Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Charytatywny Bieg Mikołajów

Wyniki - 9 grudnia 2017, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
#1 202Piotr Wyleżoł531KĘDZIERZYN-KOŹLERUN DMCM307200:18:1500:17:1800:16:2400:51:5700:51:36
#2 203Wiesław Markiewicz352KAŁYPGKIM ANTONIÓWM60+800:16:3400:17:4200:17:4100:51:5700:51:50
#3 204Mieczysław Zalewski558KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 12M404800:18:0200:17:1200:16:4900:52:0300:51:52
#4 205Mirosław Przeworski431STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM404900:17:2800:17:2400:17:1800:52:1000:51:57
#5 206Bartłomiej Merkel369STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM307300:17:5200:17:3800:16:4000:52:1000:51:57
#6 207Sylwester Szymala483KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 13M405000:18:0300:17:2300:16:5500:52:2100:51:33
#7 208Dorota Matejko355KĘDZIERZYN-KOŹLEK20400:17:3700:17:2400:17:2600:52:2700:52:16
#8 209Grzegorz Antoniewicz14OPOLERAJSPORT ACTIVEM307400:17:1600:17:4900:17:2400:52:2900:52:22
#9 210Adam Sowiński458OPOLEOPOLEBIEGAM501100:17:3900:17:3300:17:2300:52:3500:52:27
#10 211Małgorzata Bobrowska47KRAPKOWICERUN4FUNK40700:17:5000:17:3900:17:2000:52:4900:52:37
#11 212Ewa Śmigielska489STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEK302000:17:5200:17:3800:17:2000:52:5000:52:36
#12 213Franz Dylla102TARNOW OPOLSKIM60+900:17:1000:17:4300:18:0300:52:5600:52:47
#13 214Samanta Gorczyca154KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMK20500:17:3500:17:5300:17:3300:53:0100:52:52
#14 215Waldemar Nawa380KĘDZIERZYN-KOŹLEM501200:17:5000:17:4100:17:4000:53:1100:52:54
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !216Krystyna Mączka366GLIWICEOTK RZEŻNIKK60+100:17:1200:17:5700:18:0500:53:1400:53:06
#16 217Patryk Łuczak332KĘDZIERZYN-KOŹLEM202500:18:0400:17:4600:17:2800:53:1800:53:09
#17 218Andrzej Wójtowicz525KIETRZKS GRYF KIETRZ SI/4M60+1000:17:4600:17:5100:17:5100:53:2800:53:17
#18 219Lucyna Bieńkowska42KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEK40800:17:3300:17:5500:18:0200:53:3000:53:27
#19 220Katarzyna Wróbel561ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEK40900:17:3500:17:5800:17:5900:53:3200:53:27
#20 221Arkadiusz Jeszke204STRZELCE OPOLSKIEM307500:17:3400:17:5900:18:1200:53:4500:53:30
#21 222Andrzej Stańczyk462KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 14M501300:17:5300:18:0000:17:5600:53:4900:53:38
#22 223Anna Szymańska484STARE KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 3K20600:17:4100:17:5900:18:2000:54:0000:53:50
#23 224Mirosław Dereń87MECHNICESAM BIEGAMM307600:17:4300:18:1000:18:1300:54:0600:53:46
#24 225Magda Leśniczak320WRÓBLEWRAJSPORT ACTIVEK302100:18:1700:17:5200:17:5900:54:0800:53:52
#25 226Agnieszka Budzińska57UJAZDBUDZIKI UJAZDK302200:17:4200:18:1900:18:1000:54:1100:53:59
#26 227Marta Popiela429STRZELCE OPOLSKIEBIEGAM I DOBRZE MI Z TYM !K401000:17:0100:18:2500:19:0000:54:2600:54:20
#27 228Łukasz Janiczek198KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 15M161200:18:0300:17:5800:18:2800:54:2900:54:14
#28 229Magdalena Gaida125CHORULAK20700:18:1100:17:4900:18:3400:54:3400:54:20
#29 230Anita Kaźmierczak228CHORULANEED FOR SPEEDK401100:18:1100:17:5000:18:3300:54:3400:54:20
#30 231Dominika Niezgoda386REŃSKA WIEŚK16400:19:2400:18:2600:16:4500:54:3500:54:24
#31 232Zbigniew Szybiak482STRZELCE OPOLSKIEM307700:17:5700:18:2200:18:1900:54:3800:54:23
#32 233Mariusz Krzak289KĄTY OPOLSKIEM202600:18:2300:18:1800:18:0200:54:4300:54:29
#33 234Katarzyna Król288SZONÓWK20800:17:3400:18:2800:18:4300:54:4500:54:36
#34 235Hubert Pieczyk417MALNIAM405100:18:2300:18:1700:18:0900:54:4900:54:35
#35 236Bernadeta Tomaszek-Kosoń495KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSK401200:18:2000:18:2700:18:1300:55:0000:54:51
#36 237Rafał Przybył433RADZIONKÓWM307800:17:4800:18:2300:18:5400:55:0500:54:51
#37 238Jan Wośko524KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICE SI/5M60+1100:18:0500:18:2100:18:4300:55:0900:54:56
#38 239Julia Bieńkowska43KĘDZIERZYN-KOŹLEK20900:18:0100:18:3400:18:3600:55:1100:55:03
#39 240Katarzyna Kończyło248RACIBORZBBL RACIBÓRZK302300:18:1300:18:4300:18:3500:55:3100:55:23
#40 241Aneta Hoczek179KOLANOWICERAJSPORT ACTIVEK401300:17:4300:18:4100:19:1000:55:3400:55:27
#41 242Arkadiusz Hoczek180KOLANOWICERAJSPORT ACTIVEM405200:17:4300:18:4100:19:1000:55:3400:55:27
#42 243Marcelina Haładus175GŁUBCZYCEK201000:18:1100:19:0700:18:2100:55:3900:55:32
#43 244Anna Zwęglińska543KĘDZIERZYN-KOŹLEURZĄD MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLEK302400:19:2100:18:4900:17:3600:55:4600:55:30
#44 245Małgorzata Giet138KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEK401400:18:2800:19:1100:18:3300:56:1200:56:12
#45 246Sławomir Patla413ZDZIESZOWICERAJSPORT ACTIVEM307900:18:5100:18:5800:18:4500:56:3400:56:22
#46 247Elzbieta Rams436KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 4K401500:18:2800:19:1100:18:5700:56:3600:56:36
#47 248Andrzej Kawoń227NAMYSŁÓWSI/6M60+1200:18:0400:19:1200:19:2700:56:4300:56:37
#48 249Krystian Tomaka494UJAZDCZEMPJON TEAMM308000:17:4000:19:3600:19:2800:56:4400:56:44
#49 250Magdalena Abratkiewicz3OPOLEHUSARIA RACE TEAMK201100:17:2100:19:2300:20:1100:56:5500:56:50
#50 251Jolanta Podgórska427KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 5K401600:18:3800:19:2000:19:0200:57:0000:56:44
#51 252Radosław Stanicki461PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAMM308100:17:5900:19:0400:19:5800:57:0100:56:41
#52 253Adam Gnyla144KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM405300:19:3200:18:3000:18:5900:57:0100:56:38
#53 254Eugeniusz Węgrzyk505NIEZNASZYNNIEZRZESZONYM501400:18:2500:19:0900:19:2900:57:0300:56:51
#54 255Oksana Wojnar521KĘDZIERZYN-KOŹLEBWMK401700:20:0700:18:4200:18:1700:57:0600:56:49
#55 256Renata Nowacka391JELCZ-LASKOWICEBIEGNĄCE WIEPRZEK302500:18:4400:19:1000:19:1700:57:1100:56:50
#56 257Sebastian Gałosz131KĘDZIERZYN-KOŹLEURZĄD MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLEM308200:19:0600:19:1700:18:5100:57:1400:56:57
#57 258Marcin Karczyński223OPOLERAJSPORT ACTIVEM308300:19:0600:19:1700:18:5100:57:1400:56:57
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !259Elżbieta Skuza454KĘDZIERZYN-KOŹLEBBL KĘDZIERZYN-KOŹLEK60+200:18:1600:19:2500:19:3800:57:1900:57:08
#59 260Karina Wyszynska532KIETRZDAR-BUD TEAMK302600:19:1600:19:2200:18:4500:57:2300:57:10
#60 261Anna Zięba540KIETRZDAR-BUD TEAMK302700:19:1500:19:2300:18:4500:57:2300:57:10
#61 262Tadeusz Wojda519KĘDZIERZYN-KOŹLEM60+1300:19:2100:19:0000:19:0200:57:2300:57:05
#62 263Artur Żarczyński550KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 16M501500:18:2000:19:2400:19:4600:57:3000:57:10
#63 264Tomasz Kałwak216KĘDZIERZYN-KOŹLEM405400:19:3700:19:0900:18:5200:57:3800:57:18
#64 265Grzegorz Pająk407KĘDZIERZYN-KOŹLEM405500:19:4600:19:3300:18:2700:57:4600:57:26
#65 266Monika Kolbe244STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEK401800:18:5400:19:2500:19:3800:57:5700:57:45
#66 267Małgorzata Wtykło530KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 6K302800:19:1700:19:2100:19:2700:58:0500:57:54
#67 268Krzysztof Dziuba108LUBLINIECLUBLINIECM202700:17:1500:19:3300:21:1900:58:0700:58:03
#68 269Dorota Hałgas176KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMK302900:20:0000:19:3400:18:3800:58:1200:57:57
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 270Janina Sieniawska450KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 7K60+300:19:1800:19:2100:19:4800:58:2700:58:17
#70 271Tomasz Malorny437KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 17M308400:19:1800:19:2000:19:4900:58:2700:58:16
#71 272Agata Kubina294REŃSKA-WIEŚAMATORKAK16500:19:2400:19:1700:19:4700:58:2800:58:17
#72 273Gerard Wilczek509REŃSKA WIEŚDOBRA RODZINAM60+1400:19:2400:19:1700:19:4700:58:2800:58:10
#73 274Karolina Nikonowicz388KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMK303000:20:0100:19:3400:19:0100:58:3600:58:20
#74 275Jacek Rosiak440KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM308500:20:0100:19:3300:19:0300:58:3700:58:21
#75 276Barbara Giet578DZIERGOWICEK401900:18:4300:19:5300:20:3000:59:0600:59:02
#76 277Tymoteusz Grzyb168BIEDRZYCHOWICEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 18M161300:18:3500:18:4000:21:5400:59:0900:58:57
#77 278Marzena Kołdyka-Gawron246KĘDZIERZYN-KOŹLEK303100:19:1200:19:4400:20:1400:59:1000:59:06
#78 279Marek Wilczek510KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 19M405600:21:2400:20:1100:17:4900:59:2400:59:04
#79 280Tomasz Lasek310OPOLEOPOLE TEAMM405700:18:4600:20:1900:20:2800:59:3300:59:25
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !281Krystyna Majer340KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 8K50100:19:3000:19:5100:20:1900:59:4000:59:27
#81 282Henryk Piechaczek416KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 20M60+1500:19:3000:19:5100:20:1900:59:4000:59:27
#82 283Zbigniew Zadrożny533ROGÓW OPOLSKIM405800:18:4500:19:4100:21:3300:59:5900:59:48
#83 284Agnieszka Sroka460OPOLEK402000:19:1500:20:5900:20:1101:00:2501:00:16
#84 285Bartłomiej Grzyb167BIEDRZYCHOWICEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 21M405900:20:2300:20:1200:19:5001:00:2501:00:06
#85 286Łukasz Kowalski273KĘDZIERZYN-KOŹLEM308600:19:2100:20:3000:20:3601:00:2701:00:07
#86 287Grzegorz Lach308KIETRZBLOOD MANTRAM308700:20:4300:19:5800:19:4901:00:3001:00:07
#87 288Jadwiga Borek55KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 9K303200:19:4500:20:4900:19:5701:00:3101:00:20
#88 289Bernadetta Tacica493JEMIELNICAGMINA STRZELCE OPOLSKIEK303300:19:0700:20:2300:21:0101:00:3101:00:17
#89 290Marcin Urbanowski498KĘDZIERZYN-KOŹLEM308800:19:4900:20:3700:20:0901:00:3501:00:20
#90 291Karolina Sebesta- Jabłońska447KĘDZIERZYN-KOŹLEGABINET MASAŻUKAROLINA SEBESTA-JABŁOŃSKAK303400:19:4500:20:4900:20:0501:00:3901:00:22
#91 292Andrzej Starostka464KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM60+1600:20:0700:20:3100:20:0301:00:4101:00:27
#92 293Robert Bodzioch48KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM406000:19:4600:20:4800:20:0801:00:4201:00:30
#93 294Zbigniew Kalinowski214TARNÓW OPOLSKILABTARM501600:19:1600:20:2500:21:0401:00:4501:00:28
#94 295Robert Szyszko487GŁOGÓWEKM406100:19:4500:20:5000:20:3501:01:1001:00:58
#95 296Agata Fortuna120KĘDZIERZYN-KOŹLEŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHK303500:19:2600:20:1600:21:3601:01:1801:00:59
#96 297Anna Libor322OZIMEKK303600:19:1700:20:4100:21:2601:01:2401:01:04
#97 298Dariusz Olczyk397OPOLERAJSPORT ACTIVEM406200:20:2400:20:1100:21:0801:01:4301:01:34
#98 299Justyna Karczynska222OPOLERAJSPORT ACTIVEK303700:20:2400:20:1100:21:0901:01:4401:01:34
#99 300Jacek Rudolf442KRAPKOWICERUDOLF MED SI/7M501700:20:2100:20:4400:21:0801:02:1301:01:58
#100 301Rafał Gebauer133KAMIEŃ ŚLĄSKIM308900:19:3300:20:5900:21:4401:02:1601:01:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności