Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2017, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 102899Krzysztof SpringerKibole w bieguKowanówko1987M302178-00:26:2600:25:49
#2 103920Karolina DołgorukiBogdanowo1984K3010-2500:26:3200:26:18
#3 104587Angelika BlugePosnaniaDąbrówka Leśna2000K166-2600:26:3200:26:29
#4 105347Agnieszka GawlikOborniki1980K3011-2700:26:3800:26:25
#5 106805Magdalena RoszkiewiczMagdalena RoszkiewiczRożnowo1976K404-2800:26:3900:26:35
#6 1071009Nicole KoślaKS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLONOborniki1998K167-2900:26:4400:26:44
#7 108209Oskar GrabarczykOborniki2001M161379-00:26:4600:26:04
#8 109132Andrzej LudzkowskiKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1969M401480-00:26:4600:26:46
#9 110916Edyta LudzkowskaKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1968K405-3000:26:4600:26:46
#10 1111139Adam Piechocki40 letnie ciacha chodzieskieChodzież1973M401581-00:26:4800:26:39
#11 112237Milena SołtysOborniki1991K208-3100:26:5100:26:41
#12 113373Kamil KowalewskiJOT OSP RyczywółRyczywół1980M302282-00:26:5400:26:50
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 114212Artur GrzywaczykSuchy Las1964M50383-00:26:5400:26:26
#14 115458Kamila JakubowskaKB GepardRakownia1985K3012-3200:26:5500:26:43
#15 116449Jarosław KawczyńskiMłodzi WilcyOborniki1996M203184-00:26:5500:26:48
#16 117911Adam ZachciałWrzosowaStudzieniec1980M302385-00:26:5600:26:18
#17 118447Miłosz SiwickiMłodzi WilcyOborniki1996M203286-00:26:5700:26:50
#18 119952Damian Dubiel"Nasz Fyrtel"Szamotuły1975M401687-00:26:5900:26:42
#19 120710Arkadiusz ŻabierekKonin1993M203388-00:26:5900:26:40
#20 121705Paweł NowackiPoznań1993M203489-00:26:5900:26:40
#21 122657Szymon Gajewy1993Oborniki1993M203590-00:26:5900:26:40
#22 123324Jan JózefiakJANEK CHLUDOWOChludowo1985M302491-00:26:5900:26:21
#23 124208Ernest GrabarczykOborniki1994M203692-00:27:0000:26:18
#24 1251086Jakub PerlicjanOTC ObornikiParkowo1987M302593-00:27:0900:26:27
#25 12635Andrzej JarzębowskiObornikiOborniki1978M302694-00:27:1300:26:49
#26 127513Damian MyrdaEkyypaOborniki1983M302795-00:27:1600:26:41
#27 128656Mateusz KrusickiWargowo1991M203796-00:27:2000:27:12
#28 129198Małgorzata KalotkaPopówko2001K168-3300:27:2100:26:47
#29 130990Dawid KrakowiakLudomy2001M161497-00:27:2100:27:10
#30 131655Mariusz NoworackiParkowo1973M401798-00:27:2200:26:57
#31 132976Patrycja BożkiewiczHernik TeamMurowana Goślina1980K3013-3400:27:3200:27:21
#32 133197Zofia KalotkaPopówko2001K169-3500:27:3300:26:59
#33 134973Przemysław PosłusznyWalkers Team ObornikiOborniki1970M401899-00:27:3300:26:50
#34 1351050Joanna WicentyObrzycko1994K209-3600:27:3500:27:18
#35 1361305Marta SkrzypekOborniki1988K2010-3700:27:3500:27:33
#36 137756Patryk OkupniarekOborniki1985M3028100-00:27:4200:27:11
#37 1381004Magdalena DaszkiewiczKS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLONOborniki1983K3014-3800:27:4300:27:41
#38 139349Anna Stoińska-WinkowskaCEDC ObornikiOborniki1975K406-3900:27:4500:27:32
#39 140898Adam BednarekOborniki2001M1615101-00:27:4600:27:27
#40 141887Jarosław JanasekFOTO JANASEK Jarosław JanasekOborniki1972M4019102-00:27:5100:27:31
#41 142226Ania KlewenhagenOborniki1988K2011-4000:27:5400:27:20
#42 143925Sylwia RoszykParkrun PoznańKoziegłowy1978K3015-4100:28:0000:27:46
#43 144223Adriana MańkowskaRossbieganiOborniki wlkp1987K3016-4200:28:0300:27:53
#44 145580Sylwia FiołekObornicka Orkiestra DętaOborniki1975K407-4300:28:0400:27:55
#45 146685Michał KaźmierskiM&W SpeditionOborniki1990M2038103-00:28:0800:28:01
#46 147971Sylwia GeislerBudzyńBudzyń1976K408-4400:28:0900:27:59
#47 148574Rafał WłodarczakObornikiOborniki1970M4020104-00:28:0900:27:42
#48 1491304Adrianna MazurOborniki1996K2012-4500:28:0900:27:52
#49 1501303Kamila TrzęsimiechOborniki1996K2013-4600:28:1100:27:53
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151425Piotr PietzCEDC ObornikiOborniki1956M60+1105-00:28:1300:27:59
#51 152991Jarosław KrakowiakLudomy1971M4021106-00:28:1400:28:05
#52 153797Rafał WitekOTC ObornikiDąbrówka Leśna1985M3029107-00:28:1400:27:47
#53 1541075Małgorzata JankowskaBogdanowo1982K3017-4700:28:1700:28:10
#54 155941Kuba Nowickipower fullWargowo1989M2039108-00:28:1800:27:39
#55 156409Mirosław JasińskiHart SkokiSkoki1965M504109-00:28:2000:27:40
#56 157258Gwidon WojdakOborniki1994M2040110-00:28:2100:27:55
#57 158122Mariusz TupajDrużyna SzpikuChodzież1970M4022111-00:28:2600:28:15
#58 159205Maciej KroteckiOborniki1985M3030112-00:28:2800:28:04
#59 160857Ewelina ChmielRabowice1990K2014-4800:28:2900:28:15
#60 161259Marek KurachCEDC ObornikiOborniki1982M3031113-00:28:2900:28:16
#61 162340Adrian SzymotP.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKIoborniki1988M2041114-00:28:3000:27:43
#62 163762Paulina WołodźkoP.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKIoborniki1991K2015-4900:28:3100:27:43
#63 164775Iwona Szymkowiak-WróbelNochowoNochowo1974K409-5000:28:3200:28:28
#64 165774Karolina MolińskaOborniki1995K2016-5100:28:3300:28:16
#65 16673Dorota RapaczObornikiOborniki1988K2017-5200:28:3400:28:02
#66 167635Adrianna ZwolińskaBaduk TeamOborniki1997K2018-5300:28:3900:28:29
#67 168801Michał HolkaObornikiOborniki1986M3032115-00:28:3900:28:39
#68 169483Izabela PonickaOlimpUjście1974K4010-5400:28:3900:28:08
#69 170484Tomasz PonickiOlimpUjście1971M4023116-00:28:4000:28:08
#70 171636Magdalena RatajskaCEDC ObornikiDąbrówka Leśna1974K4011-5500:28:4000:28:14
#71 172639Rafał RatajskiCEDC ObornikiDąbrówka Leśna1974M4024117-00:28:4400:28:14
#72 1731160Beata SkawińskaOborniki1977K4012-5600:28:4400:28:03
#73 174487Agnieszka NowaczyńskaOBORNIKI1978K3018-5700:28:4800:28:43
#74 175700Beata GędekObornikiOborniki1979K3019-5800:28:4800:28:43
#75 176696Beata KaczmarekRożnowo1994K2019-5900:28:4900:28:33
#76 177408Tomasz BejmaObornikiOborniki1973M4025118-00:28:5000:28:44
#77 178150Marta BasińskaKęsy TeamPaczkowo1995K2020-6000:28:5100:28:23
#78 179783Aleksandra GóźdźKęsy TeamPuszczykowo1995K2021-6100:28:5100:28:27
#79 180182Katarzyna GusztabOborniki1981K3020-6200:28:5400:28:41
#80 1811153Krzysztof GzylKB SzamotułyGąsawy1981M3033119-00:28:5400:28:03
#81 182221Monika BacikBogdanowo1983K3021-6300:28:5400:28:27
#82 183365Gracjan HildebrandtParkowo1994M2042120-00:29:0400:28:53
#83 184178Łukasz FąferekSzamotuły Boxing TeamSzamotuły1994M2043121-00:29:0500:28:48
#84 185478Violetta KrólikDopiewoDopiewo1982K3022-6400:29:0600:28:59
#85 1861158Katarzyna JokielSzamotuły1983K3023-6500:29:0700:28:25
#86 187183Waldemar KroteckiOborniki1988M2044122-00:29:0800:28:44
#87 188613Wiktoria LupaROZNOWO2001K1610-6600:29:0800:29:00
#88 189646Sebastian SarbaczewskiOborniki1981M3034123-00:29:1100:29:03
#89 190944Małgorzata Przybyszmurowana goślina1984K3024-6700:29:1400:29:10
#90 191945Marzena Antczakmurowana goślina1983K3025-6800:29:1400:29:12
#91 192645Mariusz SaukensPobiedziska Running TeamPOBIEDZISKA1976M4026124-00:29:1500:28:38
#92 19349Przemysław GrzywaczykParkrun PoznańSuchy Las1992M2045125-00:29:1600:28:49
#93 194680Martyna KaczmarekM&W SpeditionOborniki1996K2022-6900:29:1700:28:54
#94 195133Izabela KłosowiczKęsy TeamOborniki1972K4013-7000:29:2100:28:53
#95 196831Agata Ligenza-KowalczukAKART SERVICE ADAM KOWALCZUKPIŁA1981K3026-7100:29:2100:29:15
#96 197274Irmina NowakMurowana Goślina1989K2023-7200:29:2200:29:08
#97 1981159Izabela BanaszekOboniki1994K2024-7300:29:2300:28:40
#98 199352Agnieszka StoinskaBęblin1985K3027-7400:29:2300:29:10
#99 200669Wojciech CzubałaM&W SpeditionPoznań1991M2046126-00:29:2300:28:56
#100 201332Sylwia KlichKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1985K3028-7500:29:2500:29:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności