Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

JSW Runmageddon o Puchar Prezesa JSW S.A

Wyniki - 26 listopada 2017, Pawłowice

Msc
Nr
-
-
#1 440444Adam GóreckiMRacibórzTeam Marudy00:11:006501:37:33
#2 1801006Adam JachimMBorucin00:12:402301:17:56
#3 282287Adam JuraszczykMRybnikKLUB DZIKA00:10:407001:24:18
#4 148478Adam KamyczekMBąków00:11:002501:15:10
#5 537349Adam KęsońMGliwice00:10:4011701:43:48
#6 682448Adam KościelniakMŁódźTigres Del Papa00:11:0010101:57:28
#7 681449Adam KurzawaMŁódźTigres Del Papa00:11:0010001:57:14
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1298Adam LisowskiMMysłowiceRMF4RT OCR00:10:40100:47:19
#9 247761Adam MaciejowskiMGrodziecBFF00:12:001801:21:40
#10 30498Adam MatusikMRybnik00:11:00401:01:45
#11 510624Adam PiastowskiMZabrze00:11:206601:42:06
#12 315583Adam PurgołMKaletySPARTAN TEAM ART BEAUTY00:11:203701:25:43
#13 647771Adam SzerszeńMChorzówCROSS - ŚWIONY00:12:007501:53:41
#14 425640Adam SzymańskiMKatowice00:11:205301:35:20
#15 680547Adrian BiałyMWarszawaHusaria Race Team00:11:2010301:57:10
#16 546439Adrian GabryśMCieszynŚWIRY STELA00:11:007601:44:28
#17 1811005Adrian HimelMkrzanowice00:12:402401:17:57
#18 1041019Adrian KwasMpszczyna00:12:40901:09:54
#19 700408Adrian LachMKrakówLazy Bones00:11:0010902:00:49
#20 273363Adrian MajerzMJastrzebie Zdrój00:10:406801:23:46
#21 204942Adrian PrządkaMSuszec00:12:202501:19:07
#22 210858Adrian SkrobolMPawłowice00:12:001301:19:19
#23 794969Adrian SmutekMBędzin314 i reszta00:12:408302:23:39
#24 112904Adrian TesznerMMizerówZAPIERDALAĆ TRZEBA00:12:201201:10:34
#25 188962Adrian WaleczekMJastrzębie-Zdrój00:12:202201:18:28
#26 267383Adrian ZającMZebrzydowice00:10:406401:23:19
#27 194981Adrian ZaprzalskiMPielgrzymowiceRio Luloki00:12:402701:18:42
#28 590565Agata GrzelakowskaKWarszawaPump Squat00:11:208301:47:00
#29 2811010Agata KachelKRuda Śląska00:12:403501:24:16
#30 3361042Agata SmokKKatowice00:12:404101:26:21
#31 308265Agata WinczuraKdzierżysławEko-Okna Runners00:10:407801:25:17
#32 662808Agnieszja JaroszKsiemianowice śląskieStudio GTS00:12:007701:55:25
#33 763784Agnieszka HubaKJastrzębie ZdrójKobiety na 5+00:12:009302:11:45
#34 475306Agnieszka KarkosKzabrzeSOCIOS SILESIA00:10:4010301:39:18
#35 661678Agnieszka NawrockaMWola RzędzińskaHusaria Race Team00:11:409201:55:24
#36 659810Agnieszka PodziemskaKMysłowiceStudio GTS00:12:007601:55:09
#37 742626Agnieszka PruszyńskaKJastrzębie-Zdrój00:11:2011102:07:06
#38 589883Agnieszka Sobczak-KupiecKMyśleniceHumpty Dumpty00:12:206701:46:58
#39 735324Agnieszka ŚwierczekKSuszecSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:4013602:04:46
#40 288269Agnieszka WojtowiczKŻoryFF ŻORY00:10:407301:24:29
#41 645765Alan DrażbaMCzeladźCROSS - ŚWIONY00:12:007301:53:32
#42 393777Alan KrzempekMPiekary ŚląskieHusaria Race Team00:12:003101:31:38
#43 527463Aldona DadałKŻory00:11:007401:43:37
#44 135994Aleksander BarteckiMŻory00:12:401201:13:22
#45 115534Aleksander BeńkowskiMŻoryBLUE DOLPHIN TEAM00:11:201301:10:47
#46 122824Aleksander ChłądMOpole00:12:001001:11:49
#47 54896Aleksander KalinowskiMMikołówLubię burpeesy00:12:20501:04:44
#48 297887Aleksander OleśMŚwiętochłowiceHusaria Race Team00:11:404301:24:55
#49 252752Aleksander WandzelMustroń00:11:403501:22:04
#50 439983Aleksandra BajołekKKrakówTeam Spartanie Independence00:12:405901:37:30
#51 697305Aleksandra ChmieleckaKZabrzeSOCIOS SILESIA00:10:4013202:00:04
#52 169999Aleksandra DroździokKRuda Śląska00:12:401801:17:24
#53 52435Aleksandra HanslikKRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA00:11:001301:04:30
#54 771839Aleksandra KałużaKJastrzębie-Zdrój00:12:009702:11:50
#55 453957Aleksandra TomaszewskaKWodzisław Śląski00:12:205401:38:17
#56 473517Amelia StelengowskaKŻory00:11:007001:39:12
#57 1551105Andreas GordzielikMKrośnica00:13:00601:15:43
#58 498848Andreas MusiolMCzerwionka00:12:004901:41:19
#59 320592Andrzej BłąkałaMkobieliceZapierdalać trzeba ...00:11:203801:25:50
#60 173255Andrzej JeżMWisła WielkaChłoporobotnicy00:10:404101:17:35
#61 56688Andrzej KaplikMRybnikRCSW Fighter00:11:401001:04:52
#62 246675Andrzej KiełkowskiMWarszowiceG-300:11:403301:21:36
#63 136486Andrzej KubicaMBieruń00:11:002401:13:34
#64 691576Andrzej LerchMJastrzębie-ZdrójŚlepe Krety Zagłady00:11:2010601:58:29
#65 207741Andrzej NetkowskiMJastrzębie- Zdrój00:11:402701:19:12
#66 142375Andrzej StelengowskiMŻory00:10:403501:14:42
#67 291380Andrzej WojciechowskiMJastrzębie Zdrój00:10:407401:24:43
#68 231451Andrzej ZabieglińskiMJastrzębie-ZdrójZABIEGANI00:11:003801:20:22
#69 331595Aneta KuśkaKWisła małaZapierdalać trzeba ...00:11:204301:26:08
#70 536530Angelika CholewaKKatowice00:11:207101:43:47
#71 485465Angelika FijałkowskaKJastrzębie-Zdrój00:11:007101:39:54
#72 196723Ania KlasaKRuda Slaska00:11:402301:18:50
#73 505669Ania LubszczykKŚwierklanyFIGHT Team00:11:407401:41:50
#74 265384Ania ZającKZebrzydowice00:10:406201:23:15
#75 543785Ania ŁukasikKJastrzębie-ZdrójKobiety na 5+00:12:005301:44:01
#76 730658Anita KuźnikKJastrzębie-ZdrójBestFit Team00:11:409702:03:50
#77 456757Anita PawlowskaKJastrzębie-ZdrójAmatory00:12:004101:38:24
#78 673344Anna DudaKŁaziska Górne00:10:4012701:56:42
#79 556544Anna HanfKBieruńHarde Ryle00:11:207401:44:57
#80 365923Anna KlimekKŚwierklany00:12:203501:29:14
#81 571615Anna KoziełKWrocław00:11:207601:46:17
#82 551359Anna LewińskaKKatowice00:10:4012101:44:39
#83 654936Anna OsiadłyKPawłowice00:12:207901:54:17
#84 461679Anna PacutKBielsko-BiałaKumminui Team00:11:406601:38:33
#85 587507Anna PapierniakKWarszawa00:11:008601:46:56
#86 296874Anna PraisKLesznoAndorki00:12:203101:24:53
#87 687513Anna SoszKSzczejkowice00:11:0010601:57:56
#88 6501047Anna WasylukKŻory00:12:406901:53:52
#89 230468Arkadiusz GaikMSuszec00:11:003701:20:21
#90 264674Arkadiusz KalbarczykMRacibórzG-300:11:403801:23:01
#91 226676Arkadiusz KobielaMJastrzębie ZdrójG-300:11:402801:20:12
#92 3351030Arkadiusz PilszczekMŚwiętochłowice00:12:404001:26:20
#93 151333Arkadiusz WieczorekMŻorywieczne młodzieniaszki00:10:403801:15:31
#94 100700Artur AdamiecMKatowice00:11:401501:09:38
#95 111606Artur DzierzengaMJastrzebie Zdrój00:11:201201:10:34
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3935Artur OlszewskiMRybnik00:12:20100:47:57
#97 139877Artur SarosiekMBielsko-BiałaBB Race Team Poland00:12:201901:14:17
#98 463859Artur SokołowskiMOtwock00:12:004301:38:38
#99 548524Artur ThenMBielsko-Biała00:11:007801:44:35
#100 358342Aurelia DługoszKRybnik00:10:408901:28:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności