Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”

Wyniki - 4 marca 2018, Jadowniki

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1156Serwan PiotrJadownikiBKB VICTORIA BRZESKO00:38:1800:38:261-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !251Matyaszek WaldemarJasieńBKB VICTORIA BRZESKO00:39:0400:39:042-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 348Regiec MateuszBrzeskoGypsy Runner's00:39:1700:39:183-
#4 4169Opryszek BogusławKrakówITMBW Kraków00:39:5900:40:004-
#5 5131Topolski MarcinJadownikiBKB Victoria Brzesko00:40:1800:40:195-
#6 6112Tyka AndrzejJadowniki00:40:2700:40:326-
#7 7204Chojecki RadosławTymowa00:40:4600:40:477-
#8 863Podgórski JerzyBrzeskoLacho Team00:41:0600:41:068-
#9 93Papuga DominikJadownikiBKB Victoria Brzesko00:41:0800:41:099-
#10 10192Jakubas GabrielBiadoliny Radłowskie00:41:3400:41:3810-
#11 11205Chojecki PrzemysławTymowa00:41:4500:41:4711-
#12 12150Flądro DanielWokowice00:42:1000:42:1112-
#13 13137Kita TomaszJadownikiBKB Victoria Brzesko00:42:0900:42:1613-
#14 14106Szpil JakubJadownikiPSP nr 2 w Jadownikach00:42:5000:42:5314-
#15 1585Gromadzki MarcinSzczepanowiceKS Metal Tarnów00:43:0000:43:0315-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16210Kmieć KatarzynaPerła00:43:0800:43:10-1
#17 1712Plewa RafałJadownikiBKB Victoria Brzesko00:43:0600:43:1116-
#18 1837Kabała MateuszSufczyn00:44:2000:44:2417-
#19 1918Bogusz JarosławBrzesko00:44:2900:44:3718-
#20 20160Pabian AndrzejPorąbka Uszewskaniezrzeszony00:44:3900:44:4419-
#21 21173Zalecki ZbigniewBochnia00:44:4900:44:5220-
#22 2297Migrała MichałGnojnikMLUKS Tarnów00:45:0100:45:0321-
#23 2347Tlałka SebastianKrakowKraft00:44:5800:45:0522-
#24 2475Gorczyca WitoldBrzesko00:45:0100:45:0723-
#25 25158Turlej MichałJasień00:45:1100:45:1524-
#26 2684Łagosz PiotrCzchów00:45:1500:45:1725-
#27 2783Krawczyk TomaszBrzesko00:45:1700:45:2126-
#28 28152Gurgul TobiaszWokowiceKraft00:45:1800:45:2427-
#29 29174Orzech ArturKolbuszowaKrokodyle Kolbuszowa00:45:5600:46:0228-
#30 30193Staszczyk MichałBrzesko00:46:0900:46:1129-
#31 31178Kurtyka JakubMokrzyska00:46:0800:46:1630-
#32 32109Przybysławski RobertBucze00:46:3500:46:3931-
#33 33114Gniadek KrzysztofWielka Wieś00:46:4000:46:4332-
#34 34135Wnęk RafałGnojnikRun Team Gnojnik00:47:2600:47:3233-
#35 3561Kościółek JakubJadowniki00:47:3300:47:3934-
#36 36185Mastalerz JanJadowniki00:47:3600:47:4135-
#37 371Sorys JarosławJadownikiSołtys00:47:4200:47:4636-
#38 38164Gibała KacperSterkowiecZSP NR 2 W Brzesku00:47:4200:47:5137-
#39 39202Borowiec ŁukaszBochniaBOCHNIA BIEGA00:48:0000:48:0538-
#40 4074Sierotowicz ŁukaszNowy Sącz00:47:5900:48:0739-
#41 41207Sroczyński MaciejBrzesko00:48:0200:48:1240-
#42 42105Buczek DamianBratucice00:48:3800:48:4341-
#43 4355Cebula PawełJasieńGrubo Po 3000:48:5300:48:5542-
#44 44190Tota RafałPoręba Spytkowska00:49:1000:49:1643-
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45167Waśko AgnieszkaBrzesko00:49:1200:49:17-2
#46 46206Marecki PiotrBochniaKB LOK BOCHNIA00:49:1900:49:3144-
#47 47168Jaszczyński ArturBochnia00:49:3300:49:4245-
#48 48159Grzesik TomaszBrzesko00:49:4400:49:4946-
#49 4910Hamielec RobertBrzesko00:49:4500:49:4947-
#50 50130Smoleń KrzysztofPorąbka Uszewska00:50:0300:50:0748-
#51 5123Górski RyszardBrzeskoBKB Victora Brzesko00:50:0100:50:0749-
#52 52165Grzyb TadeuszBochnia00:50:2500:50:3050-
#53 5393Rosa JózefWojnicz00:50:3600:50:4151-
#54 54196Koloch JózefPorąbka Uszewska00:50:4500:50:4752-
#55 5550Chruściel MaciekRudy Rysie00:50:5900:51:0153-
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5624Gurgul AnnaBrzeskoBKB Victora Brzesko00:51:0200:51:08-3
#57 57140Pilch MarekKraków00:51:3500:51:3754-
#58 5888Kubala FilipBrzesko00:51:5700:52:0555-
#59 5943Chrabąszcz JanBrzeskoELITA Brzesko00:52:0800:52:1156-
#60 60161Grochola PiotrRudy Rysie00:52:2100:52:3057-
#61 61151Gurgul KamilKrakówKraft00:52:3200:52:3858-
#62 62176Baron BartłomiejOkocimBrak00:52:4600:52:4759-
#63 63175Drapała JanKolbuszowaKrokodyle Kolbuszowa00:53:2300:53:2860-
#64 6440Szydłowski DamianDębno00:53:2900:53:3061-
#65 6557Cebula MariuszJasieńGrubo po 3000:54:1100:54:1362-
#66 66126Kawula ŁukaszBochnia00:54:1000:54:1963-
#67 67127Woda GrzegorzBrzeskoHalik team00:54:2300:54:2964-
#68 68123Halik DawidMokrzyskaHalik team00:54:5300:55:0065-
#69 6981Badyla DariuszŻegocinaBiegam z Bogiem00:55:2300:55:3166-
#70 7082Gawęcki DarekLewniowaBiegam z Bogiem00:55:2400:55:3167-
#71 714Staszel Łatas TomaszJadowniki00:55:3200:55:3368-
#72 7266Główczyk RafałNiepołomicePIWOSZE00:55:3400:55:4469-
#73 73162Moskal KamilDoły00:55:5200:55:5470-
#74 749Szczepka JoannaBrzeskoBKB VICTORIA00:56:1400:56:21-4
#75 75163Piasecki WiesławJadowniki00:56:3400:56:3471-
#76 7629Słobodzian AlicjaBrzeskoPIWOSZE00:56:2800:56:36-5
#77 7728Słobodzian DanielBrzeskoPIWOSZE00:56:2900:56:3672-
#78 78182Krawczyk PiotrBrzeskoBrak00:56:3500:56:3973-
#79 79157Stawiarski MarekBrzeskoBrak00:56:4000:56:4974-
#80 8016Stępień MarekPoręba SpytkowskaBKB VICTORIA Brzesko00:57:0100:57:1075-
#81 8160Przybyło AnnaSterkowiec00:57:4400:57:48-6
#82 826Sorys AlicjaJadowniki00:57:5800:58:01-7
#83 8398Daniec AndrzejJodłówkaLos Trepos Companieros00:58:1200:58:2076-
#84 84203Borowiec AnnaBochniaBOCHNIA BIEGA00:58:1700:58:21-8
#85 858Sadlej AdrianBrzeskoBrak00:58:4300:58:4777-
#86 8692Migrała KrzysztofUszew00:59:1400:59:2078-
#87 87201Waśko ArturBrzesko01:00:1001:00:1579-
#88 8862Duśko PiotrBrzesko01:00:2601:00:3380-
#89 8976Szot WaldemarBrzeskoniezrzeszony01:00:4201:00:5181-
#90 90145Nąckiewicz JustynaBrzesko01:02:0501:02:13-9
#91 9113Trybalska AnnaBrzeskoVictoria brzesko01:02:0501:02:13-10
#92 92154Kania JadwigaWaryś01:03:4501:03:48-11
#93 9314Ciężadło JanTarnów01:04:4701:04:5582-
#94 94132Kurek ŁukaszWola Dębińskabrak01:05:5901:06:0483-
#95 95122Książek KlaudiaPrzyborów01:06:2301:06:30-12
#96 96144Kurek KonradBrzesko01:06:3001:06:3084-
#97 9790Świerczek DawidJadowniki01:06:2301:06:3085-
#98 98116Bernady DamianŁęki01:09:3501:09:4186-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności