Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajów

Wyniki - 2 grudnia 2017, Poznań

Martombike

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1506Roszkowski TomaszWARSZAWAJA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓWPOL1986M0100:00:0100:03:3100:18:5500:37:5600:37:571-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Agaciak MateuszPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOL1991M0200:00:0100:03:3300:19:0300:38:2300:38:242-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3462Pluciński RadosławSWARZĘDZADRUNALINE TEAMPOL1989M0300:00:0100:03:3800:19:1600:39:1800:39:193-
#4 478Czajkowski BartoszZIELONA GÓRAAM#15 TRIATHLON TEAMPOL1992M0400:00:0100:03:4700:20:0500:40:4700:40:484-
#5 521Baraniak RadoslawMOSINAHALLUXMEDPOL1972M0500:00:0100:03:5100:20:3400:41:3000:41:315-
#6 6426Owocki RomanWRZEŚNIAPOL1980M0600:00:0200:03:5100:20:4800:41:3900:41:416-
#7 737Boch ŁukaszKAMIENNIKPOL1985M0700:00:0000:03:5200:20:5700:41:4600:41:467-
#8 8154Głuchy MikołajPOZNAŃPOL1994M0800:00:0100:03:5700:20:3500:42:4000:42:418-
#9 9400Nikodemiak JarosławSWARZĘDZKLAS SZPOT SWARZĘDZPOL1976M0900:00:0200:04:0600:21:3700:44:1900:44:219-
#10 10222Kaleta WaldemarKRZYŻ WIELKOPOLSKIVICTAULIC POLSKA SP. Z O.O.POL1972M01000:00:0600:04:0700:22:2900:44:3100:44:3710-
#11 11657Wojciechowski PrzemysławCZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOL1984M01100:00:0300:04:0800:21:5700:44:3400:44:3711-
#12 1262Burchardt SławomirPOZNAŃKS HADESPOL1966M01200:00:0200:04:1200:22:3900:45:2600:45:2812-
#13 13611Święcicki ArkadiuszKIEKRZWINTER SWIMMING TEAM POLANDPOL1978M01300:00:5300:04:0800:23:1900:44:4100:45:3413-
#14 14242Kędzia DominikCZEMPIŃORANGE POLSKAPOL1972M01400:00:0100:04:1500:22:1500:45:5300:45:5414-
#15 15603Szymański AleksanderLUBOŃDAMIAN I OLEKSY BIEGAJĄPOL1972M01500:00:0400:04:1600:23:1200:46:0800:46:1215-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16328Maciag IwonaBOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPOL1988K0100:00:0300:04:1600:23:1400:46:1000:46:13-1
#17 17597Szymanowicz MariuszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ/DRUŻYNA SZPIKUPOL1976M01600:00:0300:04:1800:23:2400:46:3100:46:3416-
#18 18249Klemke DawidZBASZYNPOL1983M01700:00:1000:04:1800:23:0300:46:3100:46:4117-
#19 19137Frączek ArkadiuszKACZORYARKIPOL1981M01800:00:0500:04:1900:23:1500:46:3800:46:4318-
#20 20169Grychta ŁukaszZBĄSZYŃPOL1981M01900:00:0200:04:2000:23:0100:46:5300:46:5519-
#21 2130Berezowski MarianGOLCZEWOPOL1956M02000:00:0200:04:2100:22:5500:46:5400:46:5620-
#22 22527Sip WojtekDREZDENKOVICTAULIC POLSKA SP. Z O.O.POL1977M02100:00:3700:04:1800:24:1800:46:2400:47:0121-
#23 23688Zieliński PiotrPOZNAŃPOL1983M02200:00:0400:04:2100:22:5400:47:0000:47:0422-
#24 24338Malak TomaszLESZNOPOL1988M02300:00:2200:04:2000:23:2100:46:4900:47:1123-
#25 25696Żyliński PawelPOZNAŃPOL1989M02400:00:0700:04:2200:23:5200:47:0600:47:1324-
#26 264Adamski PiotrPOZNAŃPSYCHOPOL1988M02500:00:1500:04:2100:23:5100:46:5900:47:1425-
#27 27402Nosowicz ArturGOWARZEWOPOL1979M02600:00:0300:04:2300:23:2100:47:1700:47:2026-
#28 28444Piasecki WojciechCZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOL1975M02700:00:0400:04:2300:23:1100:47:2000:47:2427-
#29 2972Cichowlas MarcinŚRODA WIELKOPOLSKAPOL1978M02800:00:0400:04:2400:23:5400:47:2600:47:3028-
#30 30375Miedziak AdamSASINOWOPOL1987M02900:00:5100:04:2000:24:1300:46:5100:47:4229-
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31180Hedzielska WeronikaGOLĘCZEWOPOL1998K0200:00:0100:04:2500:23:2600:47:4500:47:46-2
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32586Szerszeńska MagdalenaCIECHANÓWPOL1985K0300:00:0400:04:2700:23:5100:48:0100:48:05-3
#33 33120Echaust MaciejLUSÓWKOCFPPOL1972M03000:00:0600:04:2700:23:5200:48:0200:48:0830-
#34 34165Grelak AdamWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOL1983M03100:00:3500:04:2400:24:5300:47:3500:48:1031-
#35 35398Nelke AleksanderKAMIENICAXXXPOL1978M03200:00:0500:04:2700:23:5800:48:0700:48:1232-
#36 36577Synakiewicz TomaszBYDGOSZCZBIEGASIEPOL1981M03300:00:1200:04:2800:24:1100:48:1400:48:2633-
#37 37106Dopierała AdamŚREMPOL1980M03400:00:1700:04:2900:24:3400:48:2700:48:4434-
#38 38368Michalak AndrzejPOZNAŃPOL1975M03500:00:0900:04:3000:24:3900:48:3700:48:4635-
#39 3925Bartkowiak WaldemarŚREMDWORCZAK TEAMPOL1980M03600:00:0300:04:3300:24:0800:49:0500:49:0836-
#40 40238Kasprzyk KrzysztofLUSÓWKOPOL1976M03700:00:0500:04:3300:23:5100:49:1200:49:1737-
#41 41148Gęborys PiotrGOSTYCYNXXXPOL1988M03800:00:0500:04:3300:24:0200:49:1200:49:1738-
#42 42604Szymański DamianPLEWISKADAMIAN I OLEKSY BIEGAJĄPOL2001M03900:00:1600:04:3200:24:1100:49:0300:49:1939-
#43 43324Łoda PiotrPOZNAŃSIGMA PROJEKT TRI SYNERGYPOL1979M04000:00:0400:04:3400:24:2000:49:2000:49:2440-
#44 44530Skórnicki LeszekPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOL1971M04100:00:2400:04:3300:24:2600:49:0500:49:2941-
#45 45661Wojtkowiak RadekPOZNANŃKĘSY TEAMPOL1981M04200:00:0600:04:3500:25:4800:49:3100:49:3742-
#46 46656Wojciechowski PawełSWARZĘDZKĘSY TEAMPOL1977M04300:00:0600:04:3500:25:4700:49:3400:49:4043-
#47 47649Wierzelewska AlinaGNIEZNODRUŻYNA SZPIKUPOL1992K0400:00:1400:04:3500:25:0200:49:2800:49:42-4
#48 48581Szafraniec TomaszMIĘDZYRZECZPOL1974M04400:00:3800:04:3300:25:3000:49:0700:49:4544-
#49 49168Gruchalski WojciechKONINANDREPOL1983M04500:00:3100:04:3400:25:0300:49:1500:49:4645-
#50 5029Bendowski ŁukaszGRODZISK WIELKOPOLSKIPOL1991M04600:00:1000:04:3600:24:1200:49:3800:49:4846-
#51 51494Rataj TomaszLUSÓWKOPOL1975M04700:00:0700:04:3700:24:4600:49:5100:49:5847-
#52 52304Lebioda MichałKONINPOL1988M04800:00:3600:04:3500:25:4500:49:3400:50:1048-
#53 53213Kaczkowski DanielPOZNAŃPOL1978M04900:00:3000:04:3600:25:3300:49:4400:50:1449-
#54 54220Kaczmarek MikołajPOZNAŃPOL1995M05000:00:3200:04:3600:25:1700:49:4500:50:1750-
#55 55607Ślęczkowski KrzysztofCZEMPIŃUDEL & ZITA TEAMPOL1985M05100:00:0800:04:3900:25:1000:50:0900:50:1751-
#56 56501Rogacki HubertSTARE OBORZYSKAUDEL & ZITA TEAMPOL1991M05200:00:0900:04:3900:25:1100:50:0900:50:1852-
#57 57474Powalisz DariuszBYDGOSZCZGWIAZDORY BYDZIAPOL1976M05300:00:0800:04:4000:25:1400:50:2000:50:2853-
#58 58386Mroskowiak MarcinGARBYDRUŻYNA SZPIKUPOL1978M05400:00:0500:04:4000:24:2600:50:2700:50:3254-
#59 59178Gumula PaulinaPOZNAŃBRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 42 POZNAŃPOL1983K0500:00:0200:04:4100:24:4600:50:3100:50:33-5
#60 60316Lipiecki MarcinŚRODA WIELKOPOLSKAPOL1995M05500:00:4800:04:3700:25:2800:49:4700:50:3555-
#61 61639Walter KarolKOKOSZCZYNPOL1989M05600:00:0200:04:4100:24:2700:50:3600:50:3856-
#62 62445Piaskowski RobertKROTOSZYNPOL1974M05700:00:0900:04:4100:25:1000:50:3000:50:3957-
#63 6364Chałaj DamianPOZNAŃXXXPOL1990M05800:00:0400:04:4200:24:2300:50:4100:50:4558-
#64 6490Dąbek KamilMIĘDZYCHÓDPOL1994M05900:00:1900:04:4000:26:0400:50:2700:50:4659-
#65 65638Walkowiak MateuszOBORNIKIPOL1989M06000:00:1000:04:4200:25:2200:50:4500:50:5560-
#66 6616Augustyniak MichałPOZNAŃPOL1973M06100:00:4500:04:3900:26:2600:50:1500:51:0061-
#67 67595Szwak KrzysztofKRZYŻ WIELKOPOLSKIPOL1987M06200:00:0300:04:4400:24:2800:51:0300:51:0662-
#68 68565Strachowski RomanSZCZECINPOL1979M06300:00:0500:04:4400:25:2400:51:0800:51:1363-
#69 69181Hedzielski RafałGOLĘCZEWOPOL1974M06400:00:0300:04:4500:25:1300:51:1400:51:1764-
#70 70447Piechowiak PawełKOŚCIANKB SPOKOPOL1971M06500:00:4000:04:4200:25:5500:50:4200:51:2265-
#71 71566Straszewski WojciechKOSTRZYN WLKPKB/KOSTROPOL1963M06600:00:0500:04:4500:25:2900:51:2100:51:2666-
#72 72394Narloch AndrzejPOZNAŃCHARTY Z CHARTOWAPOL1969M06700:00:0300:04:4600:25:4500:51:2900:51:3267-
#73 73262Kosiorek DarekPOZNAŃPOL1967M06800:00:0700:04:4600:25:4900:51:2700:51:3468-
#74 74472Połka BłażejZBĄSZYŃPOL1988M06900:00:0800:04:4600:25:0000:51:2800:51:3669-
#75 751Adamczak ArturPOZNAŃPOL1973M07000:00:1900:04:4500:25:5800:51:1800:51:3770-
#76 76630Wachowiak RafałKOŚCIANKOŚCIANTEAMPOL1973M07100:00:3900:04:4500:25:5500:51:2100:52:0071-
#77 77196Jarosz MichałDĄBRÓWKAKB SPOKOPOL1983M07200:00:1700:04:4800:26:2900:51:5400:52:1172-
#78 7842Bojkowski TomaszPOZNAŃBOJKOWSCYPOL1979M07300:00:2000:04:4800:25:4500:51:5200:52:1273-
#79 79200Jasiczak JakubIDEA LEASINGPOL1983M07400:00:1800:04:4900:26:2900:52:0300:52:2174-
#80 802Adamiak ŁukaszŚREMPOL1994M07500:00:1000:04:5100:26:0600:52:2200:52:3275-
#81 81383Mośkiewicz AnnaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOL1990K0600:00:4200:04:4800:27:1600:51:5400:52:36-6
#82 82419Olszowski MarcinCHRZYPSKO WIELKIEPOL1977M07600:00:1100:04:5100:26:2000:52:2500:52:3676-
#83 83296Kuczyński MarcinPOZNAŃPOL1983M07700:00:0400:04:5200:25:4600:52:3400:52:3877-
#84 84422Orwat ArkadiuszPOZNAŃBIURO RACHUNKOWE OR-VATPOL1975M07800:00:0400:04:5300:25:0600:52:3900:52:4378-
#85 85613Tamas MateuszPOZNAŃPOL1990M07900:00:4300:04:5000:27:1200:52:0900:52:5279-
#86 86207Jendruch MateuszMICHORZEWKOPOL1988M08000:00:4800:04:5000:28:0600:52:1000:52:5880-
#87 87689Zieliński-Wronka DarekSWARZĘDZPOL1970M08100:00:1200:04:5300:26:1900:52:4800:53:0081-
#88 88189Jakrzewski MikołajJARACZEWOJARACZEWOBIEGAPOL1984M08200:00:0900:04:5400:26:4300:52:5400:53:0382-
#89 89687Zieliński PiotrŚREMPOL1971M08300:00:2400:04:5400:26:5600:52:5200:53:1683-
#90 90121Eszner AgnieszkaPOZNAŃPOL1978K0700:00:0300:04:5600:26:3900:53:1600:53:19-7
#91 9126Golda-Wojtkowiak KatarzynaPOZNAŃKĘSY TEAMPOL1982K0800:00:0600:04:5600:26:5900:53:1900:53:25-8
#92 92209Joachimiak KingaMROCZABIEGASIEPOL1987K0900:00:1100:04:5700:26:5800:53:2500:53:36-9
#93 93199Jarzyna DamianOCIESZYNOCIESZYN///KĘSY TEAMPOL1983M08400:00:2800:04:5500:27:3200:53:1000:53:3884-
#94 94589Szmajs JanPOZNAŃPOL1990M08500:00:1300:04:5700:26:5800:53:2600:53:3985-
#95 95551Starzyńska-Kościuszko KatarzynaPOZNAŃGRUBY MISIO TEAMPOL1986K01000:00:1700:04:5700:26:5700:53:2500:53:42-10
#96 96376Mietliński MikołajPOZNAŃPKP S.A.POL1980M08600:00:4800:04:5400:27:2100:52:5500:53:4386-
#97 97653Wiza GrzegorzGÓRAPOL1990M08700:00:3500:04:5500:25:5200:53:0900:53:4487-
#98 98456Pietryga PawełSZAMOTUŁYDEGUSTATORZYPOL1976M08800:00:1200:04:5800:27:0700:53:3800:53:5088-
#99 99651Wiśniewska ŻanetaTRZEMESZNOPOL1996K01100:00:1400:04:5900:27:3400:53:4900:54:03-11
#100 100163Grabowicz PawełSIEKIERKI WIELKIEANIA&PAWEŁPOL1974M08900:00:3500:04:5700:26:4200:53:2900:54:0489-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności