Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa

Wyniki - 18 marca 2018, Ostrów Wielkopolski

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Km
3
5
Km
Km
7
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1258Łańduch MateuszKaliszPOLTeam Baster87M3011-01:13:5201:13:503.3000:00:0000:10:41100:18:06400:25:02300:35:32100:42:48100:49:311
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2425Stachyra PiotrGłogówPOL-js Team83M3022-01:14:2901:14:283.3100:00:3600:10:42800:18:06600:25:02200:35:32200:42:48200:49:312
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3547Kluczyk DamianOstrówPOLKb Czarne Wilki95M2013-Powi/101:15:1001:15:093.3300:01:1800:10:41300:18:06200:25:04600:35:52300:43:21300:50:225
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 425Antosiak TomaszKędzierzyn-koźlePOLAntonteam79M3034-01:15:2401:15:223.3400:01:3200:10:431000:18:05100:25:02100:35:53500:43:23700:50:213
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51488Jarecki DamianTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice93M2025-01:15:3501:15:343.3400:01:4300:10:431100:18:091000:25:04900:35:53600:43:23600:50:226
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6125Gromadziński AndrzejGnieznoPOLKpp Gniezno73M4016-01:15:4601:15:443.3500:01:5300:10:43900:18:07800:25:04800:35:53800:43:23400:50:224
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !777Czarnojańczyk RafałOstrówPOL75M4027-Powi/201:16:2601:16:243.3700:02:3300:10:42700:18:08900:25:081000:36:061000:43:391000:50:439
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 840Błaszczyk JarosławPleszewPOLTeam Pleszew72M4038-01:16:4601:16:463.3800:02:5400:10:41200:18:06300:25:04500:35:53400:43:23500:50:227
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 91Jankowski DariuszPoznańPOLXyz92M2039-01:16:5101:16:503.3800:02:5900:10:42500:18:06700:25:04700:35:53700:43:26900:50:338
#10 10413Sobota MartinPrzyworyPOLEurovent Athletics Opole91M20410-01:18:0201:18:013.4100:04:1000:10:42400:18:06500:25:03400:35:53900:43:25800:50:5410
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11471Walewski PrzemekPoznańPOLWszystkoobieganiu.pl67M50111-01:18:2901:18:283.4300:04:3700:10:42600:18:111100:25:171100:36:281100:44:151100:51:4011
#12 12337Pawlak KonradKaliszPOLSupermaraton Kalisz83M30412-01:18:4501:18:433.4300:04:5300:11:141500:19:001400:26:151400:37:211300:45:021300:52:1613
#13 13573Dyduch DamianBaranówPOL88M30513-01:19:2101:19:193.4500:05:2900:10:521200:18:331200:25:441200:36:521200:44:351200:52:0112
#14 14291Michałowski DanielGrodziskPOLDogoń Grodzisk Mazowiecki92M20514-01:19:5001:19:483.4600:05:5800:10:561300:18:431300:26:021300:37:351400:45:351400:53:0414
#15 15295Milczarek PawełDobrzycaPOL89M20615-01:20:4701:20:413.4900:06:5500:11:231800:19:111600:26:301500:38:001500:45:591500:53:2215
#16 1621Aleksandrowicz BartoszWrześniaPOLAltom Gniezno87M30616-01:22:0701:22:053.5300:08:1500:11:161700:19:091500:26:351600:38:141600:46:261600:54:1016
#17 175Rogala GrzegorzOdolanówPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.90M20717-KS M/1Powi/301:22:3501:22:333.5400:08:4200:11:241900:19:311800:27:191800:39:171800:47:451800:55:3218
#18 18122Grajek MateuszOstrówPOLKb Czarne Wilki90M20818-Powi/401:22:5101:22:503.5500:08:5900:11:362200:19:562300:27:432400:39:392200:47:552200:55:3719
#19 1991Dryjański MichałKleczewPOLSokół Kleczew85M30719-01:22:5701:22:543.5500:09:0500:11:503000:20:093000:27:502900:39:542400:48:182400:55:5824
#20 20168Kaniewski BłażejRaszkówPOLKb Czarne Wilki86M30820-Powi/501:23:1501:23:133.5600:09:2300:11:352100:19:562200:27:422200:39:392100:47:542100:55:3721
#21 21330Owczarek TomaszCieszkówPOL81M30921-01:23:2001:23:203.5700:09:2700:11:161600:19:141700:26:411700:38:361700:46:591700:54:4617
#22 22154Jucha PrzemysławKędzierzyn KoźlePOLAntonteam78M40422-01:23:3201:23:283.5700:09:4000:11:462900:19:572400:27:432300:39:412300:47:552300:55:3822
#23 23528Zieliński MarcinDobrzeń WielkiPOLPge Feniks E. Opole / Lzs Tor Dobrzeń Wie72M40523-01:23:4501:23:433.5800:09:5300:11:402700:19:522000:27:312000:39:312000:47:502000:55:3720
#24 24518Wylęga DominikŁęka MroczeńskaPOLKs Gepard Kępno82M301024-01:24:0801:24:043.5900:10:1600:11:382500:19:592700:27:492800:39:542700:48:202600:56:1327
#25 25540Mikołajewski DawidKaliszPOL95M20925-01:24:1801:24:163.5900:10:2600:11:372300:19:582500:27:482500:39:542500:48:192500:56:1125
#26 26328Olszyna ŁukaszKaliszPOLPratt & Whitney Kalisz80M301126-01:24:2401:24:234.0000:10:3200:12:023100:20:363300:28:283300:40:313200:48:452900:56:3429
#27 28362Popiołkiewicz ŁukaszŁęki WielkiePOL89M201028-01:24:3201:24:233.5900:10:4000:12:073700:20:303100:28:193100:40:253000:48:442800:56:3328
#28 27568Suchanecki RafałKaliszPOLDzika Drużyna77M40627-01:24:2801:24:264.0000:10:3600:11:382400:19:592600:27:492600:39:542600:48:212700:56:1226
#29 29130Grzegorowski MarcinOstrów Wlkp.POLMozzi Service78M40729-Powi/601:24:3401:24:314.0000:10:4200:12:033200:20:363200:28:283200:40:313100:48:473100:56:3530
#30 30384Rudowicz PiotrRadłówPOLKb Czarne Wilki75M40830-Powi/701:25:1901:25:174.0200:11:2700:11:462800:20:082900:27:583000:40:222900:48:473000:56:3731
#31 31382Romaniuk BartoszWschowaPOLEndorfina Wschowa88M301231-01:25:3701:25:374.0300:11:4500:12:063600:20:423500:28:463500:41:073600:49:353300:57:2333
#32 32351Pietrzyński BartoszKaliszPOLSupermaraton Kalisz81M301332-01:25:5601:25:544.0400:12:0400:11:382600:20:012800:27:492700:40:072800:48:483200:56:5332
#33 3313Przerwa MichałOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski87M301433-IMT/1Powi/801:26:0801:26:064.0400:12:1600:11:141400:19:321900:27:211900:39:171900:47:461900:55:4623
#34 351797Dragan DamianGalewicePOLWieluń Biega89M201135-01:26:2701:26:214.0500:12:3500:12:254800:21:034400:29:034200:41:233900:49:533900:57:4439
#35 34517Wróblewski SławomirSobiałkowoPOLSomapol79M301534-01:26:2501:26:224.0500:12:3200:12:113900:20:443600:28:473600:41:083800:49:423700:57:4137
#36 37355Płócieniczak ŁukaszLesznoPOLBreaking388M301636-01:26:3801:26:354.0600:12:4600:12:053500:20:363400:28:353400:41:053300:49:403500:57:3636
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !36488Wierzchowska IzabelaKaliszPOLSupermaraton Kalisz81K301-101:26:3801:26:374.0600:12:4600:12:184200:20:514000:28:493700:41:073500:49:423600:57:3334
#38 38336Parzonka SylwesterMroczeńPOLKs Gepard Kępno70M40937-01:26:4201:26:374.0600:12:4900:12:154100:20:503900:28:493800:41:063400:49:393400:57:3435
#39 3955Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners Poznań79M301738-01:26:5001:26:464.0600:12:5800:12:043400:20:443700:28:523900:41:073700:49:423800:57:4138
#40 40264Łukaszewski PiotrPoznańPOLNight Runners84M301839-01:27:3701:27:254.0800:13:4500:12:385800:21:044600:29:024100:41:414100:50:224000:58:2540
#41 41207Korzekwa PiotrKaliszPOLDrużyna Powiatu Kaliskiego75M401040-01:28:0701:28:044.1000:14:1500:12:224600:21:044500:29:104500:41:394000:50:224100:58:3541
#42 42318Nowak Grzegorz PawełPoznańPOLXyz89M201241-01:28:2101:28:164.1100:14:2900:12:466900:21:356400:30:046700:42:265600:51:014400:59:0642
#43 43323Nowiński RafałWschowaPOLEndorfina Wschowa74M401142-01:28:5501:28:534.1200:15:0300:12:396000:21:296000:29:425500:42:225200:51:054700:59:1843
#44 4473Cierpka NorbertSośniePOLKb Czarne Wilki97M201343-Powi/901:29:0501:28:554.1200:15:1300:12:598100:21:366500:29:476000:42:235500:51:054600:59:1945
#45 45158Kaczmarek JędrzejKowalewPOLKp Psp Milicz94M201444-01:29:1701:29:124.1300:15:2500:12:517100:21:467100:30:177100:43:106600:51:446400:59:5358
#46 46282Marek DanielSwarzędzPOLCybina Team74M401245-01:29:2501:29:204.1400:15:3300:12:477000:21:366600:29:526500:42:406000:51:215800:59:3551
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !48306Naparty ZbigniewObornikiPOLKęsy Team66M50247-01:29:4701:29:404.1500:15:5500:12:385700:21:275500:29:285200:42:094500:51:165600:59:3349
#48 49460Tomczyk RafałWrocławPOLWosiek Team83M301948-01:29:5101:29:504.1500:15:5900:12:395900:21:346300:29:465800:42:295700:51:094900:59:1844
#49 50269Majewski MichałBierzglinekPOLSpin Force Runners84M302049-01:29:5801:29:544.1500:16:0600:12:446600:21:285700:29:335300:42:225300:51:135300:59:3552
#50 51331Pachla JacekSzamotułyPOLKb Szamotuły71M401450-01:30:0001:29:564.1500:16:0800:12:527200:21:426900:29:546600:42:476300:51:375900:59:5759
#51 191161Kaczmarek MirosławKościanPOLKościan Team70M4063178-01:43:294.5400:29:3700:14:4323600:24:5923500:34:4023000:49:2522800:59:4622501:09:33226
#52 447625Urbaniak WiesławKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn64M5046392-02:12:036.1500:58:1000:17:0844100:29:3144600:41:2145001:00:0345201:13:2145201:25:50454
#53 19234Bartczak AndrzejKaliszPOL70M4064179-01:43:364.5400:29:4400:13:3111800:23:0011000:32:0011400:46:2712700:57:0413701:06:43145
#54 44861Chalcińska IzabelaOstrówPOL75K4015-56Powi/11902:12:376.1700:58:4500:18:1446700:31:2946800:43:3246901:02:0346401:15:0446201:27:18463
#55 193213Koszarek KrzysztofCienin KościelnyPOLCnk91M2034180-01:43:374.5400:29:4500:14:3421400:24:4321600:34:0720400:48:4019600:58:4519101:08:08185
#56 449477Wawrzyniak BogusławGorzyce WielkiePOLZst Technicznych.65M5047393-Powi/12002:12:416.1700:58:4800:17:4846100:31:1046700:43:1746701:02:1846501:16:3546901:28:44468
#57 194340Pera MariuszPleszewPOL84M3065181-01:43:434.5400:29:5100:14:5826700:25:1024900:34:4123200:49:1021500:59:2321001:09:00208
#58 450542Goździelewski WitoldKaliszPOLPkb Kalisz71M40145394-02:12:536.1700:59:0000:17:1644500:29:1544100:40:4444300:58:5844501:11:5744401:24:24446
#59 195411Sobczyk MirosławNoskówPOLDrużyna Szpiku84M3066182-01:43:454.5500:29:5300:14:0317000:23:5015300:33:1016300:47:4217100:57:5616701:07:41177
#60 451200Kołodziejczyk MarekKaliszPOLBaster Team70M40146395-02:12:566.1800:59:0400:18:2647200:31:3347200:43:5247201:02:3347001:15:5746501:28:15467
#61 196452Szymański PiotrKleczewPOLSekcja Biegowa - Sokół Kleczew76M4065183-01:43:484.5500:29:5600:15:0527600:25:3927400:35:2626900:50:2025501:00:4124501:10:31246
#62 452272Malewicz-Pełczyńska AlicjaKiekrzPOLRokietnica Biega72K4016-5702:13:086.1800:59:1600:18:3447500:31:3147000:43:3046801:01:5546201:14:2945801:26:49459
#63 197181Kasprzak MichałNowePOL94M2035184-Powi/4901:43:494.5500:29:5700:14:0717900:24:1518800:33:5419200:48:1918300:58:2818301:08:14190
#64 453571Klaga AndrzejOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.58M6021396-M/12Powi/12102:13:336.1900:59:4100:18:0446300:30:5646400:42:5646601:02:0246301:15:1046301:27:17462
#65 198533Żabierek BogumiłKaliszPOL79M3067185-01:43:494.5500:29:5700:14:3421300:24:4822200:34:1721400:48:5420400:59:1920501:08:47202
#66 454367Przybylak DariuszSwarzędzPOLPrzybylak Team77M40147397-02:13:576.2001:00:0500:17:3645800:29:4845100:41:2345100:59:5045001:13:1745101:25:46451
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 199101Dzięczkowska-Niklewicz JoannaMrowinoPOLRokietnica Biega81K303-1401:43:514.5500:29:5800:14:2520400:24:3220000:34:0019800:48:3819400:58:5719401:08:35196
#68 455541Multan JakubKaliszPOLTeam Multan90M2061398-02:13:596.2101:00:0700:18:1346600:30:5746500:42:4946501:00:5445801:13:3245301:25:53455
#69 200296Misiorny RadosławPoznańPOL73M4066186-01:43:584.5500:30:0600:14:5025100:25:0824300:34:4223300:49:1221700:59:2721201:09:08215
#70 456104Fabiański CzesławKaliszPOLSupermaraton Kalisz55M6022399-02:14:066.2101:00:1400:17:0443200:29:2144300:40:4944400:59:1144701:13:1345001:25:47452
#71 20174Cieślak IreneuszCzerminPOL75M4067187-01:44:004.5500:30:0700:15:1028500:25:2426200:35:3727200:50:5227001:01:1325701:10:50252
#72 45733Bardowska MonikaKaliszPOLBaster Team92K2016-5802:14:226.2201:00:3000:18:2547100:31:3147100:43:5047001:02:3346901:15:5846601:28:14466
#73 20248Bogusławski DominikOstrówPOL75M4068188-Powi/5001:44:014.5500:30:0900:14:3621700:24:5623000:34:4023100:49:1622000:59:3421901:09:15220
#74 458199Kołodziejczyk EwelinaKaliszPOLBaster Team94K2017-5902:14:256.2201:00:3300:18:2347000:31:2946900:43:5147101:02:2946701:15:5646401:28:14465
#75 203520Zakrzewicz-Podlecka AgnieszkaRokietnicaPOLRokietnica Biega86K304-1501:44:064.5600:30:1400:14:2620500:24:3220100:34:0119900:48:3819300:58:5619301:08:35198
#76 459197Koczura AlinaOstrówPOL77K4017-60Powi/12202:15:336.2501:01:4100:17:3245400:30:1245600:42:1345801:01:2446101:14:5946101:27:46464
#77 204116Głowacki TomaszKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn69M4069189-01:44:074.5600:30:1500:14:5125300:25:0924500:34:5224300:49:4923801:00:0723101:09:43230
#78 460431Stefankiewicz MichałJelenia GóraPOL90M2062400-02:15:356.2501:01:4300:16:3039800:28:4342500:40:0743100:58:4244201:12:0444501:24:44449
#79 205221Król ŁukaszPrzygodzicePOLKlub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski85M3068190-Powi/5101:44:244.5600:30:3200:14:4223100:24:5723300:34:3222700:49:2122500:59:3121801:09:10216
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !461364Porwich HenrykSzczecinPOLStowarzyszenie Tarnowo Podgórne Biega41M701401-02:16:206.2701:02:2800:16:2239000:27:4939000:38:4339400:56:3041401:08:5141501:21:15426
#81 206356Pływaczyk MaciejPleszewPOLTeam Pleszew63M5012191-01:44:264.5700:30:3400:14:5826600:25:3126800:35:2126500:50:1625301:00:3324301:10:03235
#82 462546Cichorek EwelinaCzerminPOL86K3023-6102:18:136.3301:04:2100:17:2345100:30:2045800:42:1945901:00:3545501:14:2745601:27:15460
#83 207380Rochowski PiotrStalowa WolaPOLStalowowolski Klub Biegacza62M5013192-01:44:274.5700:30:3500:14:0517500:24:0317300:33:2717400:47:4917200:57:4816201:07:25165
#84 463298Modrzejewska LidiaGrabów NadPOLMoja Rodzina72K4018-6202:18:476.3401:04:5500:17:3345600:30:1445700:41:5245601:01:0646001:14:3045901:27:16461
#85 20835Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M3069193-01:44:294.5700:30:3700:14:4824800:25:0323700:34:4723800:49:2723000:59:4522301:09:36228
#86 464569Waliduda JarosławBrzegPOL72M40148402-02:19:346.3601:05:4200:19:2048300:33:0548300:45:4548201:05:3147901:19:1747701:32:32479
#87 209486Wiencek ArturOstrówPOLNight Runners Ostrów Wielkopolski81M3070194-Powi/5201:44:314.5700:30:3900:14:1719900:24:3220200:34:1221000:49:0121100:59:1320201:08:35197
#88 465537Olek PawełKaliszPOLKlub Rugby Husaria Kalisz84M30119403-02:19:366.3701:05:4400:17:1944800:29:1844200:40:2343700:58:4644301:12:5144801:25:27450
#89 21080Dąbek KrzysztofWitkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół89M2036195-01:44:344.5700:30:4200:14:3822200:24:4521900:34:1221200:49:0121000:59:3021501:09:00206
#90 466389Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek & Marta Team85M30120404-02:20:136.3801:06:2000:18:3347400:32:0347600:44:2747601:04:0147301:17:4247201:30:28472
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !211182Kaźmierczak DawidGodziesze MałePOLParkrun Kalisz-M162196-01:44:354.5700:30:4300:15:4834600:26:3433200:36:3632300:51:4730801:02:0128501:11:40275
#92 467424Stachowiak KarolinaOstrówPOL76K4019-63Powi/12302:20:506.4001:06:5800:18:1046400:30:5346200:42:4646201:02:2646601:16:2046701:29:19470
#93 212129Grzegorowska KamilaJanków PrzygodzkiPOLMozzi Service82K305-16Powi/5301:44:374.5700:30:4500:14:3722100:24:5222600:34:1721500:49:0621300:59:3121601:09:19223
#94 468273Malinowska MałgorzataOstrówPOL80K3024-64Powi/12402:20:546.4001:07:0200:18:1146500:30:5546300:42:4946301:02:3146801:16:2146801:29:21471
#95 213436Sydoruk MichałKoziegłowyPOLParkrun Poznań77M4070197-01:44:494.5800:30:5700:14:4524200:25:1125000:35:2827000:50:4526401:01:1426001:11:02255
#96 469142Itkowiak RobertCzempińPOLHernik Team69M40149405-02:20:556.4001:07:0300:17:2145000:29:5145200:41:3245400:59:5445101:13:1144901:25:49453
#97 214490Wiktorek DariuszOstrówPOL.....bo Mogę, Chcę I Nikt Mi Nie Zabroni.....70M4071198-Powi/5401:44:564.5800:31:0400:14:1619800:24:3019900:33:5519400:48:2918800:59:0419901:08:44201
#98 47059Cerrone JoannaHamburgUSAPac81K3025-6502:20:566.4001:07:0400:18:4748000:31:5647400:44:1747401:03:3747101:17:2647001:30:30473
#99 21536Berger PawełOstrówPOL88M3071199-Powi/5501:45:084.5900:31:1600:15:3232000:26:2431700:36:2731500:51:2429101:01:4727401:11:28265
#100 47144Bogacka MałgorzataOstrów WlkpPOL72K4020-66Powi/12502:20:586.4001:07:0600:18:4747900:31:5847500:44:1847501:03:3947201:17:2947101:30:32474

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności