Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Toruńskie Sztafety Wolności

Wyniki - 11 marca 2018, Toruń

Bieg Sledzia

Msc
Nr
Rok
5
Km
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1245Tomaszewski MaciejTORUŃ198800:03:3217.0000:17:5300:35:1500:35:151-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2231Wojdyło MariuszBRODNICABRODNICA BIEGA198700:03:3217.0000:17:5200:35:1500:35:152-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 395Kokocki PawełWIELKA NIESZAWKABIEGAJ Z DYMKIEM199000:03:3316.9000:17:3900:35:2900:35:293-
#4 429Chojnicki DamianGŁOGOWOBYDGOSKIE OKONIE199700:03:4016.4000:17:5200:36:3600:36:364-
#5 5165Piątkowski MichałTORUŃTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ199400:03:4815.8000:18:4500:38:0300:38:035-
#6 6162Panek MichałTORUŃ199200:03:4815.8000:18:2800:38:0300:38:036-
#7 760Grochowiak PiotrBARCINTRIBA BOSIR BARCIN198100:03:5215.5000:19:1200:38:3800:38:407-
#8 8144Mruk TomaszBYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM197600:03:5315.4000:19:0500:38:5300:38:558-
#9 9201Szlinger JakubTUR198600:03:5415.4000:19:2300:38:5400:38:579-
#10 10224Wicenbach ArkadiuszPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA198800:03:5615.2000:19:2100:39:2000:39:2210-
#11 11111Kuźmicz DominikTORUŃ199400:03:5715.2000:19:0900:39:2500:39:2611-
#12 1287Kasprzyk PiotrTORUŃANIRO TEAM196900:04:0314.8000:19:5400:40:2900:40:3112-
#13 13149Niedbalski PrzemysławŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM197200:04:0414.7000:20:0100:40:3900:40:4113-
#14 1439Danielak MichałROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOKSLOWA W TORUNIU197600:04:0514.7000:20:0200:40:4800:40:5114-
#15 15242Kozłowski ZbigniewTORUŃ198400:04:0614.6000:20:2600:40:5600:41:0015-
#16 1663Grzybowski MichałTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY198100:04:0714.6000:20:5200:41:0600:41:0916-
#17 1752Gierszewski JarosławCIECHOCINEKZAŁOGA G197500:04:0714.6000:20:2500:41:0800:41:1117-
#18 18641Przybylski DarekBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ198700:04:0914.5000:20:1400:41:2400:41:2718-
#19 1958Grajek MarekMOGILNOADIDAS RUNNERS WARSAW198700:04:0914.5000:19:3900:41:2800:41:2819-
#20 2054Gollnik AdamNOWY DWÓR MAZOWIECKIJW 1523198800:04:1114.4000:20:3100:41:4400:41:4720-
#21 2113Bielec AdamSKĘPEDZIK TEAM SKĘPE198900:04:1314.2000:20:1700:42:0700:42:0821-
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22203Szweda MirosławaTORUŃDRUŻYNA SZPIKU198600:04:1414.2000:21:0500:42:1800:42:20-1
#23 2328Chmielewski BartoszRYPIN198900:04:1514.1000:21:2000:42:1700:42:2622-
#24 24190Stadnik TomaszTORUŃCSAIU198600:04:1514.1000:20:1400:42:3100:42:3323-
#25 25143Misiaszek JakubTORUŃVEGE RUNNERS198800:04:1514.1000:21:1900:42:2400:42:3424-
#26 26156Olszewski ŁukaszOSIEK NAD WISŁĄOLSZESIE KB198400:04:1614.0000:21:0500:42:3800:42:4525-
#27 27244Sołecki MichałTORUŃANIRO TEAM198000:04:1714.0000:21:2500:42:4300:42:4726-
#28 28135Masalski RomualdCZERNIKOWOWOLNY STRZELEC196700:04:1714.0000:20:4800:42:5000:42:5127-
#29 29236Zalech SlawomirSOLEC -KUJAWSKI197700:04:1814.0000:21:5600:42:3800:42:5928-
#30 30152Nowakowski JerzyTORUŃANIRO RUN TEAM197700:04:1913.9000:20:5300:43:1000:43:1129-
#31 31125Lubomski AdamCZERNIKOWO198500:04:2113.8000:21:2800:43:2700:43:2830-
#32 3211Belzyt PiotrUNISŁAW198200:04:2213.8000:21:0800:43:2500:43:3631-
#33 3385Karwasiński PrzemysławTORUŃ198400:04:2213.7000:20:5000:43:4000:43:4232-
#34 3450Filipowicz AlbertTYROWOTKKF MORLINY197200:04:2613.5000:21:5900:44:1000:44:2533-
#35 35131Malagowski MarcinINOWROCŁAW198400:04:2713.5000:22:1500:44:2500:44:2734-
#36 36232Wrotek ArturTORUŃ196900:04:2713.5000:21:4700:44:2500:44:2735-
#37 37112Kwiesielewicz GrzegorzŁÓDŹ197400:04:2913.4000:22:3500:44:5000:44:5236-
#38 38119Lewandowski KarolTORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY198400:04:3113.3000:23:0300:44:5900:45:0837-
#39 39249Cendrowski ArkadiuszTORUŃ198500:04:3113.3000:21:4900:45:0700:45:1438-
#40 40174Raczkowski RobertTORUŃMARMEL197400:04:3213.2000:22:3100:45:1500:45:2139-
#41 41238Zieliński MarekPRZECZNO198700:04:3313.2000:21:4400:45:2300:45:3040-
#42 42161Paćkowski DawidPOKRZYDOWO198600:04:3313.2000:22:0200:45:2900:45:3141-
#43 4330Chorążak SławekUNISŁAW197100:04:3613.0000:21:5100:45:5900:46:0242-
#44 44222Węgielewski SzymonBYDGOSZCZ198600:04:3713.0000:22:4500:45:5400:46:1143-
#45 4588Kaszycki MichałTORUŃ198900:04:3713.0000:22:4900:46:0200:46:1144-
#46 4643Dołkowski MaciejCIECHOCINRUN MAJDANY197900:04:3813.0000:22:3900:46:0600:46:1545-
#47 47116Leszczyński MikołajTORUŃAIS.PL199200:04:3813.0000:22:1800:46:1300:46:1546-
#48 48234Zając LeszekTORUŃ195800:04:3813.0000:23:0000:46:1200:46:1947-
#49 493Anzel JerzyBRODNICABRODNICA BIEGA196600:04:3912.9000:22:5800:46:2500:46:2748-
#50 50206Szyszka RadosławBYDGOSZCZPOLONIA BYDGOSZCZ SLA198200:04:4012.8000:22:4900:46:4200:46:4549-
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5134Cieplińska MartaTORUŃ198900:04:4112.8000:23:5800:46:4100:46:52-2
#52 52129Majcher PawełTORUŃLUBIĘ PLACKI198400:04:4112.8000:23:2400:46:4200:46:4850-
#53 5383Karpiński AdamBRZOZÓWKA12WOG196800:04:4412.7000:22:4600:47:1000:47:1751-
#54 54239Zieliński SebastianTORUŃ198000:04:4512.6000:23:5800:47:2100:47:3152-
#55 55223Węgler JarosławTORUŃ199100:04:4512.6000:23:4900:47:2100:47:3553-
#56 56193Stenborowski WłodzimierzCHEŁMŻAAIRFORCE197500:04:4612.6000:23:1400:47:2600:47:3754-
#57 5716Błaszyk MaciejCHEŁMNO3BDM198000:04:4712.6000:23:4300:47:3700:47:4855-
#58 58179Roszak ZbigniewGNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWO198800:04:4812.5000:23:0200:47:5500:48:0056-
#59 59196Strzyżewski MirosławOSIEK N/WISŁĄEDYTORZY UMK196100:04:5012.4000:23:5600:48:0100:48:1657-
#60 6042Dobuszyński PawełTORUN197700:04:4912.5000:24:1000:48:0200:48:1058-
#61 615Barański KrzysztofTORUŃ198900:04:4812.5000:23:2500:48:0200:48:0459-
#62 62209Światowy KrystianBARCINŚLIMAKI BARCIN198100:04:5012.4000:23:5000:48:1000:48:2360-
#63 6366Huzarski KamilTORUŃ#SZYBSZYNIŻNAKANAPIE199000:04:4912.4000:22:5800:48:1400:48:1461-
#64 64166Pniewski MaciejGOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAM197600:04:5012.4000:23:2400:48:1600:48:2462-
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65195Strzelecka NataliaTORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMY199000:04:5112.4000:24:0400:48:2300:48:34-3
#66 66220Weber LeszekTORUŃ197700:04:5212.3000:24:2400:48:2800:48:4163-
#67 67137Melkowski ŁukaszTORUŃ197700:04:5112.4000:23:5100:48:2900:48:3464-
#68 68113Lankiewicz SebastianTORUŃ197900:04:5112.4000:23:5100:48:3000:48:3465-
#69 6979Kaczorowski MieczysławSZCZECINMIETEK&KAK197000:04:5212.3000:23:4800:48:3000:48:3766-
#70 70240Żuk MarcinTORUŃZIELONY KONCEPT197500:04:5312.3000:24:2900:48:3400:48:5067-
#71 71103Krajewski LeszekPIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA198000:04:5212.3000:23:4300:48:3900:48:4268-
#72 7284Karpiński RobertPOKRZYDOWOSIĘBIEGA197400:04:5312.3000:23:5200:48:4300:48:4669-
#73 73186Słuniecki TomaszTORUŃALUMASTER BIEGA197500:04:5412.3000:24:1500:48:4300:48:5870-
#74 74127Łoński JerzyKĘSOWO196200:04:5312.3000:23:4600:48:4600:48:5271-
#75 75173Raczkowski ŁukaszCZERNIKOWO199800:04:5412.2000:23:5300:48:4600:49:0072-
#76 76214Twarowski ArkadiuszTORUŃ197800:04:5412.3000:24:0300:48:5000:48:5673-
#77 7761Grzechowiak TomaszŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM197000:04:5412.2000:24:0000:48:5400:48:5974-
#78 78158Osiński KrzysztofZAKRZEWOCSAIU198700:04:5812.1000:24:2300:49:0400:49:4375-
#79 79241Pocheć MichałTORUŃ198400:04:5512.2000:23:5100:49:0500:49:0776-
#80 80202Szuflewska KarolinaCIECHOCINEK198700:04:5512.2000:24:3200:49:0800:49:11-4
#81 81136Mazerski JarosławTORUŃ198500:04:5512.2000:23:4300:49:0900:49:1177-
#82 8289Kawiak CzarekCIECHOCINEK197500:04:5512.2000:23:1300:49:0900:49:1278-
#83 8346Dyczko AdamBRĄCHNOWO196700:04:5712.1000:23:4800:49:1900:49:2879-
#84 84204Szymański MarcinTORUŃ198100:05:0012.0000:24:5900:49:3200:50:0580-
#85 85250Chłopecki MichałMŁYNIEC II197600:04:5912.0000:24:1500:49:4300:49:5581-
#86 862Andrzejczyk RyszardWYSZYNA196400:04:5912.0000:24:0700:49:4600:49:4982-
#87 8794Koc DariuszGRĘBOCIN197400:05:0112.0000:24:2900:49:5100:50:0983-
#88 88192Starczewski PiotrTORUŃSTARCZESIE198900:05:0211.9000:25:0700:49:5300:50:1784-
#89 89172Przybyś AgnieszkaŁĘGOWOPRUSZCZ BIEGA / EATON RUNNING TEAM198800:05:0112.0000:25:3900:49:5900:50:12-5
#90 9068Janiszewski JakubTORUŃ197100:05:0211.9000:25:3200:49:5900:50:1985-
#91 9132Chwiałkowski WiesławTORUŃ195900:05:0511.8000:25:4000:50:0000:50:5486-
#92 92105Król MichałTORUŃ199700:05:0311.9000:25:4900:50:0300:50:2787-
#93 9359Grefkowicz PawełTORUŃANIRO RUN TEAM197400:05:0112.0000:23:3800:50:0700:50:1288-
#94 94230Witt KatarzynaTORUŃ198900:05:0311.9000:24:3600:50:1400:50:25-6
#95 95185Siuda SebastianBYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZE197300:05:0311.9000:24:3100:50:1500:50:3589-
#96 96208Ślósarek Piotr, LeszekTORUŃ195600:05:0211.9000:24:5100:50:2000:50:2590-
#97 97160Paczkowski MateuszINOWROCŁAWNIE DOBIEGAM DO METY198800:05:0311.9000:24:2800:50:2400:50:3291-
#98 9814Binkowski MateuszTORUŃ198900:05:0711.7000:25:4900:50:4500:51:1092-
#99 99168Popek MaciejWŁOCŁAWEKANETA TEAM197700:05:0611.8000:25:0200:50:5000:51:0393-
#100 100132Marciniak PiotrTORUŃLEON198600:05:0711.7000:24:3300:50:5500:51:0794-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności