Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg 3 Króli - Sztafeta

Wyniki - 6 stycznia 2018, Białe Błota

BE3 karnet

Msc
Nr
Kat
P1
P2
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni1Bednarczyk Adrian Skiba Łukasz Gołdyn Sebastian00:33:0416.3300:03:4000:10:5900:22:0800:10:5900:11:0900:10:56
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !288RUN PENDOLINO BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni2Kwiatkowski Damian Kolmajer Rafał Małecki Jakub00:33:5515.9200:03:4600:11:2500:23:0200:11:2500:11:3700:10:53
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3127WYSŁANNICY KASZTELANA SOBIESIATORUŃMężczyźni3Szczęsny Piotr Chojnacki Damian Żeliszczak Artur00:34:4015.5800:03:5100:12:3900:23:4400:12:3900:11:0500:10:56
#4 498SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAMężczyźni4Kryske Mariusz Szyszka Mariusz Kryske Bartosz00:34:5715.4500:03:5300:12:2700:24:0100:12:2700:11:3400:10:56
#5 589RUNADDICTSBYDGOSZCZMężczyźni5Florek Paweł Wilk Łukasz Maćkowski Maciej00:35:2815.2300:03:5600:11:2600:23:5200:11:2600:12:2600:11:36
#6 634GLINKI TEAMBYDGOSZCZMężczyźni6Krupa Piotr Laskowski Michał Lewandowski Rafał00:37:0114.5900:04:0700:12:0500:24:2000:12:0500:12:1500:12:41
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7131SZALONE BĄCZKIPRĄDCINMieszana1Bentkowski Marcin Bentkowska Natalia Witkowski Mateusz00:37:1114.5200:04:0800:13:1100:26:3600:13:1100:13:2500:10:35
#8 8117TRISPACEBYDGOSZCZMężczyźni7Szyttenholm Oliwier Szopinski Tomasz Krol Maciej00:37:2214.4500:04:0900:11:5500:23:4900:11:5500:11:5400:13:33
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !930ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONTORUŃMieszana2Barczewski Marek Kubiński Jakub Tatuli Ńska Aleksandra00:37:2414.4400:04:0900:11:2400:23:0400:11:2400:11:4000:14:20
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1019BRZOZA BIEGABYDGOSZCZMieszana3Czarnecki Grzegorz Szenk Marta Czarnecki Piotr00:37:4314.3200:04:1100:13:2500:25:0200:13:2500:11:3700:12:41
#11 11109SZYBKIE RYSIE TEAMJANIKOWOMężczyźni8Paradowski Bartosz Sitko Mariusz Szymański Ryszard00:37:5914.2200:04:1300:13:2200:26:1000:13:2200:12:4800:11:49
#12 1242IRONRUNINOWROCŁAWMężczyźni9Kmitta Leszek Przybytkowski Marek Basiński Łukasz00:38:1614.1100:04:1500:11:3000:25:5500:11:3000:14:2500:12:21
#13 1399SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA TEAM 1BYDGOSZCZMężczyźni10Pawlaczyk Paweł Biały Dawid Miętkiewicz Rafał00:39:0713.8000:04:2100:13:5400:26:3300:13:5400:12:3900:12:34
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1437HABUBI SZMEHZIELONKARodzinna1Pawłowski Kamil Pawłowski Radosław Pawłowski Tomasz00:39:1013.7900:04:2100:14:2500:27:3700:14:2500:13:1200:11:33
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15118TRZY KRÓLOWEBYDGOSZCZKobiety1Woźniakowska Agata Belińska Patrycja Wnejk Natalia00:39:5913.5100:04:2700:13:0700:26:3500:13:0700:13:2800:13:24
#16 16101STEELMANIBIAŁE BŁOTAMężczyźni11Rybak Remigiusz Lewandowski Marcin Joachimiak Marek00:39:5913.5100:04:2700:14:1300:27:5200:14:1300:13:3900:12:07
#17 1787RUN PASJA BOYSBYDGOSZCZMężczyźni12Krzemiński Bartosz Krzy Żanowski Robert Kułakowski Krzysztof00:40:0113.4900:04:2700:13:1700:27:0700:13:1700:13:5000:12:54
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18114TEEM ŚWIĘTAZŁOTÓWRodzinna2Centka Michał Centka Katarzyna Centka Jakub00:40:0913.4500:04:2800:12:3100:28:1500:12:3100:15:4400:11:54
#19 19112TEAM KUCYKIBYDGOSZCZMężczyźni13Tarczyński Łukasz Kaczmarek Sebastian Sziinger Jakub00:40:1113.4400:04:2800:14:3100:28:0000:14:3100:13:2900:12:11
#20 20107SZKOŁA JAZDY TOMAS/BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZMężczyźni14Wenda Dawid Ławrynowicz Tomasz Kunde Tomasz00:40:2513.3600:04:2900:13:2800:26:4600:13:2800:13:1800:13:39
#21 2174POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNABYDGOSZCZMężczyźni15Dudek Dawid Dębski Rafał Kalaczyński Miłosz00:41:1213.1100:04:3500:14:1500:28:1200:14:1500:13:5700:13:00
#22 2241III KRÓLOWIE SP. Z O.O.BYDGOSZCZMężczyźni16Różycki Ireneusz Chorążak Sławomir Kropidłowski Grzegorz00:41:1513.0900:04:3500:16:0600:29:1900:16:0600:13:1300:11:56
#23 23110TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAMężczyźni17Rudnicki Michał Wiatr Robert Szatkowski Jakub00:41:4912.9100:04:3900:12:4600:27:2500:12:4600:14:3900:14:24
#24 2478RAGE RUNZAKRZEWOMieszana4Ławniczak Justyna Gemza Marcin Mróz Przemysław00:42:2612.7300:04:4300:14:1100:27:4700:14:1100:13:3600:14:39
#25 2563NIEKONTROLOWANY ODLOTBYDGOSZCZMieszana5Lutowski Wojciech Małecka Iza Hejna Kamil00:42:2712.7200:04:4300:11:0800:28:3300:11:0800:17:2500:13:54
#26 26116TORUŃ GROUPTORUŃMężczyźni18Drapiewski Mirosław Boniecki Damian Ziółkowski Mariusz00:42:5012.6100:04:4600:14:1100:28:3200:14:1100:14:2100:14:18
#27 2757LP500BYDGOSZCZMężczyźni19Kisiel Tomasz Gorg Tomi Krawisz Macias00:43:1412.4900:04:4800:14:0000:28:2900:14:0000:14:2900:14:45
#28 2886RUN BDGBYDGOSZCZMężczyźni20Nagow Michał Gordon Roman Niedbalski Grzegorz00:43:1712.4800:04:4900:13:5700:28:4500:13:5700:14:4800:14:32
#29 29115THREE KINGSBYDGOSZCZMężczyźni21Jancowski Wojciech Kurowski Rafał Ślefarski Marcin00:43:3912.3700:04:5100:14:4100:29:0800:14:4100:14:2700:14:31
#30 3061N-BIKE ACADEMYBYDGOSZCZMieszana6Krzyżelewska - Suś Anna Czechowski Dawid Kitkowski Maciej00:43:4312.3500:04:5100:16:3600:30:1200:16:3600:13:3600:13:31
#31 3181RENIFERY NA PROCENCIEBYDGOSZCZMieszana7Lorkowska Marysia Lorkowska Beata Tuczy Ński Sylwester00:43:4312.3500:04:5100:15:1600:32:3800:15:1600:17:2200:11:05
#32 32105SZATKOWSCY I CZAJKOWSKA TEAMBYDGOSZCZMieszana8Czajkowska Sylwia Szatkowska Beata Szatkowski Marcin00:43:4812.3300:04:5200:13:4300:30:1300:13:4300:16:3000:13:35
#33 33106SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZMężczyźni22Zborała Dawid Zborała Mateusz Tomkowiak Tomasz00:43:5812.2800:04:5300:14:5800:28:4500:14:5800:13:4700:15:13
#34 3466OPEN TEAMINOWROCŁAWMieszana9Juchacz Michał Karpinska Anna Karpinski Paweł00:44:0612.2400:04:5400:13:4500:30:5100:13:4500:17:0600:13:15
#35 3576PROJECT SOCIETYMUROWANIECMieszana10Walkowiak Paweł Szaładzińska Monika Dembek Dawid00:44:1012.2300:04:5400:12:4500:30:1000:12:4500:17:2500:14:00
#36 3669PDWHCBYDGOSZCZMieszana11Bannach Aleksander Szymanska Magdalena Brzezinski Lukasz00:44:1212.2200:04:5500:14:1000:30:5700:14:1000:16:4700:13:15
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3752KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZRodzinna3Nurkiewicz Jarosław Nurkiewicz Zofia Nurkiewicz Franciszek00:44:2512.1600:04:5600:14:3100:30:3300:14:3100:16:0200:13:52
#38 3851KUJAWIA XCBYDGOSZCZRodzinna4Suś Arkadiusz Suś Igor Suś Cyprian00:44:5712.0100:05:0000:14:1400:30:5100:14:1400:16:3700:14:06
#39 3945NOWONARODZENIDRZEWIANOWOMieszana12Pasieka Tomasz Bartkowiak Rafał Kosecka Justyna00:45:0211.9900:05:0000:14:4800:28:3100:14:4800:13:4300:16:31
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4054LASKI Z RUN PASJITORUŃKobiety2Kozińska Agata Woźniak Anna Pękała Aleksandra00:45:0411.9800:05:0000:17:1800:31:4900:17:1800:14:3100:13:15
#41 4122CTRL+ALT+DELBYDGOSZCZMieszana13Budziak Bartosz Ulatowska Sylwia Brzeziński Sławomir00:45:1011.9600:05:0100:14:4400:30:4300:14:4400:15:5900:14:27
#42 4272PIĘKNE I BESTIABYDGOSZCZMieszana14Wojciechowski Jarosław Andrzejak Sylwia Wojciechowska Emilia00:45:1011.9600:05:0100:14:2400:29:1100:14:2400:14:4700:15:59
#43 4311BATRUNNERSPAWŁÓWEKMieszana15Mucha Marcin Kosińska Patrycja Widźgowski Przemysław00:45:1211.9500:05:0100:12:4900:30:5200:12:4900:18:0300:14:20
#44 44108SZULC TEAMPRZYŁĘKIRodzinna5Szulc Magdalena Szulc Jakub Szulc Jarosław00:45:2711.8800:05:0300:15:5700:30:5800:15:5700:15:0100:14:29
#45 4556LLL TEAMBYDGOSZCZMieszana16Kallas-Lipska Anetta Lemańczyk Zygmunt Lipski Krzysztof00:45:4511.8000:05:0500:16:5700:31:5700:16:5700:15:0000:13:48
#46 4620BYŁO NAS TRZECH...DĄBROWA CHEŁMIŃSKAMężczyźni23Sosiński Paweł Starszak Paweł Dziedzic Marcin00:45:4711.7900:05:0500:13:5100:30:3300:13:5100:16:4200:15:14
#47 4710BARONOWESICIENKOMieszana17Golon Marlena Golon Leszek Jamróz Robert00:45:4711.7900:05:0500:14:2800:30:0400:14:2800:15:3600:15:43
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4871PĘDZĄCE KRÓLEWNYBYDGOSZCZKobiety3Zamiatowska Kinga Doczekalska Paulina Waligóra Karolina00:46:0511.7200:05:0700:15:0000:30:3100:15:0000:15:3100:15:34
#49 4990RYDZIEBYDGOSZCZMieszana18Rydlewski Andrzej Rydlewska Kinga Rydlewski Marek00:46:0811.7100:05:0800:15:0200:33:1400:15:0200:18:1200:12:54
#50 50125WIŚNIEWSCYTORUŃRodzinna6Wiśniewski Włodzimierz Wiśniewski Maksymilian Wiśniewski Szymon00:46:0911.7000:05:0800:15:4000:31:1400:15:4000:15:3400:14:55
#51 5149KRZYSIEK MISIEK I BABECZKABYDGOSZCZMieszana19Skopowski Krzysztof Mrotek Michał Mrotek Kasia00:46:1111.6900:05:0800:16:1300:30:0600:16:1300:13:5300:16:05
#52 5277PUSZCZALSCYKRUSZYN KRAJEŃSKIMieszana20Muszyński Krzysztof Jasiniecki Wojciech Misun-Nowak Katarzyna00:46:1711.6700:05:0900:13:1000:30:1200:13:1000:17:0200:16:05
#53 53124WATAHABYDGOSZCZMieszana21Kolasińska Joanna Ciepłuch Zofia Muras Michał00:46:2111.6500:05:0900:17:0600:32:4200:17:0600:15:3600:13:39
#54 5427DRUŻYNA NOWOROCZNAJANOWOMieszana22Bagrowski Marek Wolan Magdalena Centała Jarosław00:46:2311.6400:05:0900:14:0100:28:5400:14:0100:14:5300:17:29
#55 5533FUNDI TEAMCIELERodzinna7Fundator Wiktor Fundator Dariusz Fundator Aleksander00:46:3011.6100:05:1000:16:0000:31:4100:16:0000:15:4100:14:49
#56 5660NAJLEPSITORUŃMieszana23Podobieński Adam Stachowiak Joanna Krzywdzińska Agata00:46:3811.5800:05:1100:15:5200:31:0800:15:5200:15:1600:15:30
#57 5717BLUE BIRDSBYDGOSZCZKobiety4Rybka Ilona Palacz Wioletta Gierszewska Grażyna00:46:4411.5500:05:1200:15:1300:30:2900:15:1300:15:1600:16:15
#58 58128YERBASTYCZNIBYDGOSZCZMieszana24Dudek Joanna Dudzińska Aleksandra Rzemek Sławomir00:46:4411.5500:05:1200:15:1900:31:1600:15:1900:15:5700:15:28
#59 5994SŁAWNI KENIJCZYCYBYDGOSZCZMężczyźni24Gołczyński Tomasz Brzuskiewicz Sławomir Laska Artur00:46:4811.5400:05:1200:15:5700:31:4600:15:5700:15:4900:15:02
#60 6064NIEZWYCIĘŻENIBYDGOSZCZMieszana25Sendrowicz Gaja Matelski Witold Sendrowicz Mariusz00:46:5311.5200:05:1300:18:4700:34:0900:18:4700:15:2200:12:44
#61 6143KLAN KRÓLI AGULIBYDGOSZCZMieszana26Nunzek Agnieszka Wrzesinski Wojciech Sierant Marian00:47:0711.4600:05:1400:17:1600:31:1000:17:1600:13:5400:15:57
#62 6293SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZMężczyźni25Zupa Wojciech Lica Krzysztof Ostraszewski Zbigniew00:47:2611.3800:05:1600:16:3000:31:1300:16:3000:14:4300:16:13
#63 6335GRZYWA TEAMBYDGOSZCZRodzinna8Grzywiński Maciej Grzywińska Iwona Grzywiński Grzegorz00:47:3211.3600:05:1700:15:2000:34:2500:15:2000:19:0500:13:07
#64 6428DWIE KOMETY I OGONGORZEŃMieszana27Kotowska-Kowalska Anna Makowski Sławomir Olszyński Sebastian00:47:3411.3500:05:1700:20:3800:33:4900:20:3800:13:1100:13:45
#65 6596SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZRodzinna9Sobowiec Mirka Sobowiec Mateusz Sobowiec Szymon00:47:4011.3300:05:1800:18:1400:32:3500:18:1400:14:2100:15:05
#66 6612BEDNAREK TEAMSOLEC KUJAWSKIRodzinna10Bednarek Artur Bednarek Konrad Bednarek Magdalena00:47:4411.3100:05:1800:17:0700:32:2600:17:0700:15:1900:15:18
#67 6724DE-STRESS & FUN 77'PRZYŁĘKIMieszana28Szajda Magdalena Olejwniczak Marek Kędzierski Rafał00:47:5311.2800:05:1900:19:5500:34:3000:19:5500:14:3500:13:23
#68 6891SERCE TYBETUBYDGOSZCZMieszana29Nalewalska Justyna Jeleń Agnieszka Renc Patryk00:48:0211.2400:05:2000:15:5400:33:1000:15:5400:17:1600:14:52
#69 6995SŁYNNESOLECKIEHERODYSOLEC KUJAWSKIMężczyźni26Szafkowski Arkadiusz Kubiak Rafał Półgęsek Rafał00:48:2011.1700:05:2200:15:3100:29:3600:15:3100:14:0500:18:44
#70 7070PERFEKCYJNA TECHNIKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAKobiety5Czyżak Joanna Wasilewska Martyna Wasilewska Michalak Agata00:48:2811.1400:05:2300:17:0600:33:0300:17:0600:15:5700:15:25
#71 71120TRZY TORPEDYBYDGOSZCZMieszana30Szweda Mirosława Jaworski Sławomir Karczmarczyk Katarzyna00:48:3411.1200:05:2400:13:5100:31:3000:13:5100:17:3900:17:04
#72 7216BLACKPOWER TEAMBYDGOSZCZMieszana31Gorgol Renata Biczkowska Magdalena Koziński Marek00:48:3611.1100:05:2400:19:4700:35:3700:19:4700:15:5000:12:59
#73 73750PLUSBIAŁE BŁOTAMężczyźni27Wieczorek Krzyszto Ludwiniak Bogdan Kazubowski Jacek00:48:4211.0900:05:2500:19:2800:34:5700:19:2800:15:2900:13:45
#74 7423 ŚNIEŻYNKIDĄBROWA CHEŁMIŃSKAKobiety6Sosińska Izabela Dziedzic Agnieszka Zglińska Anna00:48:4511.0800:05:2500:16:3000:33:3000:16:3000:17:0000:15:15
#75 7555LATAJĄCE PYTONYSOLEC KUJAWSKIMieszana32Guździoł Jarek Siuda Sebastian Barnigiel Agnieszka00:48:4711.0700:05:2500:16:2100:34:0300:16:2100:17:4200:14:44
#76 7643KBYDGOSZCZRodzinna11Szubartowski Robert Szubartowska Pola Michalak Martyna00:48:4811.0700:05:2500:14:2600:32:0500:14:2600:17:3900:16:43
#77 7723DEAFBYDGOSZCZMieszana33Potrzebowska Agata Potrzebowski Marek Tomaszewska Agnieszka00:48:5211.0500:05:2600:16:0600:32:2800:16:0600:16:2200:16:24
#78 7853KWEL-KRÓLOWEBYDGOSZCZMieszana34Jadczak Katarzyna Piotrowicz Michalina Kubiński Rafał00:48:5311.0500:05:2600:17:2600:31:4500:17:2600:14:1900:17:08
#79 79129ZDOLNI DOLNIBYDGOSZCZMieszana35Dolny Kajetan Szczepańska-Dolna Edyta Dolny Marcin00:48:5711.0300:05:2600:18:2200:36:3100:18:2200:18:0900:12:26
#80 8029EMELEMSICIENKOKobiety7Lange Monika Grzesiak-Knut Lucyna Gołatta Magda00:49:0411.0100:05:2700:15:3900:31:2200:15:3900:15:4300:17:42
#81 8158MEGA MOCNITORUŃMężczyźni28Stachowiak Dawid Suliński Radosław Gościak Łukasz00:49:2410.9300:05:2900:15:4200:34:5200:15:4200:19:1000:14:32
#82 8280RĄBIN TEAMINOWROCŁAWMieszana36Wajchert Łukasz Łukawski Damian Kozaczyk Joanna00:49:4410.8600:05:3200:14:5300:32:2600:14:5300:17:3300:17:18
#83 8340HORYZONT SOLECSOLEC KUJAWSKIMieszana37Wojtecki Łukasz Matusiak Ewelina Lenser Ewa00:49:4510.8500:05:3200:13:5400:30:5000:13:5400:16:5600:18:55
#84 8432FUNDACJA HORYZONTBYDGOSZCZMieszana38Manowska Arletta Żelińska Gabriela Jurek Sławomir00:49:4710.8500:05:3200:20:3200:36:4500:20:3200:16:1300:13:02
#85 8583RODZINKA.PLBYDGOSZCZMieszana39Pawlaczyk-Matela Emilia Olszewska-Pawlaczyk Dorota Pawlaczyk Szymon00:50:0010.8000:05:3300:17:5100:37:0300:17:5100:19:1200:12:57
#86 8621CHŁOPAKI DO ROBOTYBYDGOSZCZMieszana40Błażejak Krzysztofa Wesołowski Krzysztof Kanjerski Jerzy00:50:4610.6400:05:3800:16:1100:31:1700:16:1100:15:0600:19:29
#87 8763PO3BYDGOSZCZMieszana41Andrzejewski Ryszard Gaca Anna Olechnowicz Tomasz00:51:2310.5100:05:4300:16:3200:36:5300:16:3200:20:2100:14:30
#88 88100STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZKobiety8Luzak Magdalena Sobolewska Aleksandra Witucka-Krygier Malwina00:51:5910.3900:05:4700:15:4600:33:5500:15:4600:18:0900:18:04
#89 8965OD NAJMNIEJSZEJ DO NAJWIĘKSZEGOZIELONKAMieszana42Kozłowska Justyna Kozłowski Michał Gołata Wojtek00:52:1710.3300:05:4900:19:2700:39:1200:19:2700:19:4500:13:05
#90 9068PACTUMBYDGOSZCZMieszana43Plucinska-Huk Aleksandra Robakowski Waldemar Kuś Michał00:52:2410.3100:05:4900:14:5700:34:3700:14:5700:19:4000:17:47
#91 9162NEW BALANCE TEAMBYDGOSZCZKobiety9Ettinger Justyna Ludwicka-Siekacz Katarzyna Jakoby Marta00:52:2810.2900:05:5000:16:2300:36:1100:16:2300:19:4800:16:17
#92 92130ŻANDARMIIBYDGOSZCZMężczyźni29Rakowski Piotr Magdziarz Leszek Niezbrzycki Janusz00:52:4610.2300:05:5200:16:3000:33:4000:16:3000:17:1000:19:06
#93 93113TEAM WUJKA PORADYBYDGOSZCZKobiety10Brzezińska Monika Czarnecka-Pijarowska Dominika Włodarczyk Olga00:52:5110.2200:05:5200:16:1800:34:0500:16:1800:17:4700:18:46
#94 9450KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZMieszana44Poliwodziński Michał Appelt Agnieszka Sielski Kamil00:53:1410.1400:05:5500:16:0600:35:5600:16:0600:19:5000:17:18
#95 958SZCZĘŚLIWA RODZINABYDGOSZCZRodzinna12Stejuk Aleksandra Kubiak Agata Górzyński Alan00:53:2110.1200:05:5600:16:3500:36:3400:16:3500:19:5900:16:47
#96 9659MŁODZI PRZEDSIĘBIORCYBYDGOSZCZMieszana45Bogdanów Karolina Wiśniewski Piotr Matuszewska Agnieszka00:53:2610.1100:05:5600:18:1700:34:0300:18:1700:15:4600:19:23
#97 97122UROCZE BELFERKIKRUSZYN KRAJEŃSKI, POLSKAKobiety11Prokopowicz Agnieszka Meger Agnieszka Woroniecka Anna00:53:3710.0700:05:5700:17:5200:36:0100:17:5200:18:0900:17:36
#98 98104SZALONE KRÓLESTWOBYDGOSZCZMieszana46Janicki Robert Miłkowska Monika Dzieża Roma00:54:029.9900:06:0000:18:2400:37:1800:18:2400:18:5400:16:44
#99 99123W CZWÓRKĘ RAŹNIEJCIELEMieszana47Tymosiak Kamila Kiszka Marcin Tymosiak Mateusz00:54:099.9700:06:0100:22:2200:38:1400:22:2200:15:5200:15:55
#100 10079RAGERUNNERSZŁOTÓWMieszana48Gemza Monika Pachuc Grzegorz Pachuc Kamila00:54:149.9600:06:0200:18:5400:36:3100:18:5400:17:3700:17:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności