Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow #251

Wyniki - 24 marca 2018, Krakow

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 79Piotr SurowiecVM40-4455.02 %00:25:3468-
#2 80Daniel LarssonSM25-2950.13 %00:25:4469-
#3 82Magdalena ŚwiątkoSW20-2457.00 %00:25:58-13
#4 83Aleksandra ŚwiątkoSW20-2456.45 %00:26:13-14
#5 84Jolanta NiedzielczykVW55-5968.56 %00:26:24-15
#6 85Bogusia ŻukowskaSW25-2955.36 %00:26:44-16
#7 87Radek WąsowiczSM18-1949.84 %00:26:4570-
#8 89Agnieszka BajorSW25-2955.09 %00:26:52-18
#9 90Katarzyna OsiadaczSW30-3455.15 %00:26:52-19
#10 91Gosia BochenekSW25-2954.95 %00:26:56-20
#11 94Grzegorz GałczykVM35-3947.86 %00:28:0672-
#12 95Barbara SosnowskaVW45-4956.13 %00:28:34-23
#13 96Andrzej JuszczykVM60-6456.00 %00:28:3873-
#14 98Ewa WitkowskaVW55-5963.83 %00:28:45-25
#15 100Dorota OsiadaczSW30-3450.57 %00:29:16-27
#16 101Michał OskwarekSM20-2443.26 %00:29:4974-
#17 102Tadeusz CzaplaJM11-1448.25 %00:30:0375-
#18 103Przemysław CzaplaVM40-4446.45 %00:30:0476-
#19 106Monika ZającSW25-2947.31 %00:31:17-28
#20 111Grzegorz GrochowinaVM35-3941.39 %00:31:5180-
#21 112Marie LarssonVW50-5450.80 %00:33:24-32
#22 113Magdalena SitarzVW50-5450.89 %00:34:39-33
#23 115Paweł SzczepańskiVM60-6445.54 %00:35:3281-
#24 117Andrzej W. GrochowinaVM55-5943.64 %00:36:2683-
#25 118Edward Andrzej SzwiecVM60-6445.59 %00:36:2784-
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Rafał PorębskiVM40-4478.72 %00:17:282-
#27 4Piotr SerwanSM25-2971.69 %00:18:014-
#28 5Daniel WronaSM25-2971.40 %00:18:045-
#29 8Chris MatthewsSM20-2468.80 %00:18:457-
#30 9James MatthewsSM20-2468.74 %00:18:468-
#31 14Sebastian DyrgaVM40-4470.24 %00:19:5313-
#32 18Maciej SabatowskiVM35-3965.25 %00:20:2016-
#33 19Dariusz GradekVM45-4970.59 %00:20:2417-
#34 23Tomasz Władysław KaniaSM25-2962.96 %00:20:3121-
#35 25Piotr ZającVM35-3964.10 %00:20:3423-
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Martyna Elżbieta OrkiszSW20-2470.81 %00:20:54-3
#37 27Marcin PieturaVM35-3964.83 %00:20:5424-
#38 29Michał KaniaVM45-4966.96 %00:21:1126-
#39 32Nieznany--
#40 33Marcin WoźniakVM35-3962.38 %00:21:2430-
#41 34Paweł ApostołSM30-3460.54 %00:21:2531-
#42 38Paweł BajdałaSM30-3460.23 %00:21:4034-
#43 40Romano PiątekVM45-4967.38 %00:21:4336-
#44 42Katarzyna Anna SumiecSW20-2467.58 %00:21:54-5
#45 43Wojciech ZłomańczukVM40-4462.29 %00:22:1438-
#46 44Tomasz MalinaVM40-4461.83 %00:22:2439-
#47 45Mariusz StanulaVM40-4461.69 %00:22:2740-
#48 46Pawel ProczekVM40-4460.35 %00:22:3741-
#49 47Krzysztof BochenekSM30-3456.77 %00:22:4742-
#50 48Mikolaj ParkitnySM25-2956.62 %00:22:4743-
#51 49Lech WołowskiVM40-4460.22 %00:23:0044-
#52 50Dariusz WąsowiczVM45-4962.43 %00:23:0445-
#53 52Andrzej PawelecVM50-5465.44 %00:23:0647-
#54 53Paweł BirczyńskiVM50-5465.90 %00:23:0748-
#55 55Piotr KwateraVM40-4460.29 %00:23:2050-
#56 59Piotr MotłochVM35-3955.59 %00:23:4354-
#57 60Kazimierz KalinowskiVM50-5464.14 %00:23:4555-
#58 61Krzysztof SędorVM40-4458.23 %00:23:4756-
#59 62Agnieszka RyłkoSW30-3461.67 %00:24:00-6
#60 63Ireneusz MędralaVM40-4457.43 %00:24:0757-
#61 64Przemysław Rafał SzafraniecSM20-2453.23 %00:24:1458-
#62 68Agnieszka MachałSW30-3460.71 %00:24:26-8
#63 69Andrzej ŚledziowskiVM45-4959.53 %00:24:3561-
#64 71Agnieszka WypychVW40-4462.53 %00:24:36-9
#65 73Ewa Barbara ZarębskaSW25-2959.36 %00:24:56-10
#66 74Łukasz BorowieckiSM25-2951.32 %00:25:1064-
#67 76Piotr SzczepańskiSM30-3451.52 %00:25:1466-
#68 78Liuba PudlykSW20-2458.31 %00:25:23-11
#69 92Monika MillerVW40-4454.48 %00:28:05-21#YOLOTEAMKRK
#70 105Paweł JasińskiVM40-4444.24 %00:31:0578-#YOLOTEAMKRK
#71 51Wojciech GromadowskiVM40-4459.13 %00:23:0546-#YOLOTEAMKRK
#72 104Bogdan SanockiVM45-4946.27 %00:30:5277-6 Brygada Powietrznodesantowa
#73 65Martin LeesVM50-5461.14 %00:24:1959-Ampthill Flitwick Flyers RC
#74 99Leesa DennisVW45-4956.66 %00:28:53-26Badgers
#75 24Stanisław RogaschVM50-5472.97 %00:20:3222-Biegam Bo Lubię Kraków
#76 72Marek PilchVM60-6466.44 %00:24:4763-Biegam Bo Lubię Kraków
#77 15Krzysztof GrochotVM40-4470.22 %00:20:0214-Eskadra Kraków
#78 86Barbara BajurSW30-3455.70 %00:26:45-17IPA Region Bydgoszcz
#79 97Katarzyna BylicaSW20-2451.66 %00:28:39-24ITMBW Kraków
#80 114Małgorzata SapaSW20-2441.83 %00:35:23-34ITMBW Kraków
#81 6Tomasz WiśniewskiVM45-4979.98 %00:18:096-ITMBW Kraków
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Magdalena NabielecSW25-2980.73 %00:18:20-1ITMBW Kraków
#83 10Bogusław OpryszekVM45-4977.91 %00:18:479-ITMBW Kraków
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16Joanna NabielecSW25-2973.63 %00:20:06-2ITMBW Kraków
#85 30Arkadiusz Jan ChmielSM20-2460.85 %00:21:1227-ITMBW Kraków
#86 56Roman MlekoVM55-5966.81 %00:23:2451-ITMBW Kraków
#87 57Andrzej ZawadaVM40-4457.92 %00:23:3452-ITMBW Kraków
#88 67Stanisław PiątekVM60-6465.71 %00:24:2460-ITMBW Kraków
#89 70Michał TargoszVM35-3954.31 %00:24:3562-ITMBW Kraków
#90 75Jacek SapaVM50-5458.49 %00:25:1365-ITMBW Kraków
#91 77Andrii MuranSM25-2950.95 %00:25:2167-ITMBW Kraków
#92 81Miroslava CekanSW25-2957.18 %00:25:53-12KKB DYSTANS Kraków
#93 21Michał JakielSM30-3463.35 %00:20:2519-Klub Wysokogórski Kraków
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Maciej LubienieckiVM35-3977.30 %00:17:241-Lacho Team
#95 11Roman SosnowskiVM45-4976.60 %00:18:4810-Lacho Team
#96 12Jerzy PodgórskiVM45-4975.77 %00:18:5111-Lacho Team
#97 13Marcin KunzJM15-1769.54 %00:19:4212-Lacho Team
#98 20Maciej JaszczyńskiSM25-2963.24 %00:20:2418-Lacho Team
#99 22Slawomir ZiebowiczVM55-5974.96 %00:20:3020-Lacho Team
#100 35Grzegorz OlesiakVM40-4464.42 %00:21:3032-Los Pantalones Rojos

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności