Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

14. Krakowski Bieg Sylwestrowy

Wyniki - 31 grudnia 2017, Kraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !165Bodurka KrzysztofNIELEPICEAZS AWF Kraków199000:07:5400:15:3700:32:4500:32:46-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2475Lachowski AndrzejKRAKÓWLACHO TEAM198200:07:4400:15:2000:32:5400:32:55-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3494Lubieniecki MaciejKRAKÓWLACHO TEAM197900:08:0900:15:3800:33:0800:33:09-3
#4 4797Słupik TomaszTARNÓW199300:08:1800:16:2400:35:0400:35:05-4
#5 5392Kosieradzki ŁukaszSIEDLCEMKS Pogoń Siedlce199100:08:5300:17:0600:35:1700:35:19-5
#6 6452Kunert KamilRYBNIK198500:08:3300:16:4600:35:2000:35:21-6
#7 7750Roszkowski TomaszWARSZAWAJa0306 Biega. Ku Realizacji Celów198600:08:4000:16:4400:35:3000:35:34-7
#8 8697Plesnar JacekKRAKÓW198400:08:3400:17:0500:36:1900:36:22-8
#9 9124Chyłek WojciechKRAKÓWŁuczanowice Kraków/ TriEngines198200:08:3700:16:4900:36:2300:36:25-9
#10 10872Szydlowski MarcinMYSLENICECross Spot Myslenice197900:08:5000:17:1700:36:3500:36:38-10
#11 111081Dudek JacekKRAKÓWEGO POWER LAB198900:09:0100:17:3100:36:4300:36:46-11
#12 12348Kasprzyk SebastianDOBCZYCExRunners199600:08:5000:17:1900:36:4300:36:47-11
#13 1339Bartnik SebastianJASTRZĘBIE­ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKI197600:09:1500:17:4200:36:4700:36:58-13
#14 14110Chanek RobertDOBCZYCE#AdamCzerwińskiTeam198800:08:5300:17:2200:36:4800:36:51-14
#15 15825Strzelczak SebastianRYBNIK197700:09:0300:17:4300:37:1000:37:11-15
#16 16735Rawski MateuszLUBACZÓWAkademia Sportu w Lubaczowie198200:08:5600:17:3900:37:1400:37:17-16
#17 17493Lubera ŁukaszKRAKÓWLacho Team198900:09:1900:17:5300:37:2200:37:26-17
#18 18469Kwiatkowski MichaelKRAKÓW198700:09:0500:17:4300:37:2500:37:27-18
#19 19481Lewandowski TomaszWOLBROM197900:09:0000:17:4800:37:3300:37:37-19
#20 20221Gadecki ArturKIELCE197600:08:5300:17:3100:37:3400:37:37-20
#21 21687Pilarczyk FilipBIAŁOŚLIWIESzybkie nóżki198900:08:5800:17:4000:37:3800:37:42-21
#22 22239Głąbiński PiotrKRAKÓWJÓZIO198500:09:2400:18:1000:37:5500:38:02-22
#23 23709Porębski RafałZAWADAEVIL TEAM197600:08:5500:17:3900:37:5800:38:01-23
#24 241Sobczak HenrykNOWY TARG198300:08:5100:17:4300:38:0600:38:06-24
#25 25956Wilk RadosławPRZEMYŚLPrzemyski Klub Biegacza198600:09:0200:17:5300:38:1000:38:14-25
#26 26105Bzukała JanuszKRAKÓWZabierzów Team197400:09:2300:18:0800:38:3600:38:41-26
#27 27945Węgrzyniak KamilRACIBOROWICE199400:08:4800:17:3900:38:4700:38:48-27
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28988Yarokhau AgnieszkaDOBCZYCESzybkie nóżki198600:09:4200:18:4300:38:4800:38:511-
#29 29175Dudziak TomaszKRAKÓW198200:09:2700:18:3200:38:5200:38:54-28
#30 30443Kukuła MaciejKRAKÓW198900:09:3400:18:3800:39:0500:39:11-29
#31 31934Wantula MateuszOSTRAVA PORUBA199800:09:3400:18:3200:39:1100:39:22-30
#32 32996Zając SławomirKRAKÓW198300:09:3900:18:4400:39:1100:39:23-30
#33 33316Kaczkowski MiłoszWAŁBRZYCH199300:09:2600:18:2900:39:1300:39:21-32
#34 34279Hoffmann WojciechKRAKÓWKS Masters Korona Kraków197500:09:2200:18:2500:39:2000:39:22-33
#35 35406Kowalczyk TomaszKRAKÓW198500:09:4100:18:4600:39:3100:39:38-34
#36 36741Rodrigues RenatoCEIRACPT SOBRAL DE CEIRA198000:09:2800:18:4000:39:3100:39:34-34
#37 37654Panek BartoszKRAKÓW199400:09:3000:18:4000:39:3300:39:36-36
#38 38929Walencik MarcinRADOM198400:10:3000:19:3900:39:3800:40:23-37
#39 39811Staniszewski ArturKRAKÓWKRAKÓW AIRPORT Running Team MAT197000:09:3400:18:4600:39:4300:39:51-38
#40 40140Gnat SławomirKRAKÓWKrwawe Suty197600:09:4200:19:0000:39:4600:39:54-39
#41 41831Sułowicz PawełKRAKÓW198200:09:2400:18:3200:39:4900:39:52-40
#42 4242Bartula PiotrKRAKÓWChciałem se pobiegać197400:09:3000:18:4400:39:5400:39:59-41
#43 43766Sałach MarcinPOLANKA198100:09:5100:19:0000:39:5600:40:07-42
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !44869Szwarnóg JolantaDOBCZYCESzybkie nóżki199200:09:4200:18:4500:40:0800:40:112-
#45 45394Kostrzewa PawełKRAKÓWITMBW KRAKÓW197000:09:4800:19:0700:40:1200:40:15-43
#46 46117Chlipała PawełKAMIENICATowarzystwo Sportowe Podpagorki199500:09:4000:19:1600:40:1300:40:20-44
#47 47719Ptak TomaszDOBCZYCEEskadra Kraków197800:09:4700:19:0500:40:1400:40:20-45
#48 48775Serzysko BartoszCIESZYNAptiv Running Team198800:09:3900:18:5900:40:1900:40:36-46
#49 49369Kłosowski MichałKRAKOW198000:09:5400:19:1000:40:2900:40:44-47
#50 50337Kamionka JacekKOLBARKpaskambiega197500:09:5900:19:2200:40:3400:40:38-48
#51 51106Cała MichałKRAKÓWChciałem Se Pobiegać197500:09:5300:19:1700:40:3500:40:40-49
#52 52502Łuczyński MichałKRAKÓW197400:09:3800:18:5900:40:3900:40:44-50
#53 53834Suski MarcinKRAKÓWLepiej Biegać198500:09:5900:19:2000:40:4200:40:50-51
#54 54434Kubasiak KrzysztofZIELONKIKT Water Knights Zabierzów197300:09:4600:19:1600:40:4700:40:52-52
#55 55939Wągroda ŁukaszKRZESZOWICEindywidualnie197800:09:4500:19:1800:40:5500:40:59-53
#56 56685Pietras MateuszŚLEDZIEJOWICELajcik Team198100:09:5300:19:2500:40:5600:41:00-54
#57 571043Zmuda Frederic197000:10:0000:19:2300:40:5900:41:06-55
#58 58677Pęksa TadeuszKRAKÓWMisie198400:09:5000:19:2000:41:0200:41:23-56
#59 59935Wantulok PawełCIESZYN199300:09:4300:19:0500:41:0200:41:10-56
#60 60397Kościak JanPASZCZYNADzikie Mustangi197700:09:5200:19:1900:41:0900:41:17-58
#61 61645Pajewski JerzyKRAKÓWAJ Plus196800:09:5800:19:3000:41:1300:41:27-59
#62 62268Gurbiel MateuszKRAKÓWBEFIT24TEAM199200:09:4600:19:1700:41:1800:41:26-60
#63 63796Słowikowski PawełKRAKÓWKOSOVO197800:09:5500:19:4500:41:2300:41:27-61
#64 641034Stromski FranciszekKRAKÓWESKADRA KRAKÓW196100:09:5900:19:3700:41:2400:41:26-62
#65 651070Smoleń TomaszNOWY SĄCZMONAR KRAKÓW198700:09:3900:18:5600:41:2500:41:30-63
#66 66186Dyrga SebastianKRAKÓWMuya running team197400:10:0400:19:3600:41:2900:41:39-64
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 67684Pierzak OlgaKRAKÓWBiegnę, żeby Bartek mógł biegać199400:10:4100:20:2000:41:3200:42:173-
#68 68742Rogal MichałKRAKOW198600:10:4100:20:3000:41:3500:42:39-65
#69 694030Błaszczak JarosławKRAKÓWAptive Running Team197100:09:4700:19:2300:41:3600:41:53-66
#70 70510Magocsy AdamKRAKÓW198400:10:3000:20:0500:41:3600:42:04-66
#71 71790Skrzyniarz MarekKIELCECK.Maruderzy197400:09:3900:19:1400:41:3700:41:42-68
#72 72382Kołodziejski KamilKIELCE198700:09:4800:19:3100:41:4000:41:48-69
#73 73625Ochman DawidKALWARIA ZEBRZYDOWSKA198900:10:0100:19:5400:41:4000:41:47-69
#74 74269Gurgul SebastianKRAKÓWAromat Nóg198200:10:2400:20:1100:41:4600:41:52-71
#75 75892Tichoruk RafałKRAKÓWPoranny Patrol197800:10:2700:20:1200:41:4600:41:55-71
#76 76611Nowak KatarzynaŻARKIBiegaj z Żarkami199300:10:0700:19:3900:41:5300:41:594-
#77 77789Skowron MarekKRAKÓWAZS AWF Kraków Masters197100:10:4000:20:1400:41:5500:42:39-73
#78 78127Cieślak MichałKRAKÓW199000:10:2700:20:1100:41:5700:42:27-74
#79 79486Limpens MaximeKRAKOWLe coq sportif198300:10:0100:19:4600:42:0500:42:19-75
#80 80976Woźniak ŁukaszKRAKÓWPoranny Patrol198000:10:3600:20:1900:42:0800:43:37-76
#81 81424Krawczyk GrzegorzRADOMBiegiem Radom!197500:09:5700:19:2700:42:1000:42:14-77
#82 82525Małysza SławomirKRAKÓW197100:10:0000:19:3600:42:1100:42:16-78
#83 83173Dudka RadosławMODLNICA197200:10:1800:20:0900:42:1200:42:18-79
#84 841021Zolich RafałUSTROŃZOLO BIEGA...198300:09:4500:19:3000:42:1200:42:22-79
#85 85517Major ZbyKRAKÓWNight Runners197300:10:2600:20:1100:42:1500:42:42-81
#86 8610Furtek IwonaKRAKÓWLacho Team198200:10:1100:19:5000:42:1600:42:515-
#87 87477Lebioda AdamKATOWICEWujek Biega Katowice197000:10:0500:19:4900:42:2300:42:31-82
#88 88522Malinowski KrzysztofGILOWICE GM. MIEDŹNAPowoli do celu196900:10:0200:19:4800:42:2400:42:32-83
#89 89292Janawa PawełMODLNICZKA197900:10:1400:19:5300:42:2600:42:32-84
#90 90408Kowalkowski TomaszKLUCZE197600:10:1200:20:0400:42:3000:42:51-85
#91 91907Trojanowski TomaszMODLNICATrojanowscy Modlnica197700:10:1800:20:0700:42:3100:42:37-86
#92 92183Dyk MirekSOSNOWIECNiewymiękacze197400:10:2200:20:1700:42:3200:42:36-87
#93 93144Czudek SzymonSKOCZÓW198100:10:0300:19:5400:42:3500:42:44-88
#94 94336Kamiński KrzysztofKRAKÓW195800:10:2000:20:0700:42:3900:42:48-89
#95 95871Szybilski DanielKRAKÓWDare Devils Triathlon Team198400:10:0800:20:0200:42:4200:43:03-90
#96 96726Pysz GrzegorzŻORYHrmax Żory197500:10:2000:20:0700:42:4500:42:57-91
#97 97261Grzesiak MichałCZERNICHÓW198700:11:0800:21:0200:42:4600:43:50-92
#98 9859Błachno GrzegorzKRAKÓW198500:10:2200:20:1800:42:5200:43:00-93
#99 99698Plesz WojciechNEWRYPolish Runners Club Ireland199100:10:0700:20:1100:42:5700:42:59-94
#100 100323Kaczmarski PawełKRZESZOWICELoRZa Szydercuf198000:10:2300:20:0300:42:5800:43:35-95

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności