Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Harpagańska Dycha

Wyniki - 25 marca 2018, Sosnowiec

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 463Marcin Siewiert672M43-600 JAWORZNOM313200:52:3800:52:06
#2 205Piotr Sojka694MBĄKÓWAKTYWNAPSZCZYNA.PLM28800:46:1000:46:06
#3 398Paulina Baran16KBĘBŁOK22200:51:1400:51:01
#4 518Adam Palka554MBEDZINM315000:54:1800:53:24
#5 21Przemysław Piórkowski596MBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMM1700:35:5800:35:58
#6 534Weronika Różanka647KBĘDZIND13-BOLERO TEAMK11400:54:4600:54:46
#7 279Andrzej Kazmierczyk338MBĘDZINFOJADORM37600:48:1300:47:48
#8 291Agnieszka Struk668KBĘDZINŻDZIERAJ KAPICIEK21300:48:2900:48:29
#9 557Mirosław Koźmiński398MBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMM51400:55:2900:55:09
#10 829Sebastian Szaleniec731MBEDZINBĘDZIN TEAMM226001:09:5201:09:12
#11 575Krzysztof Samson660MBĘDZINM221400:56:0500:55:24
#12 322Dagmara Żero883KBĘDZINGHOSTBIKERSK21700:49:2200:49:22
#13 328Sebastian Żero884MBĘDZINGHOSTBIKERSM213500:49:2700:49:24
#14 332Artur Hamot251MBĘDZIND2-W POGONI ZA DUCHEMM213700:49:3000:49:15
#15 847Anna Pawęzowska565KBĘDZINBĘDZIN TEAMK36801:12:4201:12:01
#16 600Agnieszka Szatniewska734KBĘDZINOWOCOWA KRAINAK32300:56:4700:56:27
#17 358Andrzej Olszenko545MBĘDZINABBM214500:50:0400:49:58
#18 102Łukasz Krawczyk403MBĘDZINM25000:42:1100:41:59
#19 621Łukasz Żmuda757MBĘDZINM222800:57:3000:56:37
#20 634Angelika Konderak370KBĘDZIND2-W POGONI ZA DUCHEMK12300:58:1000:57:51
#21 635Marta Dziekańska160KBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMK32700:58:1100:57:52
#22 128Przemysław Buliński76MBĘDZINM12100:43:3300:43:30
#23 139Łukasz Malinowski480MBĘDZINM26100:43:5900:43:47
#24 399Paweł Bączewski29MBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMM311100:51:1400:50:58
#25 143Łukasz Olszewski806MBĘDZINIRUN4FUNM26300:44:0200:43:56
#26 656Mateusz Góra229MBĘDZINM223500:58:4600:58:16
#27 402Dominik Wolski843MBĘDZIND3-WIRUSYM216700:51:1800:51:17
#28 412Dariusz Jaros291MBĘDZINM42600:51:2900:51:23
#29 679Marcin Wojciechowski835MBĘDZINPROMET BĘDZINM318600:59:2300:59:02
#30 695Aneta Wolak-Wolska841KBĘDZIND3-WIRUSYK27001:00:2201:00:22
#31 188Barbara Chrzanowska94KBĘDZINZDZIERAJ KAPCIEK2800:45:3200:45:23
#32 705Marta Banaś15KBĘDZINK27101:00:3801:00:02
#33 199Rafał Turek788MBĘDZINOWOCOWA KRAINAM35500:45:5600:45:47
#34 721Barbara Filipczyk177KBĘDZINK27401:01:0501:00:20
#35 213Krzysztof Dudziński151MBĘDZINSKS ŁAGISZAM29100:46:2100:46:00
#36 217Grzegorz Sawecki662MBĘDZINM36100:46:2600:46:26
#37 732Patrycja Szaleniec730KBĘDZINBĘDZIN TEAMK27701:01:3501:00:59
#38 220Łukasz Kasprzyk327MBĘDZINM29300:46:2700:45:52
#39 235Dawid Noelle529MBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMM36600:47:0800:46:52
#40 246Marek Randak637MBĘDZIND2-W POGONI ZA DUCHEMM37100:47:3100:47:26
#41 247Paweł Morchat509MBĘDZIND9-#CZELADZBIEGAM37200:47:3300:46:59
#42 761Aleksander Lamża434MBĘDZINM320201:03:5501:03:20
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Abderrahim Elasri167MBENSLIMANEM2200:32:4600:32:46
#44 36Robert Adamski6MBIERUŃM22200:38:1800:38:18
#45 386Paweł Podleśny603MBIERUŃM215800:50:5500:50:32
#46 39Roman Zielonka877MBLACHOWNIAD11-BREMBOM3500:38:2100:38:21
#47 717Marcin Świeca767MBRENNAM319101:01:0001:00:01
#48 563Bartosz Białas36MBRUDZOWICEDEAF RUNNERM220900:55:4400:55:01
#49 821Bożena Konderla371KBYTOMK29901:08:3201:07:43
#50 822Krzysztof Konderla372MBYTOMM225801:08:3301:07:44
#51 572Barbara Hoła260KBYTOMK24000:55:5600:55:02
#52 840Teresa Gross240KBYTOMD4 - FIS-SST TEAMK36601:11:3101:10:44
#53 81Paweł Hoła261MBYTOMBTM RUNNERSM24000:41:1300:41:13
#54 671Piotr Gerlich217MBYTOMCOPY EXPERTM318400:59:0900:58:19
#55 40Grzegorz Basta27MCHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMM3600:38:2600:38:24
#56 496Paweł Kulikowski425MCHEŁMEKMAX-FLIZ EKSPEDYCJAM314400:53:3800:53:34
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Agnieszka Gortel-Maciuk228KCHORZÓWNIEWYMIĘKACZEK3200:36:1000:36:10
#58 290Piotrek Gołębiowski226MCHORZÓWBĘDZIN TEAMM212000:48:2900:48:14
#59 342Marek Długosz139MCHORZÓWM213900:49:4100:49:27
#60 690Jakub Gruchalski241MCHORZÓWD7-ISTA BIEGAMYM224101:00:0800:59:40
#61 699Kaja Gąsior216KCHORZÓWK12501:00:2800:59:39
#62 231Zbigniew Majek475MCHORZÓWD4 - FIS-SST TEAMM36400:47:0000:46:20
#63 33Andrzej Ochowicz543MCHRZANOWKCHM21900:37:5000:37:49
#64 76Adam Gawroński212MCHRZANÓWM31400:40:5100:40:51
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 90Aleksandra Jachimczyk272KCHRZANÓWK2300:41:3600:41:35
#66 583Rafał Kowalski391MCHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMM221600:56:2400:56:06
#67 584Mariola Kowalska388KCHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMK24300:56:2400:56:06
#68 112Michał Kowalski390MCIEŚLINPERFECT E-LINE TEAMM25600:42:4900:42:44
#69 150Sławomir Rychlik651MCYNKÓWM26600:44:2000:43:53
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Adam Czerwiński126MCZASŁAWMAX -FLIZ BIEGAM2100:32:3600:32:36
#71 772Iwona Makowska478KCZELADŹK35001:04:5501:04:38
#72 517Bogusław Szaton735MCZELADŹTKKF SATURN CZELADŹM314900:54:1700:53:54
#73 274Paweł Mysłek521MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM13900:48:0800:47:25
#74 276Paweł Kamiński310MCZELADŹM14000:48:1000:47:59
#75 564Jan Hajduk249MCZELADŹKOCHAM MARTĘM221000:55:4700:55:08
#76 565Marta Rodko641KCZELADŹSEKCJA PIASKIK23900:55:4700:55:08
#77 567Leszek Hoły262MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM316300:55:5000:55:00
#78 327Krzysztof Agdan8MCZELADŹM213400:49:2700:49:17
#79 329Mariusz Bielecki41MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM38900:49:2700:48:40
#80 601Monika Bartosik23KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK24600:56:5100:56:02
#81 346Marcin Boruta59MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM39600:49:4500:48:56
#82 348Michał Wieczorek810MCZELADZM214200:49:4600:49:39
#83 380Zbigniew Pietrewicz584MCZELADŹM310800:50:4900:50:49
#84 638Olga Szeląg747KCZELADŹK25200:58:1400:57:29
#85 648Katarzyna Pieniążek581KCZELADŹK25600:58:2800:57:44
#86 665Sylwia Kubaczka- Ligenza415KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK26200:58:5800:58:09
#87 683Dorota Bujak -Kapa74KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK26700:59:3600:58:48
#88 436Marcin Dziubek162MCZELADŹSEKCJA PIASKIM217500:52:0300:51:05
#89 694Piotr Szczepara737MCZELADŹM224301:00:1900:59:26
#90 458Michał Szczygieł742MCZELADZ#TEAMKLINONEM218200:52:3100:52:04
#91 202Mariola Lassota-Bujak438KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK3500:46:0700:45:36
#92 216Tomasz Kapa318MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM29200:46:2500:45:37
#93 509Krystian Kocimski361MCZELADŹM219600:54:0400:53:08
#94 433Magdalena Lulko454KCZELADŹ - PIASKISEKCJA PIASKIK1800:52:0300:51:47
#95 286Rafał Studniarz723MCZELADŹ-PIASKISEKCJA PIASKIM211700:48:2000:47:29
#96 83Marek Świędrych769MCZERMNAM24100:41:1900:41:16
#97 607Marcin Galos204MCZERNICHÓWM222200:57:0800:56:46
#98 670Tomasz Burnagiel80MCZERWIONKA-LESZCZYNYM44600:59:0900:58:21
#99 691Agata Burnagiel79KCZERWIONKA-LESZCZYNYK4401:00:0800:59:20
#100 757Tadeusz Hładki259MCZERWIONKA-LESZCZYNYFUCHS OIL TEAMM320101:03:1701:02:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności