Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 196Mucharski Jacek2306PROPOINTCHORZOWPOLSKAM-2044167-00:54:5400:55:2700:05:29
#2 452Zaroda Magdalena2287GLIWICEPOLSKAK-3073-16401:13:2001:13:5300:07:20
#3 197Kozłowski Mariusz2281OPOLEPOLSKAM-4036168-00:54:4300:55:2800:05:28
#4 453Tiszbierek Gabriela2118BARGŁÓWKAPOLSKAK-4035-16501:12:1301:13:5500:07:13
#5 198Simka Łukasz2100PROMILKI41-500POLSKAM-3075169-00:54:3300:55:2800:05:27
#6 454Tiszbierek Henryk2117NIGHT RUNNERS GLIWICEBARGŁÓWKAPOLSKAM-4065289-01:12:1301:13:5500:07:13
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Pietrucha-Toma Ewa2434BYTOMPOLSKAK-501-3000:54:3400:55:3300:05:27
#8 455Pruchnik Sławek2051JAZZYGLIWICEPOLSKAM-2066290-01:13:4901:14:4800:07:22
#9 200Mazalik Jadwiga2091PYSKOWICEPOLSKAK-3013-3100:54:3900:55:3400:05:28
#10 456Juretko Adam2535CHORZÓWPOLSKAM-4066291-01:13:2401:15:0200:07:20
#11 201Heince Łukasz2290PROPOINTRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2045170-00:55:0200:55:3700:05:30
#12 457Kut Krzysztof2031GLIWICEPOLSKAM-30126292-01:14:0001:15:0200:07:24
#13 202Kosmaczewska Anna2010ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-3014-3200:55:2800:55:5000:05:32
#14 458Vega Zumeta Brygida2408NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3074-16601:15:0701:16:0900:07:30
#15 203Matsuda Takura2327TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-3079171-00:55:3700:55:5200:05:33
#16 459Uemura Yoshihiko2334TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-5022293-01:16:0101:16:1900:07:36
#17 204Zieliński Kamil2551RUPA ŚLĄSKAPOLSKAM-2038172-00:53:3800:55:5500:05:21
#18 460Gorzkowska Małgorzata2111SOSNOWIECPOLSKAK-2046-16701:14:1001:16:2100:07:25
#19 205Sieradzka Agnieszka2057BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEPOLSKAK-3017-3300:55:5600:55:5600:05:35
#20 461Kamiński Wojciech2477INTERPROJEKTGLIWICEPOLSKAM-2067294-01:14:1501:16:4000:07:25
#21 206Palus Piotr2231GLIWICE SOŚNICAPOLSKAM-3083173-00:55:5200:55:5600:05:35
#22 462Kostro Rafał2285SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30127295-01:15:3401:17:5600:07:33
#23 207Dybała Adam2406GLIWICEPOLSKAM-2043174-00:54:5300:55:5700:05:29
#24 463Cudzik Waldemar2463CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-5023296-01:16:3501:18:0300:07:39
#25 208Oshimbe Masaaki2328TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-4038175-00:55:4000:55:5900:05:34
#26 464Rospondek Agata2472CZĘSTOCHOWAPOLSKAK-3075-16801:16:3601:18:0400:07:39
#27 209Kozłowski Andrzej Jerzy2238ZABRZEPOLSKAM-5011176-00:54:4400:56:0100:05:28
#28 465Frąc Elżbieta2206NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-4036-16901:16:2901:18:2000:07:38
#29 210Łajszczak - Gajda Dorota2174GLIWICEPOLSKAK-407-3400:54:0100:56:0100:05:24
#30 466Marczak Marta2510GLIWICEPOLSKAK-3076-17001:17:5301:20:0900:07:47
#31 211Michalak Agnieszka2515SOSNOWIECPOLSKAK-3016-3500:55:4600:56:0200:05:34
#32 467Józefczyk Katarzyna2167ISTA BIEGAMYLEWIN BRZESKIPOLSKAK-3077-17101:18:5601:21:0000:07:53
#33 212Jeżewski Adam2201ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-3082177-00:55:5000:56:1300:05:35
#34 468Kulig Maciej2504CERTUMPOLSKAM-30128297-01:21:1701:21:2300:08:07
#35 213Piotrowska Małgorzata2131ZABRZEPOLSKAK-2011-3600:55:2100:56:1500:05:32
#36 469Gross Magdalena2413UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAK-164-17201:20:0601:22:2400:08:00
#37 214Dombek Paweł2171ISTA BIEGAMYPOZNOWICEPOLSKAM-2040178-00:54:1500:56:1800:05:25
#38 470Doliński Daniel2414UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAM-2068298-01:20:0501:22:2400:08:00
#39 215Sirko Zbigniew2048GLIWICEPOLSKAM-5012179-00:55:1500:56:1800:05:31
#40 471Juszczak Ewa2049GLIWICEPOLSKAK-507-17301:22:2401:23:1800:08:14
#41 216Majdukiewicz Michał2502LERTUMGLIWICEPOLSKAM-2046180-00:56:1800:56:2300:05:37
#42 472Juszczak - Wiśniewska Agata2435NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3078-17401:24:3801:25:3300:08:27
#43 217Więcław Grzegorz2531GLIWICEPOLSKAM-3086181-00:56:0800:56:2700:05:36
#44 473Cieszyńska Jolanta2225SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAK-508-17501:26:3801:27:1000:08:39
#45 218Trosko Adam2027GLIWICEPOLSKAM-3076182-00:54:4000:56:4100:05:28
#46 474Cybulska Weronika2184GLIWICEPOLSKAK-2047-17601:28:2801:30:1500:08:50
#47 219Michalski Robert2014HETMAN TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-3088183-00:56:2200:56:4200:05:38
#48 475Skupień Piotr2526GLIWICEPOLSKAM-4067299-01:30:1901:30:5600:09:01
#49 220Garbacz Damian2374FP RUNNING TEAMSOŚNICOWICEPOLSKAM-3089184-00:56:2800:56:4500:05:38
#50 476Wierciński Łukasz2473GLIWICEPOLSKAM-609300-01:43:5801:44:0300:10:23
#51 221Leszkiewicz Krzysztof2517ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWPOLSKAM-3078185-00:55:0400:56:5000:05:30
#52 477Marek Sławomir2525ZABRZEPOLSKAM-5024301-01:47:3001:48:2200:10:45
#53 222Zielonka Dawid2239RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2047186-00:56:2300:56:5000:05:38
#54 478Olejnik Marcin2302PROPOINTGOŁUSZOWICEPOLSKAM-2069302-01:52:2601:53:0100:11:14
#55 223Muskietorz Katarzyna2033MIKOŁÓWPOLSKAK-2015-3700:56:2300:56:5000:05:38
#56 224Bauc Bartłomiej2083KATOWICEPOLSKAM-3085187-00:55:5900:56:5200:05:36
#57 225Mierzejewski Jacek2199AMATORRUDYPOLSKAM-4039188-00:55:4700:57:0700:05:34
#58 226Stanisz Michał2068GLIWICEPOLSKAM-3087189-00:56:1600:57:0900:05:37
#59 227Samol Grzegorz2046GLIWICEPOLSKAM-5013190-00:56:0300:57:0900:05:36
#60 228Kowalik Tomasz2320CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-3090191-00:56:4600:57:1200:05:40
#61 229Jaworek Dariusz2538OTK RZEŹNIKPOLSKAM-4041192-00:56:1700:57:1400:05:37
#62 230Tarnowska Edyta2151GLIWICEPOLSKAK-2016-3800:56:5400:57:1800:05:41
#63 231Sadłek Robert2221ŻERNICAPOLSKAM-3081193-00:55:4400:57:2200:05:34
#64 232Kowalski Krzysztof2016GLIWICEPOLSKAM-2042194-00:54:3200:57:3300:05:27
#65 233Szot Wojciech2000WORD KATOWICEGLIWICEPOLSKAM-3084195-00:55:5700:57:3300:05:35
#66 234Herduś Lucyna2237JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKAK-3018-3900:55:5800:57:3400:05:35
#67 235Stolarczyk Aleksandra2465RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEPOLSKAK-3015-4000:55:3400:57:3700:05:33
#68 236Majewska-Ludwig Katarzyna21524MPŁAWNIOWICEPOLSKAK-3020-4100:56:3900:57:3800:05:40
#69 237Malinowski Łukasz2358GLIWICEPOLSKAM-4040196-00:55:4900:57:4400:05:34
#70 238Miliszkiewicz Adam2189GLIWICEPOLSKAM-3094197-00:57:2400:57:4600:05:44
#71 239Bemś Emilia2185GLIWICEPOLSKAK-2012-4200:56:0600:57:5000:05:36
#72 240Glapiak Aleksandra2311ZABRZEPOLSKAK-3021-4300:57:0200:57:5100:05:42
#73 241Putowska Natalia2180GLIWICEPOLSKAK-2013-4400:56:0600:57:5200:05:36
#74 242Szwiec Sandra2099ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEPOLSKAK-3019-4500:55:5900:57:5200:05:35
#75 243Jasiński Tomasz2410GLIWICEPOLSKAM-4042198-00:56:3400:57:5600:05:39
#76 244Gillner Klaudia2035GLIWICEPOLSKAK-2014-4600:56:2200:57:5900:05:38
#77 245Dmochowski Artur2441BYTOMPOLSKAM-3080199-00:55:3800:58:0000:05:33
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !246Michalska Natalia2182ABMGLIWICEPOLSKAK-162-4700:56:3600:58:0300:05:39
#79 247Franielczyk Marta2499GLIWICEPOLSKAK-3024-4800:58:0800:58:0800:05:48
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !248Miśkiewicz Lucyna2341ZAWIERCIEPOLSKAK-502-4900:57:1200:58:1300:05:43
#81 249Wandel Ewa2092WILKASYPOLSKAK-2019-5000:57:5000:58:2500:05:47
#82 250Borycka Józef2198TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-605200-00:56:5200:58:2600:05:41
#83 251Ożóg Claudia680WARSAWPOLANDK-2020-5100:58:1000:58:3300:05:49
#84 252Pawlas Seweryn2532POLSKAM-3091201-00:57:0200:58:3400:05:42
#85 253Mochnacz Patryk2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-3098202-00:58:0300:58:4000:05:48
#86 254Oryszczak Łukasz2366GLIWICEPOLSKAM-3093203-00:57:2400:58:4200:05:44
#87 255Śmigiel Magdalena2192GLIWICEPOLSKAK-2018-5200:57:4000:58:4500:05:46
#88 256Stalmach Leszek2361WKB META LUBLINIECLUBLINIECPOLSKAM-5014204-00:56:5400:58:4500:05:41
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Formicki Rafał2461CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAZAWIERCIEPOLSKAM-2011-00:37:1100:37:1200:03:43
#90 257Góra Marek2159TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-5017205-00:58:3500:58:4500:05:51
#91 258Tartanus-Oryszczak Marta2365GLIWICEPOLSKAK-3022-5300:57:3000:58:4900:05:45
#92 259Zabrzewski Adam2388GLIWICEPOLSKAM-3097206-00:57:5700:58:4900:05:47
#93 260Bryliński Ryszard2294NIEZRZESZONYZABRZEPOLSKAM-5015207-00:57:0900:58:5200:05:43
#94 261Iwan Anita2545ZIEMIĘCICEPOLSKAK-2017-5400:57:2700:58:5200:05:44
#95 6Sladek Dominik2205NIEZRZESZONYZABRZEPOLSKAM-2046-00:38:1600:38:1700:03:49
#96 262Krajewski Adam2471OASIS SPORT TEAMGLIWICEPOLSKAM-3095208-00:57:2400:58:5300:05:44
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7Pstraś Leszek2085PARKRUN KATOWICEKATOWICEPOLSKAM-3037-00:38:2300:38:2300:03:50
#98 263Myślak Mariusz2527POLSKAM-4046209-00:58:3700:58:5400:05:51
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8Wysocki Mariusz2352LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-4018-00:38:2800:38:3600:03:50
#100 264Turczyn Mateusz2143HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2050210-00:57:2100:58:5500:05:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności