Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 318Bugla Agnieszka2229ZABIEGANE NAUCZYCIELKIKUŹNIA NIEBOROWSKAPOLSKAK-3031-8400:59:3301:01:2600:05:57
#2 302Polak Małgorzata2096OPEL ACTIVE TEAMRUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-4011-7400:59:3601:00:4300:05:57
#3 308Holetzke Krzysztof2158PYSKOWICEPOLSKAM-30102231-00:59:3801:00:5600:05:57
#4 292Bochnak Aleksandra2156GLIWICEPOLSKAK-2027-6700:59:4201:00:2100:05:58
#5 290Kuwik Klaudia2293PROPOINTGLIWICEPOLSKAK-2028-6500:59:4601:00:1700:05:58
#6 323Kolasińska Monika2075GLIWICEPOLSKAK-2029-8700:59:4601:01:3900:05:58
#7 315Gwioździk Sławek2350ATOKATOWICEPOLSKAM-5018234-00:59:4801:01:2200:05:58
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !296Mularczyk Teresa2301BIEGNIJ LOLA, BIEGNIJLIBIĄŻPOLSKAK-601-7100:59:5201:00:3200:05:59
#9 335Kocjan Lukasz2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4049240-00:59:5201:02:1100:05:59
#10 321Gontarz Karolina2268HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAK-3033-8500:59:5401:01:2800:05:59
#11 306Okoń Monika2107KNURÓWPOLSKAK-3034-7600:59:5501:00:5200:05:59
#12 316Cepuchowicz Sylwia2127W POGONI ZA DUCHEMKATOWICEPOLSKAK-4012-8200:59:5501:01:2500:05:59
#13 317Lata Beata2128SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKAK-4013-8300:59:5501:01:2500:05:59
#14 320Kijanka Damian2082HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2054236-00:59:5501:01:2800:05:59
#15 311Mazurczak Diana2247OPOLEPOLSKAK-2030-7900:59:5801:01:0800:05:59
#16 343Maciąga Marcin2458PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-2055244-00:59:5901:02:1900:05:59
#17 310Miecznikowski Agnieszka2162KATOWICEPOLSKAK-4014-7801:00:0001:01:0600:06:00
#18 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#19 309Miśkiewicz Andrzej2342ZAWIERCIEPOLSKAM-5019232-01:00:0401:01:0600:06:00
#20 293Czerwińska Anna2508GLIWICEPOLSKAK-3035-6801:00:0501:00:2700:06:00
#21 326Foremski Paweł2126BETANIAGLIWICEPOLSKAM-30104237-01:00:0601:01:4900:06:00
#22 301Pawleta Michał2112NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4050228-01:00:0701:00:4300:06:00
#23 337Drzeja Zbigniew2506GLIWICEPOLSKAM-4051242-01:00:1401:02:1300:06:01
#24 338Dreja Katarzyna2505OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3036-9601:00:1401:02:1300:06:01
#25 322Sikorska Katarzyna2133GLIWICEPOLSKAK-3037-8601:00:1501:01:3000:06:01
#26 330Orzażewska Elżbieta2104SOŚNICOWICEPOLSKAK-504-9201:00:1801:02:0000:06:01
#27 353Mormul Witold2061SUPER FAJNY KLUBWROCŁAWPOLSKAM-2056251-01:00:1801:03:0000:06:01
#28 331Koenigshaus Anna2060ZABRZEPOLSKAK-3038-9301:00:1901:02:0600:06:01
#29 333Żurawiecka Anna2474GLIWICEPOLSKAK-2031-9401:00:1901:02:1000:06:02
#30 334Grzyśka Katarzyna2340ZABRZEPOLSKAK-3039-9501:00:1901:02:1000:06:02
#31 336Bednorz Roman2433NAPĘDZANI PROCENTEMKOZŁÓWPOLSKAM-30105241-01:00:1901:02:1100:06:02
#32 345Karwat Jarek2196EZUNIVERSERYBNIKPOLSKAM-30106245-01:00:2001:02:3000:06:02
#33 307Orzechowska Natalia2534OPOLEPOLSKAK-3040-7701:00:2101:00:5300:06:02
#34 328Wielawińska Halina2542GLIWICEPOLSKAK-3041-9001:00:2301:01:5300:06:02
#35 342Groborz Grzegorz2059ZABRZEPOLSKAM-4052243-01:00:2801:02:1500:06:02
#36 329Skwara Katarzyna2095HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAK-3042-9101:00:2901:01:5800:06:02
#37 344Pawełek Barbara2148ZABRZEPOLSKAK-3043-10001:00:3101:02:2000:06:03
#38 314Rapcia Rafał2153ZAWIERCIEPOLSKAM-30107233-01:00:3901:01:1500:06:04
#39 304Urban Dariusz2005GLIWICEPOLSKAM-4053229-01:00:4001:00:4700:06:04
#40 324Wolanin Patrycja2440GLIWICEPOLSKAK-2032-8801:00:4301:01:4300:06:04
#41 319Paśnik Jacek2523ŁÓDŹPOLSKAM-2057235-01:00:4901:01:2700:06:05
#42 346Binasik Agnieszka2101KATOWICEPOLSKAK-4015-10101:00:5001:02:3300:06:05
#43 355Rusielewicz Agnieszka2486GLIWICEPOLSKAK-2033-10401:00:5401:03:1400:06:05
#44 356Markowicz Piotr2485GLIWICEPOLSKAM-30108252-01:00:5501:03:1400:06:05
#45 350Kryń Agnieszka2404TRIATHLON X-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3044-10201:00:5901:02:5000:06:05
#46 340Pietrzyk Małgorzata2273GLINICAPOLSKAK-2034-9801:01:0301:02:1300:06:06
#47 339Zgrzybłowska Weronika2423GLIWICEPOLSKAK-3045-9701:01:0601:02:1300:06:06
#48 325Pieniak Karolina2078GLIWICEPOLSKAK-2035-8901:01:0701:01:4600:06:06
#49 348Salamon Dawid2259FILIPOWE KILOMETRY WALCZYMY Z AUTYZMEMCZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKAM-30109247-01:01:0801:02:4400:06:06
#50 349Drozd Krzysztof2113GLIWICEPOLSKAM-2058248-01:01:2201:02:4800:06:08
#51 351Gibas Wojciech2270HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-30110249-01:01:2201:02:5600:06:08
#52 327Zeidler Aleksander2289ZABRZEPOLSKAM-4054238-01:01:2501:01:5100:06:08
#53 347Paczkowski Jacek2220ZABRZEPOLSKAM-4055246-01:01:2801:02:4300:06:08
#54 352Ratka Dawid2109WYRYPOLSKAM-2059250-01:01:2901:02:5700:06:08
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 341Szulc Joanna2038ORNONTOWICEPOLSKAK-163-9901:01:4601:02:1400:06:10
#56 358Kobusińska Jagoda2390PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-4016-10601:01:5301:03:2400:06:11
#57 359Waydowicz Przemysław2139PKO SILESIA RUNNING TEAMTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-30111253-01:01:5401:03:2400:06:11
#58 362Bieńkowska Justyna2188PYSKOWICEPOLSKAK-3046-10801:02:0601:04:0600:06:12
#59 360Antos Angelika2123HIRSCHVOGELTYCHYPOLSKAK-2036-10701:02:1401:03:4800:06:13
#60 363Sobolewska Stefania2347GLIWICEPOLSKAK-4017-10901:02:1501:04:1000:06:13
#61 357Łaszowska Ewa2464OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3047-10501:02:1801:03:2400:06:13
#62 354Twarowska Celina2377ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-3048-10301:02:2401:03:0700:06:14
#63 364Porwolik Bożena2450RADZIONKOWPOLSKAK-4018-11001:02:2701:04:1700:06:14
#64 371Witała Rafał2025GLIWICEPOLSKAM-30112257-01:02:3401:04:3500:06:15
#65 380Borowiak Mateusz2286SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30113260-01:02:3401:04:5800:06:15
#66 383Baranowska Ewa2252SEKCJA BIEGOWA FAMILIABYTOMPOLSKAK-3049-12101:02:3401:04:5900:06:15
#67 369Jach Wojciech2179TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-4056255-01:02:3501:04:2800:06:15
#68 381Gąsiorek Łukasz2288SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-2060261-01:02:3601:04:5800:06:15
#69 373Zajdel Dariusz2093ZAWADZKIEPOLSKAM-5020258-01:02:3801:04:3500:06:15
#70 372Dworniczak Iwona2219SIEMIANOWICE SL.POLSKAK-505-11501:02:4501:04:3500:06:16
#71 374Rodak Agnieszka2349W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3050-11601:02:4501:04:4100:06:16
#72 376Komhr Anna2541GLIWICEPOLSKAK-3051-11801:02:4901:04:4700:06:16
#73 391Zimny Joanna2022GLIWICEPOLSKAK-3052-12701:02:5101:05:3100:06:17
#74 375Skrzypek Marta2191CIĘCINAPOLSKAK-3053-11701:03:0201:04:4300:06:18
#75 378Szołtysik Marta2453RADZIONKÓWPOLSKAK-3054-12001:03:0501:04:5200:06:18
#76 392Niemiec Rafał2261INTERGRAFIK POLSKAZABRZEPOLSKAM-4057265-01:03:0501:05:3200:06:18
#77 382Żelezny Tomasz2249GLIWICEPOLSKAM-30114262-01:03:0601:04:5900:06:18
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !384Gilewski Franciszek2509BIEGAM Z SERCEMGLIWICEPOLSKAM-701263-01:03:0701:05:0000:06:18
#79 385Dudek Mateusz2394FLUOR SA.RYBNIKPOLSKAM-2061264-01:03:1301:05:0700:06:19
#80 368Kukuczka Ewa2146GLIWICEPOLSKAK-3055-11401:03:1501:04:2500:06:19
#81 365Sikora Anna2208KNURÓWPOLSKAK-2037-11101:03:2101:04:2300:06:20
#82 367Kopeć-Wójcik Monika2138KNURÓWPOLSKAK-2038-11301:03:2301:04:2500:06:20
#83 370Jachymiak Damian2385BUKOWNOPOLSKAM-30115256-01:03:2301:04:2800:06:20
#84 379Kotowski Piotr2426GLIWICEPOLSKAM-4058259-01:03:2601:04:5500:06:20
#85 386Procek Katarzyna2144GLIWICEPOLSKAK-4019-12201:03:4201:05:0900:06:22
#86 395Maciejczyk Marcin2244FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30116266-01:03:4301:05:4700:06:22
#87 366Muszalska Bożena2415BYTOMPOLSKAK-3056-11201:03:4401:04:2500:06:22
#88 377Maleńka Jolanta2448GLIWICEPOLSKAK-3057-11901:03:4801:04:5100:06:22
#89 361Batoryna Aleksander2548BĘDZINPOLSKAM-30117254-01:03:5301:03:5500:06:23
#90 408Bączek Patrycja2324GLIWICEPOLSKAK-2039-13801:04:0001:06:5700:06:24
#91 399Bojeś Marcin2310EZUNIVERSEBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM-2062267-01:04:0001:06:1600:06:24
#92 390Kempka Izabela2373JAWORZNOPOLSKAK-2040-12601:04:0201:05:2500:06:24
#93 403Wójcik Rafał2331SEKCJA BIEGOWA FAMILIAZABRZEPOLSKAM-30118269-01:04:0201:06:2700:06:24
#94 387Pankiewicz Katarzyna2260GRUPACMYKIGLIWICEPOLSKAK-4020-12301:04:0701:05:1400:06:24
#95 389Holetzke Dorota2425PYSKOWICEPOLSKAK-3058-12501:04:0801:05:2000:06:24
#96 388Okoń Elżbieta2058GIERAŁTOWICEPOLSKAK-3059-12401:04:1801:05:1500:06:25
#97 401Rułka Marta2072TRZEBINIAPOLSKAK-2041-13401:04:2001:06:2600:06:26
#98 394Skowron Mirosława2209BYTOMPOLSKAK-4021-12901:04:2301:05:4400:06:26
#99 407Latos Ewa2077NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3060-13701:04:2901:06:5400:06:27
#100 400Szydłak Iwona2242OASIS SPORT TEAMGLIWICEPOLSKAK-3061-13301:04:4901:06:1600:06:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności