Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

JSW Runmageddon o Puchar Prezesa JSW S.A

Wyniki - 26 listopada 2017, Pawłowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1298Adam LisowskiMMysłowiceRMF4RT OCR00:10:40100:47:19
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2308Damian MazurMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA00:10:40200:47:44
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3935Artur OlszewskiMRybnik00:12:20100:47:57
#4 4381Jakub WypukołMKatowice00:10:40300:49:19
#5 51065Marek FajkisMŚwierklany00:13:00100:51:11
#6 61090Mateusz SalamonMKielcePOWER TRAINING00:11:40100:51:38
#7 7690Łukasz KubiakMRybnikRCSW Fighter00:11:40200:51:48
#8 81064Damian FajkisMŚwierklany00:13:00200:53:06
#9 9604Marcin DołowyMJastrzębie-Zdrój00:11:00100:56:32
#10 10759Paweł BieleckiMGórki WielkieBFF00:12:00100:56:35
#11 11501Maciej MihułowiczMRybnik00:11:00200:56:48
#12 12558Michal HelMOlomoucOCR Runners Olomouc00:11:20100:56:51
#13 13263Piotr GucikMRacibórzEko-Okna Runners00:10:40400:57:00
#14 14394Lukasz GarusMMizerów0,7 squad00:11:00300:57:19
#15 15285Damian WlaźlakMPabianiceHusaria Race Team00:10:40500:57:21
#16 16377Mariusz TlałkaMNowa Wieś00:10:40600:57:31
#17 17536Krzysztof KsiążekMŚwiętochłowiceBLUE DOLPHIN TEAM00:11:20200:58:27
#18 18295Sławomir KitaMZabrzeOlimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowice00:10:40700:58:50
#19 19716Sławomir JaroszMŻory00:11:40300:59:54
#20 20755Karol WójcikMPaniówki00:11:40400:59:59
#21 21304Mateusz SzyjkaMSosnowiecSLOW MOTION SQUAD00:10:40801:00:02
#22 22718Marcin JosiekMKonczyce Male00:11:40501:00:09
#23 23917Dawid JanetaMSkrzyszów00:12:20201:00:15
#24 24356Marcin KuklaMOrzesze00:10:40901:00:17
#25 25952Dawid SzałekMSyrynia00:12:20301:00:17
#26 261097Tomek CiołekMChudów00:10:401001:00:18
#27 27731Krzysztof KudłacikMAndrychów00:11:40601:00:39
#28 28273Marcin UherekMPszówHAJSOHOLICY00:10:401101:00:58
#29 29276Marcin FiedorMKoniakówHusaria Race Team00:10:401201:01:12
#30 30498Adam MatusikMRybnik00:11:00401:01:45
#31 31499Dawid MatusikMŻory00:11:00501:01:50
#32 32272Tomasz GrabowskiMRadlinHAJSOHOLICY00:10:401301:02:04
#33 33341Dominik CiućkaMLeśna00:10:401401:02:11
#34 34488Dawid KubikMBędzin00:11:00601:02:11
#35 35693Ireneusz OpolonyMPszówSocios Silesia00:11:40701:02:18
#36 36480Tomasz KaźmierskiMRybnik00:11:00701:02:55
#37 37985Damian GamżaMSkrzyszówTeam Spartanie Independence00:12:40101:03:03
#38 38521Sylwester SzklorzMKatowice00:11:00801:03:07
#39 39971Olaf KlikuszowianMJastrzębie-ZdrójFedrownicy00:12:40201:03:07
#40 40730Dariusz KubaczyńskiMKNURÓW00:11:00901:03:09
#41 411082Łukasz VolkertMChełm Śląski00:12:40301:03:18
#42 42489Grzegorz LachMNowa Wieś00:11:001001:03:27
#43 43296Krzysztof DolataMGliwicePE00:10:401501:03:54
#44 44737Łukasz MaciejewskiMRuda Śląska00:11:40801:03:54
#45 45369Daniel PopielMBIelsko-Biała00:10:401601:04:14
#46 46310Marek BrawańskiMRadlinSorry muszę lecieć00:10:401701:04:15
#47 47736Rafał MacheraMKoniecpol00:11:40901:04:25
#48 48932Mikołaj MurawskiMRadom00:12:20401:04:26
#49 49396Kajetan KwiatkowskiMGDAŃSKBigYellowFoot Adventure Team00:11:001101:04:27
#50 50436Patryk SładekMBełkSOCIOS SILESIA00:11:001201:04:30
#51 51257Mariusz FelkowskiMWolaDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:401801:04:30
#52 52435Aleksandra HanslikKRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA00:11:001301:04:30
#53 53365Piotr MetlakMJastrzębie-Zdrój00:10:401901:04:42
#54 54896Aleksander KalinowskiMMikołówLubię burpeesy00:12:20501:04:44
#55 55282Krzysztof StanclikMKatowiceHusaria Race Team00:10:402001:04:51
#56 56688Andrzej KaplikMRybnikRCSW Fighter00:11:401001:04:52
#57 57487Łukasz KubieniecMSumina00:11:001401:05:10
#58 58447Rafał GradMCieszynteamwolferstein00:11:001501:05:36
#59 59975Michał TomaszekMŁękawicaKlinks team00:12:40401:05:36
#60 60358Konrad LangMMnich00:10:402101:05:40
#61 61259Jarosław LukasikMOrzeszeDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:402201:05:42
#62 621058Józef ByrtusMJaworzynkaHusaria Race Team00:13:00301:05:48
#63 63338Marcin BrańkaMJastrzębie Zdrój00:10:402301:06:06
#64 64636Grzegorz SzmidtMPawłowice00:11:20301:06:15
#65 65562Tomáš LičkaMOstravaOCR Runners Olomouc00:11:20401:06:20
#66 66721Kacper KawalaMJastrzębie-Zdrój00:11:401101:06:26
#67 671035Grzegorz RodackiMJastrzębie-Zdròj00:12:40501:06:27
#68 68925Radek KozikMRybnik00:12:20601:06:29
#69 69970Damian KawalecMJastrzębie ZdrójFedrownicy00:12:40601:06:33
#70 70398Krzysztof SporysMPiekary ŚląskieDzikieKoty00:11:001601:06:41
#71 71922Łukasz KiełkowskiMZebrzydowice00:12:20701:06:41
#72 72397Karolina PiastowskaKZabrzeDzikieKoty00:11:001701:06:43
#73 73600Damian BorzęckiMGliwice00:11:20501:06:58
#74 74364Robert MarekMRybnik00:10:402401:07:01
#75 75609Damian HoleczekMRuda Śląska00:11:20601:07:01
#76 76776Jakub KędziorMBielsko-BiałaHusaria Race Team00:12:00201:07:06
#77 77943Bartosz RadzikMZbytków00:12:20801:07:17
#78 78934Daniel NowakMBorucin00:12:40701:07:23
#79 79860Piotr SpyrkaMJastrzębie Zdrój00:12:00301:07:49
#80 80321Jarosław PoloczekMWisła WielkaSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:402501:07:50
#81 81582Karol NowakowskiMKaletySPARTAN TEAM ART BEAUTY00:11:20701:08:02
#82 82666Bartosz DziwokiMŚwierklanyFIGHT Team00:11:401201:08:13
#83 83667Dawid KawikMŚwierklanyFIGHT Team00:11:401301:08:14
#84 84760Kornel LisońMGórki WielkieBFF00:12:00401:08:18
#85 85928Małgorzata KuligowskaKRybnik00:12:20901:08:24
#86 86681Michał KrętoszMLeszczynyMorsy Barona00:11:401401:08:25
#87 87454Kamil BaronMSuszec00:11:001801:08:26
#88 88591Łukasz FilipMRuda ŚląskaTEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE00:11:20801:08:26
#89 89481Patryk KolachaMImielin00:11:001901:08:32
#90 90622Michał OlszyckiMProszowice00:11:20901:08:32
#91 91323Tomasz RogalskiMRacibórzSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:402601:08:41
#92 92411Przemysław SkupieńMMarklowiceMarklowioki00:11:002001:08:54
#93 93868Michał ZarzyckiMJastrzębie-Zdrój00:12:00501:09:00
#94 94322Kamil PoloczekMŻorySUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:402701:09:13
#95 95944Paweł RubinMRybnik00:12:201001:09:19
#96 96581Marcin MaruszczykMKaletySPARTAN TEAM ART BEAUTY00:11:201001:09:22
#97 971021Łukasz LewandowskiMJastrzębie Zdrój00:12:40801:09:22
#98 98339Tomasz BronnyMPawłowice00:10:402801:09:25
#99 99864Dawid WiatrowskiMPawłowice00:12:00601:09:35
#100 100700Artur AdamiecMKatowice00:11:401501:09:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności