Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #87

Wyniki - 13 stycznia 2018, Tczew

BE3 Konsultacje

Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Tomasz Henryk BagrowskiVM35-3978.35 %00:16:561-Radość Biegania
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Maciej KosieckiSM30-3476.86 %00:17:042-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Michał LewandowskiJM15-1778.41 %00:17:133-
#4 4Piotr ZiółekJM11-1473.36 %00:19:204-
#5 5Adam DepkaVM35-3969.05 %00:19:205-
#6 6Michał PalaschkeSM25-2965.82 %00:19:366-
#7 7Tomasz TobiańskiVM40-4469.01 %00:20:237-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Łukasz KunowskiVM35-3965.34 %00:20:358-
#9 9Nikodem CyrzonJM11-1469.60 %00:20:509-
#10 10Marek MoszyńskiVM50-5472.50 %00:20:5110-BIEGAJĄCY TCZEW
#11 11Jarosłąw MamcarzVM50-5470.51 %00:21:0511-
#12 12Wojciech KaźmierskiSM25-2961.02 %00:21:1012-
#13 13Wiesław MarkowskiVM45-4967.31 %00:21:3413-BIEGAJĄCY TCZEW
#14 14Nikodem KosieckiJM11-1465.06 %00:21:4814-
#15 15Aleksander RudkoJM11-1466.46 %00:21:4915-
#16 16Rafał Piotr ZienkiewiczSM25-2959.03 %00:21:5316-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Maria PióroVW45-4974.28 %00:22:02-1
#18 18Wiktor KryżaJM11-1465.32 %00:22:1217-BIEGAJĄCY TCZEW
#19 19Jarosław WolskiVM35-3959.65 %00:22:3318-BIEGAJĄCY TCZEW
#20 20Mateusz LipiakJM15-1761.53 %00:22:3719-
#21 21Mariusz SzczyglakVM40-4460.18 %00:22:4120-
#22 22Kamil WojciechowskiJM15-1761.31 %00:22:4221-
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Justyna ŁuczakVW35-3966.57 %00:22:44-2
#24 24Andrzej ŚcisłowskiVM55-5968.34 %00:23:1622-BIEGAJĄCY TCZEW
#25 25Jarosław GurbowiczVM45-4960.92 %00:23:1723-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 26Jakub WygrabekSM25-2955.29 %00:23:2024-
#27 27Łukasz MilewskiVM35-3955.70 %00:23:5825-
#28 28Tomasz PeplinskiVM45-4959.63 %00:24:0926-
#29 29Wiktor ŁosiakJM11-1458.53 %00:24:1427-
#30 30Maciej OkonVM40-4457.48 %00:24:1828-Eaton Running Team
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31Barbara KruszyńskaVW50-5472.12 %00:24:27-3BIEGAJĄCY TCZEW
#32 32Waldemar Piotr SzczukaVM50-5461.83 %00:24:2729-
#33 33Wojciech BernaszukJM11-1460.64 %00:24:3130-
#34 34Katarzyna KoszykVW40-4462.24 %00:24:35-4BIEGAJĄCY TCZEW
#35 35Karol PuczyńskiSM30-3452.70 %00:24:4031-
#36 36Mateusz BiniszkiewiczJM11-1458.70 %00:24:4232-
#37 37Sławomir SzoskaVM40-4455.19 %00:24:4433-
#38 38Nieznan(A)Y--
#39 39Tomasz ZiemannVM45-4957.99 %00:24:5035-
#40 40Kamil LipiakVM40-4455.73 %00:24:5136-
#41 41Mateusz KrzemińskiJM15-1756.00 %00:24:5137-
#42 42Tomasz WieckiVM35-3953.58 %00:24:5538-
#43 43Tomasz KunowskiJM11-1461.36 %00:24:5639-
#44 44Maria DeptulskaJW15-1760.63 %00:24:56-5Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#45 45Lesław NiespodzińskiVM50-5460.93 %00:25:0040-BIEGAJĄCY TCZEW
#46 46Adam SzcześniakVM55-5963.60 %00:25:0041-Eaton Running Team
#47 47Szymon Tadeusz DziedzicSM18-1953.05 %00:25:0842-
#48 48Antoni SobolewskiVM65-6967.11 %00:25:1443-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Szymon CzechanowskiJM11-1460.39 %00:25:2044-
#50 50Marek UlanowskiVM45-4957.08 %00:25:2645-BIEGAJĄCY TCZEW
#51 51Łukasz KrejaSM30-3451.28 %00:25:2746-BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4956.12 %00:25:2747-BIEGAJĄCY TCZEW
#53 53Jan PiekarskiJM11-1458.38 %00:25:2848-BIEGAJĄCY TCZEW
#54 54Romuald KrólVM45-4956.93 %00:25:3049-
#55 55Jan PijanowskiVM55-5960.22 %00:25:3150-BIEGAJĄCY TCZEW
#56 56Lucyna CzechanowskaVW35-3958.41 %00:25:46-6
#57 57Piotr CzechanowskiVM35-3951.74 %00:25:4851-
#58 58Mariusz SzwindowskiVM40-4453.58 %00:25:5152-
#59 59Aleksander Marcin ZiółkowskiJM15-1751.99 %00:25:5853-
#60 60Andrzej PilskiVM65-6967.01 %00:26:0154-Barefoot Runners Society - UK
#61 61Martyna MąkosaSW25-2956.70 %00:26:06-7
#62 62Jakub BurczykJM11-1455.20 %00:26:1655-
#63 63Sławomir DworskiVM55-5959.87 %00:26:2056-BIEGAJĄCY TCZEW
#64 64Przemysław PiekarskiVM35-3951.04 %00:26:2157-BIEGAJĄCY TCZEW
#65 65Kazimierz,Andrzej RekowskiVM55-5960.11 %00:26:2758-BIEGAJĄCY TCZEW
#66 66Kacper CieklińskiSM20-2448.75 %00:26:4459-
#67 67Jacek Paweł GibasSM18-1949.84 %00:26:4560-BIEGAJĄCY TCZEW
#68 68Oliwier Aftka Sp11JM1058.97 %00:26:4661-
#69 69Masciej Szwindowski Sp11JM1058.93 %00:26:4762-
#70 70Joanna Grębosz-StopaVW35-3955.44 %00:26:58-8
#71 71Krzysztof StopaVM45-4952.53 %00:27:0063-
#72 72Maciej KomorowskiVM35-3948.92 %00:27:0764-
#73 73Wojciech StańczykVM50-5454.33 %00:27:0965-BIEGAJĄCY TCZEW
#74 74Janusz Lech KukułaVM55-5956.81 %00:27:1766-BIEGAJĄCY TCZEW
#75 75Adam MachollVM40-4451.19 %00:27:1767-BIEGAJĄCY TCZEW
#76 76Jakub OllerSM25-2947.22 %00:27:1968-
#77 77Damian DrewkoSM25-2947.14 %00:27:2269-
#78 78Wiktoria Anna KrygierSW18-1954.62 %00:27:24-9
#79 79Anna PuczyńskaSW25-2953.88 %00:27:28-10
#80 80Daniel BrandtVM40-4450.36 %00:27:3070-BIEGAJĄCY TCZEW
#81 81Patryk LemkeSM20-2446.88 %00:27:3171-
#82 82Maja RutkowskaJW11-1457.92 %00:27:34-11
#83 83Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4456.09 %00:27:38-12
#84 84Karolina AbryszyńskaSW25-2953.21 %00:27:49-13
#85 85Paula WyczynskaSW20-2452.98 %00:27:56-14
#86 86Krzysztof LitwińskiSM25-2946.15 %00:27:5772-
#87 87Kamil BaranSM20-2446.13 %00:27:5873-
#88 88Igor Zimny Sp 8JM1058.05 %00:28:1074-
#89 89Sebastian ZimnyVM35-3947.40 %00:28:1075-PRESS GLASS – Sport and Support
#90 90Bartosz HendrysiakJM11-1451.30 %00:28:1676-
#91 91Łukasz ZabrockiVM35-3946.61 %00:28:1777-PRESS GLASS – Sport and Support
#92 92Łukasz MaciejewskiVM35-3946.82 %00:28:2078-
#93 93Anna Klein-Szwindowska Sp 11VW35-3952.73 %00:28:21-15
#94 94Andrzej Tomasz FrankiewiczVM40-4449.47 %00:28:2679-
#95 95Agnieszka DeptulskaVW45-4956.19 %00:28:32-16Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#96 96Paulina LaskowskaSW30-3451.87 %00:28:34-17
#97 97Karolina JochimSW30-3452.04 %00:28:34-18
#98 98Stanisław Józef OkońskiJM11-1449.80 %00:29:0780-
#99 99Nikodem BonikowskiJM11-1450.74 %00:29:1881-
#100 100Jakub Szweda Sp Nr 11JM1053.84 %00:29:1982-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności