Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

JSW Runmageddon o Puchar Prezesa JSW S.A

Wyniki - 26 listopada 2017, Pawłowice

Msc
Nr
-
-
#1 182251Mateusz LebiodaMPawłowiceBIEGNĄCY Z WIŚNIAMI00:10:404401:18:00
#2 672252Dorota OrszulikKPawłowiceBIEGNĄCY Z WIŚNIAMI00:10:4012601:56:41
#3 183253Paweł OrszulikMPawłowiceBIEGNĄCY Z WIŚNIAMI00:10:404501:18:01
#4 334254Michał CicheckiMJejkowiceBLUE DOLPHIN TEAM00:10:408401:26:13
#5 173255Andrzej JeżMWisła WielkaChłoporobotnicy00:10:404101:17:35
#6 268256Radosław LotkoMJastrzębie ZdrójChłoporobotnicy00:10:406501:23:19
#7 51257Mariusz FelkowskiMWolaDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:401801:04:30
#8 521258Dawid KowalaMRzykiDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:4011301:43:11
#9 61259Jarosław LukasikMOrzeszeDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:402201:05:42
#10 533260Marcelina ParchańskiKskoczówDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:4011601:43:45
#11 152261Rafał RajmanMPrzyszowiceDACHBUD EXTREME TEAM 201700:10:403901:15:37
#12 477262Tomasz GilgaMWodzisław ŚląskiDajcie METE00:10:4010401:39:25
#13 13263Piotr GucikMRacibórzEko-Okna Runners00:10:40400:57:00
#14 311264Jan SmerekaMRacibórzEko-Okna Runners00:10:408001:25:25
#15 308265Agata WinczuraKdzierżysławEko-Okna Runners00:10:407801:25:17
#16 328266Grzegorz CielepaMŻoryFF ŻORY00:10:408301:26:01
#17 323267Henryk KalinowskiMŻoryFF ŻORY00:10:408201:25:52
#18 312268Klaudia MleczekKŻoryFF ŻORY00:10:408101:25:32
#19 288269Agnieszka WojtowiczKŻoryFF ŻORY00:10:407301:24:29
#20 484270Dawid WójtowiczMŻoryFF ŻORY00:10:4010701:39:48
#21 113271Kamil JakubowskiMczerwionka-leszczynyGRUBIORZE LOTAJOM00:10:403201:10:37
#22 32272Tomasz GrabowskiMRadlinHAJSOHOLICY00:10:401301:02:04
#23 28273Marcin UherekMPszówHAJSOHOLICY00:10:401101:00:58
#24 110275Krzysztof EngelmanMKatowiceHusaria Race Team00:10:403101:10:25
#25 29276Marcin FiedorMKoniakówHusaria Race Team00:10:401201:01:12
#26 295278Kamil KoziołMJasłoHusaria Race Team00:10:407501:24:53
#27 622279Sebastian MaciejakMKrakówHusaria Race Team00:12:207701:50:29
#28 260281Mateusz PierzchałaMKrakówHusaria Race Team00:10:406001:22:47
#29 55282Krzysztof StanclikMKatowiceHusaria Race Team00:10:402001:04:51
#30 216283Natalia WielechowskaKWarszawaHusaria Race Team00:10:405101:19:28
#31 480284Lukasz WilczekMCieszynHusaria Race Team00:10:4010501:39:28
#32 15285Damian WlaźlakMPabianiceHusaria Race Team00:10:40500:57:21
#33 616286Szymon WybitułaMKrakówHusaria Race Team00:12:207501:50:06
#34 282287Adam JuraszczykMRybnikKLUB DZIKA00:10:407001:24:18
#35 212288Wojtek KrólMRybnikKLUB DZIKA00:10:404901:19:25
#36 270289Jakub StołtnyMRybnikKLUB DZIKA00:10:406701:23:30
#37 490291Marek KozłowskiMKatowiceMiki Team00:10:4010801:40:10
#38 679292Elżbieta HuziorKOrzeszeMorsy Barona00:10:4013101:57:09
#39 678293Roman HuziorMOrzeszeMorsy Barona00:10:4013001:57:08
#40 677294Rafał KucharewiczMOrzeszeMorsy Barona00:10:4012901:57:07
#41 18295Sławomir KitaMZabrzeOlimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowice00:10:40700:58:50
#42 43296Krzysztof DolataMGliwicePE00:10:401501:03:54
#43 738297Marek ChołomekMRuda ŚląskaPretorium00:10:4013702:05:40
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1298Adam LisowskiMMysłowiceRMF4RT OCR00:10:40100:47:19
#45 504299Klaudia FiałkowskaKSosnowiecSkurczebyki00:10:4011201:41:46
#46 500300Magdalena PezdaKSosnowiecSkurczebyki00:10:4011001:41:31
#47 483301Daniel ŚwięcickiMGródkówSkurczebyki00:10:4010601:39:32
#48 501302Patryk SzczypaMGródkówSkurczebyki00:10:4011101:41:34
#49 103303Jakub PłaszczykMCzerwionka-LeszczynySLOW MOTION SQUAD00:10:402901:09:53
#50 21304Mateusz SzyjkaMSosnowiecSLOW MOTION SQUAD00:10:40801:00:02
#51 697305Aleksandra ChmieleckaKZabrzeSOCIOS SILESIA00:10:4013202:00:04
#52 475306Agnieszka KarkosKzabrzeSOCIOS SILESIA00:10:4010301:39:18
#53 470307Krzysztof KozłowskiMZabrzeSOCIOS SILESIA00:10:4010201:39:05
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2308Damian MazurMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA00:10:40200:47:44
#55 469309Joanna SiegertKZabrzeSOCIOS SILESIA00:10:4010101:39:03
#56 46310Marek BrawańskiMRadlinSorry muszę lecieć00:10:401701:04:15
#57 369311Natalia BuglaKŁaziska GórneSorry muszę lecieć00:10:409001:29:35
#58 371312Rafał BuglaMŁaziska GórneSorry muszę lecieć00:10:409101:29:40
#59 225313Elżbieta FuchsKKatowiceSorry muszę lecieć00:10:405401:20:09
#60 266314Izabela WróblewskaKRadlinSorry muszę lecieć00:10:406301:23:17
#61 146315Leszek WróblewskiMRadlinSorry muszę lecieć00:10:403601:14:49
#62 220316Tomasz WróblewskiMKatowiceSorry muszę lecieć00:10:405201:19:50
#63 310317Jurand PalkaMRybnikStudio Energia Team00:10:407901:25:24
#64 525318Daniel ŻuterekMŻoryStudio Energia Team00:10:4011401:43:27
#65 538319Klaudia ŻuterekKŻoryStudio Energia Team00:10:4011801:43:54
#66 723320Zuzanna KajdaKSuszecSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:4013502:03:15
#67 80321Jarosław PoloczekMWisła WielkaSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:402501:07:50
#68 94322Kamil PoloczekMŻorySUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:402701:09:13
#69 91323Tomasz RogalskiMRacibórzSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:402601:08:41
#70 735324Agnieszka ŚwierczekKSuszecSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO00:10:4013602:04:46
#71 185325Paweł KuśMSimoradzŚWIRY STELA00:10:404601:18:12
#72 177326Mateusz BrodaMKiczoryUnimogi00:10:404301:17:44
#73 356327Tomasz BrodaMKiczoryUnimogi00:10:408701:28:31
#74 357328Maciej FitMRabka ZdrójUnimogi00:10:408801:28:34
#75 213329Szymon SurmaMKiczoryUnimogi00:10:405001:19:25
#76 145330Kamil BrejzaMWodzisław śląskiwieczne młodzieniaszki00:10:403701:14:49
#77 120331Tomasz RotkegelMGorzyczkiwieczne młodzieniaszki00:10:403301:11:21
#78 174332Piotr RzymanekMŻorywieczne młodzieniaszki00:10:404201:17:41
#79 151333Arkadiusz WieczorekMŻorywieczne młodzieniaszki00:10:403801:15:31
#80 283334Sadali AmiMSingapore00:10:407101:24:23
#81 384335Martyna BartelKOrzesze00:10:409301:30:41
#82 298337Zuzanna BłaszczykKPrzyszowice00:10:407601:24:58
#83 63338Marcin BrańkaMJastrzębie Zdrój00:10:402301:06:06
#84 98339Tomasz BronnyMPawłowice00:10:402801:09:25
#85 238340Maciek ChrząstekMKraków00:10:405601:20:53
#86 33341Dominik CiućkaMLeśna00:10:401401:02:11
#87 358342Aurelia DługoszKRybnik00:10:408901:28:36
#88 400343Daniel DratwaMGdansk00:10:409501:32:31
#89 673344Anna DudaKŁaziska Górne00:10:4012701:56:42
#90 674345Krzysztof DudaMŁaziska Górne00:10:4012801:56:44
#91 164346Paweł FliegertMRybnik00:10:404001:16:49
#92 107347Kazimierz FroncekMWodzisław Śląski00:10:403001:10:16
#93 382348Krzysztof KaletaMJastrzębie Zdrój00:10:409201:30:26
#94 537349Adam KęsońMGliwice00:10:4011701:43:48
#95 402350Jakub KierznowskiMSwietochlowice00:10:409601:32:41
#96 404351Piotr KnopMJASTRZĘBIE-ZDRÓJ00:10:409701:32:44
#97 668352Grzegorz KopelMOrzeszeMorsy Barona00:10:4012501:56:25
#98 250353Paweł KośniewskiMZabrze00:10:405901:21:57
#99 716354Karolina KubicaKBielsko-Biała00:10:4013402:02:39
#100 24356Marcin KuklaMOrzesze00:10:40901:00:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności