Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #85

Wyniki - 30 grudnia 2017, Tczew

BE3 karnet

Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Patryk SowińskiSM20-2470.19 %00:18:271-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Michał JaśniewskiSM20-2469.39 %00:18:472-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jerzy Radosław ChrzanJM15-1772.61 %00:18:523-
#4 4Andrzej PotoczekVM35-3969.71 %00:19:094-PRESS GLASS – Sport and Support
#5 5Mateusz SzwindowskiJM15-1768.94 %00:19:355-
#6 6Krzysztof TrzcinskiVM35-3965.99 %00:20:236-
#7 7Przemysław BzowskiSM30-3462.64 %00:20:427-
#8 8Marcin WujeckiJM15-1764.96 %00:20:478-
#9 9Tomasz TobiańskiVM40-4467.25 %00:20:559-BIEGAJĄCY TCZEW
#10 10Wiesław MarkowskiVM45-4969.07 %00:21:0110-BIEGAJĄCY TCZEW
#11 11Marek MoszyńskiVM50-5471.47 %00:21:0911-BIEGAJĄCY TCZEW
#12 12Marcin SzubertVM40-4464.08 %00:21:1812-Kołobrzeg Biega
#13 13Jacek KorzeniakVM35-3962.04 %00:21:3113-
#14 14Patryk SzczukowskiJM15-1762.55 %00:21:3514-
#15 15Jarosłąw MamcarzVM50-5468.02 %00:21:4115-
#16 16Adrian ŻubińskiJM11-1467.88 %00:21:5416-
#17 17Tomasz PeplinskiVM45-4965.70 %00:21:5517-
#18 18Waldemar Piotr SzczukaVM50-5468.31 %00:21:5618-
#19 19Kamil WojciechowskiJM15-1761.99 %00:22:2719-
#20 20Rafał PustkowskiVM35-3959.73 %00:22:3120-
#21 21Andrzej ZakrzewskiVM50-5465.17 %00:22:3821-BIEGAJĄCY TCZEW
#22 22Lesław NiespodzińskiVM50-5467.11 %00:22:4222-BIEGAJĄCY TCZEW
#23 23Przemysław PiekarskiVM35-3958.31 %00:23:0423-BIEGAJĄCY TCZEW
#24 24Karol WaruszewskiVM40-4459.35 %00:23:1024-BIEGAJĄCY TCZEW
#25 25Zygfryd LibanVM70-7480.37 %00:23:1125-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 26Rafał Piotr ZienkiewiczSM25-2954.96 %00:23:3026-
#27 27Karol AdamczykJM11-1460.10 %00:23:3627-
#28 28Jacek GuzińskiVM45-4961.92 %00:23:3828-BIEGAJĄCY TCZEW
#29 29Oliwier Aftka Sp11JM1066.50 %00:23:4429-
#30 30Mikołaj MielcarskiSM25-2954.35 %00:23:4430-
#31 31Mariusz SzczyglakVM40-4457.47 %00:23:4531-
#32 32Karol WalkiewiczSM30-3454.87 %00:23:4732-
#33 33Wojciech StańczykVM50-5461.80 %00:23:5233-BIEGAJĄCY TCZEW
#34 34Aleksander Marcin ZiółkowskiJM15-1756.56 %00:23:5234-
#35 35Mateusz JakubiakJM11-1464.06 %00:23:5335-
#36 36Gustaw Rafał AndrzejewskiSM18-1955.59 %00:23:5936-
#37 37Kacper KoitkaJM15-1757.91 %00:24:0237-
#38 38Szymon DerusJM15-1756.13 %00:24:0338-
#39 39Jarosław WolskiVM35-3955.89 %00:24:0439-BIEGAJĄCY TCZEW
#40 40Sławomir DworskiVM55-5964.60 %00:24:1240-BIEGAJĄCY TCZEW
#41 41Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4958.98 %00:24:1341-BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Jan KulasVM60-6466.16 %00:24:1442-
#43 43Szymon Tadeusz DziedzicSM18-1954.91 %00:24:1743-
#44 44Wiktor ŁosiakJM11-1458.17 %00:24:2344-
#45 45Piotr OstrowskiVM45-4958.42 %00:24:2745-BIEGAJĄCY TCZEW
#46 46Kamil RaszewskiSM25-2952.76 %00:24:2746-
#47 47Grzegorz KlareckiSM30-3453.03 %00:24:3147-
#48 48Martin Józef MaciejewskiSM20-2452.58 %00:24:3248-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Aleksander CiskowskiJM11-1462.03 %00:24:4049-
#50 50Antoni OtJM11-1461.99 %00:24:4150-
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !51Natalia MajJW11-1465.53 %00:24:51-1
#52 52Michał ChylińskiSM30-3452.07 %00:24:5451-
#53 53Andrzej ŚcisłowskiVM55-5963.77 %00:24:5652-BIEGAJĄCY TCZEW
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !54Laura GłówczewskaJW1070.39 %00:24:56-2
#55 55Grzegorz GłówczewskiVM40-4454.71 %00:24:5753-Akademia Biegowa Kielpino
#56 56Maciej OkonVM40-4455.94 %00:24:5854-Eaton Running Team
#57 57Mateusz LipiakJM11-1456.81 %00:24:5855-
#58 58Piotr ZiółekJM11-1456.77 %00:24:5956-
#59 59Kacper CieklińskiSM20-2452.13 %00:25:0057-
#60 60Karol RadzewiczJM11-1461.20 %00:25:0058-
#61 61Damian WalasVM35-3953.40 %00:25:0059-
#62 62Marek KropidłowskiVM55-5963.56 %00:25:0160-BIEGAJĄCY TCZEW
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 63Zuzanna Karolina ŁawrynowiczJW15-1761.88 %00:25:03-3
#64 64Oliwier Wojciech SzlichtJM11-1461.04 %00:25:0461-
#65 65Patryk Nathaniel SzlichtJM15-1753.82 %00:25:0562-
#66 66Szymon CzechanowskiJM11-1460.92 %00:25:0763-
#67 67Lucyna CzechanowskaVW35-3959.92 %00:25:07-4
#68 68Piotr CzechanowskiVM35-3953.08 %00:25:0964-
#69 69Aleksander RudkoJM11-1457.62 %00:25:1065-
#70 70Adam SzcześniakVM55-5963.14 %00:25:1166-Eaton Running Team
#71 71Marcin PawełekVM35-3953.41 %00:25:1167-Eaton Running Team
#72 72Benedykt DubieńVM35-3952.94 %00:25:1368-Eaton Running Team
#73 73Patrycja SińczukVW35-3960.01 %00:25:13-5
#74 74Yevhen PysanetsSM25-2950.95 %00:25:1969-
#75 75Marcel WalkowiakJM11-1457.24 %00:25:2070-
#76 76Justyna StojałowskaSW20-2458.15 %00:25:27-6
#77 77Karol PuczyńskiSM30-3450.81 %00:25:3571-
#78 78Jarosław SosnowskiVM45-4955.44 %00:25:3572-BIEGAJĄCY TCZEW
#79 79Łukasz KrejaSM30-3450.98 %00:25:3673-BIEGAJĄCY TCZEW
#80 80Jarosław GurbowiczVM45-4955.01 %00:25:4774-BIEGAJĄCY TCZEW
#81 81Łukasz ZabrockiVM35-3951.07 %00:25:4975-PRESS GLASS – Sport and Support
#82 82Mariusz SzwindowskiVM40-4452.92 %00:25:5976-
#83 83Józef OstrowskiVM35-3951.31 %00:26:0177-
#84 84Michał FryszkaVM35-3950.73 %00:26:0978-
#85 85Gosia BurczykJW15-1757.62 %00:26:14-7
#86 86Masciej Szwindowski Sp11JM1059.90 %00:26:2179-
#87 87Marcin WalkowiakVM40-4452.53 %00:26:2280-
#88 88Mariusz MurawskiSM30-3449.46 %00:26:2381-
#89 89Cyprian WachowiczJM15-1752.71 %00:26:2482-
#90 90Jakub OllerSM25-2948.83 %00:26:2583-
#91 91Cyprian BorzyszkowskiJM11-1453.66 %00:26:2684-
#92 92Marcin CzirsonVM40-4451.85 %00:26:3185-
#93 93Sławomir GdaniecVM50-5456.03 %00:26:3286-BIEGAJĄCY TCZEW
#94 94Marietta DerusJW11-1462.65 %00:26:33-8
#95 95Joanna Katarzyna SzlichtVW40-4459.26 %00:26:33-9
#96 96Jacek Paweł GibasSM18-1950.06 %00:26:3887-BIEGAJĄCY TCZEW
#97 97Rafal OgonowskiVM35-3950.75 %00:26:4288-
#98 98Agnieszka SzubertVW35-3956.50 %00:26:47-10Kołobrzeg Biega
#99 99Joanna Grębosz-StopaVW35-3955.61 %00:26:53-11
#100 100Krzysztof StopaVM45-4952.73 %00:26:5489-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności