Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Słupski Bieg Orkiestrowy

Wyniki - 14 stycznia 2018, Słupsk

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !192Jefimczyk Norbert1999MLKS FENIX SŁUPSK (POL)-1100:12:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2262Pelo Artur1978M7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA S-2200:12:18
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 397Drwal Piotr1973MUstka (POL)-3300:12:31
#4 4157Szremski Marek1970MKM PSP Słupsk JRG nr 2 (POL)-4400:12:43
#5 5264Borychowski Mariusz1972MKOBYLNICA (POL)-5500:12:51
#6 629Burzyński Aleksander1977MStopa Słupsk (POL)-6600:13:17
#7 756Herman Arkadiusz1973MSłupsk (POL)-7700:13:50
#8 813Nagórek Kamil1983MStopa Słupsk (POL)-8800:13:53
#9 9199Rosiak Damian1991MSławno (POL)-9900:14:22
#10 10122Cerapiński Maciek1982Mwolny biegacz :) (POL)-101000:14:23
#11 11382Szopiński Tomasz1983MBryza Postomino (POL)-111100:14:24
#12 12279Duda Grzegorz1979MSłupsk (POL)-121200:14:29
#13 13381Prędki Grzegorz1985MBryza Postomino (POL)-131300:14:43
#14 14207Cichosz Mielewczyk Mateusz1987MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-141400:14:49
#15 15280Rolbiecki Łukasz1981Mat (POL)-151500:14:52
#16 1699Tyszka Michał1978MNight Runners Słupsk/TYSZKA.pl (P-161600:14:54
#17 17204Jankowski Grzegorz1975MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-171700:14:55
#18 18265Mazur Tomasz1989MVacu Activ GYM (POL)-181800:14:58
#19 19365Wilmont Krzysztof1987MCSMW USTKA (POL)-191900:15:00
#20 20130Rogowski Łukasz1984MSłupsk (POL)-202000:15:04
#21 2137Białas Arkadiusz1975MStopa Słupsk (POL)-212100:15:06
#22 2211Nagórek Krzysztof1957MTUPOT USTKA (POL)-222200:15:07
#23 23369Klinkusz Adrian1978MMarkos Running Team (POL)-232300:15:07
#24 2462Nurkowski Aleksander2006MUSB Ustka (POL)-242400:15:08
#25 2594Wąsicki Jacek1973MStopa Słupsk (POL)-252500:15:13
#26 26216Jaskólski Grzegorz1980MDębnica Kaszubska (POL)-262600:15:14
#27 2786Rogoza Mateusz1991M(POL)-272700:15:14
#28 285Kosicki Kajetan2007MAML Słupsk (POL)-282800:15:16
#29 2930Bińczak Paweł1984MMLKS Tucholanka Tuchola (POL)-292900:15:20
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30238Książek Daria2005KAML Słupsk (POL)1-100:15:21
#31 31173Bancewicz Tomasz1980MSalon Kosmetyczny DIAMENT (POL-303000:15:27
#32 3212Stramel Piotr1966Mslupsk (POL)-313100:15:29
#33 3373Gierlach Jacek1989MStopa Słupsk (POL)-323200:15:30
#34 3427Wilusz Krzysztof1981MBBL Słupsk (POL)-333300:15:31
#35 354Kosicki Tomasz1979MStopa Słupsk (POL)-343400:15:34
#36 36391Leśniewski Daniel1982MStopa Słupsk (POL)-353500:15:38
#37 37201Stefaniak Marcin1976MŁęczyce (POL)-363600:15:39
#38 3810Sadowski Paweł1979MStopa Słupsk (POL)-373700:15:42
#39 39303Borecki Grzegorz1978MSP 6 w Słupsku (POL)-383800:15:44
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40308Nowak Agnieszka1984KSłupsk (POL)2-200:15:47
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4160Kuklińska-Nurkowska Lucyna1973KUSB Ustka (POL)3-300:15:56
#42 42112Fabich Adrian1988MBaltic seals (POL)-393900:16:03
#43 43302Borecki Antoni2005MAML Słupsk/ SP 2 (POL)-404000:16:06
#44 4458Straszak Kamil1991MŁOSOŚ T.E.A.M (POL)-414100:16:06
#45 45209Skumiał Oskar1981MUstka (POL)-424200:16:07
#46 46235Pańka Wiktoria2004KAML SŁUPSK (POL)4-400:16:08
#47 47113Piłczynski Zbigniew1963MSłupsk (POL)-434300:16:08
#48 48305Karolak Anna1985K(POL)5-500:16:12
#49 49263Rosiak Jacek1974MSłupsk (POL)-444400:16:14
#50 5069Kargul Jacek1979MNight Runners Słupsk (POL)-454500:16:18
#51 5138Karaś Rados Law1981MNight Runners Słupsk (POL)-464600:16:18
#52 52143Kubiak Monika1982K(POL)6-600:16:20
#53 5391Kobierowski Sławomir1981MK.B. GOCH BYTÓW / 7BOW (POL)-474700:16:22
#54 54137Kuzo Waldemar1978MSłupsk (POL)-484800:16:26
#55 5593Wąsicka Wiktoria2005KAML Słupsk (POL)7-700:16:27
#56 56202Szmajda Tomasz1982M(POL)-494900:16:29
#57 57282Karolak Joanna1985K(POL)8-800:16:30
#58 58268Dutkiewicz Marcin1983MPOL (POL)-505000:16:32
#59 59197Weder Michał1987M(POL)-515100:16:34
#60 6035Piotrkowski Tomasz1980MStopa Słupsk (POL)-525200:16:36
#61 61182Laska Marek1985MSIEMIANICE (POL)-535300:16:36
#62 62218Szewczyk Dawid1975M(POL)-545400:16:38
#63 6359Dyśko Wojciech1984MSłupsk (POL)-555500:16:42
#64 6424Cholewiński Artur1985MSłupsk (POL)-565600:16:43
#65 65198Trzebiatowska Kinga1999Kwolny biegacz (POL)9-900:16:43
#66 66139Lipiński Mateusz1999MMUAY Running Team (POL)-575700:16:43
#67 67345Bzdek Teresa1980KSłupsk (POL)10-1000:16:47
#68 68225Bondarenko Jan1954MSłupsk Biegajło (POL)-585800:16:47
#69 69356Bargańska Justyna1979Kbytów (POL)11-1100:16:48
#70 70343Pietryka Bartosz1978M(POL)-595900:16:53
#71 71215Gwiazda Jarosław1975M7 BOW (POL)-606000:16:54
#72 72331Raczyńska Anna1980KSłupsk (POL)12-1200:16:54
#73 73378Włodarczyk Hubert1999M(POL)-616100:16:55
#74 7420Trusiak Mateusz2001MSłupsk (POL)-626200:16:55
#75 75358Pietryk Paweł1979MSłupsk (POL)-636300:16:58
#76 76203Kęsik Agnieszka1986KSłupsk (POL)13-1300:17:00
#77 77222Piłczyński Paweł1989M(POL)-646400:17:08
#78 78240Szyposzyński Mikołaj2000MBaltic Seals (POL)-656500:17:13
#79 79314Świdziński Piotr1961MBBL Słupsk (POL)-666600:17:17
#80 80348Kwasniewski Marcin1973MSiemianice (POL)-676700:17:23
#81 81336Lewandowska Sylwia1995KŚwiat Płytek u Kryspina (POL)14-1400:17:25
#82 82239Marczewski Dawid1982MVacu Activ GYM (POL)-686800:17:27
#83 83140Gaweł Zbigniew1956MMiasto Słupsk (POL)-696900:17:34
#84 84341Lewandowski Aleksander2006MVacu Activ GYM (POL)-707000:17:36
#85 85274Siwak Mariusz1980MPOL (POL)-717100:17:37
#86 8655Knuth Stanisław1976MDębnica Kaszubska (POL)-727200:17:38
#87 8725Formela Krzysztof1976MSłupsk (POL)-737300:17:40
#88 88144Zadroga Piotr1973M(POL)-747400:17:44
#89 8975Kaczmarek Eugeniusz1957M(POL)-757500:17:46
#90 90316Bibrowska Magdalena1978KBBL Słupsk (POL)15-1500:17:49
#91 91132Kamiński Marcin1979MSmołdzino (POL)-767600:17:51
#92 9257Herman Karina1972KSłupsk (POL)16-1600:17:56
#93 93342Lewandowski Mirosław1973MVacu Activ GYM (POL)-777700:18:04
#94 94237Pańka Łukasz1983MSłupsk (POL)-787800:18:08
#95 95295Czerwiński Waldemar1985MMarkos Running team (POL)-797900:18:18
#96 96317Junak Jakub2003MAML Słupsk (POL)-808000:18:19
#97 97300Rychliński Damian1983MSłupsk (POL)-818100:18:21
#98 9866Czyżykowski Krzysztof1983MSłupsk (POL)-828200:18:24
#99 99257Smoliński Krzysztof1978MGłobino (POL)-838300:18:24
#100 10023Litwin Barbara1983KBBL Słupsk (POL)17-1700:18:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności