Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Harpagańska Dycha

Wyniki - 25 marca 2018, Sosnowiec

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 779Klaudia Romańska643KDABROWA GÓRNICZAK13501:05:1801:04:59
#2 528Katarzyna Bartosińska24KSOSNOWIECDZIK Z DUSZĄ SARENKIK11300:54:3800:54:21
#3 534Weronika Różanka647KBĘDZIND13-BOLERO TEAMK11400:54:4600:54:46
#4 794Karolina Różyc648KSOSNOWIECK13601:06:2701:05:30
#5 545Małgorzata Lewoniuk444KSOSNOWIECZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEK11500:54:5800:54:50
#6 560Magdalena Jalnik7KKATOWICEK11600:55:3800:54:52
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 309Julia Morawska508KMYSŁOWICED10-TRUCHTACZ MYSŁOWICEK1300:49:0200:48:33
#8 823Anna Łaś455KDĄBROWA GÓRNICZAK13701:08:3301:07:48
#9 568Weronika Adamska5KSOSNOWIECK11700:55:5000:55:21
#10 828Monika Sachajko656KSOSNOWIECK13801:09:3501:09:32
#11 841Katarzyna Turchan787KSOSNOWIECK13901:11:3101:10:37
#12 333Monika Cywińska-Małota117KKATOWICEK1400:49:3100:49:23
#13 845Kinga Ćwikła131KSOSNOWIECHUSARIA RACE TEAMK14001:12:0801:11:46
#14 846Magdalena Przybylska623KSOSNOWIECAKTYWNI SOSNOWIECK14101:12:1901:11:37
#15 591Ewa Wandel800KGLIWICEEKBWK11800:56:3300:55:49
#16 594Katarzyna Woźniak845KSOSNOWIECK11900:56:3700:56:06
#17 603Klaudia Piątek - Olszewska576KDĄBROWA GÓRNICZAPARKRUN KATOWICEK12000:56:5800:56:58
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !97Agata Hilaszek258KSOSNOWIECNIGHT RUNNERS GLIWICEK1100:41:5100:41:48
#19 369Agnieszka Dolińska140KKATOWICEK1500:50:2400:49:23
#20 630Justyna Guzik247KGOŁACZEWYD12-WOLBROM TEAMK12100:57:5800:57:29
#21 632Karolina Popielewicz611KMIKOŁÓWMETAL SERWIS SPORT TEAMK12200:58:0500:57:13
#22 634Angelika Konderak370KBĘDZIND2-W POGONI ZA DUCHEMK12300:58:1000:57:51
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !125Paulina Szpilowska754KPYSKOWICEKS OLKUSZK1200:43:2600:43:23
#24 385Ewa Maj473KSOSNOWIECK1600:50:5300:50:53
#25 427Agata Jarek290KMYSŁOWICEK1700:51:5500:51:41
#26 685Katarzyna Wosik844KSOSNOWIECK12400:59:4900:59:18
#27 433Magdalena Lulko454KCZELADŹ - PIASKISEKCJA PIASKIK1800:52:0300:51:47
#28 440Weronika Smok683KSOSNOWIECK1900:52:0800:51:57
#29 699Kaja Gąsior216KCHORZÓWK12501:00:2800:59:39
#30 700Genowefa Greif235KSOSNOWIECK12601:00:3001:00:15
#31 711Klaudia Krukowska - Pietrasiak407KSOSNOWIECD8-PROFORMAK12701:00:4501:00:20
#32 713Katarzyna Wacław795KSOSNOWIECD8-PROFORMAK12801:00:4601:00:23
#33 459Aleksandra Skrzypczyk679KPRZECZYCED5-OSTRA GÓRA 351K11000:52:3200:52:16
#34 718Karolina Życińska890KSOSNOWIECK12901:01:0101:00:42
#35 471Klaudia Gancarczyk205KSOSNOWIECK11100:52:5000:52:30
#36 740Karolina Wróblewska854KDĄBROWA GÓRNICZAAZS AWF KATOWICEK13001:02:0701:01:15
#37 485Monika Lorenowicz452KSOSNOWIECK11200:53:2100:53:14
#38 741Katarzyna Niemiec526KPIERŚCIECK13101:02:1101:01:46
#39 749Ewelina Zdziebko874KJERZMANOWICEK13201:02:2801:01:50
#40 751Karolina Białas37KKOBIÓRK13301:02:5301:02:50
#41 765Ewelina Stompel715KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK13401:04:0001:03:20
#42 263Agnieszka Buchowicz70KJAWORZNOD1- KB MCKIS JAWORZNOK21100:47:5300:47:24
#43 520Małgorzata Mierzejewska499KMYSŁOWICEK23300:54:2000:53:53
#44 524Agnieszka Łukaszewska458KDĄBROWA GÓRNICZAK23400:54:2400:54:04
#45 781Ewelina Gawron210KSOSNOWIECK28601:05:3201:05:11
#46 782Malwina Kaczmarczyk305KSOSNOWIECK28701:05:3301:05:12
#47 783Barbara Zdeb873KZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEK28801:05:3701:04:47
#48 784Kamila Kolarczyk364KSOSNOWIECD3-WIRUSYK28901:05:4001:05:40
#49 790Anna Kozera394KSOSNOWIECK29001:06:0901:05:32
#50 536Klaudia Szczęsna Rzepecka740KSOSNOWIECK23500:54:4800:53:50
#51 283Agnieszka Kania312KMYSŁOWICEK21200:48:1600:48:04
#52 800Magdalena Jagodzińska274KDĄBROWA GÓRNICZASPONTAN SPEEDK29101:07:1101:06:41
#53 801Joanna Duliban152KSOSNOWIECSPONTAN SPEEDK29201:07:1101:06:42
#54 803Magdalena Dorobisz143KSOSNOWIECK29301:07:2601:06:26
#55 291Agnieszka Struk668KBĘDZINŻDZIERAJ KAPICIEK21300:48:2900:48:29
#56 804Anna Wójcik848KSOSNOWIECK29401:07:3201:07:27
#57 549Justyna Styczeń724KZABRZEOLIMP ZABRZEK23600:55:0500:54:25
#58 806Aleksandra Ściańska761KWOLBROMD12-WOLBROM TEAMK29501:07:4401:07:17
#59 551Beata Wochnik748KKATOWICEK23700:55:1100:54:40
#60 552Magdalena Strójwąs718KSOSNOWIECCROSSBOX EVOLUTIONK23800:55:1300:54:37
#61 811Sylwia Marczewska484KKATOWICEK29601:07:5401:07:15
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !46Dominika Brol676KSIEMIANOWICEENDURANCE TEAMK2100:38:4200:38:42
#63 816Monika Boynuince61KSOSNOWIECK29701:08:1601:08:16
#64 817Ewa Kotulińska383KSOSNOWIECK29801:08:2101:07:45
#65 565Marta Rodko641KCZELADŹSEKCJA PIASKIK23900:55:4700:55:08
#66 821Bożena Konderla371KBYTOMK29901:08:3201:07:43
#67 311Agnieszka Piskorz597KSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMK21400:49:0400:49:00
#68 314Joanna Cichoń97KMIERZĘCICED5-OSTRA GÓRA 351K21500:49:1400:48:59
#69 572Barbara Hoła260KBYTOMK24000:55:5600:55:02
#70 319Agnieszka Chaberka86KWOLBROMWOLBROM TEAMK21600:49:1600:48:50
#71 576Malgorzata Macias465KSOSNOWIECK24100:56:0600:55:47
#72 833Milena Biegun40KKATOWICEK210001:10:1701:09:48
#73 322Dagmara Żero883KBĘDZINGHOSTBIKERSK21700:49:2200:49:22
#74 578Daria Kornecka378KSOSNOWIEC1982K24200:56:0900:55:33
#75 836Ewa Buława77KMYSŁOWICEK210101:11:1101:10:20
#76 839Monika Bącalska28KKATOWICEK210201:11:3101:10:52
#77 584Mariola Kowalska388KCHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMK24300:56:2400:56:06
#78 844Grażyna Grzelec244KSOSNOWIECK210301:11:5801:11:19
#79 336Klara Rosłan644KWARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMK21800:49:3500:49:25
#80 850Anna Krawczyk402KSOSNOWIECK210401:16:3001:15:59
#81 595Weronika Srokosz704KSOSNOWIECK24400:56:3700:56:07
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !86Ula Stanek709KSOSNOWIECREEBOK RUN CREWK2200:41:2500:41:25
#83 599Iwona Zając191KSŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEK24500:56:4400:56:29
#84 601Monika Bartosik23KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK24600:56:5100:56:02
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 90Aleksandra Jachimczyk272KCHRZANÓWK2300:41:3600:41:35
#86 609Anna Kuszka428KMIKOŁÓWMIKOŁÓWK24700:57:1200:56:53
#87 617Ewa Piątek575KSOSNOWIECK24800:57:2000:57:01
#88 115Justyna Adamus-Kowalska283KKATOWICEPOSZLI W LASK2400:43:0500:43:05
#89 372Michalina Trefon784KROGOZNIKK21900:50:3200:50:23
#90 629Kamila Brodzińska63KSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMK24900:57:5700:57:39
#91 631Joanna Dziuk164KDĄBROWA GÓRNICZAK25000:58:0000:57:32
#92 377Dominika Venslauskas794KTYCHYK22000:50:4500:50:35
#93 636Monika Prządo620KOLKUSZK25100:58:1200:57:31
#94 638Olga Szeląg747KCZELADŹK25200:58:1400:57:29
#95 640Gabriela Kubziakowska418KSOSNOWIECK25300:58:1600:57:58
#96 646Katarzyna Siemińska-Pilch669KMOGILANYK25400:58:2400:57:51
#97 647Dorota Janicka279KRĘDZINYK25500:58:2600:57:51
#98 392Patrycja Kocot362KNOWA WIEŚD5-OSTRA GÓRA 351K22100:51:0500:50:29
#99 648Katarzyna Pieniążek581KCZELADŹK25600:58:2800:57:44
#100 136Joanna Janus285KZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRAK2500:43:5200:43:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności