek, Otylia Jurga, Wiktoria Bartkowiak, Sylwia Bartkowiak00:10:4900:10:2600:11:0500:10:5800:43:18
#37 37108Szóstka- uczniowieAntoni Szczepaniak, Maksymilian Bartz, Franciszek Kowalski, Aleksander Wojciechowski00:11:4300:10:5500:10:1400:10:3900:43:31
#38 3884OgólniakJacek Szczepaniak, Beata Marciniak, Justyna Łuczak, Krzysztof Grzesiak00:09:1400:13:0200:10:4100:10:3600:43:33
#39 39102Starostwo Powiatowe w Śremie - gentelmenŁukasz Musielak, Andrzej Wolsztyniak, Marek Matuszewski, Piotr Jankowski00:11:2100:11:2300:09:3200:11:3600:43:52
#40 40115TFP GRAFIKA 1Przemysław Jesionowski, Sławomir Wachowiak, Marek Różański, Grzegorz Panke00:10:5000:11:5100:10:0600:11:0700:43:54
#41 41114Team MichalakJakub Michalak, Łukasz Frygier, Sławomir Michalak, Piotr Michalak00:11:1800:11:1400:12:0200:09:3300:44:07
#42 4276OFLOR Team 3Marek Marzol, Bartosz Barwiński, Paweł Baranowski, Adrian Trembliński00:12:0000:11:2100:11:0700:09:4300:44:11
#43 4392REHAU srem 3Marcin Gurdek, Wojciech Kaźmierczak, Bartosz Matuszewski, Karol Szostak00:11:3100:12:1800:11:0100:09:2300:44:13
#44 447BejotŁukasz Adamski, Piotr Krman, Tomasz Jakubczak, Magda Jakumik00:10:5300:10:0500:10:1400:13:0700:44:19
#45 4561MROZIKowe MorsyMarcin Marciniak, Michał Maćkowiak, Bogdan Mozgwa, Michał Marciniak00:13:1500:10:0900:10:1900:10:3600:44:19
#46 4683OFLOR Teens 2Szymon Górczak, Bartosz Jarzyna, Franciszek Sobkowiak, Bartosz Pawełczyk00:10:1200:11:1900:11:2700:11:3100:44:29
#47 475BAE Systems & PWC TeamHubert Rzyha, Simon Hall, Jp Tredoux, Clewin De-Witt00:09:4400:09:0500:13:5800:12:0200:44:49
#48 4874OFLOR Team 1Piotr Kozłowski, Marek Grześ, Maciej Lewek, Tomasz Jankowski00:10:4800:11:3700:12:1500:10:1400:44:54
#49 49113TeamMonika Kubiak, Natalia Gurdek, Wojciech Owczarski, Jan Kowalski00:12:2100:12:0400:10:0800:10:3300:45:06
#50 5014Byle do MetyPrzemysław Cejza, Agata Drymel, Milena Glura, Tomasz Niedziela00:10:1100:11:2300:12:5700:10:3800:45:09
#51 5128Dzieciaki z SP 4 dla IgorkaJulia Kapturek, Mateusz Śląski, Marta Wilkowska, Maciej Wierski00:12:0000:12:0200:10:4000:10:4500:45:27
#52 5231EljanJolanta Rodziak, Mariusz Piasecki, Dominika Lis, Tomek Piasecki00:11:3500:10:1700:13:5700:09:4700:45:36
#53 539BESTTEAMBartosz Kuik, Marek Bartkowiak, Dariusz Stempniak, Łukasz Słowiński00:11:2900:09:5800:12:5600:11:1700:45:40
#54 5410BGC RUNNERSBartosz Malicki, Artur Geser, Tomasz Seroka, Władysław Urbaniak00:13:0700:11:3300:11:0800:09:5300:45:41
#55 5556Matyje i NowakiWioleta Matyja, Andrzej Matyja, Maria Nowak, Krzysztof Nowak00:11:5000:09:2300:14:0900:10:4100:46:03
#56 5663Najlepsi w swoim fachuRafał Marciniak, Dariusz Kuderski, Artur Łakomiak, Sylwia Marciniak00:11:4900:10:3400:10:0000:13:4400:46:07
#57 57125Wodnik Śrem-drużyna 2Jagoda Lange, Filip Kaźmierczak, Piotr Tomczak, Wiktoria Tymecka00:12:5900:10:4600:11:4400:10:4500:46:14
#58 58119Waleczne ZdzichyPaweł Zdziechowski, Jan Paweł Zdziechowski, Kazimierz Zdziechowski, Jan Kazimierz Zdziechowski00:10:2200:12:3500:12:1900:10:5800:46:14
#59 5915ChampionMan TeamMariola Buchert, Izabela Lisiecka, Kazimierz Michalak, Dariusz Lewandowski00:10:5100:12:3900:13:2200:09:3800:46:30
#60 6058MinionkiMariusz Borowski, Kinga Komorowska, Anna Skoczyńska, Krzysztof Sobierajski00:09:5500:13:4300:12:1300:10:4200:46:33
#61 61104SYNCHRO ŚREMWiktoria Ochocka, Zofia Bączkiewicz, Dobrawa Małaszniak, Paulina Jackowiak00:12:1000:12:1200:12:0700:10:1100:46:40
#62 62116TFP GRAFIKA 2Magdalena Michalska, Agnieszka Jackowiak, Małgorzata Szymaniak, Justyna Kwapich00:11:2100:11:0100:13:0300:11:1500:46:40
#63 63100Siła i CzosnekAndrzej Ślipko, Katarzyna Mróz-Siczyńska, Piotr Kurnatowski, Adriana Pawelczyk00:11:5300:11:3400:11:0200:12:1200:46:41
#64 64128Zabiegane ŚrePoLeMaciej Koszarek, Edyta Michalska, Grażyna Kramm, Łukasz Łuczkiewicz00:09:3400:12:0400:13:0900:11:5700:46:44
#65 6538Janusze ŚremMikołaj Zimoń, Michał Terpiłowski, Paweł Ratajczak, Tomasz Simon00:11:2900:13:4000:11:2100:10:1600:46:46
#66 6643KOMETA Śrem -A-Przemysław Zalewski, Anna Skubiszyńska, Alina Zalewska, Szymon Rozmiarek00:09:5100:13:1500:13:5300:10:0000:46:59
#67 6787Papu FitKrzysia Laska, Małgosia Urbaniak, Marcin Urbaniak, Dawid Nolberczak00:14:2000:13:3000:10:1300:09:0200:47:05
#68 6835HERNIK TEAMMariusz Gogół, Agata Olzacka, Agnieszka Jaśkowiak, Wioleta Hulewicz00:09:4000:11:3300:14:0900:11:4700:47:09
#69 694ARKOCHŻaneta Koch, Przemek Koch, Agata Kmiecik, Marcin Kmiecik00:13:3200:09:4100:12:3000:11:2600:47:09
#70 7029EKONOM Team 1Daniel Cicharski, Joanna Cicharska, Martyna Mostowska, Damian Wiza00:11:4700:13:1700:12:0300:10:1600:47:23
#71 7155Masłowo biegaAgnieszka Wojciechowska, Emilia Matuszak, Piotr Matuszak, Mateusz Wojciechowski00:13:3200:13:3600:10:2200:10:0200:47:32
#72 7223Dream Team Bociana 1Rafał Rybarczyk, Anna Włodarz, Natalia Rozmiarek, Daniel Finger00:09:2500:13:5000:12:4800:11:3700:47:40
#73 7370NOWAKI TEAMRafał Nowak, Magda Nowak, Alicja Nowak, Brajan Nowak00:10:4100:14:2000:12:3100:10:0900:47:41
#74 74101Siła i Czosnek jako Green Bike TeamJakub Nowak, Natalia Nowak, Łukasz Kaczmarek, Marta Czapik00:11:5400:13:5300:11:3500:10:2600:47:48
#75 7533Grupa MeissnerMarta Meissner, Maria Meissner, Kuba Meissner, Wojtek Meissner00:12:5400:14:2300:10:1300:10:2700:47:57
#76 7680OFLOR Team 7Izabela Ziółkowska, Tatiana Śmigielska, Natalia Grzegorczyk, Andrzej Czerniejewski00:12:1300:11:4200:13:5800:10:0900:48:02
#77 772Ale jaja!!!Roksana Pachura, Sandra Pachura, Oliwia Pachura, Julia Matuszewska00:11:5200:11:3300:11:4300:13:1000:48:18
#78 7842Klasa VI A - SP4Oskar Lisiecki, Julia Zięciak, Blanka Matuszewska, Amelia Tomaszewska00:10:5400:11:5900:13:1200:12:2500:48:30
#79 7957Mieszanka WybuchowaMarta Gidaszewska, Małgorzata Kaczmarek, Magdalena Padła, Joanna Lorenc00:11:3100:12:3100:12:2900:12:0800:48:39
#80 8037JankesiJoanna Jankowska, Kacper Jankowski, Oliwer Jankowski, Patrycja Gołąb00:13:1000:10:5300:15:3100:09:1900:48:53
#81 81126Wojciechowscy TeamJasiu Wojciechowski, Marlena Wojciechowska, Julia Wojciechowska, Szymon Wojciechowski00:09:3200:13:5500:13:4000:11:5100:48:58
#82 8294Rodzinka.plJędrzej Janiszewski, Paweł Janiszewski, Ewa Janiszewska, Szymon Janiszewski00:12:2100:10:0300:15:0600:11:3700:49:07
#83 8320DoBiDawid Dominiczak, Franciszek Dominiczak, Honorata Biesch, Kacper Biesch00:12:5400:10:2500:13:1600:12:3700:49:12
#84 8425DURO TEAMMarta Trzcińska, Wojciech Trzciński, Agnieszka Kałuża, Jan Trzciński00:13:4900:11:2200:13:0500:11:1000:49:26
#85 8571Odlewnia Żeliwa ŚREM 2Aida Wierska, Katarzyna Siwiec, Kamila Jędrzejczak, Agnieszka Kołakowska00:13:2800:13:4200:11:4700:10:3300:49:30
#86 86106SZNURA TEAMSzymon Sznura, Paulina Jesionowska, Mateusz Sznura, Magdalena Sznura00:13:2200:13:1300:13:2100:09:4200:49:38
#87 8748Leopol 2Kamil Wojciechowski, Adrian Kicki, Kamil Kiel, Tobiasz Hołderny00:10:4100:11:3900:13:4000:13:4000:49:40
#88 8878OFLOR Team 5Adam Antoniewicz, Krzysztof Lewandowski, Błażej Zimowski, Marcin Wyzuj00:11:4300:14:2000:12:1100:11:3200:49:46
#89 89112Śremski Klub Morsów MROZIK 2Joanna Urbańska, Przemysław Helak, Paweł Milicki, Stanisław Menzel00:12:5600:13:2500:12:4100:10:4700:49:49
#90 9051ŁącznościowcyAnna Sarnecka, Katarzyna Detzner, Inga Miłek, Piotr Zieliński00:11:4800:12:5700:13:4000:11:3700:50:02
#91 9199SBL TEAMMarta Tomaszewska, Emilia Tomaszewska, Marcin Tomaszewski, Piotr Szcześniak00:13:5400:14:0000:09:4600:12:2400:50:04
#92 92122Wiocha Biega - Najładniejsi w całej wsiDawid Kasprzak, Joanna Owczarzak, Monika Maciejewska, Jacek Dydymski00:11:3000:12:2200:15:0100:11:1200:50:05
#93 93105Szkolny Klub Wolontariatu SP5 ŚremAgnieszka Bolek, Alicja Piasecka, Gracjan Wasilewski, Hubert Dąbrowski00:13:2100:11:3900:10:3500:14:3500:50:10
#94 9469NochowoPiotr Rożek, Adam Chudziński, Roksana Sójka, Daria Adamczak00:09:4800:12:1900:13:5000:14:2900:50:26
#95 9560MROZIKowe FoczkiRenata Marciniak, Karolina Paluszkiewicz, Karolina Opala-Mozgwa, Hania Kaźmierczak00:12:1200:14:0900:12:4300:11:2300:50:27
#96 9696Running friends IIwona Ryś, Klaudyna Staszewska, Karolina Pawłowska, Aldona Górna00:13:3100:12:2600:12:2800:12:0300:50:28
#97 973Animalia TeamJerzy Karasiak, Łukasz Czekała, Sylwia Smolarek, Tomasz Paluszkiewicz00:11:5400:12:2200:13:0700:13:0700:50:30
#98 9866NiepokonaniRobert W Ęclewski, Izabella W Ęclewska, Genowefa Genderka, Arkadiusz Śmigielski00:10:0700:14:2600:14:1900:11:4800:50:40
#99 99118URZĄD MIEJSKIAdrian Wartecki, Marcin Sawicki, Ilona Klak, Anna Szmyt-Baranowska00:12:1400:09:4200:14:3400:14:2800:50:58
#100 10027Dutch Trade Team 2Łukasz Dembski, Marta Sarnowska, Natalia Polowczyk, Karol Łabędzki00:11:1300:14:5600:13:3000:11:3000:51:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności