Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #97

Wyniki - 24 marca 2018, Tczew

Martombike

Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Patryk SowińskiSM20-2474.21 %00:17:271-PRESS GLASS – Sport and Support
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wojciech PijanowskiSM20-2473.85 %00:17:282-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Andrzej PotoczekVM35-3971.93 %00:18:423-PRESS GLASS – Sport and Support
#4 4Dawid GórskiSM30-3468.61 %00:18:514-
#5 5Grzegorz GłówczewskiVM40-4471.59 %00:19:045-Akademia Biegowa Kielpino
#6 6Piotr BrzozowskiVM40-4470.85 %00:19:166-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Jarosław SosnowskiVM45-4970.10 %00:20:147-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Krzysztof TrzcinskiVM35-3964.98 %00:20:428-
#9 9Tomasz TobiańskiVM40-4467.30 %00:20:549-BIEGAJĄCY TCZEW
#10 10Łukasz KunowskiVM35-3963.59 %00:21:0910-
#11 11Kamil Łukasz DerlagaSM25-2960.42 %00:21:2111-PRESS GLASS – Sport and Support
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Halina DubielaVW55-5983.55 %00:21:23-1
#13 13Dawid CzechowskiVM40-4464.62 %00:21:2612-
#14 14Piotr CzechanowskiVM35-3960.64 %00:22:0113-
#15 15Mariusz SzczyglakVM40-4461.72 %00:22:0714-Reebok Run Crew Tczew
#16 16Michał PapiernikVM35-3959.80 %00:22:1115-
#17 17Aleksander RudkoJM11-1465.07 %00:22:1716-
#18 18Sebastian ZimnyVM35-3959.91 %00:22:1717-PRESS GLASS – Sport and Support
#19 19Rafal OgonowskiVM35-3960.54 %00:22:2318-
#20 20Jarosław KlinkoszVM50-5466.27 %00:22:2619-
#21 21Waldemar Piotr SzczukaVM50-5467.28 %00:22:2820-
#22 22Mikołaj MielcarskiSM25-2957.29 %00:22:3121-
#23 23Karol AdamczykJM11-1462.57 %00:22:4022-
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Martyna KrygierJW15-1767.30 %00:22:44-2
#25 25Jarosław GurbowiczVM45-4962.30 %00:22:4623-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Lucyna CzechanowskaVW35-3965.58 %00:22:57-3
#27 27Patryk NiewiadomskiSM25-2955.80 %00:23:0724-BIEGAJĄCY TCZEW
#28 28Andrzej ŚcisłowskiVM60-6469.16 %00:23:1125-BIEGAJĄCY TCZEW
#29 29Andrzej ZakrzewskiVM50-5463.94 %00:23:1526-BIEGAJĄCY TCZEW
#30 30Marcin NowakowskiVM40-4458.46 %00:23:2127-
#31 31Łukasz KrejaSM30-3455.73 %00:23:2528-BIEGAJĄCY TCZEW
#32 32Maria PióroVW45-4969.45 %00:23:34-4
#33 33Dorota CzechowskaVW40-4464.23 %00:24:08-5
#34 34Jan PiekarskiJM11-1459.51 %00:24:2229-BIEGAJĄCY TCZEW
#35 35Anna JanasSW30-3460.97 %00:24:23-6
#36 36Patryk JaniszekJM11-1462.62 %00:24:2630-
#37 37Albert SulimaVM40-4455.64 %00:24:3231-
#38 38Agnieszka PałkowskaSW30-3460.31 %00:24:39-7
#39 39Janusz Lech KukułaVM55-5962.75 %00:24:4232-BIEGAJĄCY TCZEW
#40 40Sławomir DworskiVM55-5963.79 %00:24:4333-BIEGAJĄCY TCZEW
#41 41Łukasz ParasiakVM35-3954.01 %00:24:4334-BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Przemysław PiekarskiVM35-3954.38 %00:24:4435-BIEGAJĄCY TCZEW
#43 43Bożena SosnowskaVW45-4963.87 %00:24:52-8BIEGAJĄCY TCZEW
#44 44Lesław NiespodzińskiVM50-5461.26 %00:24:5236-BIEGAJĄCY TCZEW
#45 45Marek UlanowskiVM45-4958.26 %00:24:5537-BIEGAJĄCY TCZEW
#46 46Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4957.32 %00:24:5538-BIEGAJĄCY TCZEW
#47 47Jan KulasVM60-6464.30 %00:24:5639-
#48 48Damian DrewkoSM25-2950.39 %00:25:3640-
#49 49Karolina PapiernikVW35-3958.02 %00:25:46-9
#50 50Łukasz ZabrockiVM35-3951.13 %00:25:4741-PRESS GLASS – Sport and Support
#51 51Sebastian BaltrukasSM18-1950.74 %00:25:5942-
#52 52Jakub OllerSM25-2949.58 %00:26:0143-
#53 53Wojciech GóraczyńskiVM35-3952.05 %00:26:0244-BIEGAJĄCY TCZEW
#54 54Anna KwiatkowskaVW35-3957.58 %00:26:03-10BIEGAJĄCY TCZEW
#55 55Anna PiekarskaVW35-3958.35 %00:26:03-11BIEGAJĄCY TCZEW
#56 56Martyna MąkosaSW25-2956.78 %00:26:04-12
#57 57Maciej OkonVM40-4453.72 %00:26:1145-Eaton Running Team
#58 58Aleksander Marcin ZiółkowskiJM15-1751.43 %00:26:1546-
#59 59Romuald KrólVM45-4955.16 %00:26:1947-
#60 60Jacek Paweł GibasSM18-1950.31 %00:26:3048-BIEGAJĄCY TCZEW
#61 61Blazej FryszkaSM25-2948.56 %00:26:3449-
#62 62Dorota SerafinVW40-4457.13 %00:26:47-13BIEGAJĄCY TCZEW
#63 63Krzysztof LitwińskiSM25-2947.87 %00:26:5750-
#64 64Mariusz SzwindowskiVM40-4451.08 %00:27:0751-
#65 65Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4456.99 %00:27:12-14
#66 66Wiktoria WołyńskaJW11-1459.37 %00:28:01-15
#67 67Paulina LaskowskaSW30-3452.89 %00:28:01-16
#68 68Remigiusz RutkowskiVM45-4951.78 %00:28:0252-Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#69 69Dagmara ChylińskaVW40-4454.48 %00:28:27-17BIEGAJĄCY TCZEW
#70 70Monika BrzozowskaVW40-4453.78 %00:28:27-18
#71 71Kamila Katarzyna KoszykJW15-1753.75 %00:28:28-19
#72 72Katarzyna KoszykVW40-4453.72 %00:28:29-20BIEGAJĄCY TCZEW
#73 73Mirosław DywelskiVM60-6456.78 %00:28:3053-BIEGAJĄCY TCZEW
#74 74Anna PuczyńskaSW25-2951.78 %00:28:35-21
#75 75Joanna BrandtJW11-1454.62 %00:29:14-22
#76 76Sandra GórskaJW11-1455.10 %00:29:33-23
#77 77Katarzyna Marzena NowakSW30-3449.89 %00:29:48-24
#78 78Maria Krystyna NitkowskaJW11-1455.48 %00:29:59-25
#79 79Karol ŚwigońskiJM11-1449.14 %00:31:0854-
#80 80Lena BochnoJW1054.53 %00:31:18-26
#81 81Radosław , Zdzisław SadowskiSM30-3440.77 %00:31:5355-
#82 82Maria TobiańskaJW1054.70 %00:32:05-27
#83 83Nieznan(A)Y--
#84 84Hanna TobiańskaVW40-4448.25 %00:32:22-28BIEGAJĄCY TCZEW
#85 85Marcin MrozekVM40-4443.06 %00:32:2657-BIEGAJĄCY TCZEW
#86 86Paweł LitwińskiJM1050.39 %00:32:2758-
#87 87Julia DerengowskaJW11-1451.15 %00:32:31-29
#88 88Michał RaczkowskiJM11-1446.79 %00:32:4259-
#89 89Julia KarpusJW11-1450.84 %00:32:43-30
#90 90Magdalena RutkowskaJW11-1447.70 %00:32:57-31Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#91 91Zuzanna BrandtJW1051.53 %00:33:07-32
#92 92Lilianna BrandtVW35-3945.13 %00:33:41-33
#93 93Katarzyna LachowiczJW1050.32 %00:33:55-34
#94 94Remigiusz KomorowskiJM1049.47 %00:34:2460-
#95 95Maciej KomorowskiVM35-3938.27 %00:34:4061-
#96 96Sebastian DubielaJM15-1740.11 %00:34:4262-
#97 97Oliwer MarasJM15-1737.90 %00:36:4363-
#98 98Małgorzata ChmieleckaJW11-1443.23 %00:36:56-35
#99 99Stanisław Józef OkońskiJM11-1439.08 %00:37:0664-
#100 100Aleksandra TurzyńskaJW1044.97 %00:37:57-36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności