Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 178Bachman Robert2522POLSKAM-3074152-00:54:3100:54:4800:05:27
#2 180Więczkowska Milena2521POLSKAK-2010-2700:54:3300:54:4900:05:27
#3 468Kulig Maciej2504CERTUMPOLSKAM-30128297-01:21:1701:21:2300:08:07
#4 229Jaworek Dariusz2538OTK RZEŹNIKPOLSKAM-4041192-00:56:1700:57:1400:05:37
#5 252Pawlas Seweryn2532POLSKAM-3091201-00:57:0200:58:3400:05:42
#6 263Myślak Mariusz2527POLSKAM-4046209-00:58:3700:58:5400:05:51
#7 11Jucha Przemysław2524ANTONTEMPOLSKAM-30611-00:39:4900:39:5200:03:58
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Golba Kasia25431SECOND TEAMPOLSKAK-201-100:41:2200:41:2500:04:08
#9 117Wąs Szymon2483POLSKAM-2028106-00:50:2700:51:1000:05:02
#10 198Simka Łukasz2100PROMILKI41-500POLSKAM-3075169-00:54:3300:55:2800:05:27
#11 453Tiszbierek Gabriela2118BARGŁÓWKAPOLSKAK-4035-16501:12:1301:13:5500:07:13
#12 454Tiszbierek Henryk2117NIGHT RUNNERS GLIWICEBARGŁÓWKAPOLSKAM-4065289-01:12:1301:13:5500:07:13
#13 165Ślusarski Leszek2266BĘDZINPOLSKAM-4033142-00:53:5700:54:2400:05:23
#14 361Batoryna Aleksander2548BĘDZINPOLSKAM-30117254-01:03:5301:03:5500:06:23
#15 131Misiurek Ernest2175SRH 73PP KATOWICEBEDZINPOLSKAM-4025115-00:52:0800:52:2000:05:12
#16 399Bojeś Marcin2310EZUNIVERSEBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM-2062267-01:04:0001:06:1600:06:24
#17 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#18 280Pawlus - Dusik Beata2337BRZUŚNIKPOLSKAK-3025-6300:58:0900:59:5100:05:49
#19 370Jachymiak Damian2385BUKOWNOPOLSKAM-30115256-01:03:2301:04:2800:06:20
#20 409Świder Tomasz2222BYTOMBYTOMPOLSKAM-4059271-01:05:1501:06:5900:06:31
#21 174Orzażewski Marek2263OPEL ACTIVE TEAMBYTOMPOLSKAM-3071148-00:53:5900:54:4300:05:24
#22 445Ochman Agnieszka2451BYTOMPOLSKAK-4034-16001:10:1501:11:5900:07:01
#23 195Soczawa Wojciech2459BYTOMPOLSKAM-3065166-00:53:1200:55:2600:05:19
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Pietrucha-Toma Ewa2434BYTOMPOLSKAK-501-3000:54:3400:55:3300:05:27
#25 469Gross Magdalena2413UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAK-164-17201:20:0601:22:2400:08:00
#26 470Doliński Daniel2414UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAM-2068298-01:20:0501:22:2400:08:00
#27 245Dmochowski Artur2441BYTOMPOLSKAM-3080199-00:55:3800:58:0000:05:33
#28 53Bugajczyk Piotr2069PROGRESS BYTOMBYTOMPOLSKAM-302549-00:46:2400:46:2800:04:38
#29 68Latacz Tomasz2235BYTOMPOLSKAM-401262-00:47:1400:47:3900:04:43
#30 84Hodor Robert2176BYTOMPOLSKAM-401378-00:47:5700:49:0000:04:47
#31 366Muszalska Bożena2415BYTOMPOLSKAK-3056-11201:03:4401:04:2500:06:22
#32 122Ziomek Katarzyna2137BYTOMPOLSKAK-306-1200:50:4600:51:3700:05:04
#33 383Baranowska Ewa2252SEKCJA BIEGOWA FAMILIABYTOMPOLSKAK-3049-12101:02:3401:04:5900:06:15
#34 394Skowron Mirosława2209BYTOMPOLSKAK-4021-12901:04:2301:05:4400:06:26
#35 443Polakowicz Aleksandra2129CHORZÓWPOLSKAK-4033-15801:10:1001:11:4000:07:01
#36 196Mucharski Jacek2306PROPOINTCHORZOWPOLSKAM-2044167-00:54:5400:55:2700:05:29
#37 456Juretko Adam2535CHORZÓWPOLSKAM-4066291-01:13:2401:15:0200:07:20
#38 17Wiszyński Damian2357CHORZÓWPOLSKAM-301017-00:40:4100:40:4400:04:04
#39 59Szabra Dawid2204-CHORZÓWPOLSKAM-201153-00:45:1900:47:0600:04:31
#40 79Świtalski Adam2421CHORZÓWPOLSKAM-201673-00:47:2100:48:3500:04:44
#41 107Drosdzol Piotr2348ZDYCHOM ALE LECACHORZÓWPOLSKAM-202397-00:49:0600:50:4100:04:54
#42 113Skubała Janusz2329LUCKY LOSERSCHWOSTEKPOLSKAM-3050102-00:50:4500:50:5600:05:04
#43 375Skrzypek Marta2191CIĘCINAPOLSKAK-3053-11701:03:0201:04:4300:06:18
#44 348Salamon Dawid2259FILIPOWE KILOMETRY WALCZYMY Z AUTYZMEMCZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKAM-30109247-01:01:0801:02:4400:06:06
#45 463Cudzik Waldemar2463CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-5023296-01:16:3501:18:0300:07:39
#46 464Rospondek Agata2472CZĘSTOCHOWAPOLSKAK-3075-16801:16:3601:18:0400:07:39
#47 228Kowalik Tomasz2320CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-3090191-00:56:4600:57:1200:05:40
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !448Gątek Gerard2549CZĘSTOCHOWA PPOLSKAM-702286-01:10:5801:12:4800:07:05
#49 155Grycman Michał2496CZYŻOWICE PPOLSKAM-2037135-00:53:2800:54:0000:05:20
#50 335Kocjan Lukasz2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4049240-00:59:5201:02:1100:05:59
#51 350Kryń Agnieszka2404TRIATHLON X-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3044-10201:00:5901:02:5000:06:05
#52 374Rodak Agnieszka2349W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3050-11601:02:4501:04:4100:06:16
#53 129Garncarz Jakub2140DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-3055114-00:52:0500:52:1200:05:12
#54 128Wiśniowska Dominika2462GIERAŁTOWICEPOLSKAK-204-1500:50:3700:52:0200:05:03
#55 388Okoń Elżbieta2058GIERAŁTOWICEPOLSKAK-3059-12401:04:1801:05:1500:06:25
#56 340Pietrzyk Małgorzata2273GLINICAPOLSKAK-2034-9801:01:0301:02:1300:06:06
#57 86Machała Marek2332LUCKY LOSERSGLINICAPOLSKAM-401680-00:49:0600:49:1800:04:54
#58 148Zarudzki Łukasz2353NOTHING TO FEARGLIWICEPOLSKAM-4027130-00:52:2300:53:2600:05:14
#59 404Kubica Michał2479GLIWICEPOLSKAM-2063270-01:05:1001:06:4000:06:31
#60 405Niesler Magdalena2419NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3064-13501:05:3401:06:4100:06:33
#61 150Pawlina Piotr2029GLIWICEPOLSKAM-4028131-00:52:3300:53:4600:05:15
#62 406Dudzicz Anna2065GLIWICEPOLSKAK-506-13601:05:1601:06:4200:06:31
#63 151Eichhof Joanna2030GLIWICEPOLSKAK-404-2000:52:3300:53:4600:05:15
#64 407Latos Ewa2077NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3060-13701:04:2901:06:5400:06:27
#65 152Jaworski Jakub2369GLIWICEPOLSKAM-2035132-00:52:5200:53:5200:05:17
#66 408Bączek Patrycja2324GLIWICEPOLSKAK-2039-13801:04:0001:06:5700:06:24
#67 412Brodiuk Norbert2001SBRT ,NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4062274-01:06:4101:07:1700:06:40
#68 413Smuda Grzegorz2110AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30120275-01:05:2901:07:1800:06:32
#69 414Malec Marek2391GLIWICEPOLSKAM-2065276-01:05:5101:07:2500:06:35
#70 159Gajda Katarzyna2339TAKENAKAGLIWICEPOLSKAK-208-2300:53:5200:54:0700:05:23
#71 415Breguła Anna2322GLIWICEPOLSKAK-4023-13901:05:5801:07:2700:06:35
#72 160Renkiel Tomasz2492GLIWICEPOLSKAM-4031137-00:53:4700:54:1100:05:22
#73 161Janik Janusz2491GLIWICEPOLSKAM-4032138-00:53:4700:54:1100:05:22
#74 162Jureko Maciej2021GLIWICEPOLSKAM-3056139-00:52:1600:54:1500:05:13
#75 418Stepel Grzegorz2214GLIWICEPOLSKAM-4063279-01:07:1701:08:0700:06:43
#76 163Zieliński Marek2457GLIWICEPOLSKAM-3070140-00:53:2700:54:1900:05:20
#77 420Michalik Natalia2088GLIWICEPOLSKAK-2043-14101:06:3801:08:2500:06:39
#78 166Caputa Michal2227GLIWICEPOLSKAM-3069143-00:53:2700:54:2500:05:20
#79 424Dziemiańczuk Monika2316GLIWICEPOLSKAK-4024-14501:06:3501:09:0600:06:39
#80 427Trzaskalik Aleksandra2120GLIWICEPOLSKAK-2044-14701:07:4401:09:5500:06:46
#81 428Wilczyńska-Kogut Aleksandra2336NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3067-14801:08:0401:09:5600:06:48
#82 173Raczek Magdalena2193GLIWICEPOLSKAK-3012-2600:54:1000:54:4100:05:25
#83 429Pająk Aleksandra2345GLIWICEPOLSKAK-4032-14901:10:0601:10:1100:07:00
#84 430Chomiak Agata2530GLIWICEPOLSKAK-4031-15001:10:0601:10:1100:07:00
#85 175Łuczak Marek2455GLIWICEPOLSKAM-3068149-00:53:2400:54:4400:05:20
#86 431Strug Małgorzata2489GLIWICEPOLSKAK-4026-15101:07:5501:10:1300:06:47
#87 432Strug Mariusz2482GLIWICEPOLSKAM-4064281-01:07:5601:10:1400:06:47
#88 434Kaczkiewicz Agnieszka2002NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-4028-15301:09:2101:10:2500:06:56
#89 179Zhykharau Vasili2255GLIWICEPOLSKAM-3058153-00:52:2100:54:4800:05:14
#90 436Cieslak Pawel2438GLIWICEPOLSKAM-30121282-01:08:5801:10:5200:06:53
#91 181Gierada Ryszard2356NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-507154-00:52:5700:54:5100:05:17
#92 437Szkamruk Małgorzata2254GLIWICEPOLSKAK-3069-15501:09:3301:10:5800:06:57
#93 183Rutkowski Łukasz2437GLIWICEPOLSKAM-2039155-00:53:5900:54:5900:05:23
#94 439Stanisz Małgorzata2067GLIWICEPOLSKAK-3070-15701:10:0601:11:0000:07:00
#95 440Maliszewski Jakub2379NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-30122283-01:09:2201:11:1800:06:56
#96 185Wlaźlak Wiesław2135GLIWICEPOLSKAM-509157-00:53:2800:55:0400:05:20
#97 441Maliszewski Bogusław2381NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-608284-01:09:2301:11:1800:06:56
#98 442Lewicki Krzysztof97NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30123285-01:10:1901:11:2200:07:01
#99 444Kochanek Aleksandra2203GLIWICEPOLSKAK-4030-15901:09:2401:11:5200:06:56
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 447Konopacka Krystyna2119GLIWICEPOLSKAK-603-16201:11:5401:12:2700:07:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności