Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow #244

Wyniki - 3 lutego 2018, Krakow

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Simon GillVM40-4480.61 %00:16:561-Tone Zone Runners
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Piotr MalinaVM35-3975.77 %00:17:532-Szybkobieżny Żółw
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wojciech BarwaSM20-2472.41 %00:18:003-
#4 4Maciej MichalakSM25-2970.75 %00:18:144-
#5 5Szymon DzióbJM15-1775.98 %00:18:195-
#6 6Piotr SendorVM35-3971.97 %00:18:266-
#7 7Paweł StrękowskiSM30-3468.91 %00:18:497-
#8 8Bogusław OpryszekVM45-4977.29 %00:18:568-ITMBW Kraków
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9Magdalena NabielecSW25-2977.55 %00:19:05-1ITMBW Kraków
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10Martsje HellSW30-3477.26 %00:19:12-2North Belfast Harriers
#11 11Maciej LubienieckiVM35-3969.15 %00:19:279-Lacho Team
#12 12Marcin Qurt KrygierVM40-4469.88 %00:19:3210-Szybkobieżny Żółw
#13 13Roman SosnowskiVM45-4973.53 %00:19:3511-Lacho Team
#14 14Dominik StefanowskiSM30-3465.93 %00:19:4012-Eskadra Kraków
#15 15Michał Aleksander KrośniakSM25-2965.43 %00:19:4313-
#16 16Piotr WaśniowskiVM40-4468.46 %00:20:0514-Szybkobieżny Żółw
#17 17Krzysztof GrochotVM40-4470.04 %00:20:0515-Eskadra Kraków
#18 18Jacek ĆwikVM35-3966.47 %00:20:1416-
#19 19Franciszek StronskiVM55-5976.95 %00:20:1917-Eskadra Kraków
#20 20Mateusz MorawaVM35-3965.82 %00:20:2618-Lacho Team
#21 21Tomasz KunzVM45-4970.99 %00:20:2719-
#22 22Stanisław RogaschVM50-5473.21 %00:20:2820-Biegam Bo Lubię Kraków
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23Joanna NabielecSW25-2972.25 %00:20:29-3ITMBW Kraków
#24 24Jerzy PodgórskiVM45-4969.56 %00:20:3221-Lacho Team
#25 25Slawomir ZiebowiczVM55-5974.66 %00:20:3522-Lacho Team
#26 26Przemysław RymarczykVM35-3965.51 %00:20:4123-Eskadra Kraków
#27 27Aleksander KoziełSM25-2961.53 %00:20:5824-
#28 28Michał TargoszVM35-3963.17 %00:21:0825-ITMBW Kraków
#29 29Pawel GronostajVM40-4465.28 %00:21:1326-
#30 30Marcin KunzJM15-1764.27 %00:21:1927-Lacho Team
#31 31Tomasz Władysław KaniaSM25-2960.55 %00:21:2028-
#32 32Romuald DzióbVM45-4966.95 %00:21:2029-
#33 33Bartosz GierlickiSM30-3460.59 %00:21:2430-
#34 34Paweł GałązkaSM30-3460.39 %00:21:2531-ITMBW Kraków
#35 35Arkadiusz Jan ChmielSM20-2460.00 %00:21:3032-ITMBW Kraków
#36 36Gary PidgeonVM50-5468.55 %00:21:3133-Tone Zone Runners
#37 37Maciej JaszczyńskiSM25-2959.68 %00:21:3734-Lacho Team
#38 38Jakub KwiatkowskiSM30-3460.21 %00:21:4735-ITMBW Kraków
#39 39Judyta LechSW20-2467.73 %00:21:51-4ITMBW Kraków
#40 40Lesley YoungVW35-3967.98 %00:22:04-5
#41 41Mieczysław GałązkaVM55-5970.47 %00:22:1136-ITMBW Kraków
#42 42Charlie BrouquierSM30-3457.61 %00:22:2737-Shenley Striders
#43 43Katarzyna KowalskaVW35-3966.15 %00:22:36-6
#44 44Igor StanisławskiVM45-4963.11 %00:22:3838-Lacho Team
#45 45Maciej KrynickiSM30-3457.40 %00:22:4439-KRYNIO TEAM
#46 46Mateusz GałązkaSM25-2956.54 %00:22:4940-ITMBW Kraków
#47 47Michał LeszczyńskiSM30-3457.03 %00:22:5341-Zakrzowiec Team Challenge
#48 48Beata KotasSW30-3464.60 %00:23:04-7
#49 49Anna WęgrzynowiczSW18-1964.51 %00:23:12-8ITMBW Kraków
#50 50Pawel ProczekVM40-4458.63 %00:23:1742-
#51 51Mark WhitwamVM55-5965.26 %00:23:4543-
#52 52Filip GałczykJM15-1757.44 %00:23:5144-
#53 53Marcin OsuszekSM25-2954.08 %00:23:5345-Wolbrom TEAM
#54 54Dariusz WąsowiczVM45-4960.29 %00:23:5346-
#55 55Michał Jakub FrączekSM30-3453.99 %00:24:0147-
#56 56Marek DrelicharzVM40-4457.07 %00:24:1648-Zakrzowiec Team Challenge
#57 57Marcin OrtmanVM35-3954.98 %00:24:1749-
#58 58Krzysztof, Marek KwiatkowskiVM35-3954.30 %00:24:2650-
#59 59Agnieszka WypychVW40-4462.62 %00:24:34-9
#60 60Stanisław PiątekVM55-5964.33 %00:24:4351-ITMBW Kraków
#61 61Nieznany--
#62 62Vitalii ZolotkoSM30-3452.28 %00:24:5253-
#63 63Joanna DudaVW35-3960.12 %00:24:52-10
#64 64Agnieszka Pazderska-KipielSW30-3459.88 %00:24:53-11Poranny Patrol
#65 65Wojciech DobrzańskiVM65-6967.29 %00:24:5554-
#66 66Marcin ZiębaVM35-3954.20 %00:25:0055-Poranny Patrol
#67 67Kamila ŚlizowskaSW18-1959.71 %00:25:04-12
#68 68Grzegorz OsuchSM18-1953.16 %00:25:0556-
#69 69Roman MlekoVM55-5962.08 %00:25:1157-ITMBW Kraków
#70 70Robert OsuchVM45-4957.95 %00:25:1558-
#71 71Rafał TichorukVM35-3953.52 %00:25:1959-Poranny Patrol
#72 72Piotr SzczepańskiSM30-3451.15 %00:25:2560-
#73 73Barbara BajurSW30-3458.51 %00:25:28-13IPA Region Bydgoszcz
#74 74Radek WąsowiczSM18-1952.22 %00:25:3261-
#75 75Carolyn StapelyVW35-3957.98 %00:25:47-14Tone Zone Runners
#76 76Marek PilchVM60-6463.74 %00:25:5062-Biegam Bo Lubię Kraków
#77 77Andrzej ZawadaVM40-4452.63 %00:25:5663-ITMBW Kraków
#78 78Katarzyna BalSW25-2956.63 %00:26:08-15
#79 79Paulina Zofia FrączekSW30-3456.55 %00:26:12-16
#80 80Nieznany--
#81 81Michelle PauliVW40-4459.71 %00:26:21-17
#82 82Grzegorz GałczykVM35-3950.79 %00:26:2965-
#83 83Przemysław Rafał SzafraniecSM20-2448.38 %00:26:4066-
#84 84Andrzej ŚledziowskiVM45-4954.00 %00:26:5367-
#85 85Anita DaviesVW50-5462.57 %00:27:07-18North Bristol Running Group
#86 86Jacek SapaVM45-4953.37 %00:27:2568-ITMBW Kraków
#87 87Chris GallagherVM40-4450.24 %00:27:3469-Tone Zone Runners
#88 88Jagoda SadowskaSW25-2953.08 %00:27:53-19Night Runners
#89 89Aleksander GolikSM30-3445.88 %00:28:2070-
#90 90Katarzyna GolikSW30-3452.32 %00:28:21-20
#91 91Dariusz MillerVM40-4449.06 %00:28:2871-#YOLOTEAMKRK
#92 92Nieznany--
#93 93Kamila Zofia WójcikVW40-4452.91 %00:28:55-21
#94 94Monika MillerVW40-4452.82 %00:28:58-22#YOLOTEAMKRK
#95 95Mateusz MercikVM35-3945.49 %00:28:5973-Night Runners
#96 96Aleksandra Zobek-HarpulaSW30-3450.31 %00:29:37-23Szybkobieżny Żółw
#97 97Jerzy KoptaVM70-7460.18 %00:30:0374-
#98 98Maire KellyVW55-5961.49 %00:30:41-24
#99 99Natalia StawskaSW30-3447.11 %00:31:27-25
#100 100Paweł JasińskiVM40-4443.28 %00:31:4675-#YOLOTEAMKRK

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności