Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jarco Dominik2234ALPIN SPORT TEAMPIETRZYKOWICEPOLSKAM-2022-00:03:3300:37:1300:37:1300:03:22
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rosiński Artur2354PARKRUN KATOWICERUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2033-00:03:3300:37:1800:37:1900:03:22
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4Wojdyła Mateusz2313GMINA STRZELCE OPOLSKIEKALINOWICEPOLSKAM-3014-00:03:3300:37:3000:37:3200:03:23
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5Winkler Tomasz2470MARKLOWICEPOLSKAM-3025-00:03:3300:37:4400:37:4500:03:25
#5 148Zarudzki Łukasz2353NOTHING TO FEARGLIWICEPOLSKAM-4027130-00:52:2300:53:2600:05:14
#6 404Kubica Michał2479GLIWICEPOLSKAM-2063270-01:05:1001:06:4000:06:31
#7 149Ploch Karolina2154PYSKOWICEPOLSKAK-308-1900:52:1900:53:3100:05:14
#8 405Niesler Magdalena2419NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3064-13501:05:3401:06:4100:06:33
#9 150Pawlina Piotr2029GLIWICEPOLSKAM-4028131-00:52:3300:53:4600:05:15
#10 406Dudzicz Anna2065GLIWICEPOLSKAK-506-13601:05:1601:06:4200:06:31
#11 151Eichhof Joanna2030GLIWICEPOLSKAK-404-2000:52:3300:53:4600:05:15
#12 407Latos Ewa2077NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3060-13701:04:2901:06:5400:06:27
#13 152Jaworski Jakub2369GLIWICEPOLSKAM-2035132-00:52:5200:53:5200:05:17
#14 408Bączek Patrycja2324GLIWICEPOLSKAK-2039-13801:04:0001:06:5700:06:24
#15 153Więckowski-Gawron Mateusz2412KATOWICEPOLSKAM-2036133-00:52:5200:53:5200:05:17
#16 409Świder Tomasz2222BYTOMBYTOMPOLSKAM-4059271-01:05:1501:06:5900:06:31
#17 154Wilk Krzysztof2380KATOWICEPOLSKAM-4026134-00:52:0900:53:5700:05:13
#18 410Jurowicz Damian2447KATOWICEPOLSKAM-2064272-01:05:3301:07:0100:06:33
#19 155Grycman Michał2496CZYŻOWICE PPOLSKAM-2037135-00:53:2800:54:0000:05:20
#20 411Porada Tomasz2312RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-30119273-01:05:1001:07:0600:06:31
#21 156Mika Szymon2372KATOWICEPOLSKAM-3067136-00:53:2300:54:0000:05:20
#22 412Brodiuk Norbert2001SBRT ,NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4062274-01:06:4101:07:1700:06:40
#23 157Raszyk Alina2283AMBITNI TETRYCYISKRZYCZYNPOLSKAK-405-2100:53:1300:54:0200:05:19
#24 413Smuda Grzegorz2110AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30120275-01:05:2901:07:1800:06:32
#25 158Koloska Karina2258PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAK-207-2200:53:5100:54:0400:05:23
#26 414Malec Marek2391GLIWICEPOLSKAM-2065276-01:05:5101:07:2500:06:35
#27 159Gajda Katarzyna2339TAKENAKAGLIWICEPOLSKAK-208-2300:53:5200:54:0700:05:23
#28 415Breguła Anna2322GLIWICEPOLSKAK-4023-13901:05:5801:07:2700:06:35
#29 160Renkiel Tomasz2492GLIWICEPOLSKAM-4031137-00:53:4700:54:1100:05:22
#30 416Stachowiak Janusz2169TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-607277-01:05:5601:07:3600:06:35
#31 161Janik Janusz2491GLIWICEPOLSKAM-4032138-00:53:4700:54:1100:05:22
#32 417Sowa Ireneusz2098SOWA TEAM OPOLEOPOLEPOLSKAM-4061278-01:06:2701:07:5300:06:38
#33 162Jureko Maciej2021GLIWICEPOLSKAM-3056139-00:52:1600:54:1500:05:13
#34 418Stepel Grzegorz2214GLIWICEPOLSKAM-4063279-01:07:1701:08:0700:06:43
#35 163Zieliński Marek2457GLIWICEPOLSKAM-3070140-00:53:2700:54:1900:05:20
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !419Kozaczkiewicz Helena2028FC KNURÓW - COMBAT 56KNURÓWPOLSKAK-602-14001:07:2901:08:1000:06:44
#37 164Skwara Michał2136HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAM-3061141-00:52:4800:54:2200:05:16
#38 420Michalik Natalia2088GLIWICEPOLSKAK-2043-14101:06:3801:08:2500:06:39
#39 165Ślusarski Leszek2266BĘDZINPOLSKAM-4033142-00:53:5700:54:2400:05:23
#40 421Joostberens Aleksandra2392FLUOR SAPYSKOWICEPOLSKAK-2042-14201:06:3601:08:3100:06:39
#41 166Caputa Michal2227GLIWICEPOLSKAM-3069143-00:53:2700:54:2500:05:20
#42 422Lewandowska-Stachowiak Justyna2183ZABRZEPOLSKAK-4025-14301:07:0201:08:3700:06:42
#43 167Kaczmarski Marcin2398KACZMARSKISPORTSOSNOWIECPOLSKAM-3073144-00:54:1200:54:2900:05:25
#44 423Wnęk Agnieszka2248PRZYBĘDZAPOLSKAK-3066-14401:06:5901:08:4100:06:42
#45 168Seredynski Roman2544PANTERAPPOLSKAM-4029145-00:52:3600:54:3400:05:15
#46 424Dziemiańczuk Monika2316GLIWICEPOLSKAK-4024-14501:06:3501:09:0600:06:39
#47 169Skupień Izabela2528WARSZAWA PPOLSKAK-3011-2400:54:0000:54:3600:05:24
#48 425Kliks Kazimierz2071ZABRZEPOLSKAM-5021280-01:07:1701:09:3000:06:43
#49 170Tuchowska Anna2529SOSNOWIECPOLSKAK-309-2500:52:2500:54:3800:05:14
#50 426Kaźmierczak-Tkacz Ewa2395BBL GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYPOLSKAK-4029-14601:09:2201:09:4400:06:56
#51 171Piernikarczyk Robert2445PRZEZCHLEBIEPOLSKAM-3066146-00:53:1600:54:3800:05:19
#52 427Trzaskalik Aleksandra2120GLIWICEPOLSKAK-2044-14701:07:4401:09:5500:06:46
#53 172Kowol Marcin2194GLWICEPOLSKAM-4034147-00:54:0900:54:4000:05:25
#54 428Wilczyńska-Kogut Aleksandra2336NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3067-14801:08:0401:09:5600:06:48
#55 173Raczek Magdalena2193GLIWICEPOLSKAK-3012-2600:54:1000:54:4100:05:25
#56 429Pająk Aleksandra2345GLIWICEPOLSKAK-4032-14901:10:0601:10:1100:07:00
#57 174Orzażewski Marek2263OPEL ACTIVE TEAMBYTOMPOLSKAM-3071148-00:53:5900:54:4300:05:24
#58 430Chomiak Agata2530GLIWICEPOLSKAK-4031-15001:10:0601:10:1100:07:00
#59 175Łuczak Marek2455GLIWICEPOLSKAM-3068149-00:53:2400:54:4400:05:20
#60 431Strug Małgorzata2489GLIWICEPOLSKAK-4026-15101:07:5501:10:1300:06:47
#61 176Bobeł Krzysztof2442S.A.S. SILESIAŚWIĘTOSZOWICEPOLSKAM-3072150-00:54:0500:54:4400:05:24
#62 432Strug Mariusz2482GLIWICEPOLSKAM-4064281-01:07:5601:10:1400:06:47
#63 177Zakrzowski Wojciech2241ŁAZISKA GÓRNEPOLSKAM-3062151-00:52:5800:54:4700:05:17
#64 433Janoszka Izabela2125HIRSCHVOGELŚWIBIEPOLSKAK-2045-15201:08:4501:10:1500:06:52
#65 178Bachman Robert2522POLSKAM-3074152-00:54:3100:54:4800:05:27
#66 434Kaczkiewicz Agnieszka2002NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-4028-15301:09:2101:10:2500:06:56
#67 179Zhykharau Vasili2255GLIWICEPOLSKAM-3058153-00:52:2100:54:4800:05:14
#68 435Dziekan Kasia2197ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAK-3068-15401:08:5301:10:3400:06:53
#69 180Więczkowska Milena2521POLSKAK-2010-2700:54:3300:54:4900:05:27
#70 436Cieslak Pawel2438GLIWICEPOLSKAM-30121282-01:08:5801:10:5200:06:53
#71 181Gierada Ryszard2356NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-507154-00:52:5700:54:5100:05:17
#72 437Szkamruk Małgorzata2254GLIWICEPOLSKAK-3069-15501:09:3301:10:5800:06:57
#73 182Staroń Jagoda2161ZABRZEPOLSKAK-209-2800:54:0300:54:5700:05:24
#74 438Pękala Anna2163ZABRZEPOLSKAK-4027-15601:09:0901:10:5900:06:55
#75 183Rutkowski Łukasz2437GLIWICEPOLSKAM-2039155-00:53:5900:54:5900:05:23
#76 439Stanisz Małgorzata2067GLIWICEPOLSKAK-3070-15701:10:0601:11:0000:07:00
#77 184Kobusiński Jurek2389PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAM-5010156-00:53:3200:55:0300:05:21
#78 440Maliszewski Jakub2379NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-30122283-01:09:2201:11:1800:06:56
#79 185Wlaźlak Wiesław2135GLIWICEPOLSKAM-509157-00:53:2800:55:0400:05:20
#80 441Maliszewski Bogusław2381NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-608284-01:09:2301:11:1800:06:56
#81 186Hajda Adam2308MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKAM-4035158-00:54:2800:55:0700:05:26
#82 442Lewicki Krzysztof97NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30123285-01:10:1901:11:2200:07:01
#83 187Kłoda Marcin2468TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPEZABRZEPOLSKAM-3063159-00:53:0800:55:0800:05:18
#84 443Polakowicz Aleksandra2129CHORZÓWPOLSKAK-4033-15801:10:1001:11:4000:07:01
#85 188Siata Sebastian2466TENNECO AUTOMOTIVEEASTERN EUROPETRZEBINIAPOLSKAM-3064160-00:53:0800:55:0800:05:18
#86 444Kochanek Aleksandra2203GLIWICEPOLSKAK-4030-15901:09:2401:11:5200:06:56
#87 189Ciszewski Krzysztof2418SOŚNICOWICEPOLSKAM-3077161-00:54:5100:55:0900:05:29
#88 445Ochman Agnieszka2451BYTOMPOLSKAK-4034-16001:10:1501:11:5900:07:01
#89 190Okoń Zdzisław2108KNURÓWPOLSKAM-604162-00:54:0500:55:1000:05:24
#90 446Piernikarczyk Mirela2444PRZEZCHLEBIEPOLSKAK-3071-16101:10:5801:12:1700:07:05
#91 191Juraszek Tomasz2240TYCHYPOLANDM-4030163-00:53:2300:55:1300:05:20
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 447Konopacka Krystyna2119GLIWICEPOLSKAK-603-16201:11:5401:12:2700:07:11
#93 192Janicki Krzysztof2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-4037164-00:54:4600:55:2300:05:28
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !448Gątek Gerard2549CZĘSTOCHOWA PPOLSKAM-702286-01:10:5801:12:4800:07:05
#95 193Pawłowska-Guldzińska Magdalena2417ŁÓDŹPOLSKAK-406-2900:53:3700:55:2400:05:21
#96 449Pyrek Marek2314TOROS DE ESPANALARYSZÓWPOLSKAM-30125287-01:12:0401:13:0000:07:12
#97 194Trybus Michał2232GLIWICEPOLSKAM-2041165-00:54:2300:55:2400:05:26
#98 450Nowiński Kamil2284SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30124288-01:11:2401:13:4800:07:08
#99 195Soczawa Wojciech2459BYTOMPOLSKAM-3065166-00:53:1200:55:2600:05:19
#100 451Ziołkowska Barbara2223ŚWIĘTOCHŁOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-3072-16301:12:0901:13:5200:07:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności