Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Charytatywny Bieg Mikołajów

Wyniki - 9 grudnia 2017, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
#1 106Łukasz Wójcik518STRZELCE OPOLSKIESTRZELECCY BIEGACZEM303700:15:0800:15:2900:16:0100:46:3800:46:31
#2 154Łukasz Polak428OBORNIKI ŚLĄSKIEM305300:16:1800:16:2600:16:2000:49:0400:48:55
#3 33Łukasz Nikołajczyk387ZDZIESZOWICEM20800:13:1500:13:3600:13:2400:40:1500:40:08
#4 286Łukasz Kowalski273KĘDZIERZYN-KOŹLEM308600:19:2100:20:3000:20:3601:00:2701:00:07
#5 159Łukasz Kos256KRAPKOWICERUN4FUNM305600:16:0200:16:3300:16:3600:49:1100:49:02
#6 170Łukasz Kochon239KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 11M306100:16:3400:16:1300:16:5300:49:4000:49:20
#7 110Łukasz Jóźwiak208OPOLEOPOLEBIEGAM303800:15:4100:15:4600:15:2300:46:5000:46:43
#8 228Łukasz Janiczek198KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 15M161200:18:0300:17:5800:18:2800:54:2900:54:14
#9 81Łukasz Golak146POZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARM302900:14:2800:15:0500:14:5500:44:2800:44:26
#10 22Łukasz Błach45KĘDZIERZYN-KOŹLEM30700:12:4900:12:5900:12:5100:38:3900:38:37
#11 94Zdzisław Drążek90KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 7M50400:15:2900:15:1800:15:0300:45:5000:45:37
#12 283Zbigniew Zadrożny533ROGÓW OPOLSKIM405800:18:4500:19:4100:21:3300:59:5900:59:48
#13 232Zbigniew Szybiak482STRZELCE OPOLSKIEM307700:17:5700:18:2200:18:1900:54:3800:54:23
#14 134Zbigniew Kozłowski277KAMIENIECOFIARY KAMIEŃCAM403200:15:0000:15:5800:17:2300:48:2100:48:16
#15 294Zbigniew Kalinowski214TARNÓW OPOLSKILABTARM501600:19:1600:20:2500:21:0401:00:4501:00:28
#16 95Wojciech Świderski491GŁUBCZYCEKB GŁUCZYCEM303200:15:1700:15:1400:15:2000:45:5100:45:45
#17 186Wioletta Kościelniak260PRUDNIKK301600:16:2400:17:1500:16:5300:50:3200:50:24
#18 314Wiktor Olszewski398SIERADZRAJSPORT ACTIVEM202900:21:2000:26:3000:16:1701:04:0701:03:51
#19 203Wiesław Markiewicz352KAŁYPGKIM ANTONIÓWM60+800:16:3400:17:4200:17:4100:51:5700:51:50
#20 315Wiesław Banasik22ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEM501800:20:5600:21:1600:22:0301:04:1501:03:55
#21 215Waldemar Nawa380KĘDZIERZYN-KOŹLEM501200:17:5000:17:4100:17:4000:53:1100:52:54
#22 157Waldek Nowak392MALNIAAMATORM305400:15:5400:16:2300:16:5000:49:0700:48:56
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !324Urszula Szeja476KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEK50200:21:3000:21:5800:22:1701:05:4501:05:28
#24 277Tymoteusz Grzyb168BIEDRZYCHOWICEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 18M161300:18:3500:18:4000:21:5400:59:0900:58:57
#25 150Tomek Perka415PRÓSZKÓWRAJSPORT ACTIVEM403800:16:4900:16:1400:15:4900:48:5200:48:41
#26 308Tomasz Szwed481KĘDZIERZYN-KOŹLEM309100:20:2200:21:1500:21:4501:03:2201:03:08
#27 31Tomasz Szulczewski480ZDZIESZOWICECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM40700:13:1200:13:2700:13:2600:40:0500:40:01
#28 13Tomasz Pośniak430ZIMNA WÓDKAM20400:12:2300:12:4000:12:4000:37:4300:37:41
#29 271Tomasz Malorny437KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 17M308400:19:1800:19:2000:19:4900:58:2700:58:16
#30 280Tomasz Lasek310OPOLEOPOLE TEAMM405700:18:4600:20:1900:20:2800:59:3300:59:25
#31 23Tomasz Koteluk262KALINOWICEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM40400:12:5100:12:5600:13:0700:38:5400:38:52
#32 264Tomasz Kałwak216KĘDZIERZYN-KOŹLEM405400:19:3700:19:0900:18:5200:57:3800:57:18
#33 164Tomasz Hudala183GOGOLINGOGOLIN BIEGAM404000:16:4800:16:2900:16:0800:49:2500:49:15
#34 55Tomasz Halman173GLIWICEM301800:13:3100:14:3100:14:1600:42:1800:42:17
#35 16Tomasz Antosiak15KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM30500:12:5900:12:4400:12:1700:38:0000:37:56
#36 262Tadeusz Wojda519KĘDZIERZYN-KOŹLEM60+1300:19:2100:19:0000:19:0200:57:2300:57:05
#37 191Sławomir Szachewicz471WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPM306700:16:5900:17:0600:17:0900:51:1400:51:02
#38 246Sławomir Patla413ZDZIESZOWICERAJSPORT ACTIVEM307900:18:5100:18:5800:18:4500:56:3400:56:22
#39 97Szymon Szeja475KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM201600:15:4200:15:2700:14:5700:46:0600:46:03
#40 318Szymon Krasny281KĘDZIERZYN-KOŹLEM203100:22:4900:23:2900:18:1601:04:3401:04:12
#41 103Szymon Halusiak174KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORM50500:15:0000:15:3800:15:4900:46:2700:46:21
#42 207Sylwester Szymala483KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 13M405000:18:0300:17:2300:16:5500:52:2100:51:33
#43 100Sylwester Frątczak124KĘDZIERZYN-KOŹLEM303500:16:2900:16:0700:13:4800:46:2400:46:12
#44 177Sebastian Lipiński323RACIBÓRZM306400:16:5000:16:3200:16:3400:49:5600:49:43
#45 108Sebastian Ladziński309OPOLEM201700:14:5700:15:4500:16:0200:46:4400:46:36
#46 137Sebastian Koterba263RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMM403400:15:5200:16:1700:16:1800:48:2700:48:22
#47 257Sebastian Gałosz131KĘDZIERZYN-KOŹLEURZĄD MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLEM308200:19:0600:19:1700:18:5100:57:1400:56:57
#48 96Sandra Gawlik132STRZELCE OPOLSKIESTRZELECCY BIEGACZEK30900:15:0100:15:2400:15:2700:45:5200:45:50
#49 214Samanta Gorczyca154KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMK20500:17:3500:17:5300:17:3300:53:0100:52:52
#50 83Sabina Wojtaszewska522RACIBÓRZAMATORKAK30700:14:3200:15:0500:14:5600:44:3300:44:30
#51 105Roman Węgrzyk506UJAZDROMUS TEAMM402400:14:4500:15:3200:16:1700:46:3400:46:33
#52 39Roman Sarnecki446PRZYSIECZ WOJEWÓDZTWO OPOL OPOEGAM301300:13:1100:13:5400:13:4700:40:5200:40:49
#53 161Roman Jakubiec196KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 10M305800:17:5000:16:0200:15:2000:49:1200:46:02
#54 38Robert Zostawa542RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIM301200:12:4700:14:0700:13:5500:40:4900:40:48
#55 64Robert Waligórski500KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM401500:13:4400:14:2900:14:4100:42:5400:42:53
#56 295Robert Szyszko487GŁOGÓWEKM406100:19:4500:20:5000:20:3501:01:1001:00:58
#57 176Robert Świtoń492SIERADZRAJSPORT ACTIVEM404400:18:0100:16:2800:15:2700:49:5600:49:41
#58 182Robert Latosik311ZDZIESZOWICEANTONTEAMM404500:17:0400:16:4700:16:3400:50:2500:50:20
#59 119Robert Górny156OZIMEKM402800:15:3200:16:0700:15:5000:47:2900:47:23
#60 293Robert Bodzioch48KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM406000:19:4600:20:4800:20:0801:00:4201:00:30
#61 90Robert Bick34KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMM402000:14:4200:15:1700:15:1600:45:1500:45:11
#62 256Renata Nowacka391JELCZ-LASKOWICEBIEGNĄCE WIEPRZEK302500:18:4400:19:1000:19:1700:57:1100:56:50
#63 309Rafał Zyzik549KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM406400:20:1600:21:1500:21:5301:03:2401:03:01
#64 51Rafał Zych547MIKOLINAMATORM401100:13:5200:14:1000:13:5900:42:0100:41:56
#65 237Rafał Przybył433RADZIONKÓWM307800:17:4800:18:2300:18:5400:55:0500:54:51
#66 61Rafał Gonsior152NIEMODLINCZEMPJON TEAMM201200:13:1600:14:3300:14:4600:42:3500:42:30
#67 301Rafał Gebauer133KAMIEŃ ŚLĄSKIM308900:19:3300:20:5900:21:4401:02:1601:01:59
#68 166Rafał Bogacki50KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM404100:15:5300:16:5100:16:4600:49:3000:49:27
#69 167Rafał Badowski20ZAWADAM305900:16:5600:17:1800:15:2200:49:3600:49:29
#70 252Radosław Stanicki461PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAMM308100:17:5900:19:0400:19:5800:57:0100:56:41
#71 169Radosław Dziedzic103KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM306000:16:5800:16:3200:16:0800:49:3800:49:32
#72 20Przemysław Jucha211KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM30600:12:5900:12:4400:12:3700:38:2000:38:16
#73 135Przemysław Drozd92OPOLEKOLKA TEAM OPOLEM403300:15:0300:16:2400:16:5500:48:2200:48:14
#74 130Przemysław Anioła12GŁOGÓWEKGŁOGÓWEKM403100:16:2400:15:5900:15:5400:48:1700:48:04
#75 160Piotr Żytko551ZDZIESZOWICEM305700:16:0500:16:3500:16:3200:49:1200:49:04
#76 202Piotr Wyleżoł531KĘDZIERZYN-KOŹLERUN DMCM307200:18:1500:17:1800:16:2400:51:5700:51:36
#77 101Piotr Wrzesiński529CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAMM402300:15:0700:15:3700:15:4100:46:2500:46:25
#78 113Piotr Stefanides575KOLEGIUM SĘDZIÓW KĘDZIERZYN-KOŹLEM201800:15:2000:15:2100:16:1800:46:5900:46:50
#79 21Piotr Rybialek444ZDZIESZOWICEKOLEGIUM SĘDZIÓW OZPNM20600:12:2500:12:4700:13:1100:38:2300:38:22
#80 98Piotr Rezacz573NYSAM303300:14:3900:15:4600:15:4800:46:1300:46:10
#81 50Piotr Orian401ZDZIESZOWICEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE / 5M401000:13:2000:14:2200:14:1700:41:5900:41:58
#82 183Piotr Mańka348KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMM60+700:16:5600:16:5100:16:4000:50:2700:50:17
#83 192Piotr Malec345URBANOWICEFREE RUNNERS - OPOLSKIEM306800:16:2600:17:1200:17:4100:51:1900:51:10
#84 332Piotr Kozieł276KĘDZIERZYN-KOŹLEM203300:22:5000:23:2800:23:1801:09:3601:09:13
#85 92Piotr Jakubczyk195KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM402100:15:3000:15:0100:15:0900:45:4000:45:30
#86 80Piotr Grela160RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMM302800:14:5500:14:5200:14:3900:44:2600:44:21
#87 138Piotr Farbiszewski113RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMM305000:15:5200:16:1700:16:1800:48:2700:48:20
#88 121Piotr Bok53ŻĘDOWICENITROERGM50600:15:2700:16:1200:16:1300:47:5200:47:41
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11Piotr Bieliński41KĘDZIERZYN-KOŹLEBIELIŃSCY TEAMM20300:11:3900:12:4000:12:3300:36:5200:36:52
#90 58Paweł Łukaszczykiewicz334STARE KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM302000:13:4500:14:1900:14:1900:42:2300:42:21
#91 158Paweł Zdon535KĘDZIERZYN-KOŹLEM305500:16:3800:16:2300:16:0600:49:0700:48:45
#92 136Paweł Wciseł503KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM304900:16:2100:16:0700:15:5800:48:2600:48:19
#93 46Paweł Pieróg418GŁUCHOŁAZYM201000:13:2100:14:0800:13:5000:41:1900:41:16
#94 67Paweł Nowak393KĘDZIERZYN-KOŹLELAND ROWER WROCŁAWM302200:13:4600:14:3700:14:4200:43:0500:43:03
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5Paweł Krawczuk282KORFANTÓWLUKSMGOKSIR KORFANTÓWM16200:11:3200:11:4100:11:3800:34:5100:34:51
#96 10Paweł Hajduk172RYBNIKTOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE `ROW .M16400:12:1300:12:2300:12:0000:36:3600:36:35
#97 123Paweł Giela136KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM402900:15:5600:15:4900:16:1000:47:5500:47:37
#98 201Paweł Chmielewski65NAMYSŁÓWRODZINKA NA 5M404700:16:5100:17:4100:17:1700:51:4900:51:37
#99 217Patryk Łuczak332KĘDZIERZYN-KOŹLEM202500:18:0400:17:4600:17:2800:53:1800:53:09
#100 187Patryk Dziuba109LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECM202400:16:2400:16:5900:17:2400:50:4700:50:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności