Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 113Skubała Janusz2329LUCKY LOSERSCHWOSTEKPOLSKAM-3050102-00:50:4500:50:5600:05:04
#2 114Kukurba Mikołaj2360OMNISQUAREGLIWICEPOLSKAM-3042103-00:49:0100:50:5700:04:54
#3 115Sokołowski Łukasz2299GLIWICEPOLSKAM-3049104-00:50:4000:50:5700:05:04
#4 116Dubiel Leszek2121GLIWICEPOLSKAM-3047105-00:50:0500:51:0500:05:00
#5 117Wąs Szymon2483POLSKAM-2028106-00:50:2700:51:1000:05:02
#6 118Mach Marcin2200GLIWICEPOLSKAM-4022107-00:51:0800:51:1500:05:06
#7 119Janowski Piotr2367GLIWICEPOLSKAM-506108-00:51:1100:51:2200:05:07
#8 121Gabryś Seba2516NIGHT RUNNER GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4023110-00:51:2400:51:3700:05:08
#9 122Ziomek Katarzyna2137BYTOMPOLSKAK-306-1200:50:4600:51:3700:05:04
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123Żołądź Marlena2264GLIWICEPOLSKAK-203-1300:50:3700:51:4300:05:03
#11 124Szczyrba Agnieszka2190PYSKOWICEPOLSKAK-205-1400:51:0000:51:4700:05:06
#12 125Skorupski Paweł2195GLIWICEPOLSKAM-3051111-00:51:0500:51:4900:05:06
#13 126Jurowicz Mariusz2416KATOWICEPOLSKAM-2029112-00:51:0500:51:5000:05:06
#14 127Hajok Marek2173GLIWICEPOLSKAM-4021113-00:51:0700:51:5100:05:06
#15 128Wiśniowska Dominika2462GIERAŁTOWICEPOLSKAK-204-1500:50:3700:52:0200:05:03
#16 129Garncarz Jakub2140DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-3055114-00:52:0500:52:1200:05:12
#17 130Rubin Katarzyna2487GLIWICEPOLSKAK-206-1600:51:3600:52:1300:05:09
#18 131Misiurek Ernest2175SRH 73PP KATOWICEBEDZINPOLSKAM-4025115-00:52:0800:52:2000:05:12
#19 132Sokołowski Mateusz2277GLIWICEPOLSKAM-2033116-00:52:1500:52:3200:05:13
#20 133Antoniak Mateusz2422KLUCZEPOLSKAM-2030117-00:51:3000:52:3400:05:09
#21 134Gołębiowski Marek2456GLIWICEPOLSKAM-3053118-00:51:1500:52:3400:05:07
#22 135Starczała Piotr2481MEGAWAT RUNNING TEAMKSIĄŻENICEPOLSKAM-4024119-00:52:0400:52:4100:05:12
#23 136Główka Piotr2387GLIWICEPOLSKAM-3054120-00:51:4800:52:4200:05:10
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 137Ogonowski Edwawrd2305ŻÓŁWIK OPOLEOPOLEPOLSKAM-603121-00:51:3100:52:4700:05:09
#25 138Szwajkosz Szczepan2282GLIWICEPOLSKAM-3057122-00:52:1600:52:4700:05:13
#26 139Bzdyk Iwona2157PARKRUN KATOWICEKATOWICEPOLSKAK-307-1700:52:0100:52:4800:05:12
#27 140Subik Tomasz2150GLIWICEPOLSKAM-3059123-00:52:2600:52:5100:05:14
#28 141Wojtyła Tymoteusz2052JAZZYPSZCZYNAPOLSKAM-2031124-00:51:5100:52:5100:05:11
#29 142Kaczmarzyk Arkadiusz2272GLIWICEPOLSKAM-3060125-00:52:3000:52:5900:05:15
#30 143Orłowski Kamil2533ZABRZEPOLSKAM-2032126-00:51:5800:53:0000:05:11
#31 144Brodala Agnieszka2245GLIWICEPOLSKAK-3010-1800:52:4300:53:0500:05:16
#32 145Bieniek Dawid2246KNURÓWPOLSKAM-2034127-00:52:4300:53:0500:05:16
#33 146Mermon Artur2230GLIWICEPOLSKAM-508128-00:53:0800:53:1600:05:18
#34 147Wyleżoł Piotr2454RUN DMCKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-3052129-00:51:0700:53:2400:05:06
#35 148Zarudzki Łukasz2353NOTHING TO FEARGLIWICEPOLSKAM-4027130-00:52:2300:53:2600:05:14
#36 149Ploch Karolina2154PYSKOWICEPOLSKAK-308-1900:52:1900:53:3100:05:14
#37 150Pawlina Piotr2029GLIWICEPOLSKAM-4028131-00:52:3300:53:4600:05:15
#38 151Eichhof Joanna2030GLIWICEPOLSKAK-404-2000:52:3300:53:4600:05:15
#39 152Jaworski Jakub2369GLIWICEPOLSKAM-2035132-00:52:5200:53:5200:05:17
#40 153Więckowski-Gawron Mateusz2412KATOWICEPOLSKAM-2036133-00:52:5200:53:5200:05:17
#41 154Wilk Krzysztof2380KATOWICEPOLSKAM-4026134-00:52:0900:53:5700:05:13
#42 155Grycman Michał2496CZYŻOWICE PPOLSKAM-2037135-00:53:2800:54:0000:05:20
#43 157Raszyk Alina2283AMBITNI TETRYCYISKRZYCZYNPOLSKAK-405-2100:53:1300:54:0200:05:19
#44 158Koloska Karina2258PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAK-207-2200:53:5100:54:0400:05:23
#45 159Gajda Katarzyna2339TAKENAKAGLIWICEPOLSKAK-208-2300:53:5200:54:0700:05:23
#46 160Renkiel Tomasz2492GLIWICEPOLSKAM-4031137-00:53:4700:54:1100:05:22
#47 161Janik Janusz2491GLIWICEPOLSKAM-4032138-00:53:4700:54:1100:05:22
#48 162Jureko Maciej2021GLIWICEPOLSKAM-3056139-00:52:1600:54:1500:05:13
#49 163Zieliński Marek2457GLIWICEPOLSKAM-3070140-00:53:2700:54:1900:05:20
#50 164Skwara Michał2136HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAM-3061141-00:52:4800:54:2200:05:16
#51 165Ślusarski Leszek2266BĘDZINPOLSKAM-4033142-00:53:5700:54:2400:05:23
#52 166Caputa Michal2227GLIWICEPOLSKAM-3069143-00:53:2700:54:2500:05:20
#53 167Kaczmarski Marcin2398KACZMARSKISPORTSOSNOWIECPOLSKAM-3073144-00:54:1200:54:2900:05:25
#54 168Seredynski Roman2544PANTERAPPOLSKAM-4029145-00:52:3600:54:3400:05:15
#55 169Skupień Izabela2528WARSZAWA PPOLSKAK-3011-2400:54:0000:54:3600:05:24
#56 170Tuchowska Anna2529SOSNOWIECPOLSKAK-309-2500:52:2500:54:3800:05:14
#57 171Piernikarczyk Robert2445PRZEZCHLEBIEPOLSKAM-3066146-00:53:1600:54:3800:05:19
#58 172Kowol Marcin2194GLWICEPOLSKAM-4034147-00:54:0900:54:4000:05:25
#59 173Raczek Magdalena2193GLIWICEPOLSKAK-3012-2600:54:1000:54:4100:05:25
#60 174Orzażewski Marek2263OPEL ACTIVE TEAMBYTOMPOLSKAM-3071148-00:53:5900:54:4300:05:24
#61 175Łuczak Marek2455GLIWICEPOLSKAM-3068149-00:53:2400:54:4400:05:20
#62 176Bobeł Krzysztof2442S.A.S. SILESIAŚWIĘTOSZOWICEPOLSKAM-3072150-00:54:0500:54:4400:05:24
#63 177Zakrzowski Wojciech2241ŁAZISKA GÓRNEPOLSKAM-3062151-00:52:5800:54:4700:05:17
#64 178Bachman Robert2522POLSKAM-3074152-00:54:3100:54:4800:05:27
#65 179Zhykharau Vasili2255GLIWICEPOLSKAM-3058153-00:52:2100:54:4800:05:14
#66 180Więczkowska Milena2521POLSKAK-2010-2700:54:3300:54:4900:05:27
#67 181Gierada Ryszard2356NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-507154-00:52:5700:54:5100:05:17
#68 182Staroń Jagoda2161ZABRZEPOLSKAK-209-2800:54:0300:54:5700:05:24
#69 183Rutkowski Łukasz2437GLIWICEPOLSKAM-2039155-00:53:5900:54:5900:05:23
#70 184Kobusiński Jurek2389PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAM-5010156-00:53:3200:55:0300:05:21
#71 185Wlaźlak Wiesław2135GLIWICEPOLSKAM-509157-00:53:2800:55:0400:05:20
#72 186Hajda Adam2308MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKAM-4035158-00:54:2800:55:0700:05:26
#73 187Kłoda Marcin2468TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPEZABRZEPOLSKAM-3063159-00:53:0800:55:0800:05:18
#74 188Siata Sebastian2466TENNECO AUTOMOTIVEEASTERN EUROPETRZEBINIAPOLSKAM-3064160-00:53:0800:55:0800:05:18
#75 189Ciszewski Krzysztof2418SOŚNICOWICEPOLSKAM-3077161-00:54:5100:55:0900:05:29
#76 190Okoń Zdzisław2108KNURÓWPOLSKAM-604162-00:54:0500:55:1000:05:24
#77 191Juraszek Tomasz2240TYCHYPOLANDM-4030163-00:53:2300:55:1300:05:20
#78 192Janicki Krzysztof2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-4037164-00:54:4600:55:2300:05:28
#79 193Pawłowska-Guldzińska Magdalena2417ŁÓDŹPOLSKAK-406-2900:53:3700:55:2400:05:21
#80 194Trybus Michał2232GLIWICEPOLSKAM-2041165-00:54:2300:55:2400:05:26
#81 195Soczawa Wojciech2459BYTOMPOLSKAM-3065166-00:53:1200:55:2600:05:19
#82 196Mucharski Jacek2306PROPOINTCHORZOWPOLSKAM-2044167-00:54:5400:55:2700:05:29
#83 197Kozłowski Mariusz2281OPOLEPOLSKAM-4036168-00:54:4300:55:2800:05:28
#84 198Simka Łukasz2100PROMILKI41-500POLSKAM-3075169-00:54:3300:55:2800:05:27
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Pietrucha-Toma Ewa2434BYTOMPOLSKAK-501-3000:54:3400:55:3300:05:27
#86 200Mazalik Jadwiga2091PYSKOWICEPOLSKAK-3013-3100:54:3900:55:3400:05:28
#87 201Heince Łukasz2290PROPOINTRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2045170-00:55:0200:55:3700:05:30
#88 202Kosmaczewska Anna2010ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-3014-3200:55:2800:55:5000:05:32
#89 203Matsuda Takura2327TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-3079171-00:55:3700:55:5200:05:33
#90 204Zieliński Kamil2551RUPA ŚLĄSKAPOLSKAM-2038172-00:53:3800:55:5500:05:21
#91 205Sieradzka Agnieszka2057BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEPOLSKAK-3017-3300:55:5600:55:5600:05:35
#92 206Palus Piotr2231GLIWICE SOŚNICAPOLSKAM-3083173-00:55:5200:55:5600:05:35
#93 207Dybała Adam2406GLIWICEPOLSKAM-2043174-00:54:5300:55:5700:05:29
#94 208Oshimbe Masaaki2328TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-4038175-00:55:4000:55:5900:05:34
#95 209Kozłowski Andrzej Jerzy2238ZABRZEPOLSKAM-5011176-00:54:4400:56:0100:05:28
#96 210Łajszczak - Gajda Dorota2174GLIWICEPOLSKAK-407-3400:54:0100:56:0100:05:24
#97 211Michalak Agnieszka2515SOSNOWIECPOLSKAK-3016-3500:55:4600:56:0200:05:34
#98 212Jeżewski Adam2201ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-3082177-00:55:5000:56:1300:05:35
#99 213Piotrowska Małgorzata2131ZABRZEPOLSKAK-2011-3600:55:2100:56:1500:05:32
#100 214Dombek Paweł2171ISTA BIEGAMYPOZNOWICEPOLSKAM-2040178-00:54:1500:56:1800:05:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności