Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

JSW Runmageddon o Puchar Prezesa JSW S.A

Wyniki - 26 listopada 2017, Pawłowice

Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1298Adam LisowskiMMysłowiceRMF4RT OCR00:10:40100:47:19
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3935Artur OlszewskiMRybnik00:12:20100:47:57
#3 51065Marek FajkisMŚwierklany00:13:00100:51:11
#4 61090Mateusz SalamonMKielcePOWER TRAINING00:11:40100:51:38
#5 9604Marcin DołowyMJastrzębie-Zdrój00:11:00100:56:32
#6 10759Paweł BieleckiMGórki WielkieBFF00:12:00100:56:35
#7 12558Michal HelMOlomoucOCR Runners Olomouc00:11:20100:56:51
#8 37985Damian GamżaMSkrzyszówTeam Spartanie Independence00:12:40101:03:03
#9 5671085Bernadetta Sosnowska-SchillerKMikołówHiszpańskie schody00:13:20101:45:57
#10 138477Grzegorz JaniszewskiMWarszawa00:13:40101:14:15
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2308Damian MazurMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA00:10:40200:47:44
#12 7690Łukasz KubiakMRybnikRCSW Fighter00:11:40200:51:48
#13 81064Damian FajkisMŚwierklany00:13:00200:53:06
#14 11501Maciej MihułowiczMRybnik00:11:00200:56:48
#15 17536Krzysztof KsiążekMŚwiętochłowiceBLUE DOLPHIN TEAM00:11:20200:58:27
#16 23917Dawid JanetaMSkrzyszów00:12:20201:00:15
#17 294972Jarosław CęcelewskiMCisieFIGLARZE00:13:40201:24:52
#18 39971Olaf KlikuszowianMJastrzębie-ZdrójFedrownicy00:12:40201:03:07
#19 5881084Fryderyk SchillerMMikołówHiszpańskie schody00:13:20201:46:57
#20 76776Jakub KędziorMBielsko-BiałaHusaria Race Team00:12:00201:07:06
#21 4381Jakub WypukołMKatowice00:10:40300:49:19
#22 14394Lukasz GarusMMizerów0,7 squad00:11:00300:57:19
#23 19716Sławomir JaroszMŻory00:11:40300:59:54
#24 25952Dawid SzałekMSyrynia00:12:20301:00:17
#25 411082Łukasz VolkertMChełm Śląski00:12:40301:03:18
#26 621058Józef ByrtusMJaworzynkaHusaria Race Team00:13:00301:05:48
#27 64636Grzegorz SzmidtMPawłowice00:11:20301:06:15
#28 79860Piotr SpyrkaMJastrzębie Zdrój00:12:00301:07:49
#29 5921104Piotr NależytyMWarszawa00:13:20301:47:08
#30 3851087Jakub SienkiewiczMBiałystok00:13:40301:30:47
#31 13263Piotr GucikMRacibórzEko-Okna Runners00:10:40400:57:00
#32 20755Karol WójcikMPaniówki00:11:40400:59:59
#33 30498Adam MatusikMRybnik00:11:00401:01:45
#34 48932Mikołaj MurawskiMRadom00:12:20401:04:26
#35 59975Michał TomaszekMŁękawicaKlinks team00:12:40401:05:36
#36 65562Tomáš LičkaMOstravaOCR Runners Olomouc00:11:20401:06:20
#37 84760Kornel LisońMGórki WielkieBFF00:12:00401:08:18
#38 1181075Radosław PyszMorzesze00:13:00401:11:09
#39 15285Damian WlaźlakMPabianiceHusaria Race Team00:10:40500:57:21
#40 22718Marcin JosiekMKonczyce Male00:11:40501:00:09
#41 31499Dawid MatusikMŻory00:11:00501:01:50
#42 54896Aleksander KalinowskiMMikołówLubię burpeesy00:12:20501:04:44
#43 671035Grzegorz RodackiMJastrzębie-Zdròj00:12:40501:06:27
#44 73600Damian BorzęckiMGliwice00:11:20501:06:58
#45 93868Michał ZarzyckiMJastrzębie-Zdrój00:12:00501:09:00
#46 1531083Mateusz WoźnicaMkrośnica00:13:00501:15:41
#47 16377Mariusz TlałkaMNowa Wieś00:10:40600:57:31
#48 27731Krzysztof KudłacikMAndrychów00:11:40601:00:39
#49 34488Dawid KubikMBędzin00:11:00601:02:11
#50 68925Radek KozikMRybnik00:12:20601:06:29
#51 69970Damian KawalecMJastrzębie ZdrójFedrownicy00:12:40601:06:33
#52 75609Damian HoleczekMRuda Śląska00:11:20601:07:01
#53 99864Dawid WiatrowskiMPawłowice00:12:00601:09:35
#54 1551105Andreas GordzielikMKrośnica00:13:00601:15:43
#55 18295Sławomir KitaMZabrzeOlimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowice00:10:40700:58:50
#56 35693Ireneusz OpolonyMPszówSocios Silesia00:11:40701:02:18
#57 36480Tomasz KaźmierskiMRybnik00:11:00701:02:55
#58 71922Łukasz KiełkowskiMZebrzydowice00:12:20701:06:41
#59 78934Daniel NowakMBorucin00:12:40701:07:23
#60 81582Karol NowakowskiMKaletySPARTAN TEAM ART BEAUTY00:11:20701:08:02
#61 102842Mateusz KoziełMPawłowice00:12:00701:09:46
#62 2191068Orest JeżyckiMPiotrków Trybunalski00:13:00701:19:44
#63 21304Mateusz SzyjkaMSosnowiecSLOW MOTION SQUAD00:10:40801:00:02
#64 38521Sylwester SzklorzMKatowice00:11:00801:03:07
#65 44737Łukasz MaciejewskiMRuda Śląska00:11:40801:03:54
#66 77943Bartosz RadzikMZbytków00:12:20801:07:17
#67 88591Łukasz FilipMRuda ŚląskaTEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE00:11:20801:08:26
#68 971021Łukasz LewandowskiMJastrzębie Zdrój00:12:40801:09:22
#69 105820Łukasz RadomskiMBielsko-BiałaTheCathlons TEAM00:12:00801:10:06
#70 2271076Patryk RakowskiMPiotrków Trybunalski00:13:00801:20:13
#71 2621053Mateusz GałuszkaMPAWŁOWICEBLUE DOLPHIN TEAM00:13:00901:22:59
#72 24356Marcin KuklaMOrzesze00:10:40901:00:17
#73 40730Dariusz KubaczyńskiMKNURÓW00:11:00901:03:09
#74 47736Rafał MacheraMKoniecpol00:11:40901:04:25
#75 85928Małgorzata KuligowskaKRybnik00:12:20901:08:24
#76 90622Michał OlszyckiMProszowice00:11:20901:08:32
#77 1041019Adrian KwasMpszczyna00:12:40901:09:54
#78 114867Przemysław WoźniakMJastrzębie Zdrój00:12:00901:10:46
#79 261097Tomek CiołekMChudów00:10:401001:00:18
#80 2921081Zbigniew SzemlaMBielsko-Biala00:13:001001:24:48
#81 42489Grzegorz LachMNowa Wieś00:11:001001:03:27
#82 56688Andrzej KaplikMRybnikRCSW Fighter00:11:401001:04:52
#83 95944Paweł RubinMRybnik00:12:201001:09:19
#84 96581Marcin MaruszczykMKaletySPARTAN TEAM ART BEAUTY00:11:201001:09:22
#85 122824Aleksander ChłądMOpole00:12:001001:11:49
#86 133993Sabina BarteckaKŻory00:12:401001:13:17
#87 28273Marcin UherekMPszówHAJSOHOLICY00:10:401101:00:58
#88 49396Kajetan KwiatkowskiMGDAŃSKBigYellowFoot Adventure Team00:11:001101:04:27
#89 66721Kacper KawalaMJastrzębie-Zdrój00:11:401101:06:26
#90 108945Piotr RubinMRybnik00:12:201101:10:21
#91 109598Wojciech BilatMJastrzebie Zdrój00:11:201101:10:22
#92 3701067Szymon JałowiczorMJaworzynka00:13:001101:29:36
#93 1341039Mateusz SkrabelMRybnik00:12:401101:13:20
#94 158828Szczepan CzarnotaMRydułtowy00:12:001101:15:54
#95 29276Marcin FiedorMKoniakówHusaria Race Team00:10:401201:01:12
#96 50436Patryk SładekMBełkSOCIOS SILESIA00:11:001201:04:30
#97 82666Bartosz DziwokiMŚwierklanyFIGHT Team00:11:401201:08:13
#98 111606Artur DzierzengaMJastrzebie Zdrój00:11:201201:10:34
#99 112904Adrian TesznerMMizerówZAPIERDALAĆ TRZEBA00:12:201201:10:34
#100 135994Aleksander BarteckiMŻory00:12:401201:13:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności