Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 301Pawleta Michał2112NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4050228-01:00:0701:00:4300:06:00
#2 302Polak Małgorzata2096OPEL ACTIVE TEAMRUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-4011-7400:59:3601:00:4300:05:57
#3 303Nosal Anna2469ORZEŁ BIAŁY S.A.ŚIWĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-3030-7500:59:1801:00:4600:05:55
#4 304Urban Dariusz2005GLIWICEPOLSKAM-4053229-01:00:4001:00:4700:06:04
#5 305Matysiewicz Piotr2079INTER PROJEKT SAZABRZEPOLSKAM-30100230-00:58:2501:00:4900:05:50
#6 306Okoń Monika2107KNURÓWPOLSKAK-3034-7600:59:5501:00:5200:05:59
#7 307Orzechowska Natalia2534OPOLEPOLSKAK-3040-7701:00:2101:00:5300:06:02
#8 308Holetzke Krzysztof2158PYSKOWICEPOLSKAM-30102231-00:59:3801:00:5600:05:57
#9 309Miśkiewicz Andrzej2342ZAWIERCIEPOLSKAM-5019232-01:00:0401:01:0600:06:00
#10 310Miecznikowski Agnieszka2162KATOWICEPOLSKAK-4014-7801:00:0001:01:0600:06:00
#11 311Mazurczak Diana2247OPOLEPOLSKAK-2030-7900:59:5801:01:0800:05:59
#12 312Wyciślik Wioleta2168GLIWICEPOLSKAK-3032-8000:59:3301:01:0900:05:57
#13 313Brzózka Patrycja2490GLIWICEPOLSKAK-2026-8100:59:0201:01:1200:05:54
#14 314Rapcia Rafał2153ZAWIERCIEPOLSKAM-30107233-01:00:3901:01:1500:06:04
#15 315Gwioździk Sławek2350ATOKATOWICEPOLSKAM-5018234-00:59:4801:01:2200:05:58
#16 316Cepuchowicz Sylwia2127W POGONI ZA DUCHEMKATOWICEPOLSKAK-4012-8200:59:5501:01:2500:05:59
#17 317Lata Beata2128SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKAK-4013-8300:59:5501:01:2500:05:59
#18 318Bugla Agnieszka2229ZABIEGANE NAUCZYCIELKIKUŹNIA NIEBOROWSKAPOLSKAK-3031-8400:59:3301:01:2600:05:57
#19 319Paśnik Jacek2523ŁÓDŹPOLSKAM-2057235-01:00:4901:01:2700:06:05
#20 320Kijanka Damian2082HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2054236-00:59:5501:01:2800:05:59
#21 321Gontarz Karolina2268HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAK-3033-8500:59:5401:01:2800:05:59
#22 322Sikorska Katarzyna2133GLIWICEPOLSKAK-3037-8601:00:1501:01:3000:06:01
#23 323Kolasińska Monika2075GLIWICEPOLSKAK-2029-8700:59:4601:01:3900:05:58
#24 324Wolanin Patrycja2440GLIWICEPOLSKAK-2032-8801:00:4301:01:4300:06:04
#25 325Pieniak Karolina2078GLIWICEPOLSKAK-2035-8901:01:0701:01:4600:06:06
#26 326Foremski Paweł2126BETANIAGLIWICEPOLSKAM-30104237-01:00:0601:01:4900:06:00
#27 327Zeidler Aleksander2289ZABRZEPOLSKAM-4054238-01:01:2501:01:5100:06:08
#28 328Wielawińska Halina2542GLIWICEPOLSKAK-3041-9001:00:2301:01:5300:06:02
#29 329Skwara Katarzyna2095HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAK-3042-9101:00:2901:01:5800:06:02
#30 330Orzażewska Elżbieta2104SOŚNICOWICEPOLSKAK-504-9201:00:1801:02:0000:06:01
#31 331Koenigshaus Anna2060ZABRZEPOLSKAK-3038-9301:00:1901:02:0600:06:01
#32 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#33 333Żurawiecka Anna2474GLIWICEPOLSKAK-2031-9401:00:1901:02:1000:06:02
#34 334Grzyśka Katarzyna2340ZABRZEPOLSKAK-3039-9501:00:1901:02:1000:06:02
#35 335Kocjan Lukasz2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4049240-00:59:5201:02:1100:05:59
#36 336Bednorz Roman2433NAPĘDZANI PROCENTEMKOZŁÓWPOLSKAM-30105241-01:00:1901:02:1100:06:02
#37 337Drzeja Zbigniew2506GLIWICEPOLSKAM-4051242-01:00:1401:02:1300:06:01
#38 338Dreja Katarzyna2505OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3036-9601:00:1401:02:1300:06:01
#39 339Zgrzybłowska Weronika2423GLIWICEPOLSKAK-3045-9701:01:0601:02:1300:06:06
#40 340Pietrzyk Małgorzata2273GLINICAPOLSKAK-2034-9801:01:0301:02:1300:06:06
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 341Szulc Joanna2038ORNONTOWICEPOLSKAK-163-9901:01:4601:02:1400:06:10
#42 342Groborz Grzegorz2059ZABRZEPOLSKAM-4052243-01:00:2801:02:1500:06:02
#43 343Maciąga Marcin2458PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-2055244-00:59:5901:02:1900:05:59
#44 344Pawełek Barbara2148ZABRZEPOLSKAK-3043-10001:00:3101:02:2000:06:03
#45 345Karwat Jarek2196EZUNIVERSERYBNIKPOLSKAM-30106245-01:00:2001:02:3000:06:02
#46 346Binasik Agnieszka2101KATOWICEPOLSKAK-4015-10101:00:5001:02:3300:06:05
#47 347Paczkowski Jacek2220ZABRZEPOLSKAM-4055246-01:01:2801:02:4300:06:08
#48 348Salamon Dawid2259FILIPOWE KILOMETRY WALCZYMY Z AUTYZMEMCZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKAM-30109247-01:01:0801:02:4400:06:06
#49 349Drozd Krzysztof2113GLIWICEPOLSKAM-2058248-01:01:2201:02:4800:06:08
#50 350Kryń Agnieszka2404TRIATHLON X-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3044-10201:00:5901:02:5000:06:05
#51 351Gibas Wojciech2270HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-30110249-01:01:2201:02:5600:06:08
#52 352Ratka Dawid2109WYRYPOLSKAM-2059250-01:01:2901:02:5700:06:08
#53 353Mormul Witold2061SUPER FAJNY KLUBWROCŁAWPOLSKAM-2056251-01:00:1801:03:0000:06:01
#54 354Twarowska Celina2377ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-3048-10301:02:2401:03:0700:06:14
#55 355Rusielewicz Agnieszka2486GLIWICEPOLSKAK-2033-10401:00:5401:03:1400:06:05
#56 356Markowicz Piotr2485GLIWICEPOLSKAM-30108252-01:00:5501:03:1400:06:05
#57 357Łaszowska Ewa2464OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3047-10501:02:1801:03:2400:06:13
#58 358Kobusińska Jagoda2390PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-4016-10601:01:5301:03:2400:06:11
#59 359Waydowicz Przemysław2139PKO SILESIA RUNNING TEAMTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-30111253-01:01:5401:03:2400:06:11
#60 360Antos Angelika2123HIRSCHVOGELTYCHYPOLSKAK-2036-10701:02:1401:03:4800:06:13
#61 361Batoryna Aleksander2548BĘDZINPOLSKAM-30117254-01:03:5301:03:5500:06:23
#62 362Bieńkowska Justyna2188PYSKOWICEPOLSKAK-3046-10801:02:0601:04:0600:06:12
#63 363Sobolewska Stefania2347GLIWICEPOLSKAK-4017-10901:02:1501:04:1000:06:13
#64 364Porwolik Bożena2450RADZIONKOWPOLSKAK-4018-11001:02:2701:04:1700:06:14
#65 365Sikora Anna2208KNURÓWPOLSKAK-2037-11101:03:2101:04:2300:06:20
#66 366Muszalska Bożena2415BYTOMPOLSKAK-3056-11201:03:4401:04:2500:06:22
#67 367Kopeć-Wójcik Monika2138KNURÓWPOLSKAK-2038-11301:03:2301:04:2500:06:20
#68 368Kukuczka Ewa2146GLIWICEPOLSKAK-3055-11401:03:1501:04:2500:06:19
#69 369Jach Wojciech2179TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-4056255-01:02:3501:04:2800:06:15
#70 370Jachymiak Damian2385BUKOWNOPOLSKAM-30115256-01:03:2301:04:2800:06:20
#71 371Witała Rafał2025GLIWICEPOLSKAM-30112257-01:02:3401:04:3500:06:15
#72 372Dworniczak Iwona2219SIEMIANOWICE SL.POLSKAK-505-11501:02:4501:04:3500:06:16
#73 373Zajdel Dariusz2093ZAWADZKIEPOLSKAM-5020258-01:02:3801:04:3500:06:15
#74 374Rodak Agnieszka2349W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3050-11601:02:4501:04:4100:06:16
#75 375Skrzypek Marta2191CIĘCINAPOLSKAK-3053-11701:03:0201:04:4300:06:18
#76 376Komhr Anna2541GLIWICEPOLSKAK-3051-11801:02:4901:04:4700:06:16
#77 377Maleńka Jolanta2448GLIWICEPOLSKAK-3057-11901:03:4801:04:5100:06:22
#78 378Szołtysik Marta2453RADZIONKÓWPOLSKAK-3054-12001:03:0501:04:5200:06:18
#79 379Kotowski Piotr2426GLIWICEPOLSKAM-4058259-01:03:2601:04:5500:06:20
#80 380Borowiak Mateusz2286SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30113260-01:02:3401:04:5800:06:15
#81 381Gąsiorek Łukasz2288SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-2060261-01:02:3601:04:5800:06:15
#82 382Żelezny Tomasz2249GLIWICEPOLSKAM-30114262-01:03:0601:04:5900:06:18
#83 383Baranowska Ewa2252SEKCJA BIEGOWA FAMILIABYTOMPOLSKAK-3049-12101:02:3401:04:5900:06:15
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !384Gilewski Franciszek2509BIEGAM Z SERCEMGLIWICEPOLSKAM-701263-01:03:0701:05:0000:06:18
#85 385Dudek Mateusz2394FLUOR SA.RYBNIKPOLSKAM-2061264-01:03:1301:05:0700:06:19
#86 386Procek Katarzyna2144GLIWICEPOLSKAK-4019-12201:03:4201:05:0900:06:22
#87 387Pankiewicz Katarzyna2260GRUPACMYKIGLIWICEPOLSKAK-4020-12301:04:0701:05:1400:06:24
#88 388Okoń Elżbieta2058GIERAŁTOWICEPOLSKAK-3059-12401:04:1801:05:1500:06:25
#89 389Holetzke Dorota2425PYSKOWICEPOLSKAK-3058-12501:04:0801:05:2000:06:24
#90 390Kempka Izabela2373JAWORZNOPOLSKAK-2040-12601:04:0201:05:2500:06:24
#91 391Zimny Joanna2022GLIWICEPOLSKAK-3052-12701:02:5101:05:3100:06:17
#92 392Niemiec Rafał2261INTERGRAFIK POLSKAZABRZEPOLSKAM-4057265-01:03:0501:05:3200:06:18
#93 393Pe Magdalena2411GLIWICEPOLSKAK-3063-12801:05:1401:05:4400:06:31
#94 394Skowron Mirosława2209BYTOMPOLSKAK-4021-12901:04:2301:05:4400:06:26
#95 395Maciejczyk Marcin2244FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30116266-01:03:4301:05:4700:06:22
#96 396Goraj-Zając Aleksandra2537NIGHT RUNNERGLIWICEPOLSKAK-4022-13001:05:5601:06:0500:06:35
#97 397Bartkowska Monika2253GLIWICEPOLSKAK-3062-13101:04:5701:06:0500:06:29
#98 398Góra Grażyna2026GLIWICEPOLSKAK-3065-13201:06:0301:06:1100:06:36
#99 399Bojeś Marcin2310EZUNIVERSEBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM-2062267-01:04:0001:06:1600:06:24
#100 400Szydłak Iwona2242OASIS SPORT TEAMGLIWICEPOLSKAK-3061-13301:04:4901:06:1600:06:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności