Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Walentynkowy - Bieg Parami

Wyniki - 18 lutego 2018, Dąbrowa Górnicza

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Brol Piotr Brol Dominika518SIEMIANOWICE/SIEMIANOWICEENDURANCE TEAM/ENDURANCE TEAM00:20:5200:20:5100:03:47
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wróblewski Jan Kalemba Magdalena Marian770BIELSKO-BIAŁA/HAŁCNÓWKS SPRINT BIELSKO-BIAŁA/KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA00:22:3200:22:3200:04:06
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wilk Edyta Szczepańczyk Michał753DĄBROWA GÓRNICZA/BĘDZINW POGONI ZA WILKIEM/W POGONI ZA WILKIEM00:23:0500:23:0500:04:12
#4 4Kuczera Damian Krukowska Natalia614TRZEBIEL/ŁĘKNICA00:23:1700:23:1400:04:13
#5 5Lachowski Jacek Lachowska Marta622CHORZOW/CHORZÓWLACHOWSKI TEAM/LACHOWSKI TEAM00:23:2000:23:1600:04:14
#6 6Lassota-Bujak Mariola Bujak Marek626CZELADŹ/CZELADŹ#CZELADZBIEGA/#CZELADZBIEGA00:23:4000:23:3800:04:18
#7 7Szynalik Bogusz Musiał Marzena737JAWORZNO/JAWORZNOBOGUSZ TEAM/BOGUSZ TEAM00:24:1900:24:1400:04:24
#8 8Bogacka Sabina Kwiatek Dawid513NAKŁO ŚLĄSKIE/BYTOMFESTIWAL BIEGOWY00:24:4600:24:3700:04:28
#9 9Płoska Monika Wawoczny Mateusz691ŁAZY/BIERUŃGALEN TEAM/GALEN TEAM00:24:5700:24:5300:04:31
#10 10Wysocka Agnieszka Wysocki Tomasz772CZECHOWICE-DZIEDZICE/CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE- DZIEDZICE/ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICE00:25:0800:25:0300:04:33
#11 11Gałąska Magdalena Gałąska Michał551ORZESZE/ORZESZEORZESZE TEŻ BIEGA/ORZESZE TEŻ BIEGA00:25:1000:25:0900:04:34
#12 12Milkowski Rafal Milkowska Justyna653RYBNIK/RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM/RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM00:25:2800:24:5500:04:32
#13 13Chrzanowska Baśka Noga Łukasz525BĘDZIN/SOSNOWIECZDZIERAJ KAPCIE/ZDZIERAJ KAPCIE00:25:5600:25:5000:04:42
#14 14Bruzda Joanna Bruzda Piotr519BĘDZIN/BĘDZIN00:26:0200:25:4700:04:41
#15 15Sieradzka Agnieszka Sieradzki Dariusz706GLIWICE/GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMI/BIEGAJ Z TRENERAMI00:26:1100:26:0800:04:45
#16 16Skała Marzena Skała Daniel708ZAWIERCIE/ZAWIERCIE00:26:1200:26:1100:04:46
#17 17Mika Szymon Kempka Izabela651MIKOŁÓW/JAWORZNO00:26:1900:26:0800:04:45
#18 18Szczygieł Julia Bożek Arkadiusz730ZAWIERCIE/ZAWIERCIE00:26:2200:25:5600:04:43
#19 19Sobel Adrian Winiarska Monika713JASTRZĘBIE-ZDRÓJ/ŻORYRUNTEAM PAWŁOWICE/RUNTEAM PAWŁOWICE00:26:2700:26:2500:04:48
#20 20Muszyńska Joanna Nowicki Artur658TYCHY/TYCHY40-LATEK TYCHY/40-LATEK TYCHY00:26:3600:26:3000:04:49
#21 21Walczak Agnieszka Walczak Dariusz748BOLESŁAW/BOLESŁAWOLKUSZBIEGA.PL/OLKUSZBIEGA.PL00:26:5400:26:4600:04:52
#22 22Wojakowska Wojakowski Krzysztof Katarzyna792ZABRZE/ZABRZEK&K RUN/K&K RUN00:26:5900:26:1500:04:46
#23 23Kucharska-Kielan Kielan Piotr Urszula613DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BUGAJ/NAJPRZÓD BUGAJ00:27:0500:26:5900:04:54
#24 24Ujma Krzysztof Jędryka Edyta743WRĘCZYCA WIELKA/KŁOBUCKAKTYWNA WRĘCZYCA/NGB KŁOBUCK00:27:2100:27:1400:04:57
#25 25Czajka Emilia Buszewski Tomasz528SOSNOWIEC/SOSNOWIEC00:27:2300:27:1400:04:57
#26 26Kościelniak Milena Kopiec Roland596MIKOŁÓW/ŁAZISKA GÓRNE00:27:3000:26:2900:04:49
#27 27Struk Agnieszka Struk Rafał721BĘDZIN/BĘDZIN00:27:3300:27:2900:05:00
#28 28Jarek Agata Jarek Adam576MYSŁOWICE/MYSŁOWICE00:27:4100:27:2500:04:59
#29 29Łukaszewska Łukaszewski Marcin Agnieszka639DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:27:5100:27:3900:05:02
#30 30Żero Sebastian Żero Dagmara784BĘDZIN/BĘDZINGHOSTBIKERS/GHOSTBIKERS00:27:5300:27:5300:05:04
#31 31Czarny Agnieszka Kurtok Arkadiusz530KATOWICE/KATOWICE00:27:5400:27:1100:04:56
#32 32Brodziak Rafal Witt Ewa517WRECZYCA WIELK/WEGLOWICEAKTYWNA WRĘCZYCA/AKTYWNA WRĘCZYCA00:27:5800:27:5100:05:04
#33 33Szpada Monika Szpada Arkadiusz733KNURÓW/KNURÓW00:28:0100:27:1700:04:58
#34 34Surgucka Iwona Surgucki Sebastian722CHORZÓW/CHORZÓWW POGONI ZA DUCHEM/W POGONI ZA DUCHEM00:28:0100:26:4100:04:51
#35 35Gołąbek Piotr Gołąbek Joanna558SOSNOWIEC/SOSNOWIEC00:28:1400:27:4600:05:03
#36 36Zamojska Iwona Zamojski Bartek778BYTOM/BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA/MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:28:1800:27:3700:05:01
#37 37Gałązka Anna Ledwan Krzysztof552ZŁOTY POTOK/CZĘSTOCHOWA00:28:1800:27:2600:04:59
#38 38Perlak Magdalena Biernat Mateusz680KATOWICE/ŻYWIECKUŹNIA TRIATHLONU00:28:1900:28:0900:05:07
#39 39Agnieszka Nowak Sławomir Litwin790SOSNOWIEC/SOSNOWIECPOGORIA BIEGA00:28:2100:28:1900:05:09
#40 40Wojsa Zdzisława Wojsa Grzegorz762DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:28:2300:27:4500:05:03
#41 41Piotrowski Maciej Piotrowska Magdalena687DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM/MOTOINTEGRATOR00:28:3100:28:0100:05:06
#42 42Będkowski Paweł Kulig Karolina508CZELADŹ/DĄBROWA GÓRNICZA#CZELADZBIEGA/#CZELADZBIEGA00:28:3800:28:0800:05:07
#43 43Korczak Oliwia Korczak Łukasz594CZELADŹ/CZELADŹ#CZELADŹBIEGA00:28:4100:28:2900:05:11
#44 44Szwiec Sandra Szwiec Lukas734ORNONTOWICE/ORNONTOWICEZABIEGANI NAUCZYCIELE/ZABIEGANI NAUCZYCIELE00:28:4500:28:4100:05:13
#45 45Dworaczek Nina Świat Tomasz541RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE00:28:5000:28:2200:05:09
#46 46Hościło Patryk Ociepka Milena572WOJKOWICE/DĄBROWA GÓRNICZA00:28:5200:28:3700:05:12
#47 47Duda Karolina Duda Piotr536OLKUSZ/OLKUSZ00:28:5700:28:1100:05:07
#48 48Jureczko Monika Jureczko Szymon581KATOWICE/KATOWICEPIOTROWICE RUN/PIOTROWICE RUN00:29:1500:28:3500:05:12
#49 49Kuźnik Rafał Kuźnik Anna619KATOWICE/KATOWICE00:29:1500:28:2000:05:09
#50 50Knebel Partycja Knebel Krzysztof588ZABRZE/ZABRZE00:29:1600:28:5900:05:16
#51 51Lulko Magdalena Studniarz Rafał636CZELADŹ/CZELADŹSEKCJA PIASKI/SEKCJA PIASKI00:29:1800:28:2500:05:10
#52 52Filik Ania Ciszowski Łukasz546CZELADŹ/CZELADŹ#CZELADZBIEGA/#CZELADZBIEGA00:29:2200:29:0500:05:17
#53 53Bugla Agnieszka Zuber Grzegorz520KUŹNIA NIEBOROWSKA/RYBNIKZABIEGANI NAUCZYCIELE/ZABIEGANI NAUCZYCIELE00:29:2600:29:2300:05:20
#54 54Sokół Marian Reichel Monika975DĄBROWA GÓRNICZA/SIENIANOWICE ŚLĄSKIE00:29:3200:29:3200:05:22
#55 55Żurawski Damian Kucera Joanna785CZĘSTOCHOWA/WODZISŁAWZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/RUGBY JUVENIA KRAKÓW00:29:3600:28:2200:05:10
#56 56Wioleta Zych Sylwester Sitko788PRECZÓW00:29:4000:29:0100:05:17
#57 57Pajda Arleta Rak Wojciech674DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:29:4200:29:1800:05:20
#58 58Ziętek Jakub Katanowska Elwirka781SŁAWKÓW/SLAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE/SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE00:29:5500:29:3700:05:23
#59 59Glanowska Kamila Glanowski Adrian555BIELSKO BIALA/BIELSKO-BIAŁA00:29:5800:29:5100:05:26
#60 60Olszewski Artur Piątek - Olszewska Klaudia669DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZAPARKRUN KATOWICE/PARKRUN KATOWICE00:30:0500:29:3400:05:23
#61 61Wacław Maria Wacław Andrzej746SOSNOWIEC/SOSNOWIEC00:30:0800:29:3000:05:22
#62 62Sikora Rafał Sikora Agnieszka707ZABRZE/ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE/NIGHT RUNNERS ZABRZE00:30:2100:30:0800:05:29
#63 63Jastrzębska-Szymonek Szymonek Piotr Gabriela579DĄBROWA GORNICZA/DĄBROWA GORNICZA00:30:2300:29:2500:05:21
#64 64Sokołowska Anna Sokołowski Piotr714MESZNA/MESZNABRAK/BRAK00:30:2500:29:2800:05:21
#65 65Gdowski Sławomir Wiaterek Barbara553GLIWICE/GLIWICESPASIONE MIŚKI/SPASIONE MIŚKI00:30:2600:30:1300:05:30
#66 66Kidawa-Wysocka Ilona Wysocki Piotr586DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:30:2800:29:2500:05:21
#67 67Gorzelak Joanna Gorzelak Zbigniew559JASTRZĘBIE-ZDRÓJ/JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+00:30:2900:29:5000:05:26
#68 68Zapora Marek Bielecka Marta511BĘDZIN/DĄBROWA GÓRNICZA00:30:3500:29:0900:05:18
#69 69Wojciechowska Wojciechowski Tomasz Małgorzata758GOSTYŃ/GOSTYŃVIKING TRAINING CENTRE/VIKING TRAINING INING CENTRE00:30:3500:29:2600:05:21
#70 70Florkiewicz Sławomir Florkiewicz Magdalena547SOSNOWIEC/SOSNOWIEC00:30:3700:30:1300:05:30
#71 71Macias Małgorzata Sarna Kamil640SOSNOWIEC/SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEM00:30:3800:29:1600:05:19
#72 72Schiller Fryderyk Schiller Bernadetta703MIKOŁÓW/MIKOŁÓWSCHODY HISZPAŃSKIE/SCHODY HISZPAŃSKIE00:30:4100:30:1600:05:30
#73 73Kućmierczyk Urszula Kućmierczyk Tomasz616OLKUSZ/OLKUSZ00:30:4300:30:0600:05:28
#74 74Holeczek Damian Rybak Beata571RUDA ŚLĄSKA/RUDA ŚLĄSKANIE MA TAKIEGO/NIE MA TAKIEGO00:30:4900:30:1900:05:31
#75 75Furman Sylwia Wolak Łukasz549SOSNOWIEC/SOSNOWIECWIRUSY/WIRUSY00:30:5100:29:5000:05:25
#76 76Smolorz Anna Smolorz Michał711SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE/SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:5300:30:0400:05:28
#77 77Bujak-Kapa Dorota Kapa Tomasz522CZELADZ/CZELADŹ#CZELADZBIEGA/#CZELADZBIEGA00:30:5400:30:3800:05:34
#78 78Kopyto Aleksandra Wróbel Łukasz592KATOWICE/KATOWICE00:30:5500:30:4400:05:35
#79 79Miszczak Anna Miszczak Damian654IMIELIN/IMIELINBIEGIEMANIA/TEAM PAPRY 2000:30:5700:30:0100:05:27
#80 80Zienkiewicz Zienkiewicz Paweł Magdalena780TYCHY/TYCHY00:31:0000:30:1600:05:30
#81 81Miśkiewicz Lucyna Miśkiewicz Andrzej655ZAWIERCIE/ZAWIERCIE00:31:0300:30:4700:05:36
#82 82Wyszynska Karina Wyszynski Dariusz773KIETRZ/KIETRZDAR BUD TEAM/DAR BUD TEAM00:31:0500:30:3100:05:33
#83 83Witkowska Karolina Witkowski Dariusz756DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:31:0600:30:3800:05:34
#84 84Lach-Chodakowska Chodakowski Dariusz Marta621DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:31:0700:30:4200:05:35
#85 85Wieczkowska Mielna Bachman Robert751MIKOŁÓW/MIKOŁÓW00:31:0800:30:1300:05:30
#86 86Nikodem Dorota Nikodem Andrzej663WOJKOWICE/WOJKOWICEDOROTA NIKODEM00:31:0800:30:5900:05:38
#87 87Widlak Grzegorz Lyta Agnieszka750DABROWA GORNICZA/KATOWICE00:31:0900:30:5800:05:38
#88 88Brandys Michał Brandys Krystyna516PAWŁOWICE/PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE00:31:1200:30:0800:05:29
#89 89Hałajko Zbigniew Hałajko Małgorzata565CZĘSTOCHOWA/CZĘSTOCHOWAZAWSZERAZEM/ZAWSZERAZEM00:31:1200:30:2700:05:32
#90 90Chojowski Oskar Chojowska Edyta524DĄBROWA GÓRNICZA/DĄBROWA GÓRNICZA00:31:1800:31:0700:05:39
#91 91Wrzosek Patryk Wrzosek Karolina771CZELADŹ/CZELADŹ#CZELADZBIEGA/#CZELADZBIEGA00:31:2100:31:1500:05:41
#92 92Litwinczuk Gabriel Litwinczuk Aneta634KLUCZE/KLUCZEOLKUSZBIEGA.PL00:31:2900:31:1600:05:41
#93 93Jasińska Patrycja Szramek Gerard577TYCHY/ORZESZE00:31:3100:30:2500:05:32
#94 94Wywalec-Bober Bober Tomasz Katarzyna774MYSŁOWICE/MYSŁOWICE00:31:3200:30:4500:05:36
#95 95Grochowicz Krystian Kasprzyk Justyna561SOSNOWIEC/SOSNOWIECSLOTH SQUAD/SLOTH SQUAD00:31:3500:30:4800:05:36
#96 96Anna Sosnowik- Rafał Mociak Mociak789BĘDZIN/BĘDZINTRIATHLON X-TEAM00:31:3600:30:3800:05:34
#97 97Renata Skała Rafał Skała611ZAWIERCIE/ZAWIERCIE00:31:3700:31:1700:05:41
#98 98Czapek Marek Czapek Ania529GLIWICE/GLIWICE00:31:4100:31:0000:05:38
#99 99Górny Jolanta Górny Mirosław560BIELSKO-BIAŁA/BIELSKO-BIAŁANUTREND TEAM/NUTREND TEAM00:31:4800:31:1900:05:42
#100 100Zimny Edyta Zimny Piotr782MZYKI/MZYKI00:31:5100:31:1700:05:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności