Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – „Wira”

Wyniki - 25 lutego 2018, Bytom

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11407Rzepka PiotrPOL1993Sportowy Świr, Świętochłowice00:17:3300:17:32-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21165Jagiela RafałPOL1982Kubuś Team, Opole00:17:4400:17:44-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31041Bronowski DariuszPOL1977Szombierki Dream Team, Bytom00:17:5000:17:49-3
#4 41038Bożek ArturPOL1985Cidry Lotajom, Bytom00:17:5700:17:56-4
#5 51706Zięba AleksanderPOL1995Gmina Psary, Strzyżowice00:17:5800:17:56-5
#6 61410Sagan KrzysztofPOL1986Trampki z Wongla, Bytom00:17:5800:17:58-6
#7 71190Kargól RafałPOL1980LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓW, Tarnowskie Góry00:18:2800:18:27-7
#8 81422Sieja SebastianPOL1988JW 4115, Gliwice00:18:5600:18:55-8
#9 91595Zarzyński KrzysztofPOL1980Socios Silesia, Zbrosławice00:19:1500:19:02-9
#10 101002Alker AndrzejPOL1988Gliwice00:19:1900:19:18-10
#11 111147Halman TomaszPOL1983Gliwice00:19:2400:19:24-11
#12 121241Kuberek KacperPOL2001Tarnowskie Góry00:19:2500:19:25-12
#13 131282Markowski PrzemysławPOL1991BTM Runners, Bytom00:19:2500:19:23-13
#14 141101Dzida TomaszPOL1993Polonia Bytom, Bytom00:19:3100:19:29-14
#15 151213Kopacz KamilPOL1991Miechowicka Grupa Biegowa, Bytom00:19:4000:19:38-15
#16 161492Szołtysik BartoszPOL1982Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:19:4800:19:44-16
#17 171549Witkowski PrzemysławPOL1984Chorzów00:19:5300:19:50-17
#18 181155Hołyński TomaszPOL1975Sokół Knurów, Knurów00:20:0600:19:49-18
#19 191508Terech TomaszPOL1974TourSport Running Team, Radzionków00:20:1100:20:11-19
#20 201442Smiecinski DominikPOL1986Biegaj z Trenerami Gliwice, Gliwice00:20:1700:20:15-20
#21 211396Roskosz RafałPOL1977Oberschlesien TEAM ROHOL Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry00:20:1800:20:17-21
#22 221449Soremski DominikPOL1989BZUT, Radzionków00:20:2000:20:18-22
#23 231325Nowak SebastianPOL1977Miechowicka Grupa Biegowa, Bytom00:20:2000:20:18-23
#24 241193Kędziora ŁukaszPOL1990Radzionków00:20:2200:20:18-24
#25 251307Mucha MateuszPOL1992Siemianowice Śląskie00:20:2200:20:20-25
#26 261120Gałęziok AdrianPOL1985Cidry Lotajom, Radzionków00:20:2200:20:05-26
#27 271725Stanclik KrzysztofPOL1991Katowice00:20:2400:20:22-27
#28 281548Witczak AdamPOL1984Pyskowice00:20:2500:20:22-28
#29 291738Kamiński MateuszPOL1993CIDRY Lotajom, Radzionków00:20:3000:20:29-29
#30 301575Wróbel WojciechPOL1977Szombierki Dream Team, Bytom00:20:3200:20:28-30
#31 311189Kapela MariuszPOL1977CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM, Bytom00:20:3300:20:28-31
#32 321515Tyczka PiotrPOL1975Cidry Lotajom, Radzionków00:20:3600:20:31-32
#33 331233Krakowiak MichałPOL1986Bytom00:20:3700:20:30-33
#34 341163Jacyszyn LechosławPOL1963UKS ORLIK SP 3 BYTOM, Bytom00:20:4400:20:44-34
#35 351447Sojka MaciejPOL1979Siemianowice Śląskie00:20:4700:20:43-35
#36 361053Chaładyn SławekPOL1983DąbrowskiTeam, Trębaczew00:20:5100:20:45-36
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !371288Mazgaj BeataPOL1993Tarnowskie Góry00:20:5200:20:481-
#38 381334Olejnik RafałPOL1973Wataha Team, Chorzów00:20:5300:20:50-37
#39 391157Horzela AdamPOL1986Katowice00:21:0700:21:05-38
#40 401462Staszewski WiktorPOL1991Szombierki Runners, Bytom00:21:1000:21:02-39
#41 411502Szymkowski KrzysztofPOL1974Częstochowa00:21:1000:21:05-40
#42 421516Tyczynski RyszardPOL1976Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:21:1700:21:14-41
#43 431446Sojka AleksanderPOL1988Siemianowice Śląskie00:21:2200:21:18-42
#44 441234Krasoń RafałPOL1986Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:21:2300:21:20-43
#45 451461Stasik KrzysztofPOL1978LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓW, Radzionków00:21:2800:21:27-44
#46 461040Bremer AdamPOL1987Polonia Bytom, Bytom00:21:2900:21:26-45
#47 471158Hrycaj MarcinPOL1977Odra Opole, Opole00:21:3700:21:33-46
#48 481360Piegza DawidPOL1988Gibkie Gizdy, Krupski Młyn00:21:4100:21:25-47
#49 491347Ozdoba MarcinPOL1985Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:21:4100:21:34-48
#50 501555Wojakowski KrzysztofPOL1974K&K RUN, Zabrze00:21:4200:21:36-49
#51 511718Dudek KrzysztofPOL1976team bytom, Bytom00:21:4300:21:38-50
#52 521726Thal MariuszPOL1978Sosnowiec00:21:4500:21:16-51
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !531590Zająć IwonaPOL1977Bytom00:21:4800:21:442-
#54 541448Sołtysik PrzemekPOL1981Tychy00:21:5000:21:29-52
#55 551423Sieja ZbyszekPOL1965Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:21:5200:21:49-53
#56 561696Niejodek ŁukaszPOL1988Radzionków00:21:5300:21:48-54
#57 571087Domański PiotrPOL1991Biegacze za 5 złotych, Tarnowskie Góry00:21:5600:21:44-55
#58 581394Romański MaciejPOL1981TriDivision Triathlon Team, Tarnowskie Góry00:21:5600:21:47-56
#59 591156Hora GrzegorzPOL1980Ruda Śląska00:21:5800:21:24-57
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 601503Szymonek KingaPOL1992Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:21:5900:21:513-
#61 611370Podoba GrzegorzPOL1980Gliwice00:22:0200:21:49-58
#62 621290Mazur KrzysztofPOL1992Częstochowa00:22:0500:22:04-59
#63 631369Platen JerryPOL1968PL@10, Bytom00:22:0600:22:04-60
#64 641097Syzdek MariuszPOL-Ząbkowice Śląskie00:22:0700:21:51-61
#65 651481Szczesny MateuszPOL1988Lubliniecki Klub Oyama Karate, Lubliniec00:22:0800:21:42-62
#66 661374Pogoda JakubPOL1981POGROM, Poznań00:22:0900:21:59-63
#67 671557Franków BartoszPOL1986Dream Team Szombierki, Bytom00:22:1200:22:08-64
#68 681443Smoter WojciechPOL1977SBRT GLIWICE, Gliwice00:22:1300:22:12-65
#69 691017Bartkowski RafałPOL1982Zryty Beret RUN, Dobieszowice00:22:1300:22:05-66
#70 701271Kozłowski ZbigniewPOL1970Ofiary Kamieńca, Kamieniec00:22:1500:22:12-67
#71 711022Białas AndrzejPOL1970OPEL ACTIVE TEAM, Bytom00:22:1500:22:05-68
#72 721353Pasternak MirosławPOL1978Bytom00:22:2500:22:19-69
#73 731199Klamecki MarekPOL1984Zabrze00:22:2500:22:20-70
#74 741174Jojko TomaszPOL1996Bełk00:22:2500:22:23-71
#75 751703Daszkiewicz DanielPOL1996PGD, Bytom00:22:3000:22:12-72
#76 761439Skrzypek ŁukaszPOL1987Bytom00:22:3000:22:24-73
#77 771060Chruściel TomaszPOL1976Będzin00:22:3100:22:28-74
#78 781527Wagner PatrykPOL1987Tarnowskie Góry00:22:3500:22:26-75
#79 791478Szarek RafałPOL1979KB MCKIS JAWORZNO, Jaworzno00:22:3700:22:00-76
#80 801427Siwy SławomirPOL1992Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:22:3800:22:19-77
#81 811245Kuczborski RadosławPOL1980Biegamy z Sercem, Bytom00:22:3800:22:32-78
#82 821708Lar BartoszPOL1991Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:22:3900:22:19-79
#83 831187Kandora PiotrPOL1972Miechowicka Grupa Biegowa, Bytom00:22:4000:22:35-80
#84 841361Pietryga AnnaPOL1992Wataha Team, Bytom00:22:4000:22:384-
#85 851004Andraczek TomaszPOL1986Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:22:4100:22:22-81
#86 861184Kalinowski EmilPOL1994#czeladzbiega, Czeladź00:22:4100:22:31-82
#87 871066Ciochoń RafałPOL1980FARMAbrain run, Bytom00:22:4400:22:27-83
#88 881154Hodor RobertPOL1973Bytom00:22:4600:22:32-84
#89 891608Żurek TomaszPOL1980Lecymy Durś, Piekary Śląskie00:22:4700:22:45-85
#90 901050Burzyńska KamilaPOL1996Katowice00:22:4900:22:475-
#91 911044Brzezina ŁukaszPOL1986Idź Pod Prąd, Ruda Śląska00:22:5200:22:16-86
#92 921152Hess JakubPOL1990MYSIX, Opole00:22:5200:22:23-87
#93 931444Smyk RobertPOL1971Night Runners Gliwice, Gliwice00:22:5700:22:24-88
#94 941320Nikiel PatrycjuszPOL1997Bielsko-Biała00:22:5800:22:46-89
#95 951227Kowolik AndrzejPOL1975Cidry Lotajom, Radzionków00:22:5800:22:51-90
#96 961047Buglowski AdamPOL1983Ufoki Świerklaniec, Świętochłowice00:22:5900:22:45-91
#97 971711Koczot BartłomiejPOL1996Luxtorpeda-Czerwionka, Leszczyny00:23:0100:22:46-92
#98 981248Kumięga JoannaPOL1980Mysłowice00:23:0100:22:566-
#99 991734Dobosz AndrzejPOL1996Leszczyny00:23:0100:22:47-93
#100 1001378Polak KrzysztofPOL1968Bytom00:23:0200:22:49-94

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności