Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Bieg Powstańca

Wyniki - 25 lutego 2018, Dobra

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1228Mateusz JaszczakM1990OZORKÓWPOLSKA00:35:0500:35:0400:03:301-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2164Mikolaj BojkoM1984NATOLIN KIERNOSKIPOLSKA00:35:0700:35:0600:03:312-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31Krzysztof PietrzykM1979KOLUSZKIPOLSKASZKOŁA PODSTAWOWA W GAŁKOWIE DUŻYM00:35:1300:35:1200:03:313-
#4 470Michał AdamkiewiczM1985ŁÓDŹPOLSKAKS GŁOWNO W BIEGU00:36:0000:35:5800:03:364-
#5 5404Jarosław CichoszM1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL00:36:5100:36:5000:03:415-
#6 6300Krzysztof DomeradzkiM1992BODZANÓWPOLSKASOKÓŁ BODZANÓW00:38:5700:38:5600:03:546-
#7 7347Sebastian GrabowskiM1976ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:39:1600:39:1400:03:557-
#8 8375Robert WójcikM1973ZGIERZPOLSKAAMATOR00:39:4400:39:4400:03:588-
#9 9409Mirosław DudekM1987JAWORZNOPOLSKAWATAHA TRI TEAM00:39:5400:39:5200:03:599-
#10 1052Konrad AdamczewskiM1981ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:40:0900:40:0600:04:0110-
#11 11282Marcin ŁęgockiM1989ŻAKOWICEPOLSKAPIETRZYK RUNNING TEAM00:40:2300:40:1800:04:0211-
#12 12124Michał JanusM1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:40:3700:40:3600:04:0412-
#13 13337Paweł ZemlikM1980GORZÓWPOLSKASPWL POZNAŃ00:40:4600:40:2800:04:0313-
#14 14380Adam BielecM1989SKĘPEPOLSKADRUŻYNA SZPIKU00:41:4300:41:4200:04:1014-
#15 15294Waldemar ModrankaM1979ŁÓDŹPOLSKA4MTB IMMERGAS00:41:4800:41:4200:04:1015-
#16 16408Michał LewandowskiM1992ŁÓDŹPOLSKAKONSTANTYNOWSKA AKADEMIA SPORTU00:41:5900:41:5200:04:1116-
#17 17140Rafał AugustyniakM1994ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:42:1500:42:1300:04:1317-
#18 18263Zbyszek WojdaM1970ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:42:2200:42:1700:04:1418-
#19 1989Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDŻPOLSKARYSIOTEAM00:42:2700:42:2300:04:1419-
#20 20306Maciej RadczycM1979ŁÓDŹPOLSKAPIETRZYK RUNNING TEAM00:42:3200:42:1800:04:1420-
#21 21299Marcin GłodekM1977ŁASKPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:42:4100:42:2700:04:1521-
#22 22165Arkadiusz PiotrowskiM1986PABIANICEPOLSKA00:42:4100:41:5800:04:1222-
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23136Dorota GapysK1984ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:42:4100:42:3900:04:16-1
#24 2424Kamil DanielskiM1985WARSZAWAPOLSKA00:42:4400:42:3100:04:1523-
#25 25186Robert BłaszczykM1978ALEKSANDRÓW ŁODZKIPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:42:4600:42:4400:04:1624-
#26 26341Michał NiedźwiedźM1994ZGIERZPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:42:4900:42:4400:04:1625-
#27 27321Michał StusińskiM1980ŁÓDŹPOLSKARETKINIA RUN00:42:5800:42:5300:04:1726-
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28153Michalina Walczak-PecynaK1984KOŁOPOLSKANO NAME TEAM00:43:0000:42:5400:04:17-2
#29 29270Michał TurobośM1977ŁÓDŹPOLSKA00:43:0700:43:0200:04:1827-
#30 30384Jerzy TomaszkiewiczM1987ŁOWICZPOLSKAKK ŁOWICZ00:43:2200:43:1900:04:2028-
#31 31381Marcin PietrzakM1989ŁÓDŹPOLSKAPOWSTANIEC DOBRA00:43:3700:43:3200:04:2129-
#32 32279Andrzej KruszyńskiM1977ŁÓDŹPOLSKA00:43:4600:43:3800:04:2230-
#33 33197Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:43:4800:43:4200:04:2231-
#34 3463Tomasz KucharczykM1979PIĄTEKPOLSKATEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA00:43:5300:43:4600:04:2332-
#35 35334Damian KlocekM1994WYDRZYNPOLSKA00:43:5500:43:2400:04:2033-
#36 36244Jakub Strzelecki CirrusM1964ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI00:44:0400:44:0100:04:2434-
#37 37285Dariusz RosaM1970ŁOWICZPOLSKABRAK00:44:0900:44:0500:04:2435-
#38 38247Rafał PrzybylskiM1981KUTNOPOLSKAPRZYBYL-KUTNO00:44:1100:44:0800:04:2536-
#39 39333Michał ZydlewskiM1986BROCHÓWPOLSKARUN-LOG.COM00:44:1500:44:1100:04:2537-
#40 40243Damian DukM1987ŁÓDŹPOLSKA00:44:1600:44:0800:04:2538-
#41 4157Artur KowalczykM1986ŁÓDŹPOLSKA00:44:1700:43:5000:04:2339-
#42 42102Paweł MeissnerM1983ŁÓDŹPOLSKATIGERS TEAM00:44:4600:44:4400:04:2840-
#43 4322Rafał PakułaM1985STRYKÓWPOLSKACYKLOMANIACY00:44:5200:44:4900:04:2941-KL. MIESZK. GMINY STRYKÓW - MĘŻCZYŹNI/1
#44 4411Pawel SzymczakM1984ŁÓDŹPOLSKANIE MA00:44:5200:44:4800:04:2942-
#45 45330Maciej TopczewskiM1977ŁÓDŹPOLSKASII RUNNING TEAM00:44:5700:44:5400:04:2943-
#46 4664Konrad SiennickiM1977BUKOWIECPOLSKA00:45:0200:44:5100:04:2944-
#47 47326Andrzej KunkaM1976KOLUSZKIPOLSKARAZEM TRENUJEMY SPORT/ PIETRZYK RUNNING TEAM00:45:0500:45:0300:04:3045-
#48 4816Marcin JaniakM1986ŁÓDŹPOLSKA00:45:0700:45:0000:04:3046-
#49 49213Krzysztof GłowackiM1989ŁÓDŹPOLSKARAZEM TRENUJEMY SPORT00:45:1200:45:0700:04:3147-
#50 5073Michał KarwowskiM1981ŁÓDŹPOLSKAEPOKA NORDICA ŁÓDŹ00:45:2300:45:0900:04:3148-
#51 5162Jarosław LesiewiczM1969ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:45:2900:45:2200:04:3249-
#52 52259Igor KaniaM1975PLOCKPOLSKA00:45:3100:45:2500:04:3350-
#53 5348Tomasz NowakM1987ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:45:4500:45:4100:04:3451-
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5426Dominika GapysK1994JASTRZĄBPOLSKA00:45:5300:45:5100:04:35-3
#55 5558Adam BandelM1985ŁÓDŹPOLSKA00:45:5800:45:2900:04:3352-
#56 56245Janusz DukM1966LODZPOLSKAVERA RUNNING TEAM00:46:0600:45:5900:04:3653-
#57 57152Marek PecynaM1984KOŁOPOLSKANO NAME TEAM00:46:0600:45:5700:04:3654-
#58 58219Łukasz ŁukasikM1979ŁÓDZPOLSKARAZEM TRENUJEMY SPORT00:46:1400:46:1000:04:3755-
#59 5995Aneta Okuńska - WejdmanK1976ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:46:1900:46:1500:04:38-4
#60 60394Tomasz KoniecznyM1989KSAWERÓWPOLSKATAKEDA RUNNING TEAM00:46:2000:46:1000:04:3756-
#61 6123Arkadiusz CzyżnielewskiM1981ŁÓDŹPOLSKA00:46:2100:46:1100:04:3757-
#62 624Piotr MakówczyńskiM1980KLĘKPOLSKA00:46:2300:46:0700:04:3758-
#63 63132Bartosz MajchrzakM1984ZGIERZPOLSKACELIRONMAN00:46:2300:46:0600:04:3759-
#64 64116Mateusz MatusiakM1987ZGIERZPOLSKASNG WILD DUCKS00:46:2400:45:5100:04:3560-
#65 6560Jonatan KrólakM1993ŁÓDŹPOLSKAB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM00:46:3200:46:1800:04:3861-
#66 66382Ula PrzygodaK1987ŁOWICZPOLSKABRAK00:46:3400:46:1000:04:37-5
#67 67134Grzegorz MalickiM1970NOWY KAZANÓWPOLSKA00:46:4000:46:2500:04:3962-
#68 68246Tomasz KołodziejczykM1990ZDUŃSKA WOLAPOLSKARAJSPORT ACTIVE00:46:4400:46:1100:04:3763-
#69 69318Piotr MajewskiM1977ŁÓDŹPOLSKARETKINIA RUN00:46:4800:46:3400:04:3964-
#70 70236Julita Titz-KozaK1981ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:46:5100:46:3900:04:40-6
#71 7194Dariusz WejdmanM1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:46:5200:46:4500:04:4065-
#72 72308Patryk WarszawskiM1991ŁÓDŹPOLSKAWATAHA00:46:5400:46:3400:04:3966-
#73 7339Tomasz SośnierzM1987ŁÓDŹPOLSKA00:46:5600:46:5000:04:4167-
#74 74387Robert SzczawińskiM1974ŁÓDŹPOLSKA00:47:0100:46:3700:04:4068-
#75 75332Tomasz ŚliwkiewiczM1977BRATOSZEWICEPOLSKA00:47:0700:47:0300:04:4269-KL. MIESZK. GMINY STRYKÓW - MĘŻCZYŹNI/2
#76 76232Maciej RutaM1977ŁÓDŹPOLSKAVERA RUNNING TEAM00:47:1200:46:4800:04:4170-
#77 77210Dariusz StrzechowskiM1981BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYPOLSKARAJSPORT ACTIVE00:47:1800:47:0800:04:4371-
#78 7840Piotr KolasaM1987ŁÓDŹPOLSKA00:47:1800:47:1300:04:4372-
#79 7986Robert DziałakM1982DMOSINPOLSKA00:47:1900:47:0600:04:4373-
#80 8091Piotr TwardowskiM1976KUTNOPOLSKAKUTNO BIEGA00:47:2200:47:1600:04:4474-
#81 81107Piotr CzyżewskiM1965ŁÓDŹPOLSKASTRAŻ MIEJSKA ŁÓDŹ00:47:2200:47:1000:04:4375-
#82 82307Damian KusyM1990BODZANÓWPOLSKA00:47:2800:47:1000:04:4376-
#83 83151Andrzej RożniataM1972GŁOWNOPOLSKAGŁOWNO W BIEGU00:47:3700:47:3200:04:4577-KL. MIESZK. GMINY STRYKÓW - MĘŻCZYŹNI/3
#84 84229Krzysztof DanychM1958ALEKSANDROW LODZKIPOLSKA00:47:4000:47:2300:04:4478-
#85 85313Adam BogackiM1977ŁASKPOLSKA00:47:4500:47:3200:04:4579-
#86 86185Natalia SzostekK1987ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:47:4600:47:3100:04:45-7
#87 87225Kamil RybińskiM1988TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKARYBCIE :-)00:47:4900:47:2700:04:4580-
#88 88339Wojciech SzczepańskiM1988ŁÓDŹPOLSKA00:47:4900:47:2300:04:4481-
#89 89320Arkadiusz MakowskiM1973ŁÓDŹPOLSKA00:47:4900:47:3600:04:4682-
#90 9054Michał SierpińskiM1984PABIANICEPOLSKA00:47:5200:47:3500:04:4683-
#91 91218Paweł DiowkszM1973ŁÓDŹPOLSKA00:47:5500:47:4800:04:4784-
#92 92303Paweł PaczkowskiM1973ŁÓDŹPOLSKAMONTE CASSINO 201800:47:5600:47:4300:04:4685-
#93 93209Przemysław WiraM1983TUSZYNPOLSKADRUŻYNA BSS00:47:5800:47:4600:04:4786-
#94 94371Leszek PaturaM1982ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORT00:47:5900:47:5100:04:4787-
#95 95324Paweł KwiatkowskiM1974ŁASKPOLSKAJASTRZĄB32BLT00:48:0000:47:4800:04:4788-
#96 96386Justyna PastwińskaK1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:48:0100:47:3700:04:46-8
#97 97182Michał GodlewskiM1980ŁÓDŹPOLSKAKS ALASKA00:48:0500:48:0300:04:4889-
#98 98352Monika SzczepaniakK1984ŁASKPOLSKA00:48:0900:48:0600:04:49-9
#99 99297Witold KaraśM1968ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:48:0900:47:3000:04:4590-
#100 100340Bogusław KsynaM1956KAMIONPOLSKAOSP KAMION00:48:1400:48:0500:04:4991-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności