Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow #251

Wyniki - 24 marca 2018, Krakow

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 32Nieznany--
#2 102Tadeusz CzaplaJM11-1448.25 %00:30:0375-
#3 13Marcin KunzJM15-1769.54 %00:19:4212-Lacho Team
#4 87Radek WąsowiczSM18-1949.84 %00:26:4570-
#5 101Michał OskwarekSM20-2443.26 %00:29:4974-
#6 8Chris MatthewsSM20-2468.80 %00:18:457-
#7 9James MatthewsSM20-2468.74 %00:18:468-
#8 30Arkadiusz Jan ChmielSM20-2460.85 %00:21:1227-ITMBW Kraków
#9 31Jakub BarańskiSM20-2460.80 %00:21:1328-LOS TREPOS COMPANIEROS
#10 41Miłosz RochSM20-2459.08 %00:21:5037-Wolbrom TEAM
#11 64Przemysław Rafał SzafraniecSM20-2453.23 %00:24:1458-
#12 80Daniel LarssonSM25-2950.13 %00:25:4469-
#13 4Piotr SerwanSM25-2971.69 %00:18:014-
#14 5Daniel WronaSM25-2971.40 %00:18:045-
#15 20Maciej JaszczyńskiSM25-2963.24 %00:20:2418-Lacho Team
#16 23Tomasz Władysław KaniaSM25-2962.96 %00:20:3121-
#17 48Mikolaj ParkitnySM25-2956.62 %00:22:4743-
#18 58Adrian Patryk GubernatSM25-2954.62 %00:23:3753-Los Pantalones Rojos
#19 74Łukasz BorowieckiSM25-2951.32 %00:25:1064-
#20 77Andrii MuranSM25-2950.95 %00:25:2167-ITMBW Kraków
#21 110Wojciech HarpulaSM30-3441.27 %00:31:4779-Szybkobieżny Żółw
#22 21Michał JakielSM30-3463.35 %00:20:2519-Klub Wysokogórski Kraków
#23 34Paweł ApostołSM30-3460.54 %00:21:2531-
#24 38Paweł BajdałaSM30-3460.23 %00:21:4034-
#25 47Krzysztof BochenekSM30-3456.77 %00:22:4742-
#26 54Michał LeszczyńskiSM30-3456.05 %00:23:1749-Zakrzowiec Team Challenge
#27 76Piotr SzczepańskiSM30-3451.52 %00:25:1466-
#28 82Magdalena ŚwiątkoSW20-2457.00 %00:25:58-13
#29 83Aleksandra ŚwiątkoSW20-2456.45 %00:26:13-14
#30 97Katarzyna BylicaSW20-2451.66 %00:28:39-24ITMBW Kraków
#31 114Małgorzata SapaSW20-2441.83 %00:35:23-34ITMBW Kraków
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Martyna Elżbieta OrkiszSW20-2470.81 %00:20:54-3
#33 42Katarzyna Anna SumiecSW20-2467.58 %00:21:54-5
#34 78Liuba PudlykSW20-2458.31 %00:25:23-11
#35 81Miroslava CekanSW25-2957.18 %00:25:53-12KKB DYSTANS Kraków
#36 85Bogusia ŻukowskaSW25-2955.36 %00:26:44-16
#37 89Agnieszka BajorSW25-2955.09 %00:26:52-18
#38 91Gosia BochenekSW25-2954.95 %00:26:56-20
#39 93Jagoda SadowskaSW25-2952.67 %00:28:06-22Night Runners
#40 106Monika ZającSW25-2947.31 %00:31:17-28
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Magdalena NabielecSW25-2980.73 %00:18:20-1ITMBW Kraków
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16Joanna NabielecSW25-2973.63 %00:20:06-2ITMBW Kraków
#43 66Magda PękalaSW25-2960.70 %00:24:23-7Night Runners
#44 73Ewa Barbara ZarębskaSW25-2959.36 %00:24:56-10
#45 86Barbara BajurSW30-3455.70 %00:26:45-17IPA Region Bydgoszcz
#46 90Katarzyna OsiadaczSW30-3455.15 %00:26:52-19
#47 100Dorota OsiadaczSW30-3450.57 %00:29:16-27
#48 107Aleksandra Zobek-HarpulaSW30-3446.93 %00:31:45-29Szybkobieżny Żółw
#49 62Agnieszka RyłkoSW30-3461.67 %00:24:00-6
#50 68Agnieszka MachałSW30-3460.71 %00:24:26-8
#51 94Grzegorz GałczykVM35-3947.86 %00:28:0672-
#52 111Grzegorz GrochowinaVM35-3941.39 %00:31:5180-
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Maciej LubienieckiVM35-3977.30 %00:17:241-Lacho Team
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Piotr MalinaVM35-3975.77 %00:17:533-Szybkobieżny Żółw
#55 18Maciej SabatowskiVM35-3965.25 %00:20:2016-
#56 25Piotr ZającVM35-3964.10 %00:20:3423-
#57 27Marcin PieturaVM35-3964.83 %00:20:5424-
#58 28Mateusz MercikVM35-3962.38 %00:21:0825-Night Runners
#59 33Marcin WoźniakVM35-3962.38 %00:21:2430-
#60 59Piotr MotłochVM35-3955.59 %00:23:4354-
#61 70Michał TargoszVM35-3954.31 %00:24:3562-ITMBW Kraków
#62 79Piotr SurowiecVM40-4455.02 %00:25:3468-
#63 103Przemysław CzaplaVM40-4446.45 %00:30:0476-
#64 105Paweł JasińskiVM40-4444.24 %00:31:0578-#YOLOTEAMKRK
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Rafał PorębskiVM40-4478.72 %00:17:282-
#66 14Sebastian DyrgaVM40-4470.24 %00:19:5313-
#67 15Krzysztof GrochotVM40-4470.22 %00:20:0214-Eskadra Kraków
#68 17Marcin Qurt KrygierVM40-4467.91 %00:20:0615-Szybkobieżny Żółw
#69 35Grzegorz OlesiakVM40-4464.42 %00:21:3032-Los Pantalones Rojos
#70 39Piotr WaśniowskiVM40-4463.36 %00:21:4235-Szybkobieżny Żółw
#71 43Wojciech ZłomańczukVM40-4462.29 %00:22:1438-
#72 44Tomasz MalinaVM40-4461.83 %00:22:2439-
#73 45Mariusz StanulaVM40-4461.69 %00:22:2740-
#74 46Pawel ProczekVM40-4460.35 %00:22:3741-
#75 49Lech WołowskiVM40-4460.22 %00:23:0044-
#76 51Wojciech GromadowskiVM40-4459.13 %00:23:0546-#YOLOTEAMKRK
#77 55Piotr KwateraVM40-4460.29 %00:23:2050-
#78 57Andrzej ZawadaVM40-4457.92 %00:23:3452-ITMBW Kraków
#79 61Krzysztof SędorVM40-4458.23 %00:23:4756-
#80 63Ireneusz MędralaVM40-4457.43 %00:24:0757-
#81 88Tomasz MajtykaVM45-4953.63 %00:26:5171-LOS TREPOS COMPANIEROS
#82 104Bogdan SanockiVM45-4946.27 %00:30:5277-6 Brygada Powietrznodesantowa
#83 6Tomasz WiśniewskiVM45-4979.98 %00:18:096-ITMBW Kraków
#84 10Bogusław OpryszekVM45-4977.91 %00:18:479-ITMBW Kraków
#85 11Roman SosnowskiVM45-4976.60 %00:18:4810-Lacho Team
#86 12Jerzy PodgórskiVM45-4975.77 %00:18:5111-Lacho Team
#87 19Dariusz GradekVM45-4970.59 %00:20:2417-
#88 29Michał KaniaVM45-4966.96 %00:21:1126-
#89 37Kazimierz GrzybVM45-4966.38 %00:21:3133-Los Pantalones Rojos
#90 40Romano PiątekVM45-4967.38 %00:21:4336-
#91 50Dariusz WąsowiczVM45-4962.43 %00:23:0445-
#92 69Andrzej ŚledziowskiVM45-4959.53 %00:24:3561-
#93 24Stanisław RogaschVM50-5472.97 %00:20:3222-Biegam Bo Lubię Kraków
#94 52Andrzej PawelecVM50-5465.44 %00:23:0647-
#95 53Paweł BirczyńskiVM50-5465.90 %00:23:0748-
#96 60Kazimierz KalinowskiVM50-5464.14 %00:23:4555-
#97 65Martin LeesVM50-5461.14 %00:24:1959-Ampthill Flitwick Flyers RC
#98 75Jacek SapaVM50-5458.49 %00:25:1365-ITMBW Kraków
#99 117Andrzej W. GrochowinaVM55-5943.64 %00:36:2683-
#100 22Slawomir ZiebowiczVM55-5974.96 %00:20:3020-Lacho Team

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności