Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 442Lewicki Krzysztof97NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30123285-01:10:1901:11:2200:07:01
#2 251Ożóg Claudia680WARSAWPOLANDK-2020-5100:58:1000:58:3300:05:49
#3 233Szot Wojciech2000WORD KATOWICEGLIWICEPOLSKAM-3084195-00:55:5700:57:3300:05:35
#4 412Brodiuk Norbert2001SBRT ,NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4062274-01:06:4101:07:1700:06:40
#5 434Kaczkiewicz Agnieszka2002NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-4028-15301:09:2101:10:2500:06:56
#6 304Urban Dariusz2005GLIWICEPOLSKAM-4053229-01:00:4001:00:4700:06:04
#7 202Kosmaczewska Anna2010ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-3014-3200:55:2800:55:5000:05:32
#8 272Czenczek Magdalena2011ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-3029-5900:59:0400:59:2600:05:54
#9 99Szulc Sebastian2012GLIWICEPOLSKAM-202689-00:49:5100:50:1400:04:59
#10 96Szwarczyński Michał2013GLIWICEPOLSKAM-304688-00:49:5800:50:0800:04:59
#11 219Michalski Robert2014HETMAN TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-3088183-00:56:2200:56:4200:05:38
#12 276Panenka Maciej2015FIS-SST TEAMNIEBOROWICEPOLSKAM-4044215-00:57:2500:59:3700:05:44
#13 232Kowalski Krzysztof2016GLIWICEPOLSKAM-2042194-00:54:3200:57:3300:05:27
#14 63Watoła Marek2017M&MPYSKOWICEPOLSKAM-303157-00:47:1300:47:2400:04:43
#15 69Kociemba Patryk2020GLIWICEPOLSKAM-302763-00:46:5800:47:4300:04:41
#16 162Jureko Maciej2021GLIWICEPOLSKAM-3056139-00:52:1600:54:1500:05:13
#17 391Zimny Joanna2022GLIWICEPOLSKAK-3052-12701:02:5101:05:3100:06:17
#18 65Biczyski Paweł2023PSYCHONAUCIKNURÓWPOLSKAM-302959-00:47:0800:47:3300:04:42
#19 283Zaremba Tadeusz2024GLIWICEPOLSKAM-606220-00:58:3101:00:0100:05:51
#20 371Witała Rafał2025GLIWICEPOLSKAM-30112257-01:02:3401:04:3500:06:15
#21 398Góra Grażyna2026GLIWICEPOLSKAK-3065-13201:06:0301:06:1100:06:36
#22 218Trosko Adam2027GLIWICEPOLSKAM-3076182-00:54:4000:56:4100:05:28
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !419Kozaczkiewicz Helena2028FC KNURÓW - COMBAT 56KNURÓWPOLSKAK-602-14001:07:2901:08:1000:06:44
#24 150Pawlina Piotr2029GLIWICEPOLSKAM-4028131-00:52:3300:53:4600:05:15
#25 151Eichhof Joanna2030GLIWICEPOLSKAK-404-2000:52:3300:53:4600:05:15
#26 457Kut Krzysztof2031GLIWICEPOLSKAM-30126292-01:14:0001:15:0200:07:24
#27 223Muskietorz Katarzyna2033MIKOŁÓWPOLSKAK-2015-3700:56:2300:56:5000:05:38
#28 295Lukoszek Weronika2034STEP-DANCEGLIWICEPOLSKAK-2025-7000:58:2901:00:3000:05:50
#29 244Gillner Klaudia2035GLIWICEPOLSKAK-2014-4600:56:2200:57:5900:05:38
#30 110Pronczuk Marcin2036ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-304899-00:50:2500:50:4800:05:02
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 341Szulc Joanna2038ORNONTOWICEPOLSKAK-163-9901:01:4601:02:1400:06:10
#32 47Lniany Beniamin2039POBIEGA(L)NIANYRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-40843-00:45:4500:45:5200:04:34
#33 48Pacana Patryk2043DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINATARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-201344-00:45:4200:45:5500:04:34
#34 9Bujnowski Artur2044SOKÓŁ / ENDURANCE KNURÓWKNURÓWPOLSKAM-3049-00:38:5300:38:5500:03:53
#35 227Samol Grzegorz2046GLIWICEPOLSKAM-5013190-00:56:0300:57:0900:05:36
#36 80Szklarz Sebastian2047GLIWICEPOLSKAM-303774-00:48:2700:48:5300:04:50
#37 215Sirko Zbigniew2048GLIWICEPOLSKAM-5012179-00:55:1500:56:1800:05:31
#38 471Juszczak Ewa2049GLIWICEPOLSKAK-507-17301:22:2401:23:1800:08:14
#39 38Nowak Mateusz2050GLIWICEPOLSKAM-201035-00:44:4100:44:4300:04:28
#40 455Pruchnik Sławek2051JAZZYGLIWICEPOLSKAM-2066290-01:13:4901:14:4800:07:22
#41 141Wojtyła Tymoteusz2052JAZZYPSZCZYNAPOLSKAM-2031124-00:51:5100:52:5100:05:11
#42 66Kierat Paweł2053GLIWICEPOLSKAM-303260-00:47:2100:47:3500:04:44
#43 29Nikiel Marcin2054ZABRZEPOLSKAM-301327-00:43:0600:43:1000:04:18
#44 57Wichary Marcin2056ISTA BIEGAMYKALETYPOLSKAM-302651-00:46:3300:46:4400:04:39
#45 205Sieradzka Agnieszka2057BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEPOLSKAK-3017-3300:55:5600:55:5600:05:35
#46 388Okoń Elżbieta2058GIERAŁTOWICEPOLSKAK-3059-12401:04:1801:05:1500:06:25
#47 342Groborz Grzegorz2059ZABRZEPOLSKAM-4052243-01:00:2801:02:1500:06:02
#48 331Koenigshaus Anna2060ZABRZEPOLSKAK-3038-9301:00:1901:02:0600:06:01
#49 353Mormul Witold2061SUPER FAJNY KLUBWROCŁAWPOLSKAM-2056251-01:00:1801:03:0000:06:01
#50 267Micek Maciej2062GLIWICEPOLSKAM-2048212-00:56:5000:59:0000:05:41
#51 18Lamparski Łukasz2063GÓRKI WIELKIEPOLSKAM-20618-00:40:5900:41:0100:04:06
#52 406Dudzicz Anna2065GLIWICEPOLSKAK-506-13601:05:1601:06:4200:06:31
#53 74Marczak Paweł2066GLIWICEPOLSKAM-303668-00:47:4300:48:0700:04:46
#54 439Stanisz Małgorzata2067GLIWICEPOLSKAK-3070-15701:10:0601:11:0000:07:00
#55 226Stanisz Michał2068GLIWICEPOLSKAM-3087189-00:56:1600:57:0900:05:37
#56 53Bugajczyk Piotr2069PROGRESS BYTOMBYTOMPOLSKAM-302549-00:46:2400:46:2800:04:38
#57 425Kliks Kazimierz2071ZABRZEPOLSKAM-5021280-01:07:1701:09:3000:06:43
#58 401Rułka Marta2072TRZEBINIAPOLSKAK-2041-13401:04:2001:06:2600:06:26
#59 323Kolasińska Monika2075GLIWICEPOLSKAK-2029-8700:59:4601:01:3900:05:58
#60 402Płachta Marek2076INTER PROJEKT SARUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-4060268-01:05:3301:06:2600:06:33
#61 407Latos Ewa2077NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3060-13701:04:2901:06:5400:06:27
#62 325Pieniak Karolina2078GLIWICEPOLSKAK-2035-8901:01:0701:01:4600:06:06
#63 305Matysiewicz Piotr2079INTER PROJEKT SAZABRZEPOLSKAM-30100230-00:58:2501:00:4900:05:50
#64 106Wyciślik Marcin2081HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-304196-00:48:5900:50:3600:04:53
#65 320Kijanka Damian2082HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2054236-00:59:5501:01:2800:05:59
#66 224Bauc Bartłomiej2083KATOWICEPOLSKAM-3085187-00:55:5900:56:5200:05:36
#67 41Jakubiak Dawid2084RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKPOLSKAM-301738-00:44:4200:45:0100:04:28
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7Pstraś Leszek2085PARKRUN KATOWICEKATOWICEPOLSKAM-3037-00:38:2300:38:2300:03:50
#69 27Alker Andrzej2087GLIWICEPOLSKAM-20825-00:42:5700:43:0000:04:17
#70 420Michalik Natalia2088GLIWICEPOLSKAK-2043-14101:06:3801:08:2500:06:39
#71 271Kubica Bożena2090ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEPOLSKAK-408-5800:57:2800:59:2100:05:44
#72 200Mazalik Jadwiga2091PYSKOWICEPOLSKAK-3013-3100:54:3900:55:3400:05:28
#73 249Wandel Ewa2092WILKASYPOLSKAK-2019-5000:57:5000:58:2500:05:47
#74 373Zajdel Dariusz2093ZAWADZKIEPOLSKAM-5020258-01:02:3801:04:3500:06:15
#75 329Skwara Katarzyna2095HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAK-3042-9101:00:2901:01:5800:06:02
#76 302Polak Małgorzata2096OPEL ACTIVE TEAMRUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-4011-7400:59:3601:00:4300:05:57
#77 417Sowa Ireneusz2098SOWA TEAM OPOLEOPOLEPOLSKAM-4061278-01:06:2701:07:5300:06:38
#78 242Szwiec Sandra2099ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEPOLSKAK-3019-4500:55:5900:57:5200:05:35
#79 198Simka Łukasz2100PROMILKI41-500POLSKAM-3075169-00:54:3300:55:2800:05:27
#80 346Binasik Agnieszka2101KATOWICEPOLSKAK-4015-10101:00:5001:02:3300:06:05
#81 58Daczyński Michał2103VEGERUNNERSGLIWICEPOLSKAM-401152-00:46:3600:46:5500:04:39
#82 330Orzażewska Elżbieta2104SOŚNICOWICEPOLSKAK-504-9201:00:1801:02:0000:06:01
#83 306Okoń Monika2107KNURÓWPOLSKAK-3034-7600:59:5501:00:5200:05:59
#84 190Okoń Zdzisław2108KNURÓWPOLSKAM-604162-00:54:0500:55:1000:05:24
#85 352Ratka Dawid2109WYRYPOLSKAM-2059250-01:01:2901:02:5700:06:08
#86 413Smuda Grzegorz2110AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30120275-01:05:2901:07:1800:06:32
#87 460Gorzkowska Małgorzata2111SOSNOWIECPOLSKAK-2046-16701:14:1001:16:2100:07:25
#88 301Pawleta Michał2112NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4050228-01:00:0701:00:4300:06:00
#89 349Drozd Krzysztof2113GLIWICEPOLSKAM-2058248-01:01:2201:02:4800:06:08
#90 82Pacana Krzysztof2114TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-202076-00:48:0600:48:5600:04:48
#91 64Hora Grzegorz2115RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-302458-00:46:1700:47:2600:04:37
#92 454Tiszbierek Henryk2117NIGHT RUNNERS GLIWICEBARGŁÓWKAPOLSKAM-4065289-01:12:1301:13:5500:07:13
#93 453Tiszbierek Gabriela2118BARGŁÓWKAPOLSKAK-4035-16501:12:1301:13:5500:07:13
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 447Konopacka Krystyna2119GLIWICEPOLSKAK-603-16201:11:5401:12:2700:07:11
#95 427Trzaskalik Aleksandra2120GLIWICEPOLSKAK-2044-14701:07:4401:09:5500:06:46
#96 116Dubiel Leszek2121GLIWICEPOLSKAM-3047105-00:50:0500:51:0500:05:00
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !94Skupień Małgorzata2122ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-202-800:49:1200:49:5400:04:55
#98 360Antos Angelika2123HIRSCHVOGELTYCHYPOLSKAK-2036-10701:02:1401:03:4800:06:13
#99 433Janoszka Izabela2125HIRSCHVOGELŚWIBIEPOLSKAK-2045-15201:08:4501:10:1500:06:52
#100 326Foremski Paweł2126BETANIAGLIWICEPOLSKAM-30104237-01:00:0601:01:4900:06:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności