Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

AmberExpo Półmaraton Gdańsk

Wyniki - 5 listopada 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Kat
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14404Yuhumchuk MykolaLUCKMK LUCHESK-LKB RUDNIK-1M3000:15:1100:30:3700:46:1201:02:2801:06:1101:06:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24403Didovodiuk DmytroIWANO-FRANKIWSKMK LUCHESK-LKB RUDNIK-2M3000:15:4000:31:4300:47:3101:03:4901:07:3701:07:37
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36Oskierko ŁukaszWARSZAWA - POLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW-3M2500:16:0000:32:1800:48:2401:04:4701:08:2801:08:28
#4 43603Formela DanielGDYNIAWWW.DANIELFORMELA.COM-4M3000:16:0000:32:1800:48:3901:05:1801:09:0701:09:07
#5 54167Świerdzewski DamianOSTROŁĘKA,,NASTĘPNY KROK''-5M1800:16:2200:32:3800:49:0001:05:5801:09:5001:09:51
#6 62800Kowalski MarekZUKOWO-6M2500:15:4000:32:0200:48:5101:06:4601:10:5701:10:57
#7 74118Pszczółkowski PawełOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM-7M2500:17:1800:34:2400:51:2301:08:4101:12:2901:12:29
#8 82400Vinogradov YuryGATCHINASYLVIA.GATCHINA.RU-8M3500:17:1800:34:2400:51:2301:08:4201:12:4301:12:43
#9 94114Dobrowolski AlanBOGUSZÓW-GORCEGRAWERBUS-9M1800:17:1800:34:2400:51:4401:09:2701:13:2501:13:26
#10 103891Piwowarczyk WojciechPYRZYCEWMLKS POMORZE STARGARD-10M1800:16:3100:34:0000:51:3701:09:3501:13:4301:13:43
#11 113269Pawłowski MariuszMARZĘCICEZAMEK KURZĘTNIK-11M4000:17:5100:35:2700:52:5001:10:1601:14:1401:14:14
#12 121720Gorski AdamBYDGOSZCZ-12M2500:17:5100:35:2700:52:5101:10:1801:14:1501:14:18
#13 131609Mikielski DanielOLSZTYNEK-13M2500:17:1800:34:3600:52:2201:10:3301:14:3701:14:38
#14 143218Podstawka PiotrSTANISŁAWÓWMKB DREPTAK-14M3000:18:0200:35:5400:53:3201:11:1601:15:0601:15:07
#15 151550Richert JarosławLUZINOMAJA TEAM-15M3500:18:2400:36:3100:54:2501:12:1301:16:1701:16:18
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !164406Raita OksanaLWOWMK LUCHESK-LKB RUDNIK1-K2500:18:4500:36:5900:54:4101:12:3701:16:3601:16:37
#17 17140Rudnik KrzysztofKRĘPA SŁUPSKANIGHT RUNNERS SŁUPSK-16M3500:18:1000:36:2100:54:2601:12:3701:16:4001:16:40
#18 18536Kwarta MaciejBOLSZEWOBATALION DOWODZENIA MW-17M2500:18:0300:36:2000:54:3201:13:1301:17:1801:17:20
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1910Paprocka EwelinaOBLIWICEGKS TECZA NOWA WIES LEBORSKA2-K3000:18:1100:36:2000:54:3201:13:0701:17:2101:17:21
#20 20768Serocki AdamELBLĄG-18M4000:18:1000:36:2000:54:3301:13:2001:17:4101:17:45
#21 211640Mikuś MarcinPELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA-19M3000:18:1300:36:3600:54:5601:13:3701:17:4601:17:51
#22 224282Sarapuk KrzysztofGDYNIAGDYNIA-20M4500:18:1500:36:3400:54:5601:13:3501:17:4701:17:48
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 235Nowakowska DominikaKIEŁPINOLKBBRACI PETK LĘBORK / AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO3-K3000:18:1100:36:2700:54:5601:13:3601:17:5701:17:57
#24 243947Pacholec PawełGDYNIAENDURE TEAM-21M3500:18:2500:36:3100:54:3401:13:3801:18:0301:18:04
#25 254112Bartkowski ZbigniewDZIAŁDOWO-22M5000:18:1600:36:3600:55:0201:13:5901:18:1901:18:23
#26 262209Grochowski MarekGDAŃSKDUDYCZ TEM/T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE-22M4500:18:4900:37:2300:55:4301:14:1901:18:1901:18:28
#27 272151Szopiński DariuszPRZECHLEWOURZĄD GMINY PRZECHLEWO-24M3500:18:0600:36:3400:55:1101:14:1401:18:2001:18:21
#28 284250Kaczmarek MonikaŁÓDŹACCENTURE4-K2500:18:2400:37:0600:55:4401:14:1501:18:2101:18:22
#29 291465Banach BartoszGDAŃSKTORUS - APTEKA GEMINI GDAŃSK-25M3000:18:0600:36:2700:55:1101:14:2501:18:3201:18:35
#30 301436Nesterov VasilyKALININGRADAMBERMAN-26M3500:18:5700:37:4600:56:0301:14:4101:18:5001:18:53
#31 318Łapińska AnnaWARSZAWAKS WARSZAWIANKA W-WA / REEBOK RUN CREW5-K2500:18:2900:37:1400:55:5001:14:4201:18:5801:18:59
#32 32932Niepokój PatrykPOLANICA ZDRÓJINCOMGROUP TEAM-27M3500:18:0600:36:5300:55:3601:14:4401:19:0601:19:07
#33 332553Czerniak RobertMOSTYUKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK-28M3000:18:4400:37:3600:56:2101:15:0501:19:2001:19:20
#34 342449Kaczmarczyk ŁukaszJASZOWICE-29M2500:18:5800:37:4900:56:4001:15:1401:19:2101:19:26
#35 3573Sikorski LeszekSOPOT-30M3000:18:5300:37:4200:56:2301:15:1401:19:2501:19:30
#36 362107Liśkiewicz RomanKĘTRZYNWARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ-31M4500:18:5700:37:4800:56:4001:15:2301:19:2901:19:32
#37 373634Kosmala MaciejELBLĄGCOMPLEXSPORTS-32M1800:18:5700:37:4900:56:4001:15:2401:19:3101:19:34
#38 383874Mokros ZuzannaPABIANICETRUCHT.COM6-K1800:19:0700:38:0900:56:4901:15:2401:19:3801:19:39
#39 394405Ovcharuk VeraWINNICAMK LUCHESK-LKB RUDNIK7-K3500:18:2400:36:5900:55:3401:15:3001:19:4901:19:50
#40 40294Filipowski DariuszSZCZECINŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM-33M4500:18:5800:37:4900:56:4001:15:4001:19:5201:19:56
#41 413743Mrożek DamianCZARNA WODAHYDROSTACJA.PL-34M4000:18:5800:37:4900:56:4001:15:4401:19:5601:20:04
#42 424239Marszal MariuszNOWY DWÓR MAZOWIECKIRK ATHLETICS-35M3500:18:1600:37:0100:56:0701:15:3701:19:5801:19:58
#43 432532Styś DariuszPELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA-36M3000:18:1800:37:0600:56:0601:15:4301:20:0201:20:07
#44 4410002Biskupski TomaszSUKÓWKU AZS UJK KIELCE-37M1800:18:5700:37:4900:56:4001:15:4301:20:0701:20:10
#45 4510003Jaśtal PiotrDOMASZOWICELKB RUDNIK-37M1800:18:5700:37:4800:56:3901:15:4401:20:0701:20:10
#46 46707Nowak MariuszPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWO-39M2500:19:3800:39:0200:57:5601:16:5401:20:5601:21:04
#47 47736Jankowski MaciejGDYNIAGR3MIASTO-40M4000:20:0400:39:1700:58:3501:17:4801:21:1301:22:15
#48 482407Belousov AlekseiSAINT-PETERSBURGSYLVIA.GATCHINA.RU-41M4000:18:5200:38:0600:57:2001:16:5001:21:1601:21:16
#49 49325Klasa ŁukaszGDAŃSKBEERCEPS-42M3000:19:0400:38:3600:57:5201:17:0901:21:1901:21:23
#50 50964Wysocki MarcinWARSZAWAWARSZAWIAKY-42M3000:18:2500:37:1900:56:3601:16:5601:21:1901:21:24
#51 513539Bąk PawełSĘPOPOL-44M4000:19:3300:39:0400:58:1401:17:1701:21:2401:21:28
#52 523666Jędrzejczyk ŁukaszMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO-45M3500:19:2700:39:0500:58:1301:17:1701:21:2601:21:30
#53 533718Hapke TomaszGARDEJATRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN-46M4000:19:0900:38:2900:57:4501:17:1301:21:3701:21:40
#54 544188Pupek MariuszMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO-47M3000:19:2800:39:0500:58:1201:17:2401:21:4301:21:47
#55 552828Mierzejewski BartoszPOZNAŃ-48M3000:18:5800:38:0500:57:3201:17:1901:21:4601:21:51
#56 563843Shevchyshyn AndriiNAHIRIANKA-49M2500:18:4500:37:1800:57:0001:17:3401:21:4901:21:54
#57 574103Łuc AndrzejSZCZECINPOLSKA RUNNING TEAM-50M3500:19:0700:38:2200:57:4501:17:3801:21:5201:21:59
#58 584083Chyb RadosławGDYNIA DĄBROWA-50M3500:19:5100:39:3700:58:4801:17:4801:21:5201:21:58
#59 59702Wierziński PiotrKARTUZY-52M4500:18:5800:38:1700:57:5101:17:4001:22:0501:22:09
#60 601429Juskiw PawelGDYNIA-53M3000:19:3300:39:0400:58:2101:17:5801:22:1701:22:24
#61 612848Moderhak MateuszGDAŃSK-54M3000:19:5300:39:4300:59:1701:18:2701:22:3001:22:35
#62 623611Krupiński BogumiłOLSZTYN-55M4000:20:0400:39:4900:59:1701:18:2801:22:3201:22:36
#63 634208Karpiński WiesiekROTMANKA-GDAŃSKDUDYCZ TEAM-56M5500:19:0000:38:0800:57:4401:18:0001:22:3301:22:39
#64 64292Roeske MariuszMINKOWICEKROKOWA BIEGA-57M3500:19:2500:38:4700:58:1601:18:1201:22:3701:22:42
#65 652540Zajk MichałREDAGEOBAN-58M2500:18:5800:38:0500:57:4901:18:2301:22:4301:22:50
#66 66199Lemke KrzysztofGDYNIAGDYŃSKI TRIATHLON-59M4000:19:0000:38:4400:58:2901:18:3201:22:5901:23:03
#67 672213Muzyk PatrykRUMIAINTERSPORT GDYNIA RIVIERA-60M2500:18:5800:37:5800:57:3801:18:2001:23:1101:23:17
#68 681107Nowicki JarosławSTANISŁAWÓW PIERWSZYROWING RUNNING TEAM-61M4500:20:2400:39:5800:59:1601:18:5501:23:1301:23:25
#69 692189Szwaj ŁukaszOLSZTYNTEAM KOPEĆ-61M3000:19:4200:39:2400:58:5801:18:4901:23:1301:23:21
#70 703826Wierzejski SławomirBYTÓWKLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW-63M4500:19:2700:39:0100:58:4701:18:5101:23:1801:23:24
#71 712352Adamusiak SławomirIŁAWAIŁAWA BIEGA-64M4000:20:0900:39:5500:59:3301:19:1501:23:2601:23:36
#72 723839Pruchniewski KarolSZCZYTNO-64M3000:20:1900:39:5900:59:3201:19:1301:23:2601:23:38
#73 73248Kożyczkowski EdwardPOBŁOCIE-66M3000:20:0500:39:5000:59:2101:19:1401:23:3601:23:47
#74 742008Galiński MaciejRUMIA-67M3000:19:2300:39:0400:58:4901:19:0701:23:4501:23:49
#75 751662Gierasimiuk GrzegorzWARSZAWA-68M3000:20:0600:39:5800:59:4001:19:4501:23:5601:24:11
#76 762902Walczak PawełSLUPSK-69M2500:20:2600:40:2601:00:1401:19:5801:24:0401:24:18
#77 773041Bagiński TomaszGDAŃSK-70M3500:18:5900:38:3500:59:0601:19:4701:24:1401:24:19
#78 783902Osiński RyszardMALBORKACTIVE MALBORK-71M5000:19:1100:39:1300:59:3101:19:4701:24:1701:24:21
#79 7913Czaiński KamilKOWALE/GDAŃSK-72M1800:20:3200:40:5101:00:5101:20:1901:24:1801:24:29
#80 802887Kowalski DariuszZŁOTÓWZŁOTOWSKI BIEG ZAWILCA-72M4500:20:3200:40:4201:00:3701:20:1201:24:1801:24:31
#81 812281Witt OskarŻUKOWO-72M1800:20:4300:41:0101:00:5101:20:1601:24:1801:24:39
#82 821646Palaschke MichałGDAŃSK-75M2500:20:1200:40:2101:00:2001:20:1601:24:2101:24:30
#83 834334Paliwoda DawidPRZYSTAJŃ-75M2500:20:2800:40:2701:00:1401:19:5701:24:2101:24:35
#84 842116Bałut MichałSOPOTKEMIRA SPORT TEAM-77M2500:19:1000:39:1100:59:3001:19:5801:24:3201:24:32
#85 852727Jeremicz KamilŚRODA WIELKOPOLSKAPOLONIA ŚRODA-78M1800:20:3100:40:3801:00:3701:20:1601:24:3601:24:45
#86 863418Bogusz TomaszGDYNIA-79M3500:19:5300:39:4801:00:0901:20:1701:24:3701:24:44
#87 871Korol AdamGDAŃSKAZS-AWFIS GDAŃSK WIOSŁA-80M4000:20:3100:40:4101:00:3801:20:1901:24:3801:24:50
#88 883308Jankowski MateuszNOWY STAWGODLEWSKI RUNNERS-80M2500:20:3700:40:4201:00:2901:20:1601:24:3801:24:56
#89 8980Wiśniewski DariuszSTARA KOPERNIA-82M2500:20:4500:41:0101:00:5301:20:2301:24:4001:24:53
#90 903239Rojewski MaciejWARSZAWA-83M3000:20:2000:40:3801:00:4001:20:2601:24:4401:24:54
#91 912232Skuza MateuszWEJHEROWO42.195 WEJHEROWO-84M2500:21:0900:41:2401:01:1201:20:3101:24:4601:24:56
#92 923426Sosiński TomaszGNIEZNOSZWAGRY TEAM GNIEZNO-85M4000:20:4000:40:5001:00:3801:20:2801:24:4801:24:59
#93 933927Antonowicz WojciechSZCZECIN-86M5000:20:1800:40:3101:00:3801:20:2901:24:5001:25:00
#94 944143Grzelak MichałGDYNIA-87M3500:19:5000:39:5401:00:0301:20:2701:24:5101:24:58
#95 953692Stachowicz MarcinWARSZAWAAZS SGH-88M3000:20:1800:40:3101:00:3901:20:3501:24:5201:25:01
#96 96533Brom VincentGDYNIAPARKRUN GDYNIA-89M4000:20:1100:40:2901:00:2701:20:2901:24:5501:25:05
#97 97402Borszewski TomaszSTAROGARD GDAŃSKISTAROGARD GDAŃSKI-90M3000:20:1000:40:3201:00:4001:20:3501:24:5601:25:03
#98 983452Glapiński JakubWŁOCŁAWEK-91M1800:20:1200:40:1401:00:1501:20:3301:24:5701:25:12
#99 99658Kierznikiewicz SebastianGDAŃSKRUNNING TRICITY TEAM-91M3500:20:1900:40:3201:00:3801:20:3601:24:5701:25:10
#100 100602Twarowski MichalSTRASZYNTRISPACE-93M4000:20:4000:40:5101:00:4201:20:3501:24:5901:25:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności