Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Harpagańska Dycha

Wyniki - 25 marca 2018, Sosnowiec

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 257Rafał Frączek187MJAWORZNOM210500:47:4200:47:14
#2 514Maciej Mogielnicki505MM. ZABRZEM314700:54:1500:53:58
#3 771Jolanta Łyczak460KSOSNOWIECK4701:04:5101:04:34
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Abderrahim Elasri167MBENSLIMANEM2200:32:4600:32:46
#5 259Jędrzej Wierzchowski815MSOSNOWIECM13800:47:4500:47:43
#6 516Arkadiusz Hrabia537MSOSNOWIECM314800:54:1600:53:22
#7 772Iwona Makowska478KCZELADŹK35001:04:5501:04:38
#8 260Krzysztof Jędryka295MSOSNOWIECM210600:47:4700:47:39
#9 773Marek Sokół696MDĄBROWA GÓRNICZAM320301:04:5701:04:15
#10 518Adam Palka554MBEDZINM315000:54:1800:53:24
#11 774Paweł Kłusek352MSOSNOWIECM225101:05:0201:04:20
#12 775Franciszek Biskup47MSOSNOWIECM320401:05:0401:04:58
#13 520Małgorzata Mierzejewska499KMYSŁOWICEK23300:54:2000:53:53
#14 777Michał Błaszczyszyn49MGLIWICEM17401:05:1401:05:14
#15 266Łukasz Błaszczyszyn48MSOSNOWIECM211000:47:5500:47:32
#16 779Klaudia Romańska643KDABROWA GÓRNICZAK13501:05:1801:04:59
#17 524Agnieszka Łukaszewska458KDĄBROWA GÓRNICZAK23400:54:2400:54:04
#18 780Beata Knapik355KSOSNOWIECK35101:05:2301:04:48
#19 525Dariusz Ślusarczyk764MSOSNOWIECM315200:54:2400:53:35
#20 781Ewelina Gawron210KSOSNOWIECK28601:05:3201:05:11
#21 526Bartosz Wacławik797MSOSNOWIECM16100:54:2700:53:39
#22 782Malwina Kaczmarczyk305KSOSNOWIECK28701:05:3301:05:12
#23 13Dominik Kamiński756MDĄBROWA GM2900:35:2600:35:26
#24 527Agnieszka Presnal619KKATOWICEK31800:54:3800:53:40
#25 271Tomasz Borcz57MSOSNOWIECM37500:48:0300:47:38
#26 272Marcin Pancer558MSOSNOWIECM211400:48:0400:47:44
#27 785Oskar Chojowski93MDĄBROWA GÓRNICZAM320501:05:4301:05:20
#28 530Rafał Sojka695MSOSNOWIECM220100:54:3900:54:10
#29 787Michał Soska697MWISŁAM225201:05:5001:05:13
#30 532Bartosz Nowakowski540MSOSNOWIECM220200:54:4200:53:58
#31 788Damian Sendra666MSOSNOWIECM225301:06:0101:05:43
#32 276Paweł Kamiński310MCZELADŹM14000:48:1000:47:59
#33 533Piotr Czech123MDĄBROWA GÓRNICZAM315400:54:4400:54:09
#34 789Krzysztof Kozera395MSOSNOWIECM225401:06:0701:05:30
#35 277Bogdan Markowski486MKATOWICEM42000:48:1200:48:08
#36 790Anna Kozera394KSOSNOWIECK29001:06:0901:05:32
#37 535Marcin Drozd145MDĄBROWA GÓRNICZAM315500:54:4700:54:10
#38 791Arkadiusz Będkowski35MSOSNOWIECM320601:06:2201:05:25
#39 536Klaudia Szczęsna Rzepecka740KSOSNOWIECK23500:54:4800:53:50
#40 537Sebastian Zieliński876MZABRZEM220300:54:4800:54:04
#41 538Krzysztof Wiechuła808MPRZYSZOWICEM220400:54:5100:53:56
#42 794Karolina Różyc648KSOSNOWIECK13601:06:2701:05:30
#43 539Tomasz Filipiak179MSOSNOWIECM315600:54:5200:53:55
#44 795Maciej Żurawiecki886MDĄBROWA GÓRNICZAM17501:06:2901:05:57
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27Sebastian Bartnik22MJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3300:36:5900:36:55
#46 283Agnieszka Kania312KMYSŁOWICEK21200:48:1600:48:04
#47 540Damian Michalik496MSOSNOWIECM220500:54:5200:54:00
#48 796Kinga Czajor120KSOSNOWIECK35201:06:3001:06:17
#49 28Roman Ziuziański880MDĄBROWA GÓRNICZAM21400:37:0000:37:00
#50 284Krzysztof Rożko646MSOSNOWIECM14200:48:1700:48:01
#51 541Miłosz Mikuła500MDĄBROWA GÓRNICZAM315700:54:5500:54:44
#52 797Paweł Nabrdalik522MSOSNOWIECM225501:06:3801:06:05
#53 29Łukasz Flisiński181MSOSNOWIECM21500:37:0900:37:09
#54 285Konrad Liszka479MOLKUSZM14300:48:2000:48:19
#55 542Magdalena Karasek320KNIEGOWONICEK31900:54:5500:54:34
#56 30Konrad Ciuraszkiewicz113MOLKUSZM21600:37:3100:37:31
#57 543Ewa Krajewska-Paluch400KDĄBROWA GÓRNICZAK32000:54:5500:54:17
#58 544Mirek Sowiński700MSOSNOWIECM315800:54:5800:54:12
#59 289Darek Ślusarski765MDĄBROWA GÓRNICZAM211900:48:2200:47:47
#60 546Radosław Kowal386MSOSNOWIECM315900:54:5900:54:10
#61 547Damian Ciura112MKATOWICEM16200:55:0100:54:43
#62 803Magdalena Dorobisz143KSOSNOWIECK29301:07:2601:06:26
#63 804Anna Wójcik848KSOSNOWIECK29401:07:3201:07:27
#64 36Robert Adamski6MBIERUŃM22200:38:1800:38:18
#65 292Ryszard Słomiany682MDĄBROWA GÓRNICZAM5600:48:3200:48:23
#66 805Aneta Kmita354KSOSNOWIECK35401:07:3701:07:15
#67 550Michał Zajkowski866MSOSNOWIECM220600:55:0600:54:37
#68 38Marcin Krzesiak409MSOSNOWIECM3400:38:2000:38:18
#69 551Beata Wochnik748KKATOWICEK23700:55:1100:54:40
#70 295Marcin Madera472MKATOWICEM37900:48:4100:48:29
#71 296Tomasz Kotyrba385MKATOWICEM212200:48:4500:47:55
#72 553Dariusz Hejak256MSOSNOWIECM316000:55:1500:54:55
#73 297Grzegorz Gawroński213MKATOWICEM38000:48:4600:48:37
#74 554Jacek Radomski636MSOSNOWIECM316100:55:2100:54:39
#75 811Sylwia Marczewska484KKATOWICEK29601:07:5401:07:15
#76 556Jacek Gajewski201MGLIWICEM43900:55:2700:55:12
#77 812Agnieszka Bednarczyk30KMIKOŁÓWK35501:07:5401:07:15
#78 813Izabela Cembrzyńska83KSOSNOWIECK35601:07:5501:07:05
#79 45Kamil Mazur489MSOSNOWIECM22500:38:3700:38:37
#80 303Paweł Janik280MSOSNOWIECM14500:48:5500:48:23
#81 559Tomasz Cieślar495MDĄBROWA GÓRNICZAM220700:55:3500:54:54
#82 47Mateusz Gronka168MZAWIERCIEM22600:38:4800:38:48
#83 304Jan Ciepiela101MGRÓDKÓWM14600:48:5700:48:48
#84 560Magdalena Jalnik7KKATOWICEK11600:55:3800:54:52
#85 816Monika Boynuince61KSOSNOWIECK29701:08:1601:08:16
#86 48Wojciech Przybyłek627MWILCZAM22700:38:5500:38:55
#87 561Kamil Szewczyk749MDĄBROWA GÓRNICZAM16300:55:4000:54:56
#88 817Ewa Kotulińska383KSOSNOWIECK29801:08:2101:07:45
#89 562Marcin Walczak798MOLKUSZM220800:55:4300:55:10
#90 818Aleksandra Juszczak302KSOSNOWIECK35801:08:2701:08:01
#91 307Marek Mizgajski503MSOSNOWIECM212600:49:0000:48:58
#92 819Marcin Juszczak303MSOSNOWIECM320701:08:2701:08:00
#93 51Adam Gądek214MDĄBROWA GÓRNICZAM23000:39:2100:39:20
#94 821Bożena Konderla371KBYTOMK29901:08:3201:07:43
#95 310Andrzej Górecki230MSOSNOWIECM42300:49:0400:49:02
#96 566Przemysław Hrynkiewicz264MSOSNOWIECM221100:55:5000:55:12
#97 822Krzysztof Konderla372MBYTOMM225801:08:3301:07:44
#98 54Paweł Maniara482MSOSNOWIECM11300:39:3400:39:31
#99 823Anna Łaś455KDĄBROWA GÓRNICZAK13701:08:3301:07:48
#100 312Krzysztof Kawczyński332MSOSNOWIECM212800:49:1100:48:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności