Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Trójmiejski Ultra Track - Gruba Piętnastka

Wyniki - 17 lutego 2018, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
K
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1-1349Jastrzębski KamilWarszawaDuklanowskiTeam01:06:31
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2-1318Richert MarcinGdyniaSiódemka Rumia01:10:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3-1300Bednarek AdrianBydgoszczkuchniaisport.pl01:12:19
#4 4-1002Wnuk DamianWielki KlinczRekordzista Trasy :)01:14:17
#5 5-1016Kwarta MaciejBolszewoBatalion Dowodzenia MW w Wejherowie01:15:04
#6 6-1205Grochowski MarekGdańskT.G. Sokół Zakopane01:15:22
#7 7-1005Hewelt MaciejGdańskIBB Hotel Długi Targ01:16:15
#8 8-1382Pacholec PawełGdyniaEndure-Team01:17:56
#9 9-1112Rolbiecki PiotrGdanskOK!Active01:18:28
#10 10-1055Nowak MariuszPoznańPiątkowo na Biegowo01:19:14
#11 11-1020Czapliński JanBrwinówbrak01:19:31
#12 12-1301Drozd MichałKołakówbrak01:19:34
#13 13-1124Polak SzymonKoszalinRozbiegany Koszalin01:19:51
#14 14-1275Sebastian PardoTczewBiegający Tczew01:19:52
#15 15-1170Kokotkiewicz AdamRumiabrak01:20:00
#16 16-1267Tygielski MateuszGDAŃSKbrak01:23:02
#17 17-1035Wojtkowiak StefanPoznańPiątkowo na Biegowo01:23:56
#18 18-1218Liśkiewicz RomanKętrzynbrak01:23:57
#19 19-1253Kożyczkowski EdwardBolszewobrak01:23:58
#20 20-1011Szczęsny TomaszBaninoBrak01:25:04
#21 21-1010Iwan PawełGdańskMajaTeam01:26:44
#22 22-1334Skuza MateuszWejherowo42.195 Wejherowo01:27:12
#23 23-1099Zawaluk MarcinJankowo Gdańskie(RT) Runholik Team01:27:47
#24 24-1337Gapski MateuszGdańskGrupa 6501:27:54
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2511178Konkel KatarzynaGniewowoMajaTeam01:27:56
#26 26-1281Chmielowski MichałJuszkowoGórskie Pędziwiatry01:28:04
#27 27-1089Majorkowski DamianGdańskbrak01:28:26
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2821242Szabłowska IwonaJuszkowoStraszyn Ultra Team01:28:45
#29 29-1320Pawłowski WitoldGdańskBambaryła team01:29:32
#30 30-1358Pettke RafałGdańskbrak01:30:41
#31 31-1216Sułek GrzegorzRzeszówJeppesen01:30:53
#32 32-1257Dombrowski RadekGdańskbrak01:31:00
#33 33-1192Rogoża PiotrGdańskLufthansa Systems Poland Active01:31:31
#34 34-1243Wicenbach ArkadiuszPruszcz GdańskiPruszcz Biega01:31:34
#35 35-1156Szymański ArturGdańskLOTOS Rnning Team/ Biegaj z głową01:31:35
#36 36-1274Bogdanowicz RobertGdanskbrak01:31:49
#37 37-1142Muzyk PrzemysławToruńAKPB MARMEL Toruń01:32:06
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3831077Iwan MałgorzataGdańskMajaTeam01:32:27
#39 39-1303Olszewski AdamGdyniabrak01:32:47
#40 40-1339Polański MarcinSztutowoGenerat ze Sztutowa01:32:58
#41 41-1291Pallach LechGdyniabiegamyrazem.pl01:33:00
#42 42-1080Korzeniewski PrzemekGdyniabrak01:33:17
#43 43-1008Pietryczuk DariuszPruszcz GdańskiPruszcz Biega01:33:49
#44 44-1270Witkowski JakubNowy Dwór MazowieckiJeppesen01:33:49
#45 45-1299Szostek MarekBarcinbrak01:35:03
#46 46-1262Skrzyński MirosławSucha KoszalińskaFor-Rest-Run / Drużyna Szpiku Koszalin01:35:20
#47 4741019Głombiowska ZuzannaGdyniaBigYellowFoot Adventure Team01:35:26
#48 48-1277Grzędzicki MichałGrudziądzbrak01:35:55
#49 49-1308Wojcieszek AndrzejSopotApteka Gemini Team01:36:32
#50 50-1204Telepski MichałPruszcz GdańskiLufthansa Systems Poland Active01:36:33
#51 51-1248Bednarczyk TomaszLęborkbrak01:36:52
#52 52-1348Badziąg DamianLęborkSmashing pąpkins/ Klub 42,2 Lębork01:36:53
#53 53-1198Paszkowski PawełGdańskbrak01:36:55
#54 54-1042Damps SylwesterGOWINObrak01:36:57
#55 5551045Kołecka PatrycjaPoznańPiątkowo na Biegowo01:36:57
#56 56-1223Odoliński JacekOstródaPszczółkowski Team01:36:58
#57 57-1254Sprzączkowski KrzysztofGdyniabrak01:37:20
#58 5861212Oberlan-Maroń JoannaToruńAKPB MARMEL Toruń01:37:28
#59 59-1153Kowalkowski KrzysztofGdańskLufthansa Systems Poland Runners01:37:38
#60 60-1319Szustek AdamTUCHOMSZUSTY TEAM :-)01:38:24
#61 6171078Głuchaczka JustynaLęborkKlub 42,2 Lębork01:38:45
#62 62-1269Ludwiniak KonradGdańskTeamVergePolska01:38:47
#63 63-1271Karpowicz GrzegorzMostyKAREPLAND01:39:50
#64 6481064Wiwatowska DagmaraStraszynbrak01:40:14
#65 6591180Łepek TeresaPłąchawybrak01:40:32
#66 66-1168Grudziński KrzysztofOlsztynbrak01:40:34
#67 67-1114Klajna JakubGdańskNAVA01:40:57
#68 68-1022Kołakowski MikołajRedaRuneda01:41:28
#69 69-1084Wiśniewski GerardGdyniaOKAS Gdynia01:41:45
#70 70-1090Jaroń AndrzejOlsztynCoca Cola Team01:41:52
#71 71-1159Garsztka DominikGdańskbrak01:42:59
#72 72-1163Paweł NerkowskiGdańsk/Grajewobrak01:43:07
#73 73101306Labuda AnnaKartuzyAkademia Biegowa Kartuzy01:43:21
#74 74-1038Spence MarkBergenBiegaj z Głową01:43:24
#75 75-1072Jakusz PrzemysławWEJHEROWObrak01:43:31
#76 76-1213Urbański DariuszGdańskbrak01:43:40
#77 77-1363Matuszewski SzymonPoznańPiątkowo na Biegowo01:44:01
#78 78-1252Brom VincentGdyniabrak01:44:18
#79 79111004Camoin SarahBlack river - mauritiusbrak01:44:21
#80 80-1145Nowakowski ŁukaszGdyniaLOTOS Team/ENDURE Team01:44:23
#81 81-1173Korol MarekGdanskSmaruj Na Trening Team01:44:52
#82 82-1190Humiński AndrzejGdańskWaniewski Coaching01:44:53
#83 83121314Moderhak MarcelinaGdańskbrak01:45:01
#84 84-1024Karpiński MarcinGDAŃSKbrak01:45:08
#85 85-1250Kwiatek MaciekMiłakowobrak01:45:13
#86 86-1264Kowalski PawełToruńkowale team01:45:13
#87 87-1148Gering MariuszGdańskDCT Drużyna Biegowa01:45:28
#88 88-1222Parandyk KrystianStara WieśNadarzyn Biega01:45:54
#89 89131025Pakulska MagdalenaPoznańBlue Sky Travel01:46:02
#90 90-1364Cebula KrzysztofKarczemkibrak01:46:30
#91 91-1322Bałoniak-Sałuda KamilCzłuchówbrak01:46:31
#92 92-1152Marzec ŁukaszKoszalinbrak01:46:34
#93 93-1036Pielgrzymowski WojciechOstródaOstróda Runners / sezame.pl01:46:36
#94 94-1333Nadolski WaldemarTCZEWBiegający Tczew01:46:36
#95 95-1214Czapiewski AndrzejGDYNIAbiegamyrazem.pl01:46:56
#96 96141292Raczyńska EwaGdyniabiegamyrazem.pl01:47:08
#97 97-1296Zieliński JacekRedabiegamyrazem.pl01:47:08
#98 98-1136Nagow MichałBydgoszczRun Bydgoszcz01:47:38
#99 99-1345Wojnarowski AdamGdańskOIRP Gdańsk01:48:22
#100 100-1092Gularski TomaszWejherowobrak01:48:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności