Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Charytatywny Bieg Mikołajów

Wyniki - 9 grudnia 2017, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
#1 101Piotr Wrzesiński529CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAMM402300:15:0700:15:3700:15:4100:46:2500:46:25
#2 102Michał Lenczewski315KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM303600:15:3400:15:3000:15:2200:46:2600:46:18
#3 103Szymon Halusiak174KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORM50500:15:0000:15:3800:15:4900:46:2700:46:21
#4 104Agnieszka Sobieszczańska457PRUDNIKAMATORKAK301000:15:2700:15:3700:15:2800:46:3200:46:27
#5 105Roman Węgrzyk506UJAZDROMUS TEAMM402400:14:4500:15:3200:16:1700:46:3400:46:33
#6 106Łukasz Wójcik518STRZELCE OPOLSKIESTRZELECCY BIEGACZEM303700:15:0800:15:2900:16:0100:46:3800:46:31
#7 107Grzegorz Śmietana488RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZM402500:15:2800:15:3700:15:3300:46:3800:46:33
#8 108Sebastian Ladziński309OPOLEM201700:14:5700:15:4500:16:0200:46:4400:46:36
#9 109Karol Wołyński523KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM402600:16:0500:15:4700:14:5400:46:4600:46:36
#10 110Łukasz Jóźwiak208OPOLEOPOLEBIEGAM303800:15:4100:15:4600:15:2300:46:5000:46:43
#11 111Klaudiusz Burczyk63URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEM303900:15:1500:15:5100:15:4600:46:5200:46:45
#12 112Damian Sikora451STRZELCE OPOLSKIEM304000:15:3400:15:4400:15:3800:46:5600:46:42
#13 113Piotr Stefanides575KOLEGIUM SĘDZIÓW KĘDZIERZYN-KOŹLEM201800:15:2000:15:2100:16:1800:46:5900:46:50
#14 114Daniel Kuhnel296KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM304100:15:5600:15:5400:15:2300:47:1300:47:06
#15 115Mirosław Jasiński202OPOLEM304200:15:3900:15:4500:15:5000:47:1400:47:06
#16 116Marek Fąfara114KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 8M304300:15:3300:15:4000:16:0800:47:2100:46:59
#17 117Dawid Pawlik414GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYM16900:15:2400:16:1800:15:3900:47:2100:47:19
#18 118Adam Kubień293KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 9M402700:15:5400:15:5100:15:3600:47:2100:47:14
#19 119Robert Górny156OZIMEKM402800:15:3200:16:0700:15:5000:47:2900:47:23
#20 120Grzegorz Kacprzak212KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMM304400:16:4500:15:4300:15:0300:47:3100:47:21
#21 121Piotr Bok53ŻĘDOWICENITROERGM50600:15:2700:16:1200:16:1300:47:5200:47:41
#22 122Kazimierz Szymura486RYBNIKSI/2M50700:20:0400:21:1900:06:2900:47:5200:47:45
#23 123Paweł Giela136KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM402900:15:5600:15:4900:16:1000:47:5500:47:37
#24 124Marek Lasenga565KEMPTEN/ NIEMCYSPORT BUCKM304500:15:3800:15:5600:16:2200:47:5600:47:49
#25 125Elżbieta Przybył432RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMK301100:15:2700:16:2300:16:1300:48:0300:47:57
#26 126Andrzej Grzegorzek569STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM403000:15:1900:16:1700:16:2900:48:0500:48:03
#27 127Iwona Wilkowska513ZDZIESZOWICECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMK301200:15:1900:16:2600:16:2500:48:1000:48:07
#28 128Grzegorz Orzeł403SZCZEPANEKM304600:16:2800:16:0300:15:4300:48:1400:47:59
#29 129Dominik Kowasz274ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEM201900:15:1500:16:3300:16:2700:48:1500:48:09
#30 130Przemysław Anioła12GŁOGÓWEKGŁOGÓWEKM403100:16:2400:15:5900:15:5400:48:1700:48:04
#31 131Marcin Różański441WARSZAWARAJSPORT ACTIVEM304700:15:1500:16:3400:16:3000:48:1900:48:13
#32 132Damian Kluge236KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM304800:16:1200:16:1200:15:5600:48:2000:48:09
#33 133Liliana Trzaskoś581OPOLEK301300:16:2600:16:0500:15:4900:48:2000:48:06
#34 134Zbigniew Kozłowski277KAMIENIECOFIARY KAMIEŃCAM403200:15:0000:15:5800:17:2300:48:2100:48:16
#35 135Przemysław Drozd92OPOLEKOLKA TEAM OPOLEM403300:15:0300:16:2400:16:5500:48:2200:48:14
#36 136Paweł Wciseł503KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM304900:16:2100:16:0700:15:5800:48:2600:48:19
#37 137Sebastian Koterba263RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMM403400:15:5200:16:1700:16:1800:48:2700:48:22
#38 138Piotr Farbiszewski113RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMM305000:15:5200:16:1700:16:1800:48:2700:48:20
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !139Oliwia Łabuda330KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 1K16100:16:2400:16:1300:15:5100:48:2800:48:19
#40 140Barbara Kowalska271STRZELCE OPOLSKIEK301400:16:0100:16:1800:16:0900:48:2800:48:14
#41 141Andrzej Zwęgliński544KĘDZIERZYN-KOŹLEM403500:16:1900:16:1700:15:5300:48:2900:48:14
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 142Beata Drążek89KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 2K40300:16:2500:16:0800:15:5700:48:3000:48:27
#43 143Kamil Kręcichwost284KĘDZIERZYN-KOŹLEM202000:16:1300:16:1500:16:1300:48:4100:48:31
#44 144Marcin Bartkowski25KRAPKOWICEM403600:16:2000:16:1400:16:0700:48:4100:48:26
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 145Augustyn Fabjański111WROCŁAWAKTYWNI KLECINAM60+300:15:5000:16:2100:16:3200:48:4300:48:35
#46 146Bronisław Mączka365GLIWICEOTK RZEŹNIKM60+400:16:2200:16:1000:16:1300:48:4500:48:31
#47 147Adam Walczyk499JANUSZKOWICEM403700:16:4000:16:0300:16:0300:48:4600:48:36
#48 148Michał Beer30KRAPKOWICEM202100:15:5700:16:2800:16:2300:48:4800:48:40
#49 149Michał Kuś305KĘDZIERZYN-KOŹLESAAFM305100:16:0100:16:1900:16:3000:48:5000:48:39
#50 150Tomek Perka415PRÓSZKÓWRAJSPORT ACTIVEM403800:16:4900:16:1400:15:4900:48:5200:48:41
#51 151Artur Bieliński40PRZYSZOWICEBIELIŃSCY TEAMM305200:15:4700:16:3200:16:3500:48:5400:48:51
#52 152Katarzyna Gnot143OPOLEK40400:16:1200:16:2300:16:2200:48:5700:48:48
#53 153Grzegorz Kowynia275TWARDAWAPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM202200:15:4300:16:5100:16:2600:49:0000:48:57
#54 154Łukasz Polak428OBORNIKI ŚLĄSKIEM305300:16:1800:16:2600:16:2000:49:0400:48:55
#55 155Krzysztof Budziński576OPOLESCUBA DIVEM403900:16:1800:16:2000:16:2600:49:0400:48:46
#56 156Gabriela Kociok240STARE SIOŁKOWICEK40500:15:5500:16:4000:16:3000:49:0500:49:00
#57 157Waldek Nowak392MALNIAAMATORM305400:15:5400:16:2300:16:5000:49:0700:48:56
#58 158Paweł Zdon535KĘDZIERZYN-KOŹLEM305500:16:3800:16:2300:16:0600:49:0700:48:45
#59 159Łukasz Kos256KRAPKOWICERUN4FUNM305600:16:0200:16:3300:16:3600:49:1100:49:02
#60 160Piotr Żytko551ZDZIESZOWICEM305700:16:0500:16:3500:16:3200:49:1200:49:04
#61 161Roman Jakubiec196KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 10M305800:17:5000:16:0200:15:2000:49:1200:46:02
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !162Justyna Czekaj76KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMK16200:16:1500:16:2300:16:3400:49:1200:49:04
#63 163Marian Kawecki224BRANICEKB BRANICEM60+500:16:0600:16:4300:16:2400:49:1300:49:07
#64 164Tomasz Hudala183GOGOLINGOGOLIN BIEGAM404000:16:4800:16:2900:16:0800:49:2500:49:15
#65 165Ireneusz Ryzner445KĘDZIERZYN-KOŹLEM50800:16:1400:16:3400:16:3900:49:2700:49:20
#66 166Rafał Bogacki50KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM404100:15:5300:16:5100:16:4600:49:3000:49:27
#67 167Rafał Badowski20ZAWADAM305900:16:5600:17:1800:15:2200:49:3600:49:29
#68 168Irena Mazur362OPOLEK301500:16:3000:16:2900:16:3800:49:3700:49:29
#69 169Radosław Dziedzic103KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM306000:16:5800:16:3200:16:0800:49:3800:49:32
#70 170Łukasz Kochon239KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 11M306100:16:3400:16:1300:16:5300:49:4000:49:20
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 171Natalia Pncylejko554OPOLEAZS KU POLITECHNIKA OPOSKAK16300:16:1300:16:5400:16:3400:49:4100:49:38
#72 172Marek Raś574WRONINM306200:16:5700:16:5100:15:5500:49:4300:49:29
#73 173Michał Gomula147KĘDZIERZYN-KOŹLEM306300:16:2800:16:3500:16:4700:49:5000:49:40
#74 174Mirek Dec84OPOLERAJSPORT ACTIVEM404200:16:3000:16:3300:16:4900:49:5200:49:44
#75 175Jacek Zelmanowicz536DŁUGOMIŁOWICEANTONTEAMM404300:16:5700:16:3300:16:2400:49:5400:49:48
#76 176Robert Świtoń492SIERADZRAJSPORT ACTIVEM404400:18:0100:16:2800:15:2700:49:5600:49:41
#77 177Sebastian Lipiński323RACIBÓRZM306400:16:5000:16:3200:16:3400:49:5600:49:43
#78 178Adam Jastrząbek203URBANOWICEJASTRZĄB FREE BIRD TEAMM306500:16:1400:16:5100:17:0300:50:0800:49:59
#79 179Jan Ignasiak563SIERADZRAJSPORT ACTIV SI/3M60+600:16:1700:17:0700:16:4600:50:1000:50:06
#80 180Grzegorz Kowalski272STRZELCE OPOLSKIESTRZELECCY BIEGACZEM202300:16:4200:16:4800:16:4300:50:1300:50:05
#81 181Daniel Stelmachowicz465KOMPRACHCICEANTONTEAMM161000:17:0400:16:4400:16:3100:50:1900:50:13
#82 182Robert Latosik311ZDZIESZOWICEANTONTEAMM404500:17:0400:16:4700:16:3400:50:2500:50:20
#83 183Piotr Mańka348KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMM60+700:16:5600:16:5100:16:4000:50:2700:50:17
#84 184Andrzej Gala129GOGOLINM161100:16:4400:17:2100:16:2200:50:2700:50:19
#85 185Michał Nowak395KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM306600:16:3200:16:4800:17:0800:50:2800:50:19
#86 186Wioletta Kościelniak260PRUDNIKK301600:16:2400:17:1500:16:5300:50:3200:50:24
#87 187Patryk Dziuba109LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECM202400:16:2400:16:5900:17:2400:50:4700:50:47
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 188Magdalena Bielińska37KĘDZIERZYN-KOŹLEBIELIŃSCY TEAMK20300:16:3000:16:5900:17:2200:50:5100:50:40
#89 189Alina Iwanicka185KIETRZKS GRYF KIETRZK301700:16:1900:17:1200:17:2600:50:5700:50:45
#90 190Leszek Malinowski346ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEM50900:16:2500:17:0300:17:3800:51:0600:51:00
#91 191Sławomir Szachewicz471WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPM306700:16:5900:17:0600:17:0900:51:1400:51:02
#92 192Piotr Malec345URBANOWICEFREE RUNNERS - OPOLSKIEM306800:16:2600:17:1200:17:4100:51:1900:51:10
#93 193Fryderyk Dąbal79RACIBÓRZBERSERKERS TEAM RACIBÓRZM306900:17:2900:16:5100:16:5900:51:1900:51:06
#94 194Magdalena Herud178PIETROWICE WIELKIEEKO-OKNA RUNNERSK301800:16:4900:17:1000:17:2000:51:1900:51:08
#95 195Marcin Fortuna121KĘDZIERZYN-KOŹLEŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHM307000:17:2200:16:5600:17:1200:51:3000:51:11
#96 196Marek Mierzejewski372KĘDZIERZYN-KOŹLEM501000:16:4800:17:3000:17:2000:51:3800:51:28
#97 198Joanna Badowska16ZAWADAK301900:16:5600:17:2000:17:2500:51:4100:51:34
#98 199Dariusz Gola566LEŚNICAM307100:17:2500:17:3900:16:4300:51:4700:51:39
#99 200Dorota Nosal390KIETRZKS GRYF KIETRZK40600:17:3800:17:2100:16:5000:51:4900:51:37
#100 201Paweł Chmielewski65NAMYSŁÓWRODZINKA NA 5M404700:16:5100:17:4100:17:1700:51:4900:51:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności