Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Harpagańska Dycha

Wyniki - 25 marca 2018, Sosnowiec

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 604Agnieszka Michalak494KSOSNOWIECSPONTAN SPEEDK32400:56:5900:56:44
#2 605Tomasz Mirowski502MCZĘSTOCHOWASTONEHENGEM317000:57:0500:56:23
#3 606Paweł Janus287MSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMM222100:57:0600:56:52
#4 607Marcin Galos204MCZERNICHÓWM222200:57:0800:56:46
#5 608Monika Wlazło830KSOSNOWIECGRUPA POŚCIGOWAK32500:57:1000:56:25
#6 609Anna Kuszka428KMIKOŁÓWMIKOŁÓWK24700:57:1200:56:53
#7 610Michał Garbat207MSOSNOWIECM16600:57:1300:57:05
#8 611Patryk Pieczaba578MSOSNOWIECM222300:57:1500:56:33
#9 612Marcin Marczewski485MSOSNOWIECM222400:57:1600:56:25
#10 613Stanisław Krzesiński410MSOSNOWIECM51600:57:1700:56:51
#11 614Adam Baluch13MKATOWICEM317100:57:1700:56:24
#12 615Marcin Gryc242MSOSNOWIECM222500:57:1700:56:25
#13 616Marta Jurewicz300KSOSNOWIECK32600:57:1900:57:11
#14 617Ewa Piątek575KSOSNOWIECK24800:57:2000:57:01
#15 618Piotr Kozieł396MDĄBROWA GÓRNICZAMERCEDES-BENZ SOSNOWIECM222600:57:2500:57:09
#16 619Adam Wilsz825MPANIÓWKID4 - FIS-SST TEAMM317200:57:2500:56:46
#17 620Krystian Macherzyński462MDĄBROWA GÓRNICZAM222700:57:2900:57:13
#18 621Łukasz Żmuda757MBĘDZINM222800:57:3000:56:37
#19 622Mirosław Popiela610MSOSNOWIECFITBULL TEAMM317300:57:3200:57:03
#20 623Paweł Pluciński600MSOSNOWIECFUCHS OIL TEAMM317400:57:3300:56:49
#21 624Andrzej Florecki182MGLIWICEM51700:57:3700:57:00
#22 625Robert Pietrzyk588MSOSNOWIECM317500:57:3900:56:50
#23 626Grzegorz Hasiak253MSOSNOWIECM317600:57:4100:57:18
#24 627Marek Ćwiok133MPANIÓWKITUV RHEINLAND POLSKAM317700:57:4500:57:06
#25 628Zdzisław Teper775MSOSNOWIECM222900:57:5400:57:31
#26 629Kamila Brodzińska63KSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMK24900:57:5700:57:39
#27 630Justyna Guzik247KGOŁACZEWYD12-WOLBROM TEAMK12100:57:5800:57:29
#28 631Joanna Dziuk164KDĄBROWA GÓRNICZAK25000:58:0000:57:32
#29 632Karolina Popielewicz611KMIKOŁÓWMETAL SERWIS SPORT TEAMK12200:58:0500:57:13
#30 633Tomasz Kijowski342MSOSNOWIECFOJADORM44400:58:0600:57:12
#31 634Angelika Konderak370KBĘDZIND2-W POGONI ZA DUCHEMK12300:58:1000:57:51
#32 635Marta Dziekańska160KBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMK32700:58:1100:57:52
#33 636Monika Prządo620KOLKUSZK25100:58:1200:57:31
#34 637Grzegorz Maciążek466MSŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEM223000:58:1300:57:58
#35 638Olga Szeląg747KCZELADŹK25200:58:1400:57:29
#36 639Dawid Kubziakowski419MSOSNOWIECM223100:58:1500:57:58
#37 640Gabriela Kubziakowska418KSOSNOWIECK25300:58:1600:57:58
#38 641Maciej Panenka560MNIEBOROWICED4 - FIS-SST TEAMM317800:58:1600:57:37
#39 642Jacek Pałasz556MSOSNOWIECM317900:58:1800:57:33
#40 643Radosław Wola839MSOSNOWIECNIWKA CITYM318000:58:1900:57:23
#41 644Marek Popielewicz612MKATOWICEMETAL SERWIS SPORT TEAMM44500:58:2100:57:29
#42 645Adam Orzechowski548MKATOWICEMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.1M223200:58:2400:57:43
#43 646Katarzyna Siemińska-Pilch669KMOGILANYK25400:58:2400:57:51
#44 647Dorota Janicka279KRĘDZINYK25500:58:2600:57:51
#45 648Katarzyna Pieniążek581KCZELADŹK25600:58:2800:57:44
#46 649Becia Jankowska282KSOSNOWIECD3-WIRUSYK32800:58:2900:58:29
#47 650Marta Gardzińska208KSOSNOWIECK25700:58:3100:58:22
#48 651Rafał Włusek833MSOSNOWIECM318100:58:3100:58:03
#49 652Piotr Piekarski580MWROCŁAWEBOF TARGER TEAMM223300:58:3800:58:04
#50 653Robert Skomro675MWOLBROMD12-WOLBROM TEAMM318200:58:4300:58:14
#51 654Adam Polaczek609MKATOWICEM223400:58:4500:57:47
#52 655Agnieszka Nowak-Gomułka539KKATOWICEK32900:58:4500:57:47
#53 656Mateusz Góra229MBĘDZINM223500:58:4600:58:16
#54 657Agnieszka Wójtowicz850KZABRZED7-ISTA BIEGAMYK25800:58:4600:58:18
#55 658Katarzyna Kołodziej367KDĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMK33000:58:4700:58:03
#56 659Aga Sosnowska699KDĄBROWA GÓNICZAK25900:58:4700:58:11
#57 660Aleksandra Grałek234KSOSNOWIECK26000:58:4900:58:39
#58 661Mirosław Dziurowicz166MSOSNOWIECINCOGNITOM223600:58:5000:58:17
#59 662Barbara Pecyna571KSOSNOWIECK26100:58:5100:58:19
#60 663Michał Dziubek163MSOSNOWIECM223700:58:5100:58:18
#61 664Monika Maczek-Gądek471KSOSNOWIECAKTYWNI SOSNOWIECK33100:58:5500:58:12
#62 665Sylwia Kubaczka- Ligenza415KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK26200:58:5800:58:09
#63 666Artur Kępiński340MSOSNOWIECM318300:58:5900:58:25
#64 667Justyna Kasprzyk326KSOSNOWIECK26300:59:0300:58:20
#65 668Jacek Kłusek351MSOSNOWIECM51800:59:0500:58:25
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !669Janina Sieniawska670KKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEK5100:59:0700:58:46
#67 670Tomasz Burnagiel80MCZERWIONKA-LESZCZYNYM44600:59:0900:58:21
#68 671Piotr Gerlich217MBYTOMCOPY EXPERTM318400:59:0900:58:19
#69 672Adrian Ciesielski103MSOSNOWIECBY CELE ZDOBYWAĆ!M16700:59:0900:58:18
#70 673Paulina Szojda752KTYCHYVIKING TRAINING CENTERK26400:59:1000:58:28
#71 674Przemysław Faryna171MSOSNOWIECM318500:59:1200:58:35
#72 675Włodzimierz Pozowski616MKATOWICEPLATERM51900:59:1200:58:51
#73 676Łukasz Marcinek483MSIEMIANOWICE ŚL.NIE TERAZ, POTEMM223800:59:1400:58:31
#74 677Monika Hauton255KSOSNOWIECNIE TERAZ, POTEMK26500:59:1400:58:30
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 678Teresa Szozda753KJAWORZNOD1-KB MCKIS JAWORZNOK4300:59:1400:58:23
#76 679Marcin Wojciechowski835MBĘDZINPROMET BĘDZINM318600:59:2300:59:02
#77 680Agnieszka Zarychta869KSOSNOWIECK26600:59:2600:59:07
#78 681Peter Farkas169MSOSNOWIECM223900:59:2700:58:59
#79 682Dominiką Bochenek51KSOSNOWIECK33200:59:2800:59:16
#80 683Dorota Bujak -Kapa74KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK26700:59:3600:58:48
#81 684Krzysztof Siwy674MDĄBROWA GÓRNICZAM224000:59:4800:59:22
#82 685Katarzyna Wosik844KSOSNOWIECK12400:59:4900:59:18
#83 686Ewa Wilsz826KPANIÓWKID4 - FIS-SST TEAMK33300:59:5700:59:19
#84 687Przemysław Półtorak618MSOSNOWIECM318700:59:5700:59:34
#85 688Magdalena Fedek549KKRAKÓWK33401:00:0000:59:21
#86 689Martyna Trzewiczek785KSOSNOWIECD6-KIWKA BIEGAK26801:00:0300:59:44
#87 690Jakub Gruchalski241MCHORZÓWD7-ISTA BIEGAMYM224101:00:0800:59:40
#88 691Agata Burnagiel79KCZERWIONKA-LESZCZYNYK4401:00:0800:59:20
#89 692Katarzyna Łokieć457KSŁAWKÓWMAGNETI MARELLI POLANDK26901:00:0900:59:15
#90 693Roman Labocha433MSOSNOWIECM224201:00:1701:00:03
#91 694Piotr Szczepara737MCZELADŹM224301:00:1900:59:26
#92 695Aneta Wolak-Wolska841KBĘDZIND3-WIRUSYK27001:00:2201:00:22
#93 696Mariusz Sobota691MJAWORZNOD1-KB MCKIS JAWORZNOM224401:00:2200:59:36
#94 697Maria Szkoda-Kozak751KSOSNOWIECK33501:00:2400:59:49
#95 698Piotr Kozak393MSOSNOWIECSP1 SOSNOWIECM318801:00:2400:59:49
#96 699Kaja Gąsior216KCHORZÓWK12501:00:2800:59:39
#97 700Genowefa Greif235KSOSNOWIECK12601:00:3001:00:15
#98 701Ireneusz Kasperek322MZABRZED4 - FIS-SST TEAMM318901:00:3000:59:51
#99 702Michał Figura175MJAWORZNOM16801:00:3100:59:55
#100 703Barbara Ćwiok132KPANIÓWKID4 - FIS-SST TEAMK33601:00:3600:59:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności