Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow #251

Wyniki - 24 marca 2018, Krakow

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 58Adrian Patryk GubernatSM25-2954.62 %00:23:3753-Los Pantalones Rojos
#2 89Agnieszka BajorSW25-2955.09 %00:26:52-18
#3 68Agnieszka MachałSW30-3460.71 %00:24:26-8
#4 62Agnieszka RyłkoSW30-3461.67 %00:24:00-6
#5 71Agnieszka WypychVW40-4462.53 %00:24:36-9
#6 83Aleksandra ŚwiątkoSW20-2456.45 %00:26:13-14
#7 107Aleksandra Zobek-HarpulaSW30-3446.93 %00:31:45-29Szybkobieżny Żółw
#8 77Andrii MuranSM25-2950.95 %00:25:2167-ITMBW Kraków
#9 96Andrzej JuszczykVM60-6456.00 %00:28:3873-
#10 52Andrzej PawelecVM50-5465.44 %00:23:0647-
#11 69Andrzej ŚledziowskiVM45-4959.53 %00:24:3561-
#12 117Andrzej W. GrochowinaVM55-5943.64 %00:36:2683-
#13 57Andrzej ZawadaVM40-4457.92 %00:23:3452-ITMBW Kraków
#14 30Arkadiusz Jan ChmielSM20-2460.85 %00:21:1227-ITMBW Kraków
#15 86Barbara BajurSW30-3455.70 %00:26:45-17IPA Region Bydgoszcz
#16 95Barbara SosnowskaVW45-4956.13 %00:28:34-23
#17 104Bogdan SanockiVM45-4946.27 %00:30:5277-6 Brygada Powietrznodesantowa
#18 85Bogusia ŻukowskaSW25-2955.36 %00:26:44-16
#19 10Bogusław OpryszekVM45-4977.91 %00:18:479-ITMBW Kraków
#20 8Chris MatthewsSM20-2468.80 %00:18:457-
#21 80Daniel LarssonSM25-2950.13 %00:25:4469-
#22 5Daniel WronaSM25-2971.40 %00:18:045-
#23 19Dariusz GradekVM45-4970.59 %00:20:2417-
#24 50Dariusz WąsowiczVM45-4962.43 %00:23:0445-
#25 100Dorota OsiadaczSW30-3450.57 %00:29:16-27
#26 118Edward Andrzej SzwiecVM60-6445.59 %00:36:2784-
#27 73Ewa Barbara ZarębskaSW25-2959.36 %00:24:56-10
#28 98Ewa WitkowskaVW55-5963.83 %00:28:45-25
#29 91Gosia BochenekSW25-2954.95 %00:26:56-20
#30 94Grzegorz GałczykVM35-3947.86 %00:28:0672-
#31 111Grzegorz GrochowinaVM35-3941.39 %00:31:5180-
#32 35Grzegorz OlesiakVM40-4464.42 %00:21:3032-Los Pantalones Rojos
#33 63Ireneusz MędralaVM40-4457.43 %00:24:0757-
#34 36Iwona FlagaVW40-4471.11 %00:21:31-4Los Pantalones Rojos
#35 75Jacek SapaVM50-5458.49 %00:25:1365-ITMBW Kraków
#36 93Jagoda SadowskaSW25-2952.67 %00:28:06-22Night Runners
#37 31Jakub BarańskiSM20-2460.80 %00:21:1328-LOS TREPOS COMPANIEROS
#38 9James MatthewsSM20-2468.74 %00:18:468-
#39 12Jerzy PodgórskiVM45-4975.77 %00:18:5111-Lacho Team
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16Joanna NabielecSW25-2973.63 %00:20:06-2ITMBW Kraków
#41 84Jolanta NiedzielczykVW55-5968.56 %00:26:24-15
#42 108Kamila ObierakVW35-3947.24 %00:31:45-30LOS TREPOS COMPANIEROS
#43 42Katarzyna Anna SumiecSW20-2467.58 %00:21:54-5
#44 97Katarzyna BylicaSW20-2451.66 %00:28:39-24ITMBW Kraków
#45 90Katarzyna OsiadaczSW30-3455.15 %00:26:52-19
#46 37Kazimierz GrzybVM45-4966.38 %00:21:3133-Los Pantalones Rojos
#47 60Kazimierz KalinowskiVM50-5464.14 %00:23:4555-
#48 47Krzysztof BochenekSM30-3456.77 %00:22:4742-
#49 15Krzysztof GrochotVM40-4470.22 %00:20:0214-Eskadra Kraków
#50 61Krzysztof SędorVM40-4458.23 %00:23:4756-
#51 49Lech WołowskiVM40-4460.22 %00:23:0044-
#52 99Leesa DennisVW45-4956.66 %00:28:53-26Badgers
#53 78Liuba PudlykSW20-2458.31 %00:25:23-11
#54 20Maciej JaszczyńskiSM25-2963.24 %00:20:2418-Lacho Team
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Maciej LubienieckiVM35-3977.30 %00:17:241-Lacho Team
#56 18Maciej SabatowskiVM35-3965.25 %00:20:2016-
#57 66Magda PękalaSW25-2960.70 %00:24:23-7Night Runners
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Magdalena NabielecSW25-2980.73 %00:18:20-1ITMBW Kraków
#59 113Magdalena SitarzVW50-5450.89 %00:34:39-33
#60 82Magdalena ŚwiątkoSW20-2457.00 %00:25:58-13
#61 13Marcin KunzJM15-1769.54 %00:19:4212-Lacho Team
#62 27Marcin PieturaVM35-3964.83 %00:20:5424-
#63 17Marcin Qurt KrygierVM40-4467.91 %00:20:0615-Szybkobieżny Żółw
#64 33Marcin WoźniakVM35-3962.38 %00:21:2430-
#65 72Marek PilchVM60-6466.44 %00:24:4763-Biegam Bo Lubię Kraków
#66 112Marie LarssonVW50-5450.80 %00:33:24-32
#67 45Mariusz StanulaVM40-4461.69 %00:22:2740-
#68 65Martin LeesVM50-5461.14 %00:24:1959-Ampthill Flitwick Flyers RC
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Martyna Elżbieta OrkiszSW20-2470.81 %00:20:54-3
#70 28Mateusz MercikVM35-3962.38 %00:21:0825-Night Runners
#71 114Małgorzata SapaSW20-2441.83 %00:35:23-34ITMBW Kraków
#72 21Michał JakielSM30-3463.35 %00:20:2519-Klub Wysokogórski Kraków
#73 29Michał KaniaVM45-4966.96 %00:21:1126-
#74 54Michał LeszczyńskiSM30-3456.05 %00:23:1749-Zakrzowiec Team Challenge
#75 101Michał OskwarekSM20-2443.26 %00:29:4974-
#76 70Michał TargoszVM35-3954.31 %00:24:3562-ITMBW Kraków
#77 48Mikolaj ParkitnySM25-2956.62 %00:22:4743-
#78 81Miroslava CekanSW25-2957.18 %00:25:53-12KKB DYSTANS Kraków
#79 41Miłosz RochSM20-2459.08 %00:21:5037-Wolbrom TEAM
#80 92Monika MillerVW40-4454.48 %00:28:05-21#YOLOTEAMKRK
#81 106Monika ZającSW25-2947.31 %00:31:17-28
#82 32Nieznany--
#83 46Pawel ProczekVM40-4460.35 %00:22:3741-
#84 34Paweł ApostołSM30-3460.54 %00:21:2531-
#85 38Paweł BajdałaSM30-3460.23 %00:21:4034-
#86 53Paweł BirczyńskiVM50-5465.90 %00:23:0748-
#87 105Paweł JasińskiVM40-4444.24 %00:31:0578-#YOLOTEAMKRK
#88 115Paweł SzczepańskiVM60-6445.54 %00:35:3281-
#89 55Piotr KwateraVM40-4460.29 %00:23:2050-
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Piotr MalinaVM35-3975.77 %00:17:533-Szybkobieżny Żółw
#91 59Piotr MotłochVM35-3955.59 %00:23:4354-
#92 4Piotr SerwanSM25-2971.69 %00:18:014-
#93 79Piotr SurowiecVM40-4455.02 %00:25:3468-
#94 76Piotr SzczepańskiSM30-3451.52 %00:25:1466-
#95 39Piotr WaśniowskiVM40-4463.36 %00:21:4235-Szybkobieżny Żółw
#96 25Piotr ZającVM35-3964.10 %00:20:3423-
#97 103Przemysław CzaplaVM40-4446.45 %00:30:0476-
#98 64Przemysław Rafał SzafraniecSM20-2453.23 %00:24:1458-
#99 87Radek WąsowiczSM18-1949.84 %00:26:4570-
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Rafał PorębskiVM40-4478.72 %00:17:282-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności