Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym"

Wyniki - 4 marca 2018, Jadowniki

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18102Szuba GabrielaJadownikiP.S.P. nr2 w Jadownikach00:11:1300:11:151-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2038Rojkowicz JoannaBrzeskoBrak00:11:2100:11:212-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23183Madej MajaBrzeskoPływak Bochnia00:11:2600:11:283-
#4 3286Strąk ZofiaJadownikiP.Sz.P. nr2 w Jadownikach00:11:5200:11:544-
#5 34179Czesak NataliaJasień00:12:0100:12:035-
#6 3552Matyaszek WeronikaJasień00:12:0500:12:076-
#7 3627Legutko MonikaBrzesko00:12:0300:12:087-
#8 3767Miśkowicz EmiliaJadowniki00:12:0500:12:088-
#9 417Batko WeronikaSufczyn00:12:1400:12:209-
#10 4235Sielewicz AnetaSufczyn00:12:2000:12:2210-
#11 43186Najberek WeronikaŁysa GŁysa G00:12:3400:12:3411-
#12 4433Najberek RenataŁysa GMluks00:12:3300:12:3612-
#13 4553Pałucka IlonaSterkowiec00:12:4800:12:5013-
#14 48107Fitrzyk-Szpil AnnaJadownikiSzpilki Team00:12:4700:12:5214-
#15 50172Pacura AnnaBrzesko00:12:4700:12:5315-
#16 5126Pabian MartaPorĄbka Uszewska00:12:5600:13:0016-
#17 5346Gutfrańska JoannaBrzesko00:13:0300:13:0517-
#18 55125Halik IwonaMokrzyskaHalik team00:13:0600:13:0818-
#19 56124Halik JuliaMokrzyskaHalik team00:13:0700:13:0919-
#20 5744Chrabąszcz JuliaBrzeskoELITA Brzesko00:13:2200:13:2320-
#21 59138Ostruszka FaustynaJadownikiPSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego00:13:3400:13:3421-
#22 60139Grochola WeronikaJadownikiPSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego00:13:3500:13:3522-
#23 6259Krzywda WeronikaJadownikiStowarzyszenie Nasze Jadowniki00:13:4300:13:4523-
#24 63184Madej MonikaBrzesko00:14:0200:14:0424-
#25 6420Trepa MajaJodłówkaSPS Jodłówka00:14:0200:14:0725-
#26 6519Trepa KatarzynaJodłówkaPani00:14:0200:14:0726-
#27 67119Kania AnnaBrzesko00:14:0700:14:1127-
#28 7065Halik MagdaPrzyborówBez klubu00:14:1500:14:2528-
#29 7896Dudek-Wiśniewska KatarzynaMiechowice Wielkie00:14:5500:15:0029-
#30 79189Rzepka DariaDołegaZSEG Tarnów00:15:0500:15:0730-
#31 80188Rzepka AgnieszkaDołegabrak00:15:0500:15:0731-
#32 8180Grochola MartaOkocim00:15:1100:15:1632-
#33 86134Duśko DariaBrzesko00:15:4500:15:4633-
#34 87115Wnęk EdytaGnojnik00:15:4000:15:4934-
#35 8817Cyankiewicz AgnieszkaKraków00:16:5400:17:0135-
#36 89147Obrzut SylwiaTarnówDorzecze Białej00:19:0100:19:0836-
#37 90148Obrzut MilenaTarnówDorzecze Białej00:19:0000:19:0837-
#38 92142Górczewska Barbara MariaBrzeskoGrupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci00:22:2100:22:2138-
#39 9342Cyankiewicz AnnaKraków00:22:1400:22:2139-
#40 33133Duśko BartoszBrzeskoSzkoła Podstawowa nr 2 w Jadownikacha00:11:5500:11:55-29
#41 3889Gzyl JanJadowniki00:12:1100:12:11-30
#42 3915Ciężadło MichałTarnów00:12:0900:12:11-31
#43 4091Migrała PawełUszewMLUKS Tarnów00:12:1300:12:16-32
#44 4694Kargol PatrykWokowiceSzkola IM. Żołnierzy z Westerplatte00:12:5000:12:52-33
#45 4771Lutyński TomaszBrzeskoLutysie00:12:4700:12:52-34
#46 49108Szpil FranciszekJadownikiPSP nr 2 w Jadownikach00:12:4800:12:53-35
#47 5245Gutfrański LeonBrzeskoKatolicka Szkoła Podstawowa w Brzesku00:13:0300:13:05-36
#48 54198Podobiński MaciejJadownikibrak00:13:0700:13:07-37
#49 5887Strąk JanJadownikiP.Sz.P. nr 2 w Jadownikach00:13:3200:13:33-38
#50 612Krzywda MichałJadownikiStowarzyszenie Nasze Jadowniki00:13:4300:13:45-39
#51 6621Trepa PawełJodłówka00:14:0200:14:07-40
#52 68118Kania KamilBrzesko00:14:0700:14:11-41
#53 69200Węgrzyn JózefJadowniki00:14:1500:14:18-42
#54 71100Cisak JanMokrzyska00:14:2600:14:31-43
#55 72129Makuch JózefJadownik00:14:3200:14:32-44
#56 73195Bogusz FilipSterkowiecBłękitni Sterkowiec00:14:3900:14:43-45
#57 74101Cisak PawełMokrzyska00:14:5400:14:58-46
#58 7599Cisak GrzegorzMokrzyska00:14:5300:14:59-47
#59 7679Kania GrzegorzBucze00:14:5300:14:59-48
#60 7795Wiśniewski PiotrMiechowice Wielkie00:14:5500:14:59-49
#61 8231Łoboda FilipTarnówLegion Team Tarnów00:15:1100:15:17-50
#62 8330Łoboda DanielTarnówLegion Team Tarnów00:15:2000:15:27-51
#63 84194Bogusz KrzysztofSterkowiecBłękitni Sterkowiec00:15:3400:15:39-52
#64 8511Wasyłek KrzysztofBrzeskoElita Brzesko00:15:3700:15:39-53
#65 91146Obrzut MateuszTarnówDorzecze Białej00:19:0200:19:09-54
#66 94143Górczewski PiotrBrzeskoGrupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci00:23:4400:23:44-55
#67 95180Figiel SzymonBrzeskoprzedszkole nr 4 Brzesko00:28:1600:28:17-56
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1177Mielnikiewicz MichałLeszczawa DolnaAZS Politechnika Krakowska00:07:4400:07:44-1
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2170Hamielec MarcinPrzemyśl00:08:2800:08:28-2
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 336Serwatka JakubJadownikiOkocimski Brzesko00:08:3500:08:36-3
#71 425Mól TomaszJadowniki00:08:5100:08:58-4
#72 5121Lechowicz PawełBrzesko00:09:0000:09:02-5
#73 622Żak MichałBrzesko00:09:0100:09:03-6
#74 7209Mietła RemigiuszBrzeskoGrupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci00:09:0300:09:05-7
#75 8113Rojkowicz KacperJadownikiPodstawowa nr. 100:09:2500:09:27-8
#76 9171Borowiec MikołajJadownikiJadowniczanka00:09:2700:09:28-9
#77 10211Michałek KewinJadowniki00:09:3400:09:41-10
#78 1177Marecik KamilBrzeskoOKS Brzesko00:09:4500:09:45-11
#79 1270Bober DanielJadowniki00:09:5900:10:03-12
#80 13197Matyaszek DawidJasieńLubię biegać00:10:0600:10:07-13
#81 1449Michalik JarekWokowiceim. bohaterów westerplatte00:10:2900:10:29-14
#82 1569Leś MichałJadowniki00:10:2900:10:31-15
#83 1672Lutyński AdamBrzesko-Lutysie00:11:0500:11:10-16
#84 17141Marecik WojtasBrzesko00:11:0900:11:13-17
#85 19208Baron KamilBrzesko00:11:1100:11:17-18
#86 2178Marecik WacławBrzesko00:11:1900:11:26-19
#87 22199Migas MikołajPorąbka Uszewska00:11:2100:11:27-20
#88 24103Stalmach KrzysztofBrzesko00:11:2600:11:29-21
#89 25191Zawistowski MarcinBrzeskoUniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie00:11:3200:11:38-22
#90 2668Bober DominikJadowniki00:11:4200:11:45-23
#91 27111Jakubas MarcelBrzesko00:11:4500:11:46-24
#92 28110Jakubas WojciechBrzesko00:11:4500:11:46-25
#93 29117Łagosz JózefCzchów00:11:4500:11:51-26
#94 3056Grodny MaciejJadowniki00:11:4900:11:53-27
#95 3134Sielewicz ErykSufczynElita Brzesko00:11:5300:11:54-28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności