Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym Poznań

Wyniki - 4 marca 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 101737Bączkiewicz ŁukaszPoznań19852900:28:57
#2 102497Olejniczak MarcinPoznań19833000:28:59
#3 103904Pytlewski MarcinTulce19793100:28:59
#4 104356Wzięch PiotrWągrowiec19843200:28:59
#5 105354Sajewska BeataWągrowiec1976600:28:59
#6 106804Nowak MagdalenakicinGracie Barra Poznań1990500:28:59
#7 107698Bobiński MariuszSuchy Las19771700:29:00
#8 108441Andrzejak BogumiłaSuchy LasRuukki1969700:29:01
#9 109955Nowacka MariaLuboń1995600:29:02
#10 110299Kaszak DawidKoziegłowy19962600:29:06
#11 111423Kosicki DariuszRokietnica1966500:29:08
#12 112225Łopata MagdalenaPopówko1994700:29:16
#13 113669Bibik Andrzejuzarzewo19883300:29:19
#14 11451Baretton Gian Andreapoznan19952700:29:22
#15 115174Wilczyński KrzysztofPoznań1960600:29:25
#16 116348Wałachowska UrszulaPolańczykSolina Team1988700:29:26
#17 117862Frohmberg DariuszPoznań19781800:29:28
#18 118309Kozierska NataliaPoznańBeze zeze1986800:29:29
#19 119931Andrzejewska JustynaPoznań1987900:29:31
#20 120877Kubacka ElizaSwarzędzPro36619821000:29:34
#21 121938Kowalak PaulinaPoznań1994800:29:36
#22 122270Marcinkowska BeataObornikiRajbud Oborniki19831100:29:42
#23 123323Lasak MariaPoznańHERNIK TEAM19831200:29:46
#24 124611Staniszewska KingaRogowo1993900:29:53
#25 125415Walendowski TomaszŚrem19771900:29:54
#26 126353Kryger RenataWągrowiec19881300:29:55
#27 127944Mandziak RafałPoznańMUAY RUNNING TEAM19793400:29:56
#28 12845Wasielewska NataliaLubońDrużyna Szpiku19841400:29:57
#29 129191Mróz Marcinpoznań19853500:30:03
#30 130438Pieczara MichałPoznań19782000:30:04
#31 131102Bukowski DawidKrosin19962800:30:09
#32 132380Łącka BeataPoznań1976800:30:11
#33 133528Samol KarinaLeszno19941000:30:12
#34 134151Woźniak NikodemStęszewTeam Aktywny Stęszew2002400:30:14
#35 135813Michalska AnnaMączniki1977900:30:16
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !136287Wiza MartaPniewy1999200:30:23
#37 137775Bąbelek WojciechNowy Tomyśl1966700:30:23
#38 138286Wiza EwaPniewy19961100:30:24
#39 139661Szynkowski Vel Sęk SPoznań19823600:30:24
#40 140433Chudy AdrianPoznan19732100:30:26
#41 141446Brański EligiuszCzerniejewo19722200:30:27
#42 142924Kitowski ArkadiuszPoznań19873700:30:29
#43 143879Nowicki PiotrKrosno19762300:30:30
#44 144948Sarnecki TomaszPoznań19892900:30:30
#45 145384Pospieszny ŁukaszPoznańIPP klub Poznań19833800:30:32
#46 146393Smolarek NataliaPoznańGinexy19811500:30:35
#47 147798Niewiada BlazejSzamotulyProfesjonalni amatorzy19913000:30:41
#48 148770Odwrot MateuszOstrorógZawodowi Amatorzy19913100:30:41
#49 149641Maćkowiak HenrykPoznań19702400:30:41
#50 15041Bubeła AdamPoznń19752500:30:42
#51 151805Przybyłowicz JacekPoznań19853900:30:42
#52 152224Mielcarek AnnaPOZNAŃNo Excuses Team19831600:30:44
#53 153385Malis ArturPoznań19834000:30:44
#54 154932Skrzypczak SergiuszPoznań19752600:30:45
#55 155691Chmielewska KarolinaLuboń19751000:30:47
#56 156511Biała MonikaPoznań19751100:30:48
#57 157923Woźniak MateuszPoznańIDTM19923200:30:50
#58 158229Pietrzak AnnaPoznań19741200:30:53
#59 15944Krystkiewicz ŁukaszTulceTeraz Tulce19814100:30:55
#60 16087Dubas BartoszPoznańAuto Team Polody19874200:30:55
#61 161599Zawadzka SylwiaPoznań19901200:31:03
#62 162157Sikorska-Podyma KamilaPoznańUAM Poznań19831700:31:06
#63 163336Trzciński WojciechKsiąż Wlkp2003500:31:15
#64 164329Kałuża MichałŚREM2003600:31:16
#65 165715Napierała KarolSwarzędz19824300:31:18
#66 166683Pilc MichałPoznań19844400:31:27
#67 167778Skoczylas AnitaPoznań19731300:31:35
#68 168253Brodacz AgataKórnikDendrorunners19881800:31:35
#69 169255Szymaniak JakubMościenicaKórnickie Bractwo Rowerowe19844500:31:35
#70 170708Fajfer JacekGruszczyn1960800:31:35
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 171786Gruszka StanisławSwarzędz1957300:31:36
#72 172816Sękiewicz MaciekŚrem19844600:31:50
#73 173563Cerkaski PawełŁubowo19854700:31:51
#74 174476Roszak BłażejManieczkiOSP Śrem19804800:31:52
#75 175878Mroziński DawidPoznań19933300:31:52
#76 176474Marchlewska AnetaManieczkiOSP Śrem19781400:31:52
#77 177261Straburzyński DariuszKórnik19712700:31:56
#78 178413Kempiński AndrzejPuszczykowo19782800:31:59
#79 179342Ciszewski MarcinPoznań19903400:32:03
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !180455Wysłużal ElżbietaPoznańPKO BANK POLSKI1965100:32:07
#81 181937Piechocki StanisławPniewyPiechocki Team19742900:32:09
#82 182562Talarczyk MałgorzataPoznań19931300:32:09
#83 183765Drab MateuszSwarzędz19854900:32:22
#84 18430Maj TymoteuszPoznań19963500:32:22
#85 185373Hulewicz WiolaWrześniaHERNIK TEAM19751500:32:29
#86 18614Jóźwiak DariuszPoznańHernikTeam1964900:32:29
#87 187645Kasperczak MaciejMurowana GoślinaHERNIK TEAM19763000:32:30
#88 188591Baranowska MartaPlewiska19921400:32:40
#89 189358Fajfer DorotaGranowo19761600:32:40
#90 190564Sobieralski PawełPoznań19845000:32:42
#91 191743Wrębiak ArturPoznańZieliniec19723100:32:44
#92 192919Lura DariuszKaźmierz19773200:32:52
#93 193539Prażyńska KarolinaOpalenica19901500:33:01
#94 19412Weychan PatrycjaStęszewTeam Aktywny Stęszew19821900:33:05
#95 195779Kubiak AnnaPoznań19852000:33:07
#96 196728Kuna DankaZaniemyślKlub Wesołego Szampana19721700:33:08
#97 197847Koszczyński MaciejPoznań19763300:33:12
#98 198148Sabiłło MaciejKROSNO19753400:33:13
#99 199840Gręda DoritaPoznań#doritarun19941600:33:17
#100 200392Kwiatkowski TomaszPoznań19611000:33:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności