Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Charytatywny Bieg Mikołajów

Wyniki - 9 grudnia 2017, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
#1 208Dorota Matejko355KĘDZIERZYN-KOŹLEK20400:17:3700:17:2400:17:2600:52:2700:52:16
#2 213Franz Dylla102TARNOW OPOLSKIM60+900:17:1000:17:4300:18:0300:52:5600:52:47
#3 215Waldemar Nawa380KĘDZIERZYN-KOŹLEM501200:17:5000:17:4100:17:4000:53:1100:52:54
#4 217Patryk Łuczak332KĘDZIERZYN-KOŹLEM202500:18:0400:17:4600:17:2800:53:1800:53:09
#5 221Arkadiusz Jeszke204STRZELCE OPOLSKIEM307500:17:3400:17:5900:18:1200:53:4500:53:30
#6 229Magdalena Gaida125CHORULAK20700:18:1100:17:4900:18:3400:54:3400:54:20
#7 231Dominika Niezgoda386REŃSKA WIEŚK16400:19:2400:18:2600:16:4500:54:3500:54:24
#8 232Zbigniew Szybiak482STRZELCE OPOLSKIEM307700:17:5700:18:2200:18:1900:54:3800:54:23
#9 233Mariusz Krzak289KĄTY OPOLSKIEM202600:18:2300:18:1800:18:0200:54:4300:54:29
#10 234Katarzyna Król288SZONÓWK20800:17:3400:18:2800:18:4300:54:4500:54:36
#11 235Hubert Pieczyk417MALNIAM405100:18:2300:18:1700:18:0900:54:4900:54:35
#12 237Rafał Przybył433RADZIONKÓWM307800:17:4800:18:2300:18:5400:55:0500:54:51
#13 239Julia Bieńkowska43KĘDZIERZYN-KOŹLEK20900:18:0100:18:3400:18:3600:55:1100:55:03
#14 243Marcelina Haładus175GŁUBCZYCEK201000:18:1100:19:0700:18:2100:55:3900:55:32
#15 262Tadeusz Wojda519KĘDZIERZYN-KOŹLEM60+1300:19:2100:19:0000:19:0200:57:2300:57:05
#16 264Tomasz Kałwak216KĘDZIERZYN-KOŹLEM405400:19:3700:19:0900:18:5200:57:3800:57:18
#17 265Grzegorz Pająk407KĘDZIERZYN-KOŹLEM405500:19:4600:19:3300:18:2700:57:4600:57:26
#18 13Tomasz Pośniak430ZIMNA WÓDKAM20400:12:2300:12:4000:12:4000:37:4300:37:41
#19 276Barbara Giet578DZIERGOWICEK401900:18:4300:19:5300:20:3000:59:0600:59:02
#20 22Łukasz Błach45KĘDZIERZYN-KOŹLEM30700:12:4900:12:5900:12:5100:38:3900:38:37
#21 278Marzena Kołdyka-Gawron246KĘDZIERZYN-KOŹLEK303100:19:1200:19:4400:20:1400:59:1000:59:06
#22 283Zbigniew Zadrożny533ROGÓW OPOLSKIM405800:18:4500:19:4100:21:3300:59:5900:59:48
#23 284Agnieszka Sroka460OPOLEK402000:19:1500:20:5900:20:1101:00:2501:00:16
#24 286Łukasz Kowalski273KĘDZIERZYN-KOŹLEM308600:19:2100:20:3000:20:3601:00:2701:00:07
#25 33Łukasz Nikołajczyk387ZDZIESZOWICEM20800:13:1500:13:3600:13:2400:40:1500:40:08
#26 34Marcin Barth24LEŚNICAM301100:13:2100:13:3200:13:2400:40:1700:40:15
#27 290Marcin Urbanowski498KĘDZIERZYN-KOŹLEM308800:19:4900:20:3700:20:0901:00:3501:00:20
#28 37Adam Kutian306KĘDZIERZYN-KOŹLEM40800:13:1500:13:4400:13:4300:40:4200:40:40
#29 295Robert Szyszko487GŁOGÓWEKM406100:19:4500:20:5000:20:3501:01:1001:00:58
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41Karolina Obstój396KIEŁCZÓWK20100:13:3500:13:4300:13:4000:40:5800:40:57
#31 297Anna Libor322OZIMEKK303600:19:1700:20:4100:21:2601:01:2401:01:04
#32 43Maksym Skrypnyk556KĘDZIERZYN-KOŹLEM301500:12:1300:12:5100:16:0700:41:1100:41:11
#33 45Jan Sereda555KĘDZIERZYN-KOŹLEM16800:12:5600:13:5800:14:2100:41:1500:41:12
#34 301Rafał Gebauer133KAMIEŃ ŚLĄSKIM308900:19:3300:20:5900:21:4401:02:1601:01:59
#35 46Paweł Pieróg418GŁUCHOŁAZYM201000:13:2100:14:0800:13:5000:41:1900:41:16
#36 47Marcin Karaczan221GŁUBCZYCEM301600:13:4500:13:5000:13:5300:41:2800:41:23
#37 303Michał Depta86RACIBÓRZM309000:19:3100:21:0400:21:4701:02:2201:02:18
#38 308Tomasz Szwed481KĘDZIERZYN-KOŹLEM309100:20:2200:21:1500:21:4501:03:2201:03:08
#39 310Jarosław Ciastko73KĘDZIERZYN-KOŹLEM406500:20:4600:20:5600:21:4301:03:2501:03:06
#40 55Tomasz Halman173GLIWICEM301800:13:3100:14:3100:14:1600:42:1800:42:17
#41 318Szymon Krasny281KĘDZIERZYN-KOŹLEM203100:22:4900:23:2900:18:1601:04:3401:04:12
#42 320Anna Macoch336KĘDZIERZYN-KOŹLEK304100:22:0100:21:3400:21:3301:05:0801:04:49
#43 321Anna Łabas329KĘDZIERZYN-KOŹLEK402200:20:4300:22:0700:22:3401:05:2401:05:12
#44 327Grzegorz Pander409KĘDZIERZYN-KOŹLEM203200:21:0200:22:5200:22:4101:06:3501:06:30
#45 332Piotr Kozieł276KĘDZIERZYN-KOŹLEM203300:22:5000:23:2800:23:1801:09:3601:09:13
#46 85Michał Wroza526NĘDZAM303000:15:2900:14:5800:14:3100:44:5800:44:43
#47 86Alicja Wiek-Rezacz572NYSAK30800:14:3900:15:0800:15:1300:45:0000:44:57
#48 93Jarosław Ścisłowski568KĘDZIERZYN-KOŹLEM402200:15:2800:15:1900:15:0300:45:5000:45:36
#49 98Piotr Rezacz573NYSAM303300:14:3900:15:4600:15:4800:46:1300:46:10
#50 99Dominik Nicpoń381KRAPKOWICEM303400:14:4600:15:3500:15:5500:46:1600:46:09
#51 100Sylwester Frątczak124KĘDZIERZYN-KOŹLEM303500:16:2900:16:0700:13:4800:46:2400:46:12
#52 108Sebastian Ladziński309OPOLEM201700:14:5700:15:4500:16:0200:46:4400:46:36
#53 112Damian Sikora451STRZELCE OPOLSKIEM304000:15:3400:15:4400:15:3800:46:5600:46:42
#54 113Piotr Stefanides575KOLEGIUM SĘDZIÓW KĘDZIERZYN-KOŹLEM201800:15:2000:15:2100:16:1800:46:5900:46:50
#55 115Mirosław Jasiński202OPOLEM304200:15:3900:15:4500:15:5000:47:1400:47:06
#56 119Robert Górny156OZIMEKM402800:15:3200:16:0700:15:5000:47:2900:47:23
#57 128Grzegorz Orzeł403SZCZEPANEKM304600:16:2800:16:0300:15:4300:48:1400:47:59
#58 133Liliana Trzaskoś581OPOLEK301300:16:2600:16:0500:15:4900:48:2000:48:06
#59 140Barbara Kowalska271STRZELCE OPOLSKIEK301400:16:0100:16:1800:16:0900:48:2800:48:14
#60 141Andrzej Zwęgliński544KĘDZIERZYN-KOŹLEM403500:16:1900:16:1700:15:5300:48:2900:48:14
#61 143Kamil Kręcichwost284KĘDZIERZYN-KOŹLEM202000:16:1300:16:1500:16:1300:48:4100:48:31
#62 144Marcin Bartkowski25KRAPKOWICEM403600:16:2000:16:1400:16:0700:48:4100:48:26
#63 147Adam Walczyk499JANUSZKOWICEM403700:16:4000:16:0300:16:0300:48:4600:48:36
#64 148Michał Beer30KRAPKOWICEM202100:15:5700:16:2800:16:2300:48:4800:48:40
#65 152Katarzyna Gnot143OPOLEK40400:16:1200:16:2300:16:2200:48:5700:48:48
#66 154Łukasz Polak428OBORNIKI ŚLĄSKIEM305300:16:1800:16:2600:16:2000:49:0400:48:55
#67 156Gabriela Kociok240STARE SIOŁKOWICEK40500:15:5500:16:4000:16:3000:49:0500:49:00
#68 158Paweł Zdon535KĘDZIERZYN-KOŹLEM305500:16:3800:16:2300:16:0600:49:0700:48:45
#69 160Piotr Żytko551ZDZIESZOWICEM305700:16:0500:16:3500:16:3200:49:1200:49:04
#70 165Ireneusz Ryzner445KĘDZIERZYN-KOŹLEM50800:16:1400:16:3400:16:3900:49:2700:49:20
#71 167Rafał Badowski20ZAWADAM305900:16:5600:17:1800:15:2200:49:3600:49:29
#72 168Irena Mazur362OPOLEK301500:16:3000:16:2900:16:3800:49:3700:49:29
#73 172Marek Raś574WRONINM306200:16:5700:16:5100:15:5500:49:4300:49:29
#74 173Michał Gomula147KĘDZIERZYN-KOŹLEM306300:16:2800:16:3500:16:4700:49:5000:49:40
#75 177Sebastian Lipiński323RACIBÓRZM306400:16:5000:16:3200:16:3400:49:5600:49:43
#76 184Andrzej Gala129GOGOLINM161100:16:4400:17:2100:16:2200:50:2700:50:19
#77 186Wioletta Kościelniak260PRUDNIKK301600:16:2400:17:1500:16:5300:50:3200:50:24
#78 196Marek Mierzejewski372KĘDZIERZYN-KOŹLEM501000:16:4800:17:3000:17:2000:51:3800:51:28
#79 198Joanna Badowska16ZAWADAK301900:16:5600:17:2000:17:2500:51:4100:51:34
#80 199Dariusz Gola566LEŚNICAM307100:17:2500:17:3900:16:4300:51:4700:51:39
#81 72Kamil Będkowski33OPOLEADWOKATURA OPOLEM302500:14:1400:14:3600:14:4800:43:3800:43:24
#82 73Izabela Maj-Dziubańska339PYSKOWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEK30500:14:3800:14:4700:14:4000:44:0500:44:02
#83 60Grzegorz Marecki350KRAPKOWICEAKTYWNE KRAPKOWICEM302100:14:2400:14:0300:13:5700:42:2400:42:22
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 145Augustyn Fabjański111WROCŁAWAKTYWNI KLECINAM60+300:15:5000:16:2100:16:3200:48:4300:48:35
#85 51Rafał Zych547MIKOLINAMATORM401100:13:5200:14:1000:13:5900:42:0100:41:56
#86 57Michal Borkowy56BOJSZOWYAMATORM401300:14:1900:14:1000:13:5300:42:2200:42:19
#87 329Agata Zych548KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORK304600:21:0300:22:5800:23:2101:07:2201:07:04
#88 103Szymon Halusiak174KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORM50500:15:0000:15:3800:15:4900:46:2700:46:21
#89 157Waldek Nowak392MALNIAAMATORM305400:15:5400:16:2300:16:5000:49:0700:48:56
#90 272Agata Kubina294REŃSKA-WIEŚAMATORKAK16500:19:2400:19:1700:19:4700:58:2800:58:17
#91 83Sabina Wojtaszewska522RACIBÓRZAMATORKAK30700:14:3200:15:0500:14:5600:44:3300:44:30
#92 104Agnieszka Sobieszczańska457PRUDNIKAMATORKAK301000:15:2700:15:3700:15:2800:46:3200:46:27
#93 319Martyna Flis570KĘDZIERZYN-KOŹLEANTON TEAMK16600:22:0100:21:3400:21:3301:05:0801:04:50
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3Kamil Baron23JASIONAANTONTEAMM20100:11:3100:11:3100:11:3500:34:3700:34:36
#95 16Tomasz Antosiak15KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM30500:12:5900:12:4400:12:1700:38:0000:37:56
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18Arkadiusz Jajuga193ZDZIESZOWICEANTONTEAMM40300:12:4500:12:4000:12:4600:38:1100:38:08
#97 20Przemysław Jucha211KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM30600:12:5900:12:4400:12:3700:38:2000:38:16
#98 52Michał Kosmaty257OPOLEANTONTEAMM301700:13:5200:14:1000:14:0100:42:0300:41:57
#99 54Dariusz Wiszniewski515KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM401200:14:1900:14:1200:13:4500:42:1600:42:11
#100 62Mariusz Kosmaty258OPOLEANTONTEAMM401400:14:1400:14:1500:14:1100:42:4000:42:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności