Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Panewnicki Bieg Dzika - Bieg 3

Wyniki - 11 marca 2018, Katowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Rok
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Karol Ryszka134-1KATOWICECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM198700:20:0300:40:5101:01:4101:20:5701:20:5700:04:09
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marcin Mikoś213-2BYTOMNIGHT RUNNERS ŚLĄSK199000:20:1900:40:5901:02:1001:23:0501:23:0400:04:15
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Krzysztof Fojt262-3ORZESZEAPR69197900:20:2000:41:0901:02:3401:23:2701:23:2500:04:16
#4 4Jarosław Mejer92-4WYRY"KRS TKKF ""JASTRZĄB"" RUDA ŚLĄSKA"199200:20:3400:41:2501:02:4401:23:5501:23:5300:04:18
#5 5Sławomir Florkiewicz225-5SOSNOWIEC196700:21:2100:43:2101:06:0601:29:2301:29:2100:04:35
#6 6Janusz Szczepański243-6MYSŁOWICE196500:22:1000:44:4101:07:2401:29:3301:29:3200:04:35
#7 7Zbigniew Hasik221-7SOSNOWIEC196900:21:2300:43:3501:06:4101:29:5201:29:4800:04:36
#8 8Piotr Urlik162-8KATOWICE198700:20:3200:42:3701:05:4201:29:5701:29:5500:04:36
#9 9Piotr Grolik31-9RUDA ŚLĄSKA197200:22:3300:45:1401:08:5001:32:4101:32:0700:04:43
#10 10Wojciech Apostolski3-10SOSNOWIEC197800:23:0400:45:4701:09:0801:32:4601:32:4500:04:45
#11 11Mirosław Kopeć51-11KRAKÓWMIRMARK197400:24:1000:47:2201:10:2701:33:0701:32:5200:04:45
#12 12Rafał Kubiak228-12SOSNOWIECR&R198000:23:5400:47:2201:10:2701:33:0801:32:5400:04:45
#13 13Marek Golonka29-13MYSŁOWICE197000:21:5700:44:4201:08:4901:33:2601:33:2600:04:47
#14 14Rafał Szczepański148-14BYTOMOPEL ACTIVE TEAM197600:23:1200:46:2201:10:0301:33:4601:33:3900:04:48
#15 15Piotr Błaszczyk9-15KATOWICE198100:23:4500:47:0001:10:3501:34:3301:34:2900:04:50
#16 16Jan Bierski192-16POGWIZDÓW196200:23:4300:47:2901:11:1601:34:5001:34:3900:04:51
#17 17Dariusz Krzyżowski62-17ORZESZE196800:22:0300:44:5701:10:2101:37:4701:37:4700:05:00
#18 18Paweł Gruszka264-18KATOWICE197000:23:5200:48:4001:13:3201:37:5901:37:5600:05:01
#19 19Krzysztof Majek223-19KATOWICE197100:24:3600:48:2001:12:3901:38:1401:38:0600:05:01
#20 20Leszek Ołdakowski246-20KATOWICEPANEWNIKI195400:23:4000:48:2801:13:2401:38:1901:38:1800:05:02
#21 21Karol Wyród178-21TYCHY197700:24:2600:48:4801:14:0701:39:0801:39:0200:05:04
#22 22Mirosław Potoczny122-22JAWORZNOTRAILRUNNERSJAWORZNO/#NIGHTRUNNERSJAWORZNO197400:23:2300:47:5401:13:3101:39:1201:39:0900:05:05
#23 23Andrzej Świderek216-23ZABRZE-HELENKA196600:23:5300:48:0301:13:2901:39:3301:39:2800:05:06
#24 24Grzegorz Kwaśniok72-24SOSNOWIEC197100:22:4100:47:1401:13:1201:39:5901:39:5700:05:07
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25Magdalena Kula651-KATOWICE198900:24:1000:49:0401:14:2401:40:0001:39:5400:05:07
#26 26Jarosław Świta212-25WODZISŁAW ŚLĄSKI197100:24:3300:49:0201:15:1101:41:3301:41:3100:05:12
#27 27Jacek Klapetek42-26KATOWICEŚKK GOLIAT196900:26:1200:51:1901:16:4801:43:0901:42:4100:05:15
#28 28Krzysztof Szczucki149-27ŻORY197300:23:3500:50:5001:17:4901:43:2501:43:2100:05:18
#29 29Jarosław Kuczborski64-28SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC197400:25:2400:50:5201:16:5701:43:3701:43:2600:05:18
#30 30Dariusz Pankowski110-29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ198300:23:5200:50:0301:17:2701:45:1001:45:1000:05:23
#31 31Dawid Kiepiela230-30JASTRZĘBIE ZDRÓJKB FARTELEK198100:25:1400:51:2001:18:2401:45:2701:45:0700:05:23
#32 32Michał Chuchro15-31OŚWIĘCIMBIEGAM WSPIERAM MOTYWUJE BWM197700:27:2500:53:3101:19:5401:45:5901:45:3300:05:24
#33 33Arkadiusz Pawlik303-32KATOWICE196900:27:2300:53:2801:20:0501:46:1601:45:5900:05:26
#34 34Mariusz Gunia32-33OŚWIĘCIM196500:25:0400:51:0301:18:3901:46:5701:46:3900:05:28
#35 35Tomasz Stanke143-34RUDA ŚLĄSKA197900:27:2400:54:0001:20:5501:47:5501:47:4100:05:31
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Joanna Menżyk2312-MYSŁOWICE197400:27:3100:54:4301:22:3901:49:3701:49:1900:05:36
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37Ligia Mynarska1003-BIELSKO-BIAŁADALEKO JESZCZE?197300:26:4800:53:3001:21:1701:49:4201:49:3300:05:37
#38 38Sylwester Mynarski101-35BIELSKO-BIAŁADALEKO JESZCZE?197200:26:4700:53:2901:21:1701:49:4401:49:3500:05:37
#39 39Piotr Macharzyński232-36JASTRZĘBIE ZDRÓJ197500:27:3100:54:4501:22:4201:49:4801:49:2800:05:36
#40 40Paweł Krzyżowski63-37KATOWICE198300:25:5900:53:2601:22:1601:51:1301:51:0900:05:42
#41 41Tomasz Nowakowski250-38KATOWICENOWAKOWSCY197100:26:4800:54:5101:23:3401:52:1701:52:0700:05:44
#42 42Zbigniew Inglant36-39CHORZÓW196600:27:1000:55:2501:23:4301:52:2801:52:2400:05:45
#43 43Sławomir Kulików263-40MYSŁOWICE197800:27:1200:54:3001:24:3001:53:0601:52:3900:05:46
#44 44Cyprian Jankowiak324-41MASŁOMIĄCAWWW.LINGUIST.COM.PL200400:28:0700:56:0501:24:3101:53:4201:53:2700:05:49
#45 45Leszek Jankowiak325-42MASŁOMIĄCA197400:28:0800:56:0601:24:3101:53:5701:53:4100:05:49
#46 46Kamil Pośpiech210-43TARNOWSKIE GÓRYGALERIA FITNESS200100:26:4800:53:2601:22:1201:54:1401:54:0300:05:50
#47 47Adam Polczyk119-44TARNOWSKIE GÓRYSREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY197800:26:4800:53:2601:22:1301:54:1401:54:0400:05:50
#48 48Mariusz Kur68-45ZAWIERCIE197200:28:1100:56:2901:26:0801:56:2301:56:1000:05:57
#49 49Mariusz Mosa233-46KLUCZELISY PUSTYNI197100:28:0900:56:3601:26:3701:56:5301:56:4800:05:59
#50 50Maciej Kicun227-47KATOWICENIGHT RUNNERS198500:28:3100:57:4601:27:3201:57:2101:57:0200:06:00
#51 51Adam Brzykcy281-48BĘDZIN197600:29:5200:59:1001:28:3801:57:2401:56:4500:05:59
#52 52Marcin Dąbrowiak21-49DĄBROWA GÓRNICZA198200:29:5200:59:1001:28:3901:57:2401:56:4400:05:59
#53 53Katarzyna Wysocka1804-KATOWICE197300:28:3200:57:3301:27:3901:59:2401:59:1300:06:06
#54 54Mirosław Ptasik128-50KOZIEGŁOWY196700:26:5200:56:1601:27:3102:00:4702:00:3200:06:10
#55 55Kuba Gustaw195-51MIKOŁÓWGUSTAW TEAM198100:29:5000:59:1801:29:1802:01:1801:59:5200:06:08
#56 56Anna Rosa3285-KATOWICE196600:28:0800:57:1101:28:3802:01:4902:01:3200:06:13
#57 57Andrzej Bernacki8-52BĘDZIN197100:30:0201:00:4601:30:4302:01:5002:01:3800:06:14
#58 58Jacek Tokarz309-53KATOWICE198500:30:4201:03:4501:36:0102:03:4702:03:4500:06:20
#59 59Piotr Golicz28-54RUDA ŚLĄSKAVEGE RUNNERS195900:31:2101:02:1801:33:2602:04:0902:03:4600:06:20
#60 60Ewa Przybyła1256-KATOWICEAWF KATOWICE196500:31:2601:03:0401:35:0702:08:0402:07:4100:06:32
#61 61Łukasz Carski270-55SOSNOWIEC198600:29:5301:01:2601:34:5702:10:3702:10:1800:06:40
#62 62Marek Kulpa66-56MIKOŁÓWAKMB PĘDZIWIATR GLIWICE197300:27:0900:55:2401:30:2502:11:4602:11:4300:06:45
#63 63Mariusz Wysocki183-57KATOWICE196700:33:3001:07:1801:40:4102:15:5902:15:3200:06:56
#64 64Leszek Jonek351-58KATOWICE197600:31:2401:08:0601:43:0502:22:2702:22:2700:07:18
#65 65Lilla Mosór2347-KLUCZELISY PUSTYNI197100:29:2401:07:1601:47:2802:28:4302:28:3800:07:37
#66 66Tomasz Bober10-59MYSŁOWICE198500:22:3100:44:5801:08:0201:07:5400:04:38
#67 67Mirosław Pryszcz124-60RUDA ŚLĄSKA197700:22:3200:45:4201:08:4001:08:3800:04:41
#68 68Henryk Sendobry135-61ŁAZISKA GÓRNEADOPCJANAODLEGLOSC.PL196600:48:0901:13:5701:13:5700:05:03
#69 69Tomasz Tronina158-62KATOWICETRNX TRIATHLON TEAM198500:25:4000:50:4401:15:1501:15:0200:05:07
#70 70Marcin Folusiak196-63KATOWICE197300:24:4500:49:2201:15:3401:15:3100:05:09
#71 71Bartosz Wójcik176-64KATOWICEWAY2CHAMP198300:23:3000:49:3201:16:3601:16:3500:05:14
#72 72Krzysztof Gurczyński33-65KATOWICE197500:28:2400:53:4601:17:2901:16:5500:05:15
#73 73Ewa Strzelczyk3268-KATOWICE197800:25:1400:51:1801:17:3701:17:3500:05:18
#74 74Jan Kracla321-66KATOWICEAUGUST TEAM196700:27:3500:53:1001:18:3401:17:5400:05:19
#75 75Leszek Zuber342-67KATOWICE196700:27:3500:53:1101:18:3401:17:5600:05:19
#76 76Adam Maziakowski295-68OPOLEMAZIAKOWSKI RUNNING TEAM196900:26:5300:54:5201:20:4301:20:3900:05:30
#77 77Dariusz Haufa34-69KATOWICE199300:29:5100:57:5201:21:3301:21:2700:05:34
#78 78Michał Bąkowski7-70RUDA ŚLĄSKABRAK197700:28:1000:55:1301:21:5501:21:4400:05:35
#79 79Klaudia Szczęsna-Rzepecka3059-SOSNOWIEC198000:28:0200:56:0601:22:5901:22:5800:05:40
#80 80Robert Wienzek171-71KATOWICESZYPKI STEFAN197000:26:3200:54:3801:24:1801:24:1100:05:45
#81 81Katarzyna Cała1410-KATOWICE197600:27:5300:56:0301:24:4201:24:3600:05:47
#82 82Adam Postulka121-72RUDA ŚLĄSKACHORZOWSKIE CENTRUM SZTUK I SPORTÓW196700:26:3000:55:3001:25:4001:25:3700:05:51
#83 83Janusz Szala211-73ŁAZISKA GÓRNE195200:28:0300:56:1801:26:3601:26:0900:05:53
#84 84Jolanta Walusz16711-BYTOMSZOMBIERKI RUNNERS196900:28:5200:59:2001:30:5401:30:5300:06:12
#85 85Paweł Kwaśny222-74RUDA ŚL197000:30:1401:00:4301:31:3501:31:1000:06:13
#86 86Krzysztof Bryzik13-75CHORZÓW196600:27:5600:57:3501:32:1001:31:4500:06:16
#87 87Katarzyna Langer7612-CHORZÓWAUGUSTEAM197500:29:4801:00:3801:32:2401:32:1600:06:18
#88 88Krzysztof Maziakowski294-76OPOLEMAZIAKOWSKI RUNNING TEAM196900:29:1201:00:2001:33:1701:32:5100:06:20
#89 89Bogusława Kupibida6713-KATOWICESILESIA NORDIC TEAM195900:30:4901:02:1401:34:4201:34:1600:06:26
#90 90Agnieszka Binasik33814-KATOWICE197400:30:2901:01:3701:34:4801:34:1600:06:26
#91 91Karolina Tokarz30815-KATOWICE198600:30:4301:03:4001:35:4501:35:4400:06:32
#92 92Jerzy Eszyk275-77KATOWICE196800:32:3601:03:4301:36:0001:35:3800:06:32
#93 93Bogusława Borycka-Swierzy1216-KATOWICEAKTYWNI 15 CHORZÓW197200:30:0701:02:4401:36:4001:36:0100:06:33
#94 94Ewa Mistera20317-CHORZÓW198000:32:4501:07:1101:42:2101:42:0600:06:58
#95 95Renata Dombrowska2318-BYTOMBTM RUNNERS198200:31:1701:04:0101:42:3401:42:1900:06:59
#96 96Sławomir Rola247-78BYTOMBTM RUNNERS197900:31:1801:04:0201:42:3501:42:1900:06:59
#97 97Sabina Szydłowska15419-CHORZÓWAUGUSTEAM196700:32:4001:06:4801:43:5301:43:4400:07:05
#98 98Katarzyna Lech-Jabłońska30620-DĄBROWA GÓRNICZA198200:33:2301:08:1501:44:3201:44:2100:07:07
#99 99Karol Jabłoński307-79DĄBROWA GÓRNICZA198300:30:0201:00:3701:44:3301:44:2200:07:08
#100 100Robert Grudziński218-80KATOWICE198500:30:1601:07:1601:47:2701:46:5000:07:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności