Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym Poznań

Wyniki - 4 marca 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 201321Tobolski DawidPoznań19893600:33:29
#2 202613Robakowski SzymonOstrów Wielkopolski19973700:33:30
#3 203785Szymkowiak MaciejPoznań19865100:33:41
#4 204954Maciejewska PatrycjaLuboń19901700:33:43
#5 20531Nowak PatrycjaDaszewicebrak klubu19981800:33:51
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !206254Mediger MałgorzataPoznańniezależna1967200:33:51
#7 207606Nowicka NataszaPoznań19731800:33:52
#8 208678Nowakowski Jan PawełBrzezie k. Sulechowa1999700:33:52
#9 209685Nowakowska AdaBrzezie k. Sulechowa19951900:33:53
#10 210208Zając PrzemysławPoznań19923800:33:54
#11 211207Perzyńska PatrycjaPoznań19922000:33:55
#12 212494Karaś KatarzynaRokietnica/ Kiekrz19781900:33:57
#13 213493Budkiewicz BeataPoznań19802100:33:57
#14 214693Damski TadeuszPoznań19591100:33:58
#15 215422Złotowicz TatianaPoznań19762000:34:01
#16 216856Dzialik KamilLeszno2003800:34:02
#17 217503Wittula-Prejs MagdalenaPrzeźmierowo19772100:34:03
#18 218268Marciniak SylwiaŚrem19782200:34:05
#19 219443Tomczyk AnnaŚrem19782300:34:06
#20 220189Smolarczyk MałgorzataPoznań19912100:34:07
#21 221187Burnicka EwelinaPoznan19912200:34:07
#22 222217Karcz BarbaraMiedzichowo19972300:34:09
#23 223901Jurek KamilKrosno19953900:34:11
#24 224307Dziubałka JarosławCzapuryJarosław Dziubałka19753500:34:16
#25 225466Sonnenberg NataliaRakownia19872200:34:19
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !226844Panek ReginaPoznańPoznań1955100:34:19
#27 227538Pikuła MarcinSkoki19885200:34:19
#28 228430Wilczura IzabelaPoznań19892400:34:26
#29 229429Szczerbal PatrycjaBruszczewo19922500:34:26
#30 23020Kuczyńska AdriannaPoznańDrużyna Szpiku19852300:34:26
#31 231652Kruszyna-Nowak KarolinaLuboszyceKS BŁYSKAWICA Luboszyce19882400:34:27
#32 23218Ciesielski JarosławPoznań19681200:34:28
#33 233318Płonkowska MagdaPoznań19892600:34:29
#34 234829Cichowlas WeronikaOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza19872500:34:29
#35 23523Zbroniec KamilaPoznań19932700:34:31
#36 236880Piechowiak PiotrPoznań196919693600:34:32
#37 237589Kledecka AgataKalisz19962800:34:33
#38 238882Soszka KatarzynaMurowana Goślina19872600:34:43
#39 239883Siwek AgataMurowana Goślina19882700:34:43
#40 240637Michocka MałgorzataPoznań19702400:34:44
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2414Pieczyńska BeataLubońMoto-Centrala1962300:34:49
#42 242391Kwiatkowska` AnnaPoznań19912900:34:55
#43 243717Krasicka AgataPoznań19903000:35:06
#44 244727Kuna RobertZaniemyslKlub Wesołego Szampana19723700:35:09
#45 245959Kaczmarek AdrianWrześnia19815300:35:15
#46 246887Kordylewska PaulinaMOSINA200919802800:35:16
#47 247495Smoliński PawełCIELCZAPKP S.A.19611300:35:19
#48 248854Garczyński BartoszPoznań19795400:35:20
#49 249454Piechel MonikaKrzywiń19963100:35:29
#50 250518Owsianowski PiotrPoznań19845500:35:31
#51 251872Grzelak BarbaraPoznańfitness24seven1963400:35:38
#52 252387Mamys RobertPoznań19753800:35:41
#53 253655Skrzypiec MartaMosina19903200:35:43
#54 254654Biedrzycka KingaPoznańPani19893300:35:43
#55 255657Skrzypiec PaulinaLuboń19893400:35:43
#56 256164Więckowicz CzesławPoznańamator - niezrzeszony1956400:35:45
#57 257284Sojkin TomaszPoznań19835600:35:53
#58 258531Błaszczyk IwonaPoznań19903500:35:53
#59 259283Sojkin WioletaPoznań19792900:35:54
#60 260771Michałowska WiktoriaWIry19983600:35:55
#61 261772Wałęsa OskarKomorniki19984000:35:55
#62 262163Dawidowska AgnieszkaPlewiska19793000:35:57
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 263444Tomczyk KlaudiaŚrem1999300:36:00
#64 264262Palińska AlicjaPoznań19712500:36:01
#65 265855Dzialik EwelinaLeszno19793100:36:05
#66 266619Malewicz MartynaSzamarzewo19913700:36:06
#67 267659Stepczak BartekPoznan19885700:36:07
#68 268658Stępczak SławomirPOZNAŃ19601400:36:07
#69 269445Tomczyk DamianŚrem19753900:36:10
#70 270338Nowińska KatarzynaPoznańDrużyna Biegu Jońca19973800:36:19
#71 271534Tudorowska PaulinaGrodzisk Wielkopolski19943900:36:33
#72 272543Leśna Nataliamurowana goślinaPaciaciaki Team19863200:36:54
#73 273542Michałowski Dominikmurowana goślinaPaciaciaki Team19885800:36:54
#74 274316Pietrzak OlgierdPoznańPietrzaki19601500:36:54
#75 27549Hewusz MarekWronki-19865900:36:59
#76 276547Andrzejewska ZuzannaPoznańPO MEDALE ALBO WCALE19914000:37:02
#77 277869Bąk JoannaLubonPO MEDALE ALBO WCALE19964100:37:03
#78 278630Błociszewska- StarczyńskaAnna Poznań197819782600:37:04
#79 279180Berent AgnieszkaZielona GóraBerfit19914200:37:09
#80 280651Misiek PaulinaPoznańDaleko jeszcze?19823300:37:25
#81 281487Pawlicka JoannaPoznań19782700:37:33
#82 282488Pawlicki PatrykPoznań19774000:37:34
#83 283523Faltyńska EdytaPOZNAŃ19722800:37:34
#84 284272Andrzejak KatarzynaPoznań19752900:37:36
#85 285199Szmytke PrzemysławPoznańKB DęBIEC19601600:37:56
#86 286350Kamiński MichałPoznań19904100:38:06
#87 287647Mańczak EwaKomorniki19733000:38:07
#88 288162Olszewska IzabelaOborniki wlkpMamy biegamy19823400:38:12
#89 289812Sękiewicz KasiaŚremDendrorunners19853500:38:14
#90 290811Klajbor AnnaWięcbork19843600:38:17
#91 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !291703Przybylak StanisławPoznańPrzybylak Team1946100:38:28
#92 292942Kocik KarolinaPoznańgRUNwald Team Poznań19964300:38:36
#93 293119Wacław MartaRabowice19924400:38:46
#94 294192Sikorski MaciejTulceTeraz Tulce19784100:39:10
#95 295687Szymyślik MałgorzataLeszno19883700:40:34
#96 296314Majorkowska AnnBydgoszcz19743100:40:36
#97 297113Strzelewicz MarlenaTarnowo Podgórne19833800:40:45
#98 298777Nowak KatarzynaPoznań19883900:40:46
#99 299841Grajcar AndrzejŚremLOFT TEAM EXTREME1958500:40:48
#100 300197Kurzawa MilenaPoznań19904500:40:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności