Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2017, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 302500Joanna BłaszakKęsy TeamPoznań1995K2055-14400:32:2400:32:01
#2 303265Hubert MolskiCEDC ObornikiOborniki1990M2060159-00:32:2500:31:57
#3 304441Agnieszka NowickaOborniki1987K3048-14500:32:2800:32:16
#4 305224Joanna KlimczakOborniki1995K2056-14600:32:3100:32:23
#5 306632Klaudia KoralewskaCarpe DiemOborniki1994K2057-14700:32:3600:32:01
#6 307631Laura ZbierskaOborniki1999K1616-14800:32:3600:32:00
#7 308105Natalia LeśnaPaciaciaki TEAMMurowana goślina1986K3049-14900:32:4600:32:46
#8 309891Sylwia MichalskaMurowana Goślina1974K4027-15000:32:4700:32:05
#9 310728Katarzyna AntkowiakTSL Antkowiak KatarzynaDziewcza Struga1979K3050-15100:32:5000:32:30
#10 311748Katarzyna GłówSkrzetusz1994K2058-15200:32:5200:32:13
#11 31246Magdalena OrlikOborniki1988K2059-15300:32:5500:32:49
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 313337Janusz WolniewiczKS EXTREME TEAM OBORNIKI Quadrathlon,PływanieOborniki1948M60+3160-00:32:5600:32:36
#13 314780Agnieszka BentkowskaPobiedziska1978K3051-15400:32:5700:32:16
#14 315930Agnieszka SzaneckaBąbliniecBabliniec1973K4028-15500:32:5700:32:27
#15 31648Marlena JakubiakPobiedziska1978K3052-15600:32:5800:32:19
#16 317766Ewa WawrzyniakOborniki1979K3053-15700:32:5900:32:40
#17 318327Gabrysia JanuszakTEAM JANOOBORNIKI2001K1617-15800:33:0000:32:24
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3191199Teresa WybaczClio TeamGorzów Wlkp.1956K60+1-15900:33:0200:32:45
#19 3201200Andrzej WybaczClio TeamGorzów Wlkp.1952M60+4161-00:33:0300:32:46
#20 321516Weronika PrzybylakPoznań1986K3054-16000:33:0600:32:25
#21 32270Natalia DisterheftSalon Fryzjerski Natalia ObornikiKiszewo1986K3055-16100:33:0600:32:38
#22 323356Magdalena WalenciakOborniki1981K3056-16200:33:0700:32:31
#23 3241071Aleksandra SkrzypczakADVERTRyczywół1989K2060-16300:33:1200:32:53
#24 325896Kinga BednarekOborniki1977K4029-16400:33:1900:33:00
#25 3261142Paulina SpadłoBogdanowo1984K3057-16500:33:2500:32:49
#26 327963Martyna KoplinRyczywół1994K2061-16600:33:2600:33:16
#27 328985Justyna GęsikiewiczOborniki1977K4030-16700:33:2700:32:45
#28 329875Natalia WarzybokChludowoChludowo1994K2062-16800:33:2700:32:45
#29 330228Daria LorencCEDC ObornikiOborniki1994K2063-16900:33:2800:32:56
#30 331227Dominik LorencObornikiOborniki1989M2061162-00:33:2800:32:56
#31 332320Monika TopórGołaszyn1997K2064-17000:33:3900:33:05
#32 333600Justyna JaryszOborniki1979K3058-17100:33:4800:33:20
#33 334737Piotr JaryszRuukkiUścikowo/Oborniki1976M4035163-00:33:4800:33:19
#34 33563Jakub PaczkowskiPoznań1987M3043164-00:33:5000:33:02
#35 336624Lidia Kizior-PietrzakKęsy TeamOborniki1976K4031-17200:33:5000:33:19
#36 337615Grazyna HejwoszKęsy Teamdroga lesna 37a1981K3059-17300:33:5000:33:24
#37 338216Ewa SchrammPoznań1989K2065-17400:33:5200:33:35
#38 339217Krzysztof RosadaPoznań1986M3044165-00:33:5200:33:35
#39 340908Ewa PiotrowskaPch_RunChodzież1982K3060-17500:33:5500:33:35
#40 3411054Anna JanasekObrzycko1994K2066-17600:34:0100:33:40
#41 3421078Wioletta LeśnickaKB Katorżnik Murowana GoślinaOborniki1975K4032-17700:34:0100:33:35
#42 3431048Maciej WencekPoznań1984M3045166-00:34:0100:33:40
#43 344489Milena KurzawaKoźmin Wlkp.1990K2067-17800:34:0100:33:18
#44 345374Marcin AndryszakRabczynRąbczyn1996M2062167-00:34:0800:33:29
#45 3461072Joanna JózefczykOborniki1990K2068-17900:34:1000:33:53
#46 347523Joanna ŚliwińskaObrzycko1985K3061-18000:34:1200:33:35
#47 348901Wiktoria JaworskaOborniki2000K1618-18100:34:1700:33:47
#48 349900Wiktoria SkrzypkowiakOborniki2000K1619-18200:34:1800:33:49
#49 350792Milena NowaczkowskaKowanówko1992K2069-18300:34:2100:34:06
#50 3511037Dorota StecOborniki1974K4033-18400:34:2500:34:17
#51 352939Weronika KozłowskaOborniki2000K1620-18500:34:2800:33:52
#52 353457Anna PecCEDC ObornikiOborniki Wlkp1972K4034-18600:34:3000:34:15
#53 354614Maja Glapiakpoznań1984K3062-18700:34:4000:33:56
#54 355363Oskar HildebrandtParkowoParkowo1992M2063168-00:34:4200:34:31
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !356242Alina WiśniewskaSmashing PąpkinsMurowana Goślina1965K502-18800:34:4400:34:23
#56 3571026Rafał NieOborniki1974M4036169-00:34:4500:34:05
#57 358555Kinga GorczyńskaOborniki1982K3063-18900:34:4600:34:30
#58 35976Dajana RunowskaCEDC ObornikiOborniki1996K2070-19000:34:5600:34:19
#59 3601001Honorata CichoszKB Katorżnik Murowana/Drużyna SzpikuMurowana Goślina1979K3064-19100:34:5900:34:37
#60 361244Marta Wiśniewska-KroteckaSmashing PąpkinsMurowana Goślina1989K2071-19200:34:5900:34:39
#61 362623Daria KopydłowskaPoznań1984K3065-19300:35:0700:34:23
#62 3631030Grzegorz MleczakMiędzychód1967M506170-00:35:0800:34:05
#63 3641031Dorota MleczakMiędzychód1971K4035-19400:35:0800:34:06
#64 365446Anna PiechockaCedc International ObornikiOborniki1992K2072-19500:35:0900:34:47
#65 3661032Mateusz MleczakniepełnosprawnyMiędzychód1993M2064171-00:35:1000:35:10
#66 3671198Monika MichalakCzerwonak1982K3066-19600:35:2100:34:39
#67 368949Ewa Perz-SkrzypkowiakSzamotuły1972K4036-19700:35:2100:34:44
#68 369253Mateusz KlingsportM&MRyczywół1988M2065172-00:35:2200:35:08
#69 370252Michalina DziałoM&MŁopiszewo1996K2073-19800:35:2300:35:09
#70 371491Marta MichalukSzybcy i wściekliRyczywół1992K2074-19900:35:2300:34:57
#71 3721064Ilona GilewskaPopówko1983K3067-20000:35:4100:35:08
#72 373293Teodor SzczęsnyPoznań1958M507173-00:36:0000:36:00
#73 374754Andrzej DomasikOborniki1968M4037174-00:36:1000:35:38
#74 375798Agnieszka KaczmarekKonarzew1979K3068-20100:36:1200:35:44
#75 3761042Eliza MichalskaPobiedziska Running TeamPobiedziska1982K3069-20200:36:1800:35:40
#76 3771144Karolina WańskaROGOŹNO1987K3070-20300:36:1900:35:40
#77 378548Monika PaulusOborniki1984K3071-20400:36:2000:35:59
#78 379998Marta PonickaUjście1991K2075-20500:36:2500:35:54
#79 380569Anna PolodyOborniki1996K2076-20600:36:2600:36:11
#80 381104Marta GarczykOborniki1994K2077-20700:36:2900:36:20
#81 382764Aleksandra KnopSkoczkiSulechów1993K2078-20800:36:3100:35:43
#82 383765Robert SkokowskiSkoczkiSulechów1985M3046175-00:36:3200:35:43
#83 3841181Paulina AdamczakGórka1994K2079-20900:36:4600:36:13
#84 38553Grzegorz SzczęsnyOborniki1957M60+5176-00:36:5000:36:41
#85 38674Monika BukowskaCEDC ObornikiOborniki1978K3072-21000:36:5400:36:22
#86 387146Anna MarkwitzCEDC ObornikiKowanówko1978K3073-21100:36:5400:36:23
#87 388492Iwona JasgarObornikiOborniki1977K4037-21200:37:1000:36:44
#88 389654Paweł MarkiewiczOborniki1966M508177-00:37:1200:36:44
#89 390691Ariel UrbaniakM&W SpeditionOborniki1992M2066178-00:37:1800:36:47
#90 391684Tomasz JobM&W SpeditionOborniki1992M2067179-00:37:3500:37:05
#91 3921043Anna Bronisz-AlabaPobiedziska Running TeamPobiedziska1977K4038-21300:37:3500:36:58
#92 3931055Mariusz AlabaPobiedziskaPobiedziska1976M4038180-00:37:3700:36:59
#93 394689Kamil NikodemM&W SpeditionOborniki1995M2068181-00:37:4600:37:17
#94 395354Ewelina MatelskaCEDC ObornikiOborniki1992K2080-21400:37:5200:37:36
#95 396355Miłosz WorochCEDC ObornikiOborniki1986M3047182-00:37:5300:37:38
#96 397422Bartosz ŻebrowskiCerekwica1987M3048183-00:38:0400:37:16
#97 39857Sylwia PaczkowskaSzamotuły1988K2081-21500:38:0500:37:16
#98 399729Marta AntkowiakTSL Antkowiak Katarzyna TeamRogoźno1989K2082-21600:38:1300:37:54
#99 400279Andrzej BorysKamińskoMurowana Goślina1952M60+6184-00:38:2700:37:47
#100 401767Agnieszka LiczakOborniki1975K4039-21700:38:4500:38:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności