Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10K Parking Relay

Wyniki - 6 stycznia 2018, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Km
1
Km
2
Km
3
Km
4
5
Km
Km
6
Km
7
Km
8
Km
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kalenji by Decathlon 11MIX1Przemysław Dąbrowski Adrian Żakowski Anna Gosk Alan Dobrowolski Arkadiusz Ostaszewski00:02:5200:05:4700:08:3900:11:5100:14:5400:18:0600:21:0700:24:0800:27:1400:30:13
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Zabiegani Dobrowolscy6MIX2Piotr Mielewczyk Emil Dobrowolski Damian Falandysz Przemysław Obara Kamila Pobłocka-Dobrowolska00:02:5300:05:4800:09:0500:12:3800:15:2200:18:1700:21:2700:24:5100:27:5000:30:57
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3Rym cym cym ostry dym5M1Konrad Taber Michał Pawłowski Jan Bednarski Adam Ząbczyński Tomasz Mikulski00:03:0600:06:2600:09:2400:12:4300:15:4600:19:0900:22:1100:25:1700:28:1900:31:27
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4ŻÓRAWSKI TEAM I4M2Marek Jendrych Daniel Żochowski Michał Łasiński Jarosław Sałamacha Michał Dzikowski00:02:5300:05:5800:08:5500:11:5600:15:0600:18:3000:21:5000:25:0500:28:1900:31:29
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5Accelerating Poland2MIX3Krzysztof Wasilewski Piotr Żubiński Paulina Lipska-Mazurek Dariusz Nożyński Maciej Małecki00:02:5700:06:0600:09:2500:12:5700:16:2300:19:5200:22:5100:26:0200:29:2700:32:49
#6 6ŻÓRAWSKI TEAM- MIX9MIX4Michał Głodowski Krzysztof Siepioła Maksymilian Szatecki Ada Szatecka Daniel Żochowski00:03:1500:06:4100:09:5100:13:1800:16:1900:19:2900:23:0200:26:5300:29:5300:32:56
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7DREAM RUN8M3Dariusz Kabulski Dariusz Żyluk Damian Niemczyk Maciej Struk Jedrzej Josypenko00:03:0100:06:0800:09:1500:12:3600:16:0300:19:5700:23:2600:27:2000:30:3000:33:49
#8 8Biegaj z Dymkiem PRO68M4Bartosz Ziemiński Sebastian Dymek Konrad Kowal Paweł Kokocki Krzysztof Chętka00:03:2100:07:0200:10:1900:13:3800:17:0800:20:5600:24:1200:27:2400:30:3800:33:55
#9 9TriWawa OZD11M5Paweł Bobrowicz Rafał Fabiszewski Andrzej Baranowski Marcin Fabiszewski Tomasz Arak00:03:0500:06:4600:10:1200:13:4500:17:0200:20:3600:24:0900:27:3600:30:5100:34:13
#10 10ENTRE.PL Team A12M6Piotr Szrajner Mateusz Iracki Danil Karolkiewicz Tomasz Czechoski Wojciech Starzyński00:03:2700:06:4600:10:0200:13:2800:16:4000:20:0100:23:3400:27:1600:30:5200:34:23
#11 11RK Athletics Team I7MIX5Robert Korzeniowski Kamil Kalka Konrad Kobiałka Anna Szymanek Dariusz Wójcik00:03:0700:06:3500:10:0000:13:3700:16:4800:20:1400:24:0300:27:5600:31:0900:34:28
#12 12MBC Team10M7Maciej Bodnar Bernard Krawczyk Kamil Tylutki Adrian Dudela Tomasz Kumor00:02:5200:05:5500:09:2500:13:1300:16:5700:20:5300:24:1500:27:4800:31:1100:34:37
#13 13JacekBiega Running Team 117M8Aleksander Rejdych Piotr Kotkowski Bartłomiej Jachymek Jacek Baranowski Błażej Grabowski00:03:0600:06:4200:10:1100:13:5100:17:2500:21:0400:24:3700:28:1300:31:3700:35:07
#14 14KS PEGAZ14M9Tomasz Jaworowicz Marcin Szkuta Piotr Lampart Łukasz Słonawski Łukasz Kurek00:03:2400:06:5900:10:2200:14:0100:17:5300:22:0000:25:3600:29:1800:32:3900:36:07
#15 15Adidas Runners Warsaw Mix16MIX6Mikołaj Skibiński Urivan Diaz Sanchez Adam Kowalczyk Agnieszka Kowalczyk Robert Zych00:03:1500:06:5100:10:2300:14:2100:17:5500:22:0700:25:4800:29:3100:32:5100:36:14
#16 16Sklep Biegacza Powiśle 220M10Paweł Woźnicki Artur Kobuszewski Paweł Matysiak Przemysław Rybicki Bartek Wicher00:03:0600:06:2000:09:4500:13:2200:17:0400:21:1500:25:2800:30:2000:33:2600:37:03
#17 17Kalenji by Decathlon 256MIX7Paweł Kowalik Anna Gromadzka Karol Chiliński Anna Heneczkowska Dariusz Frużyński00:03:1400:06:4700:10:3000:14:3000:18:1800:22:1300:26:0200:30:0800:33:3400:37:04
#18 18Adidas Runners Warsaw25MIX8Mateusz Sałek Marta Rzemieniewska Tomasz Wnuk Zbigniew Zamara Krzysztof Brząkalski00:03:4100:07:4000:11:3700:15:5000:19:2800:23:2000:26:5300:30:3500:33:4700:37:10
#19 19trener24h.com.pl63M11Mateusz Molenda Mariusz Cichocki Mariusz Morgaś Jakub Banaszkiewicz Grzegorz Morawski00:03:3600:07:3700:11:2600:15:4700:19:2800:23:2000:26:4500:30:2400:33:5300:37:37
#20 20#ChaseYourDreams15M12Władysław Jarochowski Patryk Mazurek Łukasz Rak Marcin Zalewski Arkadiusz Olik00:03:5700:08:0500:11:5700:16:0700:19:4400:23:1900:26:5400:30:4000:34:2000:37:59
#21 21Tylko Spróbuj34M13Marcin Rybicki Marcin Łuczkowski Michał Rak Maks Korczak Tomek Cyran00:03:4600:07:5600:11:1900:14:5900:18:4200:22:4600:26:1800:29:5500:33:4100:38:03
#22 22Cream Sztafeta Team54MIX9Daniel Piskała Grzegorz Łopata Paweł Nogański Karolina Mirkowska Filip Cichocki00:03:2100:07:0400:10:4400:14:5300:18:1900:21:5400:26:0700:30:5400:34:1600:38:07
#23 23TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera13MIX10Rafał Krzeszewski Łukasz Wrzeszcz Tomasz Szewczyk Marta Jastrzębska-Majak Marcin Błaszczyk00:03:0400:06:1200:09:3000:13:1300:17:0000:21:0200:25:5200:30:5700:34:2600:38:15
#24 24JacekBiega Running Team 218M14Bartłomiej Matysiak Łukasz Sztern Łukasz Sołowiej Konrad Jędrzejewski Przemysław Gut00:03:3300:07:1100:11:1100:15:2600:19:0400:23:0500:26:5200:30:5200:34:3000:38:23
#25 25Furious Wolves21M15Artur Mostowski Maciej Dutkiewicz Bartłomiej Dutkiewicz Piotr Waszelewski Mariusz Krzęczko00:03:2900:07:2500:10:5600:14:5200:18:4400:23:0600:26:5100:31:0100:34:3500:38:32
#26 26Biegaj z Dymkiem Pretendenci77M16Jarosław Matacz Arek Kozimiński Bartek Domański Tomasz Górecki Robert Ławnicki00:03:4200:07:4400:11:4700:15:4700:19:3200:23:3800:27:2000:31:1000:34:5200:38:36
#27 28TriWawa Old Boys64M18Artur Cisowski Marek Białek Maciek Ratajewicz Robert Musiał Wojciech Mąka00:03:2700:07:1800:11:3200:15:4900:19:3600:23:2500:27:2400:31:3300:35:2400:39:23
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Biegaj z Dymkiem Gwiazdy76K1Agnieszka Budek Żaneta Cybulska Izabela Dymek Małgorzata Daszkiewicz Aneta Turalska00:03:2700:07:1100:11:0700:15:2000:19:4000:24:1200:27:5500:31:4700:35:3100:39:24
#29 30ŻÓRAWSKI TEAM23MIX11Mateusz Dubek Marcin Denuszek Konrad Pilichowski Krzysztof Hrycko Grzegorz Kisiel00:03:3100:07:2000:11:0600:14:5700:18:5000:22:5500:26:5400:31:0800:35:1100:39:24
#30 31Trucht Tarchomin Team65MIX12Andrzej Ignatowicz Joanna Trzaskowska Marlena Dziedzic Krzysztof Prędota Agnieszka Żuraniewska00:03:1700:06:4500:10:5000:15:1300:19:4700:24:2500:28:0900:31:4100:35:4100:39:34
#31 32Cebulaki39MIX13Arkadiusz Łabacz Tomasz Komorek Agata Chrzanowska Wojciech Chrzanowski Marcin Chrzanowski00:03:3700:07:4000:11:2000:15:3300:19:3600:23:5500:27:4500:31:3100:35:2600:39:45
#32 33TarchoŚfiry33MIX14Jakub Rybałtowski Marek Nowak Marta Wacławek Tomasz Ilczuk Piotr Czarnecki00:03:2300:07:1400:11:0300:14:5600:19:2400:24:2100:28:1400:32:4300:36:1200:39:50
#33 34Biegnij z PSFinteco - Kowboje Clinta i Kasia53MIX15Arkadiusz Kateusz Rafał Konwa Katarzyna Fiołek Kamil Tarczyński Marcin Wierzbicki00:03:2600:07:2600:11:2400:15:2900:19:4300:25:0000:28:5100:32:5600:36:2300:40:03
#34 35TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 249M19Paweł Goliasz Tomasz Makowski Andrzej Chojnowski Maciej Cetlin Mirosław Gójski00:03:3000:07:4100:11:3500:16:1100:19:4500:23:4400:27:4300:31:5500:35:5500:40:13
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36RozpędzOne z "I love fitness"38K2Izabela Parszczyńska Martyna Szuba Katarzyna Molak Agnieszka Żuraniewska Ewa Karwowska00:03:1900:06:4600:10:3600:14:4100:18:5700:23:3800:27:3200:31:2100:35:3500:40:14
#36 37Złapani w biegu36MIX16Łukasz Smuga Małgorzata Leonarska Monika Bytner Radosław Nadolski Hubert Długołęcki00:03:4500:07:5700:12:4200:17:5800:21:4600:25:4800:29:2400:33:1300:36:4100:40:32
#37 38Freelancers95MIX17Paweł Wójcik Daniel Karolkiewicz Paweł Zach Kasia Woźniak Aleksanda Leszczyński00:03:4700:07:5200:11:0800:14:3300:18:1700:22:0000:26:4600:32:1600:36:2400:40:47
#38 39Biegnij z PSFinteco - Błąd systemu51MIX18Rafał Kosiński Oktawia Markowska Przemek Ciok Tomasz Kowalik Konrad Różycki00:03:3900:07:5400:12:3200:17:2700:21:2600:25:4100:29:3600:33:2300:37:0200:40:50
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40Sklep Biegacza Powiśle 161K3Emilia Mazarek Maja Makowska Martyna Szuba Aleksandra Kuich Marta Jastrzębska-Majak00:03:2500:07:0600:11:3400:16:2400:20:1900:24:2800:28:5100:33:0200:36:5600:40:51
#40 41ŻÓRAWSKI TEAM- DRUŻYNA ŻEŃSKA37K4Marta Głodowska Eliza Florczuk Katarzyna Górecka Aleksandra Białowąs Monika Strobin00:03:4500:07:5000:11:4300:15:4400:19:4300:24:1600:28:2600:32:4400:36:5300:40:54
#41 42RK Athletics Team II31K5Renata Paszkowska Anna Bułatowicz Sari Eriksson Audrey Ting Aleksandra Kosmowska00:03:5500:07:5600:12:0300:16:1400:20:3000:24:4900:28:4700:32:5900:37:0000:41:03
#42 43ENTRE.PL Team B75M20Radosław Łapiński Piotr Szrajner00:04:0600:08:1900:11:5300:15:3500:20:0200:25:0200:29:1700:34:1200:37:4900:41:11
#43 44Korniszonki, co mają oponki19MIX19Jakub Rzewuski Agata Ikanowicz Dorota Zielińska Julia Ziółkowska Konrad Taber00:03:3800:07:2900:11:5100:16:5600:21:1800:26:3400:30:3400:34:3300:37:4900:41:11
#44 45RK Athletics Team III32MIX20Mieszko Łyp Dariusz Zalewski Katarzyna Michałowska Karolina Czajkowska Radosław Waszkiewicz00:03:1400:06:5900:11:0900:15:5000:20:1000:24:4600:29:1500:34:1500:37:4800:41:30
#45 46ALD running team50MIX21Michal Bardan Iwona Gruszecka Arkadiusz Szczytowski Rafal Żychowicz Marcin Plewka00:03:5800:08:1000:12:2900:17:1400:21:1500:25:3600:29:3400:33:4600:37:3500:41:49
#46 47Amerplast91M21Krzysztof Barański Witold Kalisz Michał Pupecki Sebastian Matuszewski Arkadiusz Szydlik00:03:4000:08:0100:11:4500:15:5200:20:3500:25:5200:29:3000:33:1600:37:3900:42:01
#47 48Nocne Piłowanie Agrykoli24M22Andrzej Korkosz Tomasz Czwarno Wojciech Wojtaczka Mariusz Rysz Paweł Jońca00:04:0000:08:1200:12:5200:17:1800:21:2300:25:3500:29:2500:33:2200:37:3600:42:12
#48 49JacekBiega Running Team 322K6Olga Makowska Karolina Sobczak Kinga Wojno Marta Wojtkowiak Sylwia Bondara00:04:0000:08:0600:12:3200:17:1200:21:3900:26:2600:30:2800:34:5200:38:3300:42:17
#49 50DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki80MIX22Agata Winiarska Agnieszka Oracka Piotr Kozieł Marcin Kusio Konrad Pietrzykowski00:04:1900:09:1600:13:5100:19:1100:22:5000:26:4100:30:3800:34:4300:38:3200:42:33
#50 51#noidea92MIX23Łukasz Nester Tomasz Kołosowski Justyna Ciecharowska Kamil Wieder Paweł Kośla00:03:5300:08:0700:12:1900:17:0800:21:4500:26:5200:30:5400:35:1100:38:5100:42:52
#51 52Skurcze łydek62MIX24Aneta Duda Anna Paterek Rafał Kalisz Szymon Stachyra Konrad Tomana00:03:5000:08:0900:12:3900:17:2700:21:4500:26:1100:30:2200:34:4700:38:4800:43:08
#52 53MBC Team 329MIX25Kamil Dzieniszewski Filip Hewelke Kaja Romanowicz Marcin Kupczyk Tomasz Bruski00:03:5400:09:1500:13:0700:17:0900:22:0200:26:5700:30:5400:35:1700:39:1700:43:15
#53 54Biegnij z PSFinteco - Ex52MIX26Marek Ostrowski Magdalena Zawadzka Jakub Rosołowski Michał Sadura Przemysław Wojtachnio00:04:0000:08:3300:13:1900:18:2500:22:3600:27:3000:31:1600:35:2500:39:2200:43:22
#54 55MBC Team 240K7Dagmara Kumor Magda Ciołczyk Aleksandra Stembnowska Kinga Tylutki Maja Kwiatkowska00:03:5600:08:0700:12:3400:17:3300:22:1800:26:5800:30:5800:35:0900:39:0700:43:28
#55 56Zamykający Stawkę89M23Witold Naczulski Jacek Bajorek Tomasz Szopa Łukasz Hawryło Adam Mościcki00:04:3500:09:5100:14:4800:20:4800:24:4000:28:3800:32:2100:36:2800:39:5600:43:31
#56 57Stado pędzących gałganów85MIX27Rafał Czyżkowski Agnieszka Germańska Dariusz Grycz Bartosz Jakubiak Artur Skubis00:03:2000:06:4900:12:0900:18:2200:22:0100:25:5100:29:4100:33:3600:38:0900:43:38
#57 58Adrenaline Rush Crew93MIX28Paweł Kęsy Łukasz Jankowski Sandra Wąsowska Adam Pydyniak Kasjan Pracki00:03:5500:08:2700:12:3000:17:3000:22:0700:27:0600:30:5600:35:2100:39:4300:44:04
#58 59Pruszkowskie Świry60M24Michał Kopeć Tomasz Ziemiańczyk Filip Markiewicz Jakub Markiewicz Daniel Korycki00:05:1400:11:2900:15:3900:20:0900:24:3000:28:5800:32:4100:36:4900:40:1700:44:14
#59 60WIGOR40+47MIX29Artur Mikina Janusz Telega Agnieszka Torzewska Piotr Habib Janusz Torzewski00:04:0400:08:1700:12:3600:17:1100:22:2800:27:5800:32:2800:36:4300:40:2400:44:16
#60 61parkrun Warszawa Żoliborz59MIX30Marta Kwiatkowska Michał Miszewski Joanna Sidor Marcel Mierzicki Katarzyna Mikołajczyk00:05:0100:09:4000:13:4800:18:0100:22:4100:27:3400:31:3500:35:4800:40:1400:44:51
#61 62Aktywni Sochaczew26MIX31Emanuel Zimny Sławomir Lewandowski Aleksandra Abka Justyna Karczewska Weronika Lewandowska00:03:4200:08:0900:12:0100:16:0200:19:3000:23:1900:28:3700:34:4500:39:4100:44:59
#62 63Spartanie Dzieciom73MIX32Łukasz Aleksandrowicz Eliza Różowicz Katarzyna Rakowska Paweł Kaniewski Tomasz Wojnarowicz00:04:5200:09:4300:14:0800:18:4300:23:5000:29:0700:33:2300:37:5100:41:2900:45:15
#63 64Pracuj Running Team94M25Michał Gruda Patrycjusz Szydło Tigran Grigoryan Bartosz Klimaszewski Marek Kowalski00:03:5200:07:4500:11:5200:16:2100:20:3600:25:1400:30:4100:36:4400:40:5500:45:17
#64 65Czterech króli i królowa69MIX33Piotr Stasiak Karol Łupiński Marek Szafrański Łukasz Zawadzki Martyna Mierzejewska00:03:5600:08:1500:12:4900:18:2100:22:2800:26:5000:31:0500:35:4000:40:1900:45:26
#65 66Mukainada Running Team57MIX34Marta Rutkowska Łukasz Paździor Igor Święcki Agnieszka Bartosiak Bartek Popiel00:03:5500:08:1200:12:2000:16:4300:21:1200:25:5200:30:3100:36:4400:41:1200:45:45
#66 67KB Ożarów Mazowiecki Biega67MIX35Katarzyna Jurczuk Łukasz Szydłowski Jan Aniołek Tomasz Stefański Tomasz Kaniewski00:04:2800:09:3600:14:2900:19:5600:23:3400:27:2700:32:1600:37:2800:41:3600:45:56
#67 68Samorządowcy72MIX36Paweł Kownacki Sylwia Mróz Grzegorz Pietruczuk Katarzyna Bernadetta Olszewska Rafał Czyżkowski00:03:3500:07:3200:13:5000:20:5300:25:3000:29:5400:34:1000:38:4700:42:2100:46:01
#68 69ATTACK AVIONICS86MIX37Maciej Henzel Maksymilian Henzel Natalia Ważny Katarzyna Łukaszczyk Robert Paszkowski00:04:3600:09:4800:13:4500:18:4300:23:4800:28:4800:33:3100:38:1800:42:0600:46:24
#69 70KS PEGAZ II28MIX38Agnieszka Pyzel Aldona Jarosz Ewelina Pawlak Kamila Góreczny Piotr Dzierżyński00:04:1800:09:0100:13:2800:18:1700:22:5500:27:5600:32:3100:37:2100:41:5600:47:11
#70 71Drużyna A55M26Paweł Skrzywan Leszek Chłuda Mariusz Zabielewicz Emil Szymczuk Rafał Jakubicki00:05:1300:11:0100:16:1700:21:4500:26:0900:30:5000:35:0000:39:3700:43:2700:47:38
#71 72Tuzinek Team74MIX39Jacek Tuzinek Krzysztof Tuzinek Marzena Tuzinek Piotr Tuzinek Paweł Tuzinek00:04:3900:10:0200:14:3500:19:4200:25:2000:31:5600:35:5100:39:5000:43:3700:47:40
#72 73PWPW S.A.88MIX40Katarzyna Olczyk Magdalena Lula Jacek Barwicki Paulina Taraszewska Michał Wieczorek00:05:5100:12:2100:17:0500:21:5300:26:0700:30:4100:35:1800:40:1100:44:0100:48:07
#73 74NASK 146MIX41Wojciech Wrzesień Hubert Repka Małgorzata Wójcik Przemysław Wojtan Maciej Wódz00:05:1600:11:2300:15:2400:20:2300:24:5300:29:4500:34:1200:39:4600:44:0400:48:22
#74 75Nessi Team84K8Ewa Paciorek Anna Bieroza Bożena Kisielewicz Monika Ostrowska Aleksandra Abramczyk00:04:1700:08:4800:13:5100:19:2200:24:0500:29:4000:34:1300:38:5500:43:3500:48:38
#75 76Biegaj z Dymkiem Gwiazdki79K9Ewa Rek Ola Bigorajska Sandra Sztal Lena Rzepecka Anka Pogodzińska00:04:2700:09:2100:13:4800:18:4900:23:1300:27:5300:33:0900:38:4600:43:5800:49:34
#76 77Biegnij z PSFinteco - Rudolf i pomocnicy83MIX42Piotr Lisowski Sylwia Ruchała Ania Zawadzka Artur Karwacki Justyna Partyniewicz00:04:2800:09:3100:14:0500:19:0900:23:4600:28:4500:33:3400:38:5200:44:0800:49:57
#77 78BIEGAM NA TARCHOMINIE81MIX43Jolanta Warzecha Dorota Kosewska Ewa Kiec Sławomir Jamski Małgorzata Roszkowska-Kazała00:04:5300:09:5900:14:5900:20:1500:25:1200:30:1900:35:2000:40:4700:45:3400:50:51
#78 79Pandora Running Club58MIX44Anna Toczewska Katarzyna Żórawska Magdalena Pietrak Paulina Paciorek Mikalai Dudko00:04:1500:09:1700:13:3700:18:0500:23:3000:29:2200:35:0600:41:0400:46:1300:51:04
#79 80Dziewczyny BiegnieMY66K10Magdalena Prędka Małgorzata Mirowska Melania Nieć Kamila Majsner Monika Rutke00:04:5600:10:1100:16:1900:22:5700:27:5200:33:0500:37:3800:42:1300:46:4400:51:10
#80 81Zbyszeta90MIX45Marta Frankel-Dominik Marcin Niewitecki Zbigniew Sierecki Filip Dominik Dorota Sierecka00:04:5800:10:1900:14:4500:19:3200:24:2500:29:4800:34:2700:39:4400:45:2500:51:33
#81 82Kartofliska87MIX46Konrad Ferszter Radosław Rzeźnikiewicz Anna Chraniuk Mateusz Januszewski Krzysztof Czerwonka00:04:5000:11:0100:16:0700:22:0200:27:1600:32:4700:38:1700:44:1800:48:2900:52:45
#82 83Biegnij z PSFinteco - Obiekty z Klasą82MIX47Magda Chlaściak Maks Sielicki Bartek Wojtyła Kamil Kudynowski Lidia Borkowska00:04:5400:10:0500:14:4800:19:4200:25:0000:30:3300:35:3900:41:3100:47:2500:53:27
#83 84Czuprynki70MIX48Michał Popkowski Monika Czupryn Paweł Krawczyk Regina Krawczyk Wojciech Czupryn00:05:0800:10:4100:16:4100:22:3400:26:4500:31:3400:38:2600:45:5800:52:0400:58:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności